Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα παρατήρησα ότι όταν έχω το slide ανοιχτό, το κινητό δεν είναι σταθερό. Η πρόσοψη του κινητού κουνιέται ελαφρώς μπρος-πίσω. Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος? Το πρόβλημα καλύπτεται από την εγγύυση?

 

το παρατηρησα εγω με το που εβγαλα τη συσκευη απο το κουτι!!! με τη μονη διαφορα οτι η προσοψη του κινητου κουνιετε ελαφρος προς τα δεξια και ψιλοξενεροσα αλλα μεχρι τωρα το κινητο δεν εχει παθει τιποτα και ουτε θα παθει πιστευω και το 850 που εχω ετσι ειναι

Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150 και μέχρι 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σήμερα παρατήρησα ότι όταν έχω το slide ανοιχτό, το κινητό δεν είναι σταθερό. Η πρόσοψη του κινητού κουνιέται ελαφρώς μπρος-πίσω. Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος? Το πρόβλημα καλύπτεται από την εγγύυση?

 

 

Κι εγώ το παρατήρησα...

Link to comment
Share on other sites

Επιτρέπεται καινούριο κινητό και να εμφανίζει αυτό το πρόβλημα? Σκέψου να περάσει καιρός τι έχει να γίνει!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις κανενα site με ωραια themes για w580i;

Επισης και αυτο :worry: εδώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.

 

Επειδή το έχω βάλει στο μάτι και σκέφτομαι να το "χτυπήσω", θα το βρω στο λευκό χρώμα από τη Wind? Γιατί θέλω να το πάρω με σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.

 

Επειδή το έχω βάλει στο μάτι και σκέφτομαι να το "χτυπήσω", θα το βρω στο λευκό χρώμα από τη Wind? Γιατί θέλω να το πάρω με σύνδεση.

Σε λευκο ειναι το μονο χρωμα που παιζει να το βρεις..εγω ακομη δεν το εχω :blink: σε αλλο χρωμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια αλλαζει το χρωμα στο φως που ειναι αναμεσα απο το slide??

 

σας λεω το φως που ειναι αναμεσα στο κομματι του κινητου που ειναι τα κουμπια και στο κομματι που ειναι η οθονη..

 

 

ευχαριστω...

honda astrea supra 109 (piston narita 53 cm,kentroforos f200 1o stadio fuego,karmpilater 22ari shark,racing,lastixa veerubber.eksatmisi sebring.xrwma prasino laxani.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως αλλάζει. Είναι πολύ εντυπωσιακό.

Η Wind το φέρνει προς το παρόν μόνο σε γκρι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως αλλάζει. Είναι πολύ εντυπωσιακό.

Η Wind το φέρνει προς το παρόν μόνο σε γκρι.

 

 

 

ξερεις ομως τι ακριβως γινεται και αλλαζει χρωματα??

 

ειναι καπια επιλογη που διαλεγεις εσυ χρωμα για οταν ανοιγεις το slide ή αλλαζει μονο του?? αποτι εχω ακουσει μαλλον αλαζει μονο του οταν σε παιρνει καπιος τηλεφωνο.. ισχυει αυτο ή μπορεις να αλλαξεις και εσυ το χρωμα απο το menu???

 

ευχαριστω..

honda astrea supra 109 (piston narita 53 cm,kentroforos f200 1o stadio fuego,karmpilater 22ari shark,racing,lastixa veerubber.eksatmisi sebring.xrwma prasino laxani.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ξερεις ομως τι ακριβως γινεται και αλλαζει χρωματα??

 

ειναι καπια επιλογη που διαλεγεις εσυ χρωμα για οταν ανοιγεις το slide ή αλλαζει μονο του?? αποτι εχω ακουσει μαλλον αλαζει μονο του οταν σε παιρνει καπιος τηλεφωνο.. ισχυει αυτο ή μπορεις να αλλαξεις και εσυ το χρωμα απο το menu???

 

ευχαριστω..

Εμένα μου αλλάζει όταν αλλάζω θέμα και όταν με παίρνουν τηλέφωνο ή μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα:

Στο file manager δε μπορώ να μετακινήσω αρχεία σε νέο φάκελο.

Όταν προσπαθώ να μετακινήσω πχ μία εικόνα, ενώ δημιουργείται νέος φάκελος η εικόνα αντιγράφεται εκεί που ήδη υπάρχει για δεύτερη φορά.

Ενώ ο νέος φάκελος το μόνο που περιέχει είναι κάποιος άλλος φάκελος κενός...

Το ίδιο ισχύει και στη memory stick και στη μνήμη τηλεφώνου...

Κάποια βοήθεια???

Link to comment
Share on other sites

Πωπω,για να δω ποια εβδομαδα ειναι πρεπει να παιδευτω 30 λεπτα να βγαλω πρωτα το καλυμα της μπαταριας...καμμια συμβουλη?

Α,οσο για flash themes,δεν απαντησε κανεις! Κανα καλο link?

Ν.

aLLiSfUNaNDgAMESuNTILipOKEsOMEONE'SeYEoUT :-X
Link to comment
Share on other sites

για να βαλεις flash themes πρεπει να χρησημοποιησεις το xs++ η to far manager.κυκλοφορουν καποια καταπληκτικα flash themes.an μπαρει καποιος που ξερει καλα αγγλικα να μεταφρασει ενα απο τυς οδηγους που κυκλοφορουν και να το μοιραστει με μας.εχω βρει αυτο http://myforum.lasyk.net/showthread.php?t=35532 αλλα δυσκολευομαι λιγο.
Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτο το κολπακι που κουναμε το κινητο και αλλαζει τραγουδι μονο του ξερει κανεις τι ακριβως ειναι??

 

μπορει καπιος να μας εξηγησει???

 

 

ευχαριστω....

honda astrea supra 109 (piston narita 53 cm,kentroforos f200 1o stadio fuego,karmpilater 22ari shark,racing,lastixa veerubber.eksatmisi sebring.xrwma prasino laxani.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτο το κολπακι που κουναμε το κινητο και αλλαζει τραγουδι μονο του ξερει κανεις τι ακριβως ειναι??

 

μπορει καπιος να μας εξηγησει???

 

 

ευχαριστω....

 

Οταν ακους μουσικη απο το Media Player κρατας πατημενο το πληκτρο Walkman και κουνας το χερι αριστερα η δεξια και αντοιστιχα αλλαζει τραγουδι :shifty:

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

για να βαλεις flash themes πρεπει να χρησημοποιησεις το xs++ η to far manager.κυκλοφορουν καποια καταπληκτικα flash themes.an μπαρει καποιος που ξερει καλα αγγλικα να μεταφρασει ενα απο τυς οδηγους που κυκλοφορουν και να το μοιραστει με μας.εχω βρει αυτο http://myforum.lasyk.net/showthread.php?t=35532 αλλα δυσκολευομαι λιγο.

 

Λέω να το δοκιμάσω σήμερα το βράδυ αλλά θέματα δεν βρήκα... που τα είδες;;;

Link to comment
Share on other sites

Λέω να το δοκιμάσω σήμερα το βράδυ αλλά θέματα δεν βρήκα... που τα είδες;;;

 

 

στο δευτερο βημα εχει links και μετα το βημα 13 που κατεβαζεις τα θεματα.τα εχω δει να δουλευουν ειναι γ****α!.αν καταφερεις να τα βαλεις πεςμας και εμας .οκ?

Link to comment
Share on other sites

στο δευτερο βημα εχει links και μετα το βημα 13 που κατεβαζεις τα θεματα.τα εχω δει να δουλευουν ειναι γ****α!.αν καταφερεις να τα βαλεις πεςμας και εμας .οκ?

 

OK. αν και δεν είναι για το w580 αλλά για το w850. Δεν ξέρω τι Cid είναι το κινητό μου και από πού το βλέπω...... :confused:

 

με τα πολλά βρήκα ότι πρέπει να είναι Cid 52... σίγουρος δεν είμαι αλλά έτσι φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

OK. αν και δεν είναι για το w580 αλλά για το w850. Δεν ξέρω τι Cid είναι το κινητό μου και από πού το βλέπω...... :confused:

 

με τα πολλά βρήκα ότι πρέπει να είναι Cid 52... σίγουρος δεν είμαι αλλά έτσι φαίνεται.

 

παιζει και σε w580.για κοιτα αυτο http://www.youtube.com/watch?v=w4XgzQiDHeQ. δεν ειναι φοβερα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...