Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μια ερωτηση.Πηρα χθες το 580 (με γεια μου! :)) αλλα δεν ειμαι σιγουρη οτι δουλευει η ανακίνηση στο walkman. Θέλει μηπως καμια ρυθμιση γιατι το κουναω μια απο δω , μια απο κει αλλα τπτ. Βεβαια υπεθεσα οτι με την ιδια λογικη δεν θα δουλευει και ο βηματομετρητης αλλα αυτος ειναι μια χαρα....δεν ξερω τι συμβαινει. Καμια βοήθεια??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια μια ερωτηση.Πηρα χθες το 580 (με γεια μου! :)) αλλα δεν ειμαι σιγουρη οτι δουλευει η ανακίνηση στο walkman. Θέλει μηπως καμια ρυθμιση γιατι το κουναω μια απο δω , μια απο κει αλλα τπτ. Βεβαια υπεθεσα οτι με την ιδια λογικη δεν θα δουλευει και ο βηματομετρητης αλλα αυτος ειναι μια χαρα....δεν ξερω τι συμβαινει. Καμια βοήθεια??

 

Με γεια σου λοιπον!!!! Λοιπόν πρέπει να έχεις πατημένο το πλήκτρο με το σηματάκι του Walkman (W) Και να κουνας το κινητο!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, σε ενα W850 που έχει αγοραστεί απο Αγγλία, μπορύμε να περάσουμε Ελληνικά και αν ναι, πώς? Μπορεί να γίνει μέσω Davinci ή πρέπει να πάει αντιπροσωπεία? Στη δεύτερη περίπτωση, για τί κόστος μιλάμε?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Ο γερμανος κυπρου με 20 ευρω τα βάζει. πιθανων ναχει το ιδιο και της ελλαδας

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν από το απόγευμα έχω μια 2gb m2 πάνω. Μέχρι τώρα μου κρατούσε 2.5 μέρες. Θα σας πω μόλις βγάλω ασφαλές συμπέρασμα για το πόσο κρατάει τώρα... (αν και με κόβω να αγοράζω ηλιακό φορτιστή :p )

 

Να ρωτήσω κάτι... screen protector (και κάνα λουράκι....) που μπορώ να βρω. Έχω ψάξει όλα τα μαγαζιά (της Καβάλας μεν αλλά όλα) και δεν βρίσκω.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο έπαθα κι εγώ. Α ρε wind πάλι το κανες το θαύμα σου!!!!

 

σε ενημέρωσαν μηπως ποτε θα ερθει?

Motorola Razr i XT890 + Alcatel 2005D + Samsung GT-N5110
Link to comment
Share on other sites

σε ενμερωσαν μηπως ποτε θα ερθει?

 

Όχι γιατί ούτε οι ίδιοι δεν ξέραν. Σύντομα διαθέσιμο! Έως τότε αναμένουμε......

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι... screen protector (και κάνα λουράκι....) που μπορώ να βρω. Έχω ψάξει όλα τα μαγαζιά (της Καβάλας μεν αλλά όλα) και δεν βρίσκω.

 

 

Εγω για screen protector κρατησα το υπαρχον sticker που ειχε πανω...απλα εβγαλα το Λευκο sticker που το τραβαγες για να βγει! και δεν φαινεται καθολου!:p

Link to comment
Share on other sites

Όχι γιατί ούτε οι ίδιοι δεν ξέραν. Σύντομα διαθέσιμο! Έως τότε αναμένουμε......

 

Πάντως εγώ το παρέλαβα την Τρίτη 4/9 από κατάστημα Wind. Το είχα αγοράσει όμως 31/8 (με επιδότηση), είχε βγει ελαττωματικό και το επέστρεψα. Το συγκεκριμένο κατάστημα μου είπε ότι θα έκαναν παραλαβή όλα τα καταστήματα Wind την Τρίτη.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ το παρέλαβα την Τρίτη 4/9 από κατάστημα Wind. Το είχα αγοράσει όμως 31/8 (με επιδότηση), είχε βγει ελαττωματικό και το επέστρεψα. Το συγκεκριμένο κατάστημα μου είπε ότι θα έκαναν παραλαβή όλα τα καταστήματα Wind την Τρίτη.

 

 

 

εγω κανονικα θα το επαιρνα χτες 5/9 και σημερα θα μ ανοιγε η συνδεση...(εκανα φορητοτιτα..)και με παιρνουν τηλ την τριτη το βραδυ και με λεν πως δεν ειναι διαθεσιμο......

 

 

να ρωτησω αμα το βρω σε αλλο μαγαζι μπορω να παρω την επιδοτηση απο εκει....δηλ να την χρησιμοποιησω απο αλλο μαγαζι....δεν μπορω να περιμενω αλλο....αυτη την στιγμη εξυπηρετουμε με ενα siemens c55 ασπρομαυρο....ελεος.....

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

Εγω για screen protector κρατησα το υπαρχον sticker που ειχε πανω...απλα εβγαλα το Λευκο sticker που το τραβαγες για να βγει! και δεν φαινεται καθολου!:p

 

Ναι αλλά εγώ το έβγαλα τελείως και τώρα δεν ξανακολλάει. Τι κάνουμε τώρα;;;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ το παρέλαβα την Τρίτη 4/9 από κατάστημα Wind. Το είχα αγοράσει όμως 31/8 (με επιδότηση), είχε βγει ελαττωματικό και το επέστρεψα. Το συγκεκριμένο κατάστημα μου είπε ότι θα έκαναν παραλαβή όλα τα καταστήματα Wind την Τρίτη.

 

Και μένα για 4/9 μου είχανε πει, αλλά δυστυχώς τίποτα. Τέλος πάντων θα περιμένω...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και μένα για 4/9 μου είχανε πει, αλλά δυστυχώς τίποτα. Τέλος πάντων θα περιμένω...

 

 

 

Δεν χτυπας κανα τηλ....

 

 

Επιτελουσ ειμαι και επισημως στην wind.... ανοιξε ι καρτα μου

......500 λεπτα .....ερχομαι.....

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

Τελικα παιδια αποφασισα να παρω το W580. Ηρθε ο καιρος να αποστρατευθει το Κ750 μου, αντεξε πολλα, το εχω 2 χρονια. Δεν με πειραζει το φλας που δεν εχει, ουτε ισως το autofocus. Μονο η μπαταρια με ψιλοπροβληματιζει:confused: Παντως δεν του κανω τρελη χρηση, αντε να μιλαω 5-10 λεπτα την μερα. Ελπιζω να με βγαζει 3-4 μερες... Μηπως ξερετε αν θα βρω themes κ games?
Link to comment
Share on other sites

Κ ηρθε κ η δικια μου ωρα...

4 μερες την εβγαλαν τα πληκτρα, κ σημερα το 4 παρεδωσε πνευμα... Πηγα στο πλαισιο (μεσα σε 7 εργασιμες στο αλλαζει ακομα κ αν δεν εχει προβλημα λεει, με πληρη συσκευασια κ αποδειξη μονο!) κ μου δωσαν καινουριο... :O

Το καινουριο ομως ειναι κ αυτο ιδια παρτιδα (w32) κ χειροτερο απο το προηγουμενο (τζογος στο slide κ τριξιματα στο κατω μερος)... Οποτε αν δεν ραγισει μονο του κανα κουμπι με βλεπω με σφυρακι στο 5ημερο. Α ρε SE σε τι μπελαδες μας βαζεις.. :secret:

 

BTW, εγω την σιμ δεν καταφερα να την βαλω ποτε μεσα μεσα... Απλως την τοποθετησα στην υποδοχη ως εκει που πηγαινε κ οπως μπηκε η μπαταρια την πατησε μεσα κ την κρατησε εκει. Οποτε λογικα δεν πρεπει να υπαρχει καποια δυσκολια στο βαλε/βγαλε της...:confused:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά... η sim πως σκατά βγαίνει;;;

Την πιέζω πρός τα μέσα αλλά δεν βγαίνει...

Αν δεν εχεις νυχακια δεν γινεται τπτ.περιμενε καμια βδομαδα να μακρυνουν! :p

Link to comment
Share on other sites

λετε γι αυτο να καθιστερουν στιν γιντ λετε να φερνουν καινουργιες παρτιδες,,,,,,μπα δεν μπορω αυριο θα τους παρω τηλ.....

 

πως καταλαβαινεις πια παρτιδα εχεισ απο το ιμει?

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εχεις νυχακια δεν γινεται τπτ.περιμενε καμια βδομαδα να μακρυνουν! :p

 

Μισο, δλδ η sim κρατιεται εκει? σαν την καρτα μνημης? εγω μεχρι στιγμης την εχω free...

 

@alexis2004: οχι, πρεπει να ανοιξεις το κουτι δυστυχως, αρα το βλεπεις αφου το φορτωθεις... Πισω κ πανω στην συσκευη, κατω απο κει που κουμπωνει η μπαταρια, εχει ενα κωδικο του στυλ "07w32" (07=2007, w32=week 32). Οσο πιο προσφατο λεει, τοσο καλυτερα, παιζει να εχει διορθωθει το προβλημα. Εγω παντως κ τα 2 που πηρα w32 ειναι/ηταν.

Link to comment
Share on other sites

Απλα δεν προβλεψες!αγορζεισ νεο!:p

 

:happy:

Δεν είπα όχι... αλλά από πού;

 

κανα theme klp που μποροθμε να βρουμε ?

 

Κάτι λίγα βρήκα εδώ και εδώ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...