Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

to πήρα σε άσπρο ...το ήθελα σε γκρι.....

από το πρωί έβλεπα έναν μετρητή στην αριστερή γωνία της οθόνης....

μετρούσε τα βήματα μου το κινητό....

θέλω το γκρι......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

to πήρα σε άσπρο ...το ήθελα σε γκρι.....

από το πρωί έβλεπα έναν μετρητή στην αριστερή γωνία της οθόνης....

μετρούσε τα βήματα μου το κινητό....

θέλω το γκρι......

 

εγώ πάλι το πήρα χτες και ήθελα το άσπρο. Που είσαι να κάνουμε τράμπα; :p

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...αντιμετωπισε κανεις προβλημα με το πληγκτρολογιο???εσπασε κανα κουμπι μηπως??κανενα αλλο προβληματακι???θελω να παω να το παρω με αναβαθμιση και ολο το τρεναρω γιατι θελω να δω αν θα προκυψει τιποτα...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...αντιμετωπισε κανεις προβλημα με το πληγκτρολογιο???εσπασε κανα κουμπι μηπως??κανενα αλλο προβληματακι???θελω να παω να το παρω με αναβαθμιση και ολο το τρεναρω γιατι θελω να δω αν θα προκυψει τιποτα...

 

Το δικό μου το έχω 2 μέρες και δεν φαίνεται να έχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ερωτηση για οσους το εχουν...τα ακουστικα που εχει μεσα δηλαδη το HPM-70 ακουγεται ικανοποιητικα...δηλαδη με μπασο και δυνατα? γιατι εμενα μπασο δεν ακουγεται!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ερωτηση για οσους το εχουν...τα ακουστικα που εχει μεσα δηλαδη το HPM-70 ακουγεται ικανοποιητικα...δηλαδη με μπασο και δυνατα? γιατι εμενα μπασο δεν ακουγεται!

 

Μόλις τα έβαλα μόνο και μόνο για να σιγουρευτώ και ναι, και μπάσο έχει και δυνατά παίζουν.

 

Να σε ρωτήσω... τον "ισοσταθμιστή" τον πείραξες λίγο να δεις αν φταίει τίποτα από εκεί;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τα έβαλα μόνο και μόνο για να σιγουρευτώ και ναι, και μπάσο έχει και δυνατά παίζουν.

 

Να σε ρωτήσω... τον "ισοσταθμιστή" τον πείραξες λίγο να δεις αν φταίει τίποτα από εκεί;

 

Ναι το πειραξα μαλιστα εχει απειροελαχιστες διαφορες αλλα...εβαλα αλλα ακουστικα πανω και εχουν μπασο! ενω τα μαμα οχι!μηπως να παω καμμια βολτα να τους τα παω πισω?

Link to comment
Share on other sites

Ναι το πειραξα μαλιστα εχει απειροελαχιστες διαφορες αλλα...εβαλα αλλα ακουστικα πανω και εχουν μπασο! ενω τα μαμα οχι!μηπως να παω καμμια βολτα να τους τα παω πισω?

 

Ναι, πάνε.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τα έβαλα μόνο και μόνο για να σιγουρευτώ και ναι, και μπάσο έχει και δυνατά παίζουν.

 

Να σε ρωτήσω... τον "ισοσταθμιστή" τον πείραξες λίγο να δεις αν φταίει τίποτα από εκεί;

 

Ναι, πάνε.

 

Λοιπον πηγα στο μαρουσι στο service μου εφεραν αλλα ακουστικα σφραγισμενα και μια απο τα ιδια! Οταν βαζω αλλα ακουστικα ακουγονται τελεια με τα μαμα πριμα και σιγα:S δεν ξερω:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πηγα στο μαρουσι στο service μου εφεραν αλλα ακουστικα σφραγισμενα και μια απο τα ιδια! Οταν βαζω αλλα ακουστικα ακουγονται τελεια με τα μαμα πριμα και σιγα:S δεν ξερω:wacko:

 

:blink: γιατί ρε παιδί;;;

Εμένα πάντως μια χαρά δουλεύουν. Τι να πω;;;

:dizzy:

Link to comment
Share on other sites

:blink: γιατί ρε παιδί;;;

Εμένα πάντως μια χαρά δουλεύουν. Τι να πω;;;

:dizzy:

 

Μα να πεις οτι φταιει κατι στην συσκευη δεν βγαζει μπασα τοτε δεν θα τα εβγαζε και στα αλλα....α δοκιμασα και τα ακουστικα απο το k750i και επαιζαν τζαμι! τα μαμα :wacko:

 

Τι να πω!

Καλα δεν με πολυ νοιαζει και πολυ στην τελικη γιατι χρησιμοποιειω τα αλλα, αλλα δεν μπορω να καταλαβω το γιατι!:!:

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα τα μαμα ΗΡS-70 που έρχονται με τα walkman SE ως στάνταρ, δεν μου αρέσουν. Από μπάσο πάσχουν αρκετά.

 

Τα handsfree που υπηρχαν στο Ζ710 (όπως και στο Κ550) είναι αρκετά καλύτερα από αυτά που πάνε μαζί με τα walkman. Κρίμα... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας αν θα έρθει τελικά το μαύρο?

 

Σε μαύρο απ'ότι μου είπαν στη Wind και στο Πλαίσιο δεν θα ρθει ποτέ στην Ελλάδα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το κινητό από κατάστημα wind την προηγούμενη παρασκευή και Σάββατο το επέστρεψα. Όταν έκλεινα απότομα το slider έσβηνε. Ακόμα το περιμένω! Δεν έχουν λεει διαθεσιμότητα.Παρατήρησε κανείς άλλος πρόβλημα στο slider?
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το κινητό από κατάστημα wind την προηγούμενη παρασκευή και Σάββατο το επέστρεψα. Όταν έκλεινα απότομα το slider έσβηνε. Ακόμα το περιμένω! Δεν έχουν λεει διαθεσιμότητα.Παρατήρησε κανείς άλλος πρόβλημα στο slider?

 

Το πορτακι το κλεινω μεχρι στιγμης αργα.δεν εχω παρατηρησει κατι.

Link to comment
Share on other sites

Το πορτακι το κλεινω μεχρι στιγμης αργα.δεν εχω παρατηρησει κατι.

 

Και εγώ με προσοχή το κλείνω και μέχρι στιγμής όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το κινητό από κατάστημα wind την προηγούμενη παρασκευή και Σάββατο το επέστρεψα. Όταν έκλεινα απότομα το slider έσβηνε. Ακόμα το περιμένω! Δεν έχουν λεει διαθεσιμότητα.Παρατήρησε κανείς άλλος πρόβλημα στο slider?

 

ωχ οσο παει και χειροτερευει το πραμα.....!!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες, μαθατε αν ειχαμε καμια εξελιξη με το θεμα του πληκτρολογιου (αν ανακληθηκε η ελαττωματικη παρτιδα η κατι)? ελεγα να περιμενω κανα μηνα, να τελειωσω με το καλο κ την εξεταστικη, κ να παω να το παρω αλλα δεν μπορω να το τρεναρω αλλο, το παλιο παρεδωσε πνευμα σημερα...

αν καποιος ειχε κατι νεοτερο για αυτο το θεμα, κ οσο το δυνατον πιο επισημο γινεται, θα ηθελα να το μαθω. εξεταστικη στο πτυχιο βλεπετε, ουτε να χ@@ω δεν προλαβαινω, οχι να τρεχω 2 φορες την βδομαδα στο σερβις!

Link to comment
Share on other sites

Παντως ανακάλυψα οτι στο ξυπνητηρι αν εχεις βαλει εναν ηχο κλησης που βρισκεται στο MS και είναι κλειστο το κινητο δεν παιζει τον ηχο....ενω αν ειναι στην μνημη του κινητου παιζει κανονικα! Δεν ξερω αν ειναι ετσι ολα τα SE.
Link to comment
Share on other sites

Παντως ανακάλυψα οτι στο ξυπνητηρι αν εχεις βαλει εναν ηχο κλησης που βρισκεται στο MS και είναι κλειστο το κινητο δεν παιζει τον ηχο....ενω αν ειναι στην μνημη του κινητου παιζει κανονικα! Δεν ξερω αν ειναι ετσι ολα τα SE.

 

οχι δεν ειναι ετσι.πιθανοτατα ειναι BUG του λογισμικου

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...