Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το προβλημα με ο πληκτρολογιο ισως εμφανιστηκε σε καποια μονο κινητα.Πειρα το κινητο και δεν βλεπω να εχει προβλημα το πληκτρολογιο.Θα δουμε στην πορεια..
Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα με ο πληκτρολογιο ισως εμφανιστηκε σε καποια μονο κινητα.Πειρα το κινητο και δεν βλεπω να εχει προβλημα το πληκτρολογιο.Θα δουμε στην πορεια..

 

Δεν εμφανίζετε αμέσως. Μετά από μερικές μέρες χρήσης.

 

αυτο το τρικ με την αλλαγη του τραγουδιου πωσ γινεται?

 

Όταν παίζει μουσική από το walkman το κινητό (είτε είσαι στο walkman είτε όχι) πατάς το πλήκτρο walkman και κουνάς το κινητό. Παρατήρησα ότι δεν το κάνει όταν το φορτίζεις όμως.

 

Με τον βηματομετρητή έβγαλε κανένας άκρη; Όταν το έχω στα χέρια μου και περπατάω δεν μετράει. Στην τσέπη μου μετράει. Αλλά μου μέτρησε και μέσα στο αμάξι (σαν συνοδηγός και όχι σαν οδηγός. Δηλ. δεν κουνούσα τα πόδια μου)

Link to comment
Share on other sites

το πήρα κι εγώ απο πλαίσιο ..πολύ όμορφο ήμουν μεταξύ αυτου και του

w810..αλλά με κέρδισε τελικά το w580..διάβασα και αυτό με τα κουμπιά.ελπίζω να μην πέσω σε ελλατωματικό ..αν και ειμαι πολύ ατυχος με τα κινητά..

Link to comment
Share on other sites

το πήρα κι εγώ απο πλαίσιο ..πολύ όμορφο ήμουν μεταξύ αυτου και του

w810..αλλά με κέρδισε τελικά το w580..διάβασα και αυτό με τα κουμπιά.ελπίζω να μην πέσω σε ελλατωματικό ..αν και ειμαι πολύ ατυχος με τα κινητά..

μακαρι να μην πεσεις...αλλα σε ολη την Ευρώπη "παιζει" προβληματικη παρτιδα.οντως ειναι πιο ομορφο απο το w810i...αλλα δεν ξερεις πως θα σου βγει στην πορεια το κινητο αυτο.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το w810 είναι καλύτερο.Τουλάχιστον έτσι πιστεύω.
Link to comment
Share on other sites

Το w810 είναι καλύτερο.Τουλάχιστον έτσι πιστεύω.

 

Εντάξει ρε παιδιά τα w810 και k750 ήταν φοβερά κινητά αλλά ας μην το παρακάνουμε κιόλας.

 

Το w810 είναι 2+ χρόνων κινητό. Σίγουρα βγήκε αθάνατο όμως ότι και να είναι, είναι τεχνολογικά πίσω.

Και εγώ είχα το k750 2 χρόνια και όταν το άλλαξα δεν μου άρεσε κανένα άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ρε παιδιά τα w810 και k750 ήταν φοβερά κινητά αλλά ας μην το παρακάνουμε κιόλας.

 

Το w810 είναι 2+ χρόνων κινητό. Σίγουρα βγήκε αθάνατο όμως ότι και να είναι, είναι τεχνολογικά πίσω.

Και εγώ είχα το k750 2 χρόνια και όταν το άλλαξα δεν μου άρεσε κανένα άλλο.

 

Τι καλύτερο έχει το w580 από το w810 εκτός από design και την ανάλυση της οθόνης;

Όσο παλιό και να είναι το w810, συνεχίζει να είναι ένα κινητό πολύ ανώτερο από ορισμένες συσκευές που βγαίνουν τώρα!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τι καλύτερο έχει το w580 από το w810 εκτός από design και την ανάλυση της οθόνης;

Όσο παλιό και να είναι το w810, συνεχίζει να είναι ένα κινητό πολύ ανώτερο από ορισμένες συσκευές που βγαίνουν τώρα!

 

Παραπάνω έχει τα flash themes, την αναγνώριση κίνησης κ.α. ...

αλλά το θέμα μου δεν είναι αν είναι καλύτερο ή όχι από το w810 άλλα το ότι οι περισσότεροι εδώ μέσα έχουν σαν πρώτη κουβέντα τους "πάρε ένα w810/k750".

Η λύση στο ότι τα πληκτρολόγια των w580 και s500 είναι προβληματικά δεν είναι να πάρουμε όλοι w810.

Link to comment
Share on other sites

Παραπάνω έχει τα flash themes, την αναγνώριση κίνησης κ.α. ...

αλλά το θέμα μου δεν είναι αν είναι καλύτερο ή όχι από το w810 άλλα το ότι οι περισσότεροι εδώ μέσα έχουν σαν πρώτη κουβέντα τους "πάρε ένα w810/k750".

Η λύση στο ότι τα πληκτρολόγια των w580 και s500 είναι προβληματικά δεν είναι να πάρουμε όλοι w810.

 

Συμφωνώ πως η λύση για το πληκτρολόγιο δεν είναι να πάρεις ένα κινητό 2ετίας, αλλά ας μην θάβουμε κινητά που ακόμα τα σπάνε.. :)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ πως η λύση για το πληκτρολόγιο δεν είναι να πάρεις ένα κινητό 2ετίας, αλλά ας μην θάβουμε κινητά που ακόμα τα σπάνε.. :)

 

Δεν θάβω εγώ το w810 αλλά οι περισσότεροι από εσάς θάβεται ότι καινούριο βγαίνει.

Τέσπα, δεν το συνέχίζω άλλο γιατί βγαίνουμε εκτός...

Link to comment
Share on other sites

Παραπάνω έχει τα flash themes, την αναγνώριση κίνησης κ.α. ...

αλλά το θέμα μου δεν είναι αν είναι καλύτερο ή όχι από το w810 άλλα το ότι οι περισσότεροι εδώ μέσα έχουν σαν πρώτη κουβέντα τους "πάρε ένα w810/k750".

Η λύση στο ότι τα πληκτρολόγια των w580 και s500 είναι προβληματικά δεν είναι να πάρουμε όλοι w810.

Μπορεις να παρεις και αλλο οπως k800i.εγω προτεινω παντα w810i γιατι το εχω..και ξερω τοι το κινητο δουλευει αψογα και δεν εχει βγαλει κανενα προβλημα.ασε που ειναι και φθηνο.

επισης το w810i βγηκε το πασχα του 06' δεν ειναι και παλιο..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να παρεις και αλλο οπως k800i.εγω προτεινω παντα w810i γιατι το εχω..και ξερω τοι το κινητο δουλευει αψογα και δεν εχει βγαλει κανενα προβλημα.ασε που ειναι και φθηνο.

επισης το w810i βγηκε το πασχα του 06' δεν ειναι και παλιο..

 

Είχα και το K810.

 

Το θέμα δεν είναι τι προτείνεις εσύ αλλά πότε το προτείνεις (το εσύ μην το παίρνεις προσωπικά, γενικά μιλάω). Γιατί άλλο να σε ρωτάει κάποιος ποιο κινητό να πάρω και άλλο να μιλάμε για το w580 και να υπάρχει σε κάθε σελίδα μία αναφορά στο w810 και πόσο χαζοί είμαστε εμείς που δεν το πήραμε 2 χρόνια τώρα.

 

Τέλος 1 χρόνος +, για κινητό νομίζω ότι είναι αρκετό διάστημα για να θεωρηθεί παλιό. Όχι αντίκα αλλά παλιό. Από την άλλη βέβαια μπορεί να είναι προσωπική μου άποψη αυτό.

Link to comment
Share on other sites

thelo na rotiso

w580 i w950?

kai ta dio ta vrika sta 275E

Που βρε??? εγω προτεινω w950ι γιατι ειναι κινητο smartphone και εχει και μνημη 4γιγα :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το είδα σε γκρίζο και είναι πολύ όμορφο. 275 δεν είναι δα και καμια προσφορά
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Το είδα σε γκρίζο και είναι πολύ όμορφο. 275 δεν είναι δα και καμια προσφορά

 

gia to w950 einai

 

as do ti tha kanoun sto SE service me to w850 prota

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

gia to w950 einai

 

as do ti tha kanoun sto SE service me to w850 prota

 

ti epathe?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

ti epathe?

 

piga na peraso Generic firmware kai me evgase sfalma meta tin eisagogi tou PIN kai ksanaperasa to kanoniko tou VL kai pali to idio, xrisimopoisa to XS++

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

piga na peraso Generic firmware kai me evgase sfalma meta tin eisagogi tou PIN kai ksanaperasa to kanoniko tou VL kai pali to idio, xrisimopoisa to XS++

 

to generic firmware ti einai? den tokseress oti bgazei sfalama? nomizw ola ta hacked ericsson me to xs etsi kanoun

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

to generic firmware ti einai? den tokseress oti bgazei sfalama? nomizw ola ta hacked ericsson me to xs etsi kanoun

 

evala to kanoniko firmware tis SE

kai meta to vodafone pou eixe

alla vgazei sgalma :(:(:(:(

den piraksa tipote allo

kai to XS++ "douleuei" kai me cid 52

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

evala to kanoniko firmware tis SE

kai meta to vodafone pou eixe

alla vgazei sgalma :(:(:(:(

den piraksa tipote allo

kai to XS++ "douleuei" kai me cid 52

 

nai to kinito anigei kanonika? apla sou bgazei minima sfalmatos? ou eipa oti nomizw etsi minima bgazei alla den eimai sigouros rota sto allo thema na doume

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

nai to kinito anigei kanonika? apla sou bgazei minima sfalmatos? ou eipa oti nomizw etsi minima bgazei alla den eimai sigouros rota sto allo thema na doume

 

pio? ekeino me δωρεαν debranding gia to k610 kai alla?

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...