Jump to content

[Επίσημο] Nokia N93 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ μένω σε ότι λέει ο nervous,ότι ήταν πολύ στιβαρό...

 

EDIT:Μήπως έχουμε τίποτα πιο μεγάλες φωτό της κούτας του Ν93ακα ...;;;:p

Καλά,τα ακουστικά του είναι εκπληκτικά μιλάμε,έχουν και ένα γκουμουτσάκι πάνω που δεν ξέρω τι ρόλο βαράει...:D

Αυτό -> http://img118.imageshack.us/img118/1316/fotosession0004cd9ha3ji3.jpg

 

Kαι η σακούλα απο κάτω,τι είναι κι'αυτή...;;;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαι η σακούλα απο κάτω,τι είναι κι'αυτή...;;;

 

maksilaraki einai gia na to bazoume gia ipno to brady, to akribo mas :p :p

Mallon gia na exoume kapou olon afto ton xamo apo kalodia.

To allo to goumoutsaki einai apo to hands free kai isos apo ekei mporoume na rithmizoume to radiofono.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kai merika apo ta thematakia tou N93

http://www.mobile-review.com/review/image/nokia/series60v3fp1/themess60-3.jpg

mangoo themes το ν-93?:blink:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Nervous to PTT - Push to Talk ti akribos einai? An exoun dyo kinita PTT mporoun na milisoun san asirmatoi xoris tin boitheia tou diktiou ?

Η υπηρεσια αυτη καλως η κακως δεν υποστηριζεται απο τα δικτυα μας ακομα.Σε οσα τηλεφωνα υπαρχει ειναι καλο να απενεργοποιουνται ολες οι ρυθμισεις γιατι τρωνε πολυ μπαταρια.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Εαν όντως κάνει 739 ευρώ τα θεωρώ υπερβολικά γι αυτά που προσφέρει. Εντάξει καλό το 30fps video σε 640*480 και το 3χ οπτικό ζουμ και τα 3.2 mp αλλά είναι υπερκοστολογημένο. Γι αυτά τα λεφτά θα περίμενα xenon flash αντί του απλού led, θα περίμενα μεγαλύτερη ανάλυση οθόνης (ήδη έχουν ανακοινωθεί κινητά με 640*480) και μικρότερο μέγεθος. Πάω προς Sharp 903 αν και 1 χρόνο στην αγορά αλλά σαφώς πιο "προσγειωμένη" τιμή
Link to comment
Share on other sites

O haris10,το παίρνει το άλλο Σάββατο το κινητό...;) Μιλάμε για Χαλκίδα τώρα...:up:

Στην Αθήνα όμως,πάμε αργάααααααα.........:yawn: :whistle:

 

Εγώ αύριο,θα πάρω τρίτη φορά τα Nokia Shop του Πειραιά και για πρώτη φορά,ένα πιο κοντά στην περιοχή μου,αυτό του Αιγάλεω...:)

 

Ας κανονήσουν τα ζώα να μην "ξέρουν" πάλι πότε θα'ρθει το κινητό,και θα τα πούμε....:shifty:

 

EDIT:Φίλε panraf,το Ν93 έχει 729 ευρώ και δεν πληρώνεις μόνο αυτά που λες εσύ,αλλά πληρώνεις και το ότι είναι ένα S60 κινητό,με symbian,με wi-fi,με παιχνίδια επιπέδου γραφικών n-cage κλπ κλπ...

Link to comment
Share on other sites

:!: Συγγνώμη για το απανωτό post...!!!:O

Αλλά θέλω μια βοήθεια απ'τον nervous ή όποιον ξέρει σας παρακαλώ...:help:

 

Θα αγοράσω το Nokia N93 όπως ξέρετε και φυσικά θα αγοράσω μια miniSD των 2GB.

Μέχρι στιγμής,ήταν σίγουρο ότι θα αγοράσω την Transend miniSD 2GB 80x με 99.90 ευρώ.Αυτήν -> http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=56580348&Nav_Section_Id=0&Catalog_Id=10&Product_Id=325506&Merchant_Id=1&sts_cid=3

 

Αυτή όπως καταλαβαίνετε,είναι ψιλοαργή(80x)και σήμερα,καθώς έψαχνα στο internet,βρήκα αυτό... -> http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=2717

 

Είναι αυτή που ήθελα να πάρω απ'την αρχή και εκεί την έχουν σε καλύτερη τιμή...!!!Απο 170 που την είχα βρει,123...!!!:w00t:

 

Το πρόβλημα είναι όμως ότι δεν έχω την δυνατότητα(με πιστωτική...)να την παραγγείλω απο το internet...:(

Άμα δείτε όμως στο link που σας έδωσα,εκεί που λέει "Πωλήσεις-Παραγγελίες",λέει και αυτό "Αν επιθυμείτε να δώσετε την παραγγελία σας τηλεφωνικά ή δεν βρίσκετε το προϊόν που ψάχνετε, επικοινωνήστε μαζί μας στο 2610 46.16.60-63. "

 

Πείτε μου σας παρακαλώ εσείς που ξέβρετε...Γίνεται να τους πάρω τηλ. το πρωί και να την παραγγείλω τηλεφωνικά...;;;:worry:

 

Έχει πληρωμή,μέσω Courier και μέσω ΕΛ.ΤΑ.

Tα δίνεις δηλαδή εκείνη την ώρα τα 123,στον Courier ή στα ΕΛ.ΤΑ.

 

Πείτε μου ρε μάγκες λοιπόν,γίνεται αυτό που λέω ή όχι...;;;

Τι άλλο με συμβουλεύετε...;;;

Σας ευχαριστώ,και πάλι συγγνώμη για το off-topic και το απανωτό post...:)

Link to comment
Share on other sites

:!: Συγγνώμη για το απανωτό post...!!!:O

Αλλά θέλω μια βοήθεια απ'τον nervous ή όποιον ξέρει σας παρακαλώ...:help:

 

Θα αγοράσω το Nokia N93 όπως ξέρετε και φυσικά θα αγοράσω μια miniSD των 2GB.

Μέχρι στιγμής,ήταν σίγουρο ότι θα αγοράσω την Transend miniSD 2GB 80x με 99.90 ευρώ.Αυτήν -> http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=56580348&Nav_Section_Id=0&Catalog_Id=10&Product_Id=325506&Merchant_Id=1&sts_cid=3

 

Αυτή όπως καταλαβαίνετε,είναι ψιλοαργή(80x)και σήμερα,καθώς έψαχνα στο internet,βρήκα αυτό... -> http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=2717

 

Είναι αυτή που ήθελα να πάρω απ'την αρχή και εκεί την έχουν σε καλύτερη τιμή...!!!Απο 170 που την είχα βρει,123...!!!:w00t:

 

Το πρόβλημα είναι όμως ότι δεν έχω την δυνατότητα(με πιστωτική...)να την παραγγείλω απο το internet...:(

Άμα δείτε όμως στο link που σας έδωσα,εκεί που λέει "Πωλήσεις-Παραγγελίες",λέει και αυτό "Αν επιθυμείτε να δώσετε την παραγγελία σας τηλεφωνικά ή δεν βρίσκετε το προϊόν που ψάχνετε, επικοινωνήστε μαζί μας στο 2610 46.16.60-63. "

 

Πείτε μου σας παρακαλώ εσείς που ξέβρετε...Γίνεται να τους πάρω τηλ. το πρωί και να την παραγγείλω τηλεφωνικά...;;;:worry:

 

Έχει πληρωμή,μέσω Courier και μέσω ΕΛ.ΤΑ.

Tα δίνεις δηλαδή εκείνη την ώρα τα 123,στον Courier ή στα ΕΛ.ΤΑ.

 

Πείτε μου ρε μάγκες λοιπόν,γίνεται αυτό που λέω ή όχι...;;;

Τι άλλο με συμβουλεύετε...;;;

Σας ευχαριστώ,και πάλι συγγνώμη για το off-topic και το απανωτό post...:)

Πέρυσι, περίπου τέτοια εποχή, αγόρασα ένα bluetooth handsfree από το play247, μέσω τηλεφωνικής παραγγελίας με αντικαταβολή. Μόλις ήρθε το πακέτο τους έδωσα τα λεφτά. Απ' ό,τι θυμάμαι, είναι από τα λίγα ηλεκτρονικά καταστήματα που δεν πληρώνεις για τη μεταφορά.

Με το καλό την κάρτα και όσο το δυνατό συντομότερα και το κινητό, μιας και τόσο πολύ θέλεις να το αποκτήσεις!!!

Πάντα φιλικά

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι, περίπου τέτοια εποχή, αγόρασα ένα bluetooth handsfree από το play247, μέσω τηλεφωνικής παραγγελίας με αντικαταβολή. Μόλις ήρθε το πακέτο τους έδωσα τα λεφτά. Απ' ό,τι θυμάμαι, είναι από τα λίγα ηλεκτρονικά καταστήματα που δεν πληρώνεις για τη μεταφορά.

Με το καλό την κάρτα και όσο το δυνατό συντομότερα και το κινητό, μιας και τόσο πολύ θέλεις να το αποκτήσεις!!!

Πάντα φιλικά

Με αντικαταβολή,μέσω courier ή ΕΛ.ΤΑ. το έκανες φίλε...;;;:worry:

Σε ευχαριστώ πάντως...:)

Link to comment
Share on other sites

Με αντικαταβολή,μέσω courier ή ΕΛ.ΤΑ. το έκανες φίλε...;;;:worry:

Σε ευχαριστώ πάντως...:)

Απ' ό,τι ξέρω, αυτοί συνεργάζονται με τη Γενική Ταχυδρομική. Οπότε η παραγγελία σου θα έρθει στη Γενική Ταχυδρομική (προφανώς μετά από συνεννόηση μεταξύ σας σε κάποιο υποκατάστημα κοντά στην περιοχή που μένεις) και από εκεί θα παραλάβεις την κάρτα.

Η έδρα του καταστήματος είναι στην Πάτρα.

Συνήθως λένε για δύο εργάσιμες μέρες, αλλά επειδή είναι κοντά η Πάτρα στην Αθήνα, την επόμενη μέρα θα έχει έρθει.

Το ξέρω αυτό γιατί πέρυσι παρήγγειλα και για ένα φίλο μου στην Κάρυστο της Εύβοιας κάτι και την επόμενη μέρα ήρθε, παρότι ήταν Σάββατο και του είχαν πει από Δευτέρα.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

paidia epeidh eimai kainourios sto thema,h timh tou poso xtupaei??kai otan erthei me to kalo se ti xrwma tha erthei?san foto bgazei kalutera apo to v903?to n80 pou eixa apo foto kai video htan gia klamata.:confused:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πάρω πάλι Nokia Shop αύριο να δω τι παίζει...:)

Παρήγγειλα και καρτούλα μ@μ@τη και με καλή ταχύτητα...:cool: Αυτήν -> http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=2717

 

Το μόνο που μου μένει,είναι το Ν93...:happy:

 

Επίσης μάγκες,729 έχει το κινητό...;)

Link to comment
Share on other sites

Ta xei ta leftoudakia tou. Kai fysika prepei na exei donisi. An einai dynaton!!

Giati an den aksizei ta lefta tou tote tha to baloume sto K@@@ mas :shock: na xaroume :X :lol: :lol: :lol:

 

 

Nervous pou eisai? Mas afises monous edo. Diakopes exeis paei se kanena nisaki? :rotfl:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα...:p

Επίσης,δεν ξέρω τι "ράδιο αρβύλα" κυκλοφορεί τις τελευταίες μέρες με το ότι "τα Nokia,δεν αντέχουν τα 2gb...":confused:

Ποιος βλάκας θα τους το'πε...;;;:mad:

Αφού το λέει στην ανακοίνωση ότι παίρνει...:)

Ναι,o nervous,μας εγκατέλειψε...:cry:

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα και καρτούλα μ@μ@τη και με καλή ταχύτητα...:cool: Αυτήν -> http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=2717

 

Kali fasi Taso. Mallon kai ego apo ekei tha tin paro. Kali timi gia 2Gb, elpizo mono na teriazei me to N93.

Ti ginete telika me afti tin fimi pou thelei to N93 na mi ta paei kala me ta 2gb?

Poios to ksekinise xoris na exei kikloforisei akoma to kinito :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα...

Επίσης,δεν ξέρω τι "ράδιο αρβύλα" κυκλοφορεί τις τελευταίες μέρες με το ότι "τα Nokia,δεν αντέχουν τα 2gb..."

Ποιος βλάκας θα τους το'πε...;;;

Αφού το λέει στην ανακοίνωση ότι παίρνει...

 

den 3erw an ennoei oti den antexei ..pantws to oti kremaei to kinhto me mia megalh karta mnhmhs einai gegonos. edw to diko mou p exei 520mhz epe3ergasth ,kai ayto trabaei zoria se kana vary programa,logo megalhs kartas mnhmhs .... :) symbainei syxna .. :)

N91,7710,A701

http://briefcase.pathfinder.gr/download/398464

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...