Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν εχεις ServicePack2 τα Windows εχουν ηδη driver,απλα το βαζεις στη usb και πας πανω σε μια φωτογραφια,δεξι κλικ,αποστολη προς,συσκευη bluetooth και τσουουουουπ τη στελνει,αν εχεις κα το Nokia PC suite κανεις συνδεση,μεσω bluetooth!

Ειναι πολυ απλο!

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τα νευρα μου!! Σημερα κανενας απο τους 2 υπολογιστες μου δεν αναγνωρίζει το Ν80! Γραφει άγνωστη συσκευή. Και τι δεν εχω κάνει...αλλά τίποτα, δεν το διαβάζουνε.
Link to comment
Share on other sites

Τα νευρα μου!! Σημερα κανενας απο τους 2 υπολογιστες μου δεν αναγνωρίζει το Ν80! Γραφει άγνωστη συσκευή. Και τι δεν εχω κάνει...αλλά τίποτα, δεν το διαβάζουνε.

 

το εκανες και format το τηλ. και παλι τιποτα??:blink:

ετσι στα καλα καθουμενα??

μηπως λεω εγω μηπως εχει κανενα προβλημα το καλωδιο

που συνδεεις το pc σου με το n80??

(αλλα αφου μου λες αγνωστη συσκευη μαλλον δουλευει.)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα νευρα μου!! Σημερα κανενας απο τους 2 υπολογιστες μου δεν αναγνωρίζει το Ν80! Γραφει άγνωστη συσκευή. Και τι δεν εχω κάνει...αλλά τίποτα, δεν το διαβάζουνε.

Δοκίμασε να κάνεις επανεκκίνηση τη συσκευή...;)

Link to comment
Share on other sites

το εκανες και format το τηλ. και παλι τιποτα??:blink:

ετσι στα καλα καθουμενα??

μηπως λεω εγω μηπως εχει κανενα προβλημα το καλωδιο

που συνδεεις το pc σου με το n80??

(αλλα αφου μου λες αγνωστη συσκευη μαλλον δουλευει.)

 

Μονο format δεν εκανα,αλλα βλεπω οτι ειναι η μόνη επιλογή.5 μέρες πρίν δούλευε κανονικά.

 

Επανεκίνηση έκανα, αλλά τίποτα.:mad: :(

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις ServicePack2 τα Windows εχουν ηδη driver,απλα το βαζεις στη usb και πας πανω σε μια φωτογραφια,δεξι κλικ,αποστολη προς,συσκευη bluetooth και τσουουουουπ τη στελνει,αν εχεις κα το Nokia PC suite κανεις συνδεση,μεσω bluetooth!

Ειναι πολυ απλο!

 

παιδιά δεν μπορώ έχω πρόβλημα δεν μου κάνει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

και εμενα φιλε ειχε φαει το ιδιο κολλημα δεν το αναφνωριζε με τιποτα!οτι και να κανεις ειναι αδικος κοπος,εγω εσβηνα και ξαναεβαζα το pc suite 3-4 φορες και ψαξιμο στα com ports μεχρι να δουλεψει!! μην ρωτας τι φταιει αγνωστο..

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

ηθελα να ρωτησω και γω δυο τρια πραματα

 

 

1) το ν80 ακουσα σε πολλα καταστηματα οτι παει για αποσυρση και θα σταματησει η παραγωγη του ισχυει αυτο η ειναι λογια του αερα???

2) Που ειναι κατασκευασμενο το μαυρο ιντερνετ εντισιον ? φιλανδια η ουγγαρια

 

3)νομιζω ειναι σουπερ επιλογη στα λεφτα του αμα του πεταξεις μια 2 γκιγκα μνημουλα πανω .??? τι λετε ?

 

4) αν και το τηλεφωνο παιρνει μινιsd ελεγα να αγορασω μια microsd me antaptora kai na ti valo sto tilefono ( marka trascend kai taxitita 80x lifetime eggisi) tha xei provlimata lete apla h mnimoula auti logo ton antaptoron mporei na mpei pantou epeita oti kai an paro ????

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που έβαλα την έκδοση V 4.0707.0.7 όχι πάντα αλλά πολλές φορές όταν πάω να ανοίξω το Βluetooth μου βγάζει "αδυναμία εκτέλεσης εφαρμογής Bluetooth". Ξαναπέρασα το ίδιο λογισμικό αλλά τίποτα!

Με τις προηγούμενες version που φορούσε δεν μου το έκανε ποτέ αυτό. Συμβαίνει αυτό σε κανέναν άλλο ρε παιδιά ή εγώ είμαι ο γκαντέμης?

Link to comment
Share on other sites

Oταν λες οτι ξαναπερασες το ειδιο λογισμικο τι θελεις να πεις? οτι το εκανες hard format? αν δεν το εκανες καντο μπορει να στροση :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

(*#7370# ) μου φαινεται πως αυτο δεν ειναι το καλυτερο format,εγω πατησα *+3+πρασινο κουμπι και εφτασε μεχρι και στο αρχικο firmware...
Ν80 rocks!
Link to comment
Share on other sites

Ειναι το ειδιο πραγμα, διαβασε εδω για να καταλαβεις :)

Nokia Series 60 FAQ: Διαβάστε το... πριν ρωτήσετε!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Πάιδες εμένα με την τελευταία αναβάθμιση το ΒΤ πάιζει μια χαρά. Πότε σας βγάζει τέτοιο σφάλμα?

 

Το ΙΕ είναι καλύτερο από το απλό Ν80???

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πήρα το ακόλουθο http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=739&product=870447

οποιος το έχει ή ξέρει ας μου πει πως δουλεύει με το N80.

δηλαδή το έχω δύο ημέρες και δεν ξέρω να το δουλέψω.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πήρα το ακόλουθο http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=739&product=870447

οποιος το έχει ή ξέρει ας μου πει πως δουλεύει με το N80.

δηλαδή το έχω δύο ημέρες και δεν ξέρω να το δουλέψω.

 

Δεν το εχω ,αλλα χρησιμοποιησες το cd εγκαταστασης ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Kι εμενα μετα την τελευταια αναβαθμιση μου βγαζει μερικες φορες αυτο το μυνημα σφαλματος.

Επισης παρατηρησα οτι οταν ειμαι στις επαφες και πηγαινω προεπιλογες,αφου επιλεξω πχ αριθμο μηνυματος τον ταδε και πατησω οκ,μετα μολις πατησω πισω για να βγω παλι στην ιδια επαφη,με πεταει στην αρχικη οθονη του κινητου.

Το εχει κανει και σε αλλους αυτο?

Konstantinos

http://briefcase.pathfinder.gr/download/kostas_kostas/21443/337474/0/GR-FLAG.gif

Link to comment
Share on other sites

και εμενα φιλε ειχε φαει το ιδιο κολλημα δεν το αναφνωριζε με τιποτα!οτι και να κανεις ειναι αδικος κοπος,εγω εσβηνα και ξαναεβαζα το pc suite 3-4 φορες και ψαξιμο στα com ports μεχρι να δουλεψει!! μην ρωτας τι φταιει αγνωστο..

 

Όντως μετά από format το πρόβλημα παραμένει:(

Link to comment
Share on other sites

το εκανες και format το τηλ. και παλι τιποτα??:blink:

ετσι στα καλα καθουμενα??

μηπως λεω εγω μηπως εχει κανενα προβλημα το καλωδιο

που συνδεεις το pc σου με το n80??

(αλλα αφου μου λες αγνωστη συσκευη μαλλον δουλευει.)

 

Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα όχι μόνο στο Ν80 αλλά και παλιότερα στο ΜΡΧ220 αλλά λύθηκε! Έχει να κάνει με το firewall του υπολογιστή. Δεν αρκεί μόνο να το απενεργοποιήσεις αλλά να το απεγκαταστήσεις! Έχεις βάλει πρόσφατα καποιο firewall ή κάποιο άλλου παρόμοιου είδους πρόγραμμα στον υπολογιστή σου? Απεγκατέστησε το και πολύ πιθανό να λυθεί το πρόβλημα. Τουλάχιστο σε μένα και τις δύο φορές αυτό έφταιγε!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μια εβδομάδα που το αγόρασα με την τελευταία έκδοση, το έχω ζαλίσει με εφαρμογές, θέματα, bluetooth κλπ και δεν μου παρουσίασε κανένα κόλλημα ούτε ένα restart.:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα όχι μόνο στο Ν80 αλλά και παλιότερα στο ΜΡΧ220 αλλά λύθηκε! Έχει να κάνει με το firewall του υπολογιστή. Δεν αρκεί μόνο να το απενεργοποιήσεις αλλά να το απεγκαταστήσεις! Έχεις βάλει πρόσφατα καποιο firewall ή κάποιο άλλου παρόμοιου είδους πρόγραμμα στον υπολογιστή σου? Απεγκατέστησε το και πολύ πιθανό να λυθεί το πρόβλημα. Τουλάχιστο σε μένα και τις δύο φορές αυτό έφταιγε!

 

Eχω και γω ένα υπέροχο firewall το οποιο με ταλαιπωρεί τελευταία. Άσε που έχει βάλει στόχο το ασύρματό μου δίκτυο.

 

Πολύ πιθανόν να έχω πρόβλημα στο καλώδιο σύνδεσης γιατί έκανα μία προσπάθεια να συνδέσω το κινητό στο pc και παράλληλα κουναγα το καλώδιο στην μία του άκρη και τελικά ο υπολογιστής το αναγνώρισε!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...