Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια επειδη ενδιαφέρομαι για το Ν80 τελικα οι φωτογραφιες που βγαζει ειναι θολές ??? σε χαμηλο φωτισμό ?????

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παιδια να ρωτησω κατι και οπιος καλος ανθρωπος ας απαντησει

 

Το πληκτρολογιο δεν φωτιζετε:confused: :confused: :confused: το βραδυ πως γραφετε μηνυμα βλεπεις τιποτα:worry: :worry: :worry: :worry: :worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να ρωτησω κατι και οπιος καλος ανθρωπος ας απαντησει

 

Το πληκτρολογιο δεν φωτιζετε:confused: :confused: :confused: το βραδυ πως γραφετε μηνυμα βλεπεις τιποτα:worry: :worry: :worry: :worry: :worry: :worry:

 

Μα και βεβαια φωτιζεται μηπως ειναι χαλασμενο αυτο που εχεις; Συγκεκριμενα φωτιζονται τα γραμματα και οι αριθμοι μολις το σερνεις προς τα κατω.

[sIGPIC][/sIGPIC] N e m e s o k l a s ! ! !

 

Mobile History: Sony Erricson T630, Siemens S65, Qtek S100, Nokia N80 ... and finally N95!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να ρωτησω κατι και οπιος καλος ανθρωπος ας απαντησει

 

Το πληκτρολογιο δεν φωτιζετε:confused: :confused: :confused: το βραδυ πως γραφετε μηνυμα βλεπεις τιποτα:worry: :worry: :worry: :worry: :worry: :worry:

Μα το πληκτρολόγιο φωτίζετε κανονικά τη νύχτα... Μόνο όταν υπάρχει έντονος φωτισμός σβήνει...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα επισκεφτηκα το site του N-Gage. H Nokia λοιπον παρουσιασε στην Ε3 την καινουργια γενια του gaming mobile deck το οποιο ειναι συμβατο με την σειρα Ν!!!!!!!!. Αυτο σημαινει οτι θα δουμε μαλλον καταπληκτικα παιχνιδια απο εδω και περα. Επισης ειδα σε ενα απο τα βιντεο ππαρουσιασης που ειχε ενα κινητο που εμοιαζε παρα πολυ με το Ν80 και αυτο σε συνδιασμο οτι η Νοκια ανακοινωνει στο site οτι θα ειναι συμβατο με τα NSeries αυτο σημαινει οτι θα εχουμε παιχνιδια NGage στο Ν80!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC] N e m e s o k l a s ! ! !

 

Mobile History: Sony Erricson T630, Siemens S65, Qtek S100, Nokia N80 ... and finally N95!

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζω να απορώ (και να έχω διάφορες υποψίες...) με όλα αυτά τα άκυρα που διαβάζω κατά του N80. Ότι δεν έχει φωτισμό το πληκτρολόγιο, ότι δεν έχει ανοικτή ακρόαση και φωνητική κλήση, άλλοι λένε ότι δεν δουλεύει η μία κάμερα... Σε λίγο θα ακουστεί ότι δεν έχει και οθόνη. Φυσικά τίποτα από αυτά δεν ισχύει. :confused: Θα ήταν πρωτοφανές να υπάρχουν τέτοιες ελλείψεις από ένα κινητό σαν το N80.

 

Θα πω μόνο ότι όσα διάβασα μου έφεραν, άθελά μου, στο μυαλό το φαινόμενο NVidia και ας ελπίσουμε να μην έχουμε και σ' αυτό το forum κάτι αντίστοιχο... :worry:

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

kostas_pav , asavvopoulos παιδια ευχαριστω δεν το εχω αλλα θα το παρω και δεν εχω δει καμια photo που τα νουμερα να εχουν φωτισμο και ανυσιχουσα και παλι thanks
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ρε σεις ...τι γινεται...ΕΧΕΙ Ή ΟΧΙ ΦΩΝΗΤΙΚΗ ΚΛΗΣΗ???

Μηπως εσεις που λετε οτι εχει, εχετε το Ν70 και μπηκατε να μας αποσυντονισετε?

"με ολο το σεβασμο κ παντοτε φιλικα" αλλα οταν λετε κατι, παρακαλω πολυ να το στηριζετε με ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ρε σεις ...τι γινεται...ΕΧΕΙ Ή ΟΧΙ ΦΩΝΗΤΙΚΗ ΚΛΗΣΗ???

Μηπως εσεις που λετε οτι εχει, εχετε το Ν70 και μπηκατε να μας αποσυντονισετε?

"με ολο το σεβασμο κ παντοτε φιλικα" αλλα οταν λετε κατι, παρακαλω πολυ να το στηριζετε με ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ!!!

 

Έχουμε ξεφύγει τελείως μου φαίνεται... Κατ' αρχήν δεν φωνάζουμε εδώ.

 

Και δεύτερο, αφού θέλεις τόσο πολύ μια απόδειξη, ιδού:

 

http://img137.imageshack.us/img137/698/screenshot01494iz.th.jpg

 

(κατά ένα μυστηριώδη τρόπο, το screenshot είναι από το N80... :eek: απίστευτο; )

 

Τώρα όμως ήρθε η σειρά σου να αποδείξεις ότι έχω το N70 και παριστάνω τον δήθεν κάτοχο N80.

 

Και για να κλείσει οριστικά το μείζον ζήτημα εθνικών διαστάσεων, που προέκυψε από το πουθενά περί φωνητικής κλήσης:

Tip 1: Στην αναμονή κρατάτε πατημένο για 3 δευτερόλεπτα το δεξί soft key και... voila η φωνητική κλήση! Τόσο απλό... Επίσης, αν έχετε συνδέσει το hands free, μπορετε να κρατήσετε πατημένο για μερικά δευτερόλεπτα το κεντρικό κουμπί που έχει πάνω του, για να κάνετε φωνητική κλήση.

Tip 2: Το manual δεν μπήκε τυχαία στο κουτί του κινητού. Το διαβάζουμε αν δεν βρίσκουμε κάτι, πριν αρχίζουμε να φωνάζουμε και να τη λέμε στους άλλους.

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Γεια παιδια!

Εγω προσωπικά ειμαι υπέρευχαριστημένος με το πολυαγαπήμενο 6630 μου,Θα ήθελα πολυ να το αγοράσω το Ν80(ημουνα fan)αλλα απογοητεύτικα λίγο.Θα περιμένω κανένα χρόνο το Νοκια Ν83.Με οσα διαβασα πρεπει να ειναι πάραπολυ καλό.

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να ηρεμησουμε ολοι :)

το προβλημα ειναι οτι το κινητο πουλησε πολυ και αναποφευκτα υπαρχουν παρεξηγησεις απο τα πολλα ποστς, οπως και πολλοι που δεν ξερουν πολλα για το κινητο ή τα s60, χωρις παρεξηγηση, κι αυτο αναποφευκτο ειναι :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια παιδια!

Εγω προσωπικά ειμαι υπέρευχαριστημένος με το πολυαγαπήμενο 6630 μου,Θα ήθελα πολυ να το αγοράσω το Ν80(ημουνα fan)αλλα απογοητεύτικα λίγο.Θα περιμένω κανένα χρόνο το Νοκια Ν83.Με οσα διαβασα πρεπει να ειναι πάραπολυ καλό.

Ναι θα έχει τρομερή διαφορά , δηλαδή ένα N80 με περισσότερα mpx στην κάμερα ! :lol:

Αν νομίζεις ότι αξίζει 1 χρόνος γι αυτό τότε ok.:X

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα έχει τρομερή διαφορά , δηλαδή ένα N80 με περισσότερα mpx στην κάμερα ! :lol:

Αν νομίζεις ότι αξίζει 1 χρόνος γι αυτό τότε ok.:X

Δεν ξερω αν αξιζει να περιμενεις ενα χρονο για το Ν83 αντι του Ν80 αλλα η μονη τους διαφορα δεν θα ειναι τα mpx!!! Θα εχει autofocus, carl zeiss φακο, σκληρο 4 gb και πολλα αλλα που ισως να μην ξερουμε ακομα.

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά θα τρελαθώ....το δικό μου δεν έχει φωνητική κλήση....είναι δυνατον? Του φίλου μου εχει κανονικά....Το δικό μου δεν εχει. Οταν πάω σε μια επαφή δεν βγαίνει δίπλα στον αριθμό το προσωπακι που δείχνει την υπαρξη φράσης ούτε έχει την επιλογη αναπαραγωγη φρασης στις επιλογες των επαφων ενω του φιλου μου τονίζω, έχει! Το δικο μου έχει μονο τις φωνητικες εντολες οι οποιες δουλευουν μια χαρα...δεν ξερω τι γινεται
Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με τις Φωνητικες κλησεις :

Ολοι εχουμε δικιο τελικα :D

Ο λογος για τον οποιο δεν δουλευουν οι φωνητικες κλησεις σε ορισμενους απο εμας ,ειναι κατα 99% διοτι εχουν κανει transfer τις επαφες τους απο αλλο τηλεφωνο ή με συγχρονισμο. Δοκιμαστε να κανετε ενα φορματ στο τηλεφωνο .

Στην συνεχεια καντε αποθηκευση μια νεα επαφη . Θα δειτε οτι φωνητικη κληση λειτουργει κανονικα .

 

Συμπερασμα : Οσοι εχουν περασει τις επαφες τους χειροκινητα οι φωνητικες κλησεις ζουν και βασιλευουν !:p

 

(αντε με βαλατε και εκανα hard format !)

Αν εχετε να προσθεσετε κατι αναλογο σχετικα με back up,restore κλπ σε σχεση με φωνητικες κλησεις ,

ή εχω ξεχασει κατι,περιμενω τα σχολια σας :)

 

Μετα απο restore απο την καρτα ,οι φωνητικες κλησεις εξαφανιζονται ως δια μαγειας !:shock: :cold: :scared:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με τις Φωνητικες κλησεις :

Ολοι εχουμε δικιο τελικα :D

Ο λογος για τον οποιο δεν δουλευουν οι φωνητικες κλησεις σε ορισμενους απο εμας ,ειναι κατα 99% διοτι εχουν κανει transfer τις επαφες τους απο αλλο τηλεφωνο . Δοκιμαστε να κανετε ενα φορματ στο τηλεφωνο .

Στην συνεχεια καντε αποθηκευση μια νεα επαφη . Θα δειτε οτι φωνητικη κληση λειτουργει κανονικα .

 

Συμπερασμα : Οσοι εχουν περασει τις επαφες τους χειροκινητα οι φωνητικες κλησεις ζουν και βασιλευουν !:p

 

(αντε με βαλατε και εκανα hard format !)

Αν εχετε να προσθεσετε κατι αναλογο σχετικα με back up,restore κλπ σε σχεση με φωνητικες κλησεις ,

ή εχω ξεχασει κατι,περιμενω τα σχολια σας :)

 

 

Χμμμ ισως να έχεις δίκιο γιατί εγω τις περασα στο κινητο μετα απο συγχρονισμο με το Οutlook....θα το δοκιμασω λοιπον :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά θα τρελαθώ....το δικό μου δεν έχει φωνητική κλήση....είναι δυνατον? Του φίλου μου εχει κανονικά....Το δικό μου δεν εχει. Οταν πάω σε μια επαφή δεν βγαίνει δίπλα στον αριθμό το προσωπακι που δείχνει την υπαρξη φράσης ούτε έχει την επιλογη αναπαραγωγη φρασης στις επιλογες των επαφων ενω του φιλου μου τονίζω, έχει! Το δικο μου έχει μονο τις φωνητικες εντολες οι οποιες δουλευουν μια χαρα...δεν ξερω τι γινεται

Εχει δίκιο ο φίλος nervous. Αν θέλετε να έχετε backup τις επαφές σας να κάνετε χρήση του PC SUITE ή κάνετε αντιγραφή στην κάρτα μνήμης. Απο εκεί μπορείτε να τις επαναφέρετε με φωνητική κλήση.

Link to comment
Share on other sites

Να σημειωσω οτι μετα απο το φορματ και ριστορ απο την καρτα

εξαφανιστηκαν και τα office ,weather,κλπ που ειχα μεσα . (στην διαχειριση εφαρμογων-δεν εμφανιζονται και 2 θεματα που ειχα- και στο μενου).Το world mate παρεμεινε.

Με card reader φαινεται οτι υπαρχουν ομως εγκατεστημενα στην καρτα.

Δεν μου αρεσε αυτο ...:cry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Να σημειωσω οτι μετα απο το φορματ και ριστορ απο την καρτα

εξαφανιστηκαν και τα office ,weather,κλπ που ειχα μεσα . (στην διαχειριση εφαρμογων-δεν εμφανιζονται και 2 θεματα που ειχα- και στο μενου).Το world mate παρεμεινε.

Με card reader φαινεται οτι υπαρχουν ομως εγκατεστημενα στην καρτα.

Δεν μου αρεσε αυτο ...:cry:

Κάνε reinstall... Θα ξαναεμφανιστούν... Το περίεργο βέβαια είναι γιατί το κάνει αυτό...

Link to comment
Share on other sites

τελικα παιδια εχει καλυτερη καμερα απο το w900i η οχι , παντως εγω που το είχα το w900 δεν έμεινα ευχαριστημένος !!

παντος θεωρώ το Ν80 κατα πολύ καλλιτερο απο το w900i τοσο σε θεμα εμφανισης οσο και σε θεμα ακουστικής απο τα ηχεια τοι κινητού όσο και σε φωτογραφίες

Επειδη βαρέθηκα να δίνω τσαμπα λεφτα σας παρακαλώ εσεις που το έχετε τι λέτε ???

(γιατι όσα ξέρει αυτός που το χρησιμοποιεί δεν τα ξερει ο κόσμος ολος:D :lol: )

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

τελικα παιδια εχει καλυτερη καμερα απο το w900i η οχι , παντως εγω που το είχα το w900 δεν έμεινα ευχαριστημένος !!

παντος θεωρώ το Ν80 κατα πολύ καλλιτερο απο το w900i τοσο σε θεμα εμφανισης οσο και σε θεμα ακουστικής απο τα ηχεια τοι κινητού όσο και σε φωτογραφίες

Επειδη βαρέθηκα να δίνω τσαμπα λεφτα σας παρακαλώ εσεις που το έχετε τι λέτε ???

(γιατι όσα ξέρει αυτός που το χρησιμοποιεί δεν τα ξερει ο κόσμος ολος:D :lol: )

Το Ν80 υπερέχει σαφώς σε όλα σε σχέση με το W900 , αλλά όχι και στις φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στο forum απο το μεσημερι ειμαι και εγω κατοχος του μαυρο απο alpha copy,ρε παιδια μολις το επιασα στα χερια μου μου ηρθε να το παω πισω,τοσο πολυ ξενερωσα ο τζογος των 2μερων ειναι πανω απο 1mm!και το καπακι μπαταριας του ειναι μια απο τα ιδια.υπερβολη??τοσο πολυ??παταω πληκτρο απαντησης και κουναει ολη η προσοψη!μονο αυτο με χαλαει κατα τα αλλα ειναι τελειο οπως το περιμενα εχει και το τελαιυταιο firmware.αψογες και οι φωτο αλλα οχι τα βιντεο.αλλα η συναρμολογηση του δεν ειναι για αυτη την κατηγορια τιμης.
Ν80power
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...