Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρεπει σε αυτη τη χωρα να γινουμε σωστοι καταναλωτες...απο τα 62 ευρω στα 281 ειναι τεραστια διαφορα....μιλας μιλας μιλας μιλας...δεν ερχεται το 80%....μιλας μιλας μιλας...δεν σου περναει απο το μυαλο οτι κατι δε παει καλα...και παει στο καλο...στην κοσμοτε που δεν ειχε το 80% δε το περναγε; η μετρουσε εκει ενα ενα τα λεπτα; φαινομαι επιθετικος αλλα θεωρω κοροιδια τοσα πολλα λεφτα να πανε χαμενα ετσι...και οτι σε κλεβουν...ασχετοι!!!

 

δεν διαφωνω σε αυτο που λες. αλλα οταν σου λεει ο υπαλληλος θα ερθει μηνυμα στο 80%, δεν τοεχεις στο μυαλο σου και τηλεφωνεις χαλαρα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

13830 με χρεωση ή 2106702000 χωρις χρεωση,

ειναι το ιδιο:happy:

 

ασχετο , αλλα με εχεις σωσει με το σταθερο τηλ που εδωσες , εχω γλυτωσει πολλα

Link to comment
Share on other sites

ασχετο , αλλα με εχεις σωσει με το σταθερο τηλ που εδωσες , εχω γλυτωσει πολλα

 

ναι φιλε αλεξη,με τα απεριοριστα λεπτα προς σταθερα απο το κινητο να υποθεσω και εσυ το

δουλεψες ε;

 

ζητω τα unlimited!

 

κι εγω τοχω λιωσει,enjoy:)

 

φιλε beawovil,με το 1284 ολοι το ελεγχουμε το βονταφονοθηριο!!για δοκιμασε το ειναι σιγουρος τροπος..

Edited by mertaghon2

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν θα διαφωνησω με κανεναν.Δυστυχως τον συγκεκριμενο μηνα που χρεωθηκα αυτα τα λεφτα,ειχα καποια τρεξιματα και ξεφυγα.Αυτο που με ενοχλει περισσοτερο και δεν μπορω να ανεχθω ειναι το γεγονος οτι δεν φτανει που εχουμε τοσα προβληματα στην ζωη ,πρεπει να ειμαι και στην τσιτα με τον παροχο μου μην τυχον και με ξεγελασει? Τι ειδους "σχεση" ειναι αυτη?Εγω σαν πελατης πηγα "καλη τη πιστη" ,γιατι πρεπει να ζω συνεχως με την καχυποψια ακομα και σε αυτο? Δεν ειμαι ο πρωτος που του συμβαινει κατι τετοιο με την συγκεκριμενη εταιρια.Της κοπελας μου της ηρθε ενας λογαριασμος πανω απο 200 ευρω οταν πηρε smartphone και αναβαθμισε το προγραμμα της να συμπεριλαμβανει και ιντερνετ,γιατι (οπως της ειπαν) το ιντερνετ ενεργοποιηθκε μετα απο καποιες ημερες απο την αναβαθμιση του προγραμματος της,οποτε το σερφαρισμα που εκανε πριν ενεργοποιηθη η υπηρεσια το χρεωνοταν κανονικα!Φυσικα κανενας δεν την ειχε ενημερωσει απο πριν γι αυτο και οταν διαμαρτυρηθηκε της μιλησαν και αποτομα!

Προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα να αναλαβω το μεριδιο της ευθυνης που μου αναλογει,περιμενω ομως να αναλαβει και η συγκεκριμενη εταιρια το δικο της.Ιδωμεν....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! το συμβολαιο μου ληγει αρχες απριλιου και σημερα ειδα στο site της vodafone οτι βγηκε η επιδοτηση. Εχω σε ενα οικογενειακό πακετο 2 συνδεσεις στο unlimited 45 αλλα μαζι με τις εκπτωσεις που ειχα καταφερει και πηρα περυσι για να κανω το συμβολαιο πληρωνα παγιο 23€ στη μια γραμμη και 15€ στην αλλη αλλα μου ειχαν πει οτι ειναι για ενα χρονο. θελω να ρωτησω τι μπορω να κανω? να τους παρω να ρωτησω εαν μπορω με τα ιδια χρηματα που πληρωνω για παγιο τωρα να συνεχιστει και για του χρονου? αν γινει αυτο τα ποσα της επιδοτησης τα χανω σωστα? υπαρχει καποιος τροπος να τους πιεσω ειτε με φορητοτητα ειτε με διακοπη για να μου δωσουν με τα ιδιο παγιο τα προγραμματα που εχω και τωρα? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! το συμβολαιο μου ληγει αρχες απριλιου και σημερα ειδα στο site της vodafone οτι βγηκε η επιδοτηση. Εχω σε ενα οικογενειακό πακετο 2 συνδεσεις στο unlimited 45 αλλα μαζι με τις εκπτωσεις που ειχα καταφερει και πηρα περυσι για να κανω το συμβολαιο πληρωνα παγιο 23€ στη μια γραμμη και 15€ στην αλλη αλλα μου ειχαν πει οτι ειναι για ενα χρονο. θελω να ρωτησω τι μπορω να κανω? να τους παρω να ρωτησω εαν μπορω με τα ιδια χρηματα που πληρωνω για παγιο τωρα να συνεχιστει και για του χρονου? αν γινει αυτο τα ποσα της επιδοτησης τα χανω σωστα? υπαρχει καποιος τροπος να τους πιεσω ειτε με φορητοτητα ειτε με διακοπη για να μου δωσουν με τα ιδιο παγιο τα προγραμματα που εχω και τωρα? ευχαριστω

 

Δοκιμάζεις πρώτα στο 1227 χωρίς χρέωση (τμήμα αποσύνδεσεων) και τους λες αυτά που έγραψες. Αν δε σε ικανοποιούν, τότε αίτηση φορητότητας..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζεις πρώτα στο 1227 χωρίς χρέωση (τμήμα αποσύνδεσεων) και τους λες αυτά που έγραψες. Αν δε σε ικανοποιούν, τότε αίτηση φορητότητας..

 

δοκιμασα το τηεφωνο που μου ειπες φιλε αλλα μου δινουν πολυ μικροτερη εκπτωση απο αυτη που εχω τωρα οποτε τους ειπα οτι δεν δεχομαι. μεχρι τωρα ειχα εκπτωση 50% και στους 2 αριθμους αλλα αυτοι μου ειπαν οτι μπορουν μεχρι 30% να μου κανουν και με ρωτησε εαν θελω να κανω αποσυνδεση αλλα τους ειπα οτι θα τους ξαναπαρω. τι λετε να κανω? να δωσω εντολη για αποσυνδεση και στις 2 γραμμες η να κανω αιτηση φορητοτητας σε αλλη εταιρεια και αν ναι σε ποια? να διευκρινισω οτι δεν θελω να παω σε αλλη εταιρεια οποτε αν κανω αιτηση φορητοτητας πχ στην κοσμοτε μπορω να την ακυρωσω μετα αν δεν μου προτεινουν τιποτα απο την vodafone για να μεινω?

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα το τηεφωνο που μου ειπες φιλε αλλα μου δινουν πολυ μικροτερη εκπτωση απο αυτη που εχω τωρα οποτε τους ειπα οτι δεν δεχομαι. μεχρι τωρα ειχα εκπτωση 50% και στους 2 αριθμους αλλα αυτοι μου ειπαν οτι μπορουν μεχρι 30% να μου κανουν και με ρωτησε εαν θελω να κανω αποσυνδεση αλλα τους ειπα οτι θα τους ξαναπαρω. τι λετε να κανω? να δωσω εντολη για αποσυνδεση και στις 2 γραμμες η να κανω αιτηση φορητοτητας σε αλλη εταιρεια και αν ναι σε ποια? να διευκρινισω οτι δεν θελω να παω σε αλλη εταιρεια οποτε αν κανω αιτηση φορητοτητας πχ στην κοσμοτε μπορω να την ακυρωσω μετα αν δεν μου προτεινουν τιποτα απο την vodafone για να μεινω?

 

Συμπλήρωσε εδώ: http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T31/section/ComeToCosmote_Form τα στοιχεία σου για να σε πάρουν από τη Cosmote και κάνε αίτηση φορητότητας, αν σου πούνε για ραντεβού με courier κανόνισε το για κανένα πενταήμερο μετά, ζήτησε τους και κάποιο νούμερο για να μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους.

Μετά περίμενε δυο μέρες για να σε πάρουν από τη Vodafone αν δε σε πάρουν ακύρωσε την αίτηση φορητότητας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε αλεξη,με τα απεριοριστα λεπτα προς σταθερα απο το κινητο να υποθεσω και εσυ το

δουλεψες ε;

 

ζητω τα unlimited!

 

κι εγω τοχω λιωσει,enjoy:)

 

φιλε beawovil,με το 1284 ολοι το ελεγχουμε το βονταφονοθηριο!!για δοκιμασε το ειναι σιγουρος τροπος..

 

Ακριβως οπως τα λες , εννοειτε με το unlimited , ζητω και παλι ζητω τα unlimited..χρωσταω καφε :bow:

Link to comment
Share on other sites

φιλε jmallen ειχα το ιδιο προβλημα με σενα και τελικα μετα απο αιτηση φορητοτητας μου εδωσαν την ιδια εκπτωση που ειχα.η κοπελα της vodafone που εκλεισα την συμφωνια μου ειπε οτι θα μπορουσα να ειχα παρει την ιδια εκπτωση αν τους το ζητουσα.δεν ξερω αλλα κανε το κολπο της φορητοτητας και πες μας τι θα σου πει η vodafone.Πιστευω οτι θα πιασει.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,θυμάται κάποιος ποιο ειναι το 4ψηφιο νούμερο που στέλνεις εναν αριθμό και σου λέει σε ποιο δίκτυο ανήκει?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,θυμάται κάποιος ποιο ειναι το 4ψηφιο νούμερο που στέλνεις εναν αριθμό και σου λέει σε ποιο δίκτυο ανήκει?

 

1292 ειναι ο αριθμός.

iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Να γράψω και εγώ την εμπειρία μου με τη vodafone. Την προηγούμενη παρασκευή κάνω αίτηση να γίνει το cu σύνδεση (unlimited 50). Μου λέει ο υπάλληλος στο κατάστημα vodafone: σε δυο ώρες θα πέσει το σήμα στην sim του καρτοκινητού, βάλε τη sim της σύνδεσης και είσαι ok. Το σήμα του καρτοκινητού έπεσε τρίτη, δηλαδή 4 μέρες μετά. Βάζω την sim της σύνδεσης, είχα τηλέφωνο αλλά δεν είχα αναγνώρισης κλήσης και data. Παίρνω εξυπηρέτηση πελατών, μου λένε είναι μέχρι να ενημερωθούν τα συστήματα, το πρωί θα είστε οκ. Το άλλο απόγευμα ενεργοποιήθηκε η αναγνώριση κλήσεων, τα data όμως τπτ. Μετά από αλλεπάλληλα τηλεφωνήματα και απειλές (ακόμα δεν έχουν ενεργοποιηθεί τα data μια βδομάδα μετά), μου λένε ότι το πρόβλημα είναι ότι σε κάποια συστήματα το νούμερο φαίνεται ακόμα ως καρτοκινητό και μέχρι να ενημερωθούν και αυτά δεν θα έχω νετ. Η απάντηση στο ποσο θα παρει αυτό είναι: άγνωστο λογικά μέχρι 5 εργάσιμες. Δηλαδή 10+ μέρες από τότε που έκανα τη σύνδεση (αφού πρώτα άκουσα ένα κάρο βλακείες ότι φταίνε ρυθμίσεις σε συσκευή, να κάνω restart restore και όλα τα συναφή-η ίδια συσκευή με τη sim του καρτοκινητού έμπαινε net μια χαρά). Πόσο έλεος δηλαδή είναι αυτή η vodafone;

 

Μετά από 15 τηλέφωνα μου είπαν ότι θα έχω έκπτωση στο πάγιο του επόμενου λογαριασμού και ότι αυτή τη στιγμή δεν καταγράφονται και κατά συνέπεια δεν χρεώνομαι ούτε για τις κλήσεις μου!!!!!

This world sucks... Have your own bpm...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια....Εχω εκπτωση στο παγιο μου μεχρι 15 Μαρτιου,και το Vodafone unlimited 30 μου εβγαινε 16 κατι ευρω το μηνα...Καλεσα το 1227 να τους πω οτι θελω να το κανω καρτοκινητο και εδωσανπροσφορα 23 κατι ευρω το μηνα τελικη τιμη.Τι να κανω τωρα που θελω να μεινω στη vodafone αλλα με το παλιο μου παγιο?Καλεσα και στη Wind στο 13846 να κανω αιτηση φορητοτητας μετα,και να μου δωσουν καποια προσφορα,αλλα με παρεπεμψαν σε υποκαταστημα τους γι αυτη τη δουλεια....Ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

stelio στην προηγουμενη σελιδα η απαντηση σου:)

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλό μήνα..

Μου ήρθε ο λογαριασμός(vod 45) στα 44.21€ έχω πάνω κάτι εκπτώσεις παγιού,από vodafone-hol/και μια άλλη έκπτωση που μου είχαν κάνει μέσω τηλεφώνου....ΑΛΛΑ,το θέμα δεν είναι εκεί!Είναι στο ότι έχει άνω κάτω!Έχω χρεωθεί 9,45€ έξτρα...από το πουθενά..έχει άλλες ημερομηνίες εντελώς..

Πατάω ανάλυση λοιπόν λογαριασμού και μου δείχνει περίοδο ότι να ναι..:

Vodafone Unlimited 45 20/01/2012-19/02/2012 36,58

ΕΚΠΤΩΣΗ ΑΠΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ VF/HOL 20/12/2011-19/01/2012 0,00

Vodafone Passport 20/01/2012-19/02/2012 0,00

ΕΚΠΤΩΣΗ ΑΠΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ VF/HOL 20/01/2012-19/02/2012 -4,07

Προνομιακή έκπτωση - 50% 20/01/2012-19/02/2012 -18,29

Σύνολο 14,22

Χρεώσεις επικοινωνίας 19/12/2011-19/12/2011 9,45

Σύνολο 9,45

Φόρος Κινητής Τηλεφωνίας 2,84

Σύνολο 2,84

ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΥΠΟΚΕΙΤΑΙ ΣΕ ΦΠΑ: € 26,51

ΣΥΝΟΛΟ Φ.Π.Α. 23% : € 6,10

ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΜΗΣ: € 32,61

 

Για την Vodafone πληρώνεις: € 23,67

Για φόρους πληρώνεις: € 8,94

:ooch:

εε αυτός είναι του προηγούμενου μήνα..οι χρεώσεις αυτές είναι οκ..τον έχω πληρώσει 7/2..το βλέπω και απο το ιστορικό πληρωμών του myaccount..έχω και το email της απόδειξης..

Οπότε,όταν πατάω πληρωμή λογαριασμού..μου δείχνει το νέο ποσο...και η ανάλυση με πάει στον μπερδεμένο λογαριασμό...Κατεβάζω τον ηλεκτρονικό λογαριασμό και δείχνει παλιά πράγματα.. όπως έδειξα και το quote..εμφανίζεται η χρέωση αυτή..

Τί να κάνω;Πέρα ότι θα πάρω τηλ αύριο και θα ξεχ*** την κοπελα που θα με συνδέσουν..Είναι εντελώς μπάχαλο η φάση..:angry: και το συνολικό ποσό είναι λάθος,αφού είναι ίδιο με το προηγούμενο,και η έξτρα χρέωση του..

Τελευταία ενημέρωση: 04/03/2012

Συνολικό οφειλόμενο ποσό:

 

€ 44,22

Επεξήγηση οφειλόμενου ποσού

Περιγραφή Αξία σε € Εξόφληση έως

Υπόλοιπο από προηγούμενους λογαριασμούς: € 0,00 Έχει εξοφληθεί

Υπόλοιπο από τελευταίο λογαριασμό: € 32,61 10/02/2012

Συνολικές τρέχουσες οφειλές: € 44,22 info

Edited by xtrmsnpr

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν στα unlimited προγράμματα λαμβάνεις ενημερωτικό sms και όταν έχεισ καταναλώσει το 80% των sms του προγράμματος ή αφορά μόνο χρόνο ομιλίας και data? Και αν ναι σε προειδοποιεί μόνο για τα sms προς vodafone ή και για τα sms προς άλλα δίκτυα;
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν στα unlimited προγράμματα λαμβάνεις ενημερωτικό sms και όταν έχεισ καταναλώσει το 80% των sms του προγράμματος ή αφορά μόνο χρόνο ομιλίας και data? Και αν ναι σε προειδοποιεί μόνο για τα sms προς vodafone ή και για τα sms προς άλλα δίκτυα;

 

για ολα ειδοποιει :)

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες έχει βελτιωθεί η υπηρεσία ενημέρωσης υπολοίπου μέσω sms.

Από εκεί που ενημερωνόσουν για το υπόλοιπο που είχες πριν από 12 και 16 ώρες, τώρα το χρονικό διάστημα έχει πέσει περίπου στις 3.

Το τσέκαρα επανειλημμένα.

Μακάρι να μην είναι κάτι παροδικό.

Vodafone unlimited 30.

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες έχει βελτιωθεί η υπηρεσία ενημέρωσης υπολοίπου μέσω sms.

Από εκεί που ενημερωνόσουν για το υπόλοιπο που είχες πριν από 12 και 16 ώρες, τώρα το χρονικό διάστημα έχει πέσει περίπου στις 3.

Το τσέκαρα επανειλημμένα.

Μακάρι να μην είναι κάτι παροδικό.

Vodafone unlimited 30.

Εγώ είμαι στο unlimited 50 και εχτες που έκανα την τελευταία ενημερωση, η ενημέρωσή τους ήταν στις 6:29 το πρωί και εγώ έστειλα μήνυμα στις 10:54. Αρκετά καλά θα έλεγα.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

για ολα ειδοποιει :)

 

Kαι τότε εγώ που έχω ξεπεράσει το 80% των sms προς άλλα δίκτυα (unlimited 60) γιατί δεν ενημερώθηκα?

Link to comment
Share on other sites

Kαι τότε εγώ που έχω ξεπεράσει το 80% των sms προς άλλα δίκτυα (unlimited 60) γιατί δεν ενημερώθηκα?

 

γιατι απλα το συστημα υπολειτουργει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.ποτε μου δεν ειχα προβλημα με λογαριασμους της vodafone και με αυτα που διαβαζω εδω ειπα να τσεκαρω τον λογαριασμο μου μεσα απο το myaccount και ειδα το εξης παραξενο.ο λογαριασμος μου ενω πληρωνεται μεσω πιστωτικης καρτας, το ποσο εξει εξοφλειφει κανονικα και το ποσο ειναι στα συνηθισμενα του πλαισια (μεχρι εδω καλα) υπαρχει ανεξοφλητη οφειλη στρογγυλα 6 ευρω.και αρχιζω να ψαχνομαι.κανεις καμια ιδεα?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλό μήνα..

Μου ήρθε ο λογαριασμός(vod 45) στα 44.21€ έχω πάνω κάτι εκπτώσεις παγιού,από vodafone-hol/και μια άλλη έκπτωση που μου είχαν κάνει μέσω τηλεφώνου....ΑΛΛΑ,το θέμα δεν είναι εκεί!Είναι στο ότι έχει άνω κάτω!Έχω χρεωθεί 9,45€ έξτρα...από το πουθενά..έχει άλλες ημερομηνίες εντελώς..

Πατάω ανάλυση λοιπόν λογαριασμού και μου δείχνει περίοδο ότι να ναι..:

Vodafone Unlimited 45 20/01/2012-19/02/2012 36,58

ΕΚΠΤΩΣΗ ΑΠΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ VF/HOL 20/12/2011-19/01/2012 0,00

Vodafone Passport 20/01/2012-19/02/2012 0,00

ΕΚΠΤΩΣΗ ΑΠΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ VF/HOL 20/01/2012-19/02/2012 -4,07

Προνομιακή έκπτωση - 50% 20/01/2012-19/02/2012 -18,29

Σύνολο 14,22

Χρεώσεις επικοινωνίας 19/12/2011-19/12/2011 9,45

Σύνολο 9,45

Φόρος Κινητής Τηλεφωνίας 2,84

Σύνολο 2,84

ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΥΠΟΚΕΙΤΑΙ ΣΕ ΦΠΑ: € 26,51

ΣΥΝΟΛΟ Φ.Π.Α. 23% : € 6,10

ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΜΗΣ: € 32,61

 

Για την Vodafone πληρώνεις: € 23,67

Για φόρους πληρώνεις: € 8,94

:ooch:

εε αυτός είναι του προηγούμενου μήνα..οι χρεώσεις αυτές είναι οκ..τον έχω πληρώσει 7/2..το βλέπω και απο το ιστορικό πληρωμών του myaccount..έχω και το email της απόδειξης..

Οπότε,όταν πατάω πληρωμή λογαριασμού..μου δείχνει το νέο ποσο...και η ανάλυση με πάει στον μπερδεμένο λογαριασμό...Κατεβάζω τον ηλεκτρονικό λογαριασμό και δείχνει παλιά πράγματα.. όπως έδειξα και το quote..εμφανίζεται η χρέωση αυτή..

Τί να κάνω;Πέρα ότι θα πάρω τηλ αύριο και θα ξεχ*** την κοπελα που θα με συνδέσουν..Είναι εντελώς μπάχαλο η φάση..:angry: και το συνολικό ποσό είναι λάθος,αφού είναι ίδιο με το προηγούμενο,και η έξτρα χρέωση του..

Τελευταία ενημέρωση: 04/03/2012

Συνολικό οφειλόμενο ποσό:

 

€ 44,22

Επεξήγηση οφειλόμενου ποσού

Περιγραφή Αξία σε € Εξόφληση έως

Υπόλοιπο από προηγούμενους λογαριασμούς: € 0,00 Έχει εξοφληθεί

Υπόλοιπο από τελευταίο λογαριασμό: € 32,61 10/02/2012

Συνολικές τρέχουσες οφειλές: € 44,22 info

 

κάποιος καλός άνθρωπος :D,μια βοήθεια ;

Edited by xtrmsnpr

- - - -

Link to comment
Share on other sites

κάποιος καλός άνθρωπος :D,μια βοήθεια ;

 

Μήπως έχει κάποια σχέση με την περίοδο κοντά στα Χριστούγεννα που έκανε αναβάθμιση στα συστήματα της και είχε ειδοποιήσει ότι θα έρθουν καθυστερημένες χρεώσεις; Δεν είναι ανάγκη να βρίσεις κανέναν, απλώς πάρε στο 13840 και ρώτα!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...