Jump to content

Τattoo & Piercing


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

έχετε tattoo??  

792 members have voted

  1. 1. έχετε tattoo??

    • ναί (πού και τι σχέδιο)
      142
    • όχι αλλά θα ήθελα να κάνω
      395
    • όχι
      255


Recommended Posts

το ταττοο δεν ποναει.:)

επισης οταν αποφασισεις να το κανεις..,μην πας στο studio στην Κερκυρα :down:

 

και που να πάω καλέ??αλήθεια δεν πονάει?:worry::shock:

sophieth.hi5.com
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αναλογα το σημειο,αλλα χωρις να το βρεχεις..γυρω στις 3-4 βδομαδες.

 

Αν δεν το βρεχω καλοκαιριατικα θα βγαλω πουρι. :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το βρεχω καλοκαιριατικα θα βγαλω πουρι. :worry:

Τοτε κανε tattoo για να μην εχεις προβλημα :cool:

 

και που να πάω καλέ??αλήθεια δεν πονάει?:worry::shock:

 

οπου αλλου θελεις...κοντα σου προτεινω ενα studio στα ιωαννινα.μακρυα πας θεσσαλονικη.

 

οχι δεν ποναει..:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οπου αλλου θελεις...κοντα σου προτεινω ενα studio στα ιωαννινα.μακρυα πας θεσσαλονικη.

 

οχι δεν ποναει..:D

 

και θα τρέχω στα ιωάννινα για ένα tattoo?:confused::worry:

πάντως αν δεν πονάει όπως λες μπορεί να το σκεφτώ για το μέλλον να κάνω κάποιο διακριτικό....;)

sophieth.hi5.com
Link to comment
Share on other sites

και θα τρέχω στα ιωάννινα για ένα tattoo?:confused::worry:

αν σκεφτεις οτι μπορει να σου μεινει και για ολη σου τη ζωη δεν θα ηθελες οτι καλυτερο;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

αν σκεφτεις οτι μπορει να σου μεινει και για ολη σου τη ζωη δεν θα ηθελες οτι καλυτερο;;

 

εντάξει εννοείται ότι θα κοιτάξω για το καλύτερο:)

μπορεί να κάνω το καλοκαίρι που θα είμαι Αθήνα για καμιά βδομάδα..θα δω..θα το σκεφτώ πολύ καλά κ ανάλογα θα πράξω..;)

sophieth.hi5.com
Link to comment
Share on other sites

Εγώ tattoo δεν έχω..Είχα φτάσει στο παρα5 να κάνω αλλά φοβάμαι γιατί πονάει..

 

Αλλά από σκουλαρικάκια έχω 2 στο ένα αυτί, ένα στο άλλο κ ένα στο κάτω χείλος δεξιά κ σκοπεύω να κάνω κ στη μύτη τις επόμενες μέρες κ ίσως στο έμμεσο μέλλον κ στη γλώσσα :p

αν σου πω οτι δε ποναει θα πω ψεμματα,ποναει οχι ομως σε σημειο που να μην αντεχεις ok?

το περιγραμμα δεν ποναει καθολου,στο γεμισμα νιωθεις λιγο πονο,μετα σε τσουζει λιγο αλλα οπως σου ειπα ειναι υποφερτο κι οχι ανυποφορο.

μην φοβασαι καθολου.

οσο για το σκουλαρικι στην γλωσσα θα σου ελεγα καλυτερα οχι,προσωπικη γνωμη ειναι αυτη βεβαια.καλο ειναι να υπαρχει ενα οριο στα σκουλαρικια και στα tatoo.βεβαια ειναι και τι αρεσει στον καθενα.μην με παρεις στραβα,δεν εχω προβλημα με τα σουλαρικια στην γλωσσα η οπουδηποτε αλλου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αν σου πω οτι δε ποναει θα πω ψεμματα,ποναει οχι ομως σε σημειο που να μην αντεχεις ok?

το περιγραμμα δεν ποναει καθολου,στο γεμισμα νιωθεις λιγο πονο,μετα σε τσουζει λιγο αλλα οπως σου ειπα ειναι υποφερτο κι οχι ανυποφορο.

μην φοβασαι καθολου.

οσο για το σκουλαρικι στην γλωσσα θα σου ελεγα καλυτερα οχι,προσωπικη γνωμη ειναι αυτη βεβαια.καλο ειναι να υπαρχει ενα οριο στα σκουλαρικια και στα tatoo.βεβαια ειναι και τι αρεσει στον καθενα.μην με παρεις στραβα,δεν εχω προβλημα με τα σουλαρικια στην γλωσσα η οπουδηποτε αλλου.

Μαλλον δεν ειχες σχεση με κοριτσι που ειχε σκουλαρικη στη γλωσσα, για αυτο το γραφεις. Αλλη αισθηση, if you know what I mean;)

Off-Topic. Το TSi το πουλησες τελικα? Εχω καιρο να σε δω στο VWClub

Link to comment
Share on other sites

το ταττοο δεν ποναει.:)

επισης οταν αποφασισεις να το κανεις..,μην πας στο studio στην Κερκυρα :down:

γτνα μην παει στο στουντιο της κερκυρας?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

γτνα μην παει στο στουντιο της κερκυρας?

γιατι κατα την γνωμη μου δεν πληρει τις προυποθεσεις.

κακη δουλεια..και η υγειηνη παει περιπατο :whistle:

 

το περιγραμμα δεν ποναει καθολου,στο γεμισμα νιωθεις λιγο πονο,μετα σε τσουζει λιγο αλλα οπως σου ειπα ειναι υποφερτο κι οχι ανυποφορο.

 

πιστεψε'με οτι το περιγραμμα ποναει περισσοτερο απο το γεμισμα.κι'αυτο γιατι ειναι στα πρωτα λεπτα του τατττο και μετα συνηθιζει το δερμα.

το γεμισμα..ειναι πιο μεγαλη η βελονα και δεν καταλαβαινεις τιποτα.στις "σκιες" θα αισθανθεις καποιο τσιμπημα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ok exoume k t skoularikakia ms

glwssa afalo miti k ola t alla t eklisa dn lew...

ta tattoo me apasxoloun...

exw to sxedio eimai poli sigouri t skeftomai k to ksanaskeftika poli kairo mexri pou to apofasisa...

vrika edw stin perioxi mou ena magazi pou pragmatika otan akousa times en8ousiastika vevea piga sizitisa mazi tou kai fanikan ok...

twra ayto pou 8elw n kanw einai peripou 10 ekatosta kai m eipe 100 e

dn einai ipervolika liga m sxesi m alla magazia...

:confused:

Link to comment
Share on other sites

ok exoume k t skoularikakia ms

glwssa afalo miti k ola t alla t eklisa dn lew...

ta tattoo me apasxoloun...

exw to sxedio eimai poli sigouri t skeftomai k to ksanaskeftika poli kairo mexri pou to apofasisa...

vrika edw stin perioxi mou ena magazi pou pragmatika otan akousa times en8ousiastika vevea piga sizitisa mazi tou kai fanikan ok...

twra ayto pou 8elw n kanw einai peripou 10 ekatosta kai m eipe 100 e

dn einai ipervolika liga m sxesi m alla magazia...

:confused:

Για ποιο studio αναφερεσαι?? :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια θελω να κανω piercing στο φρυδι..αλλα μου λενε μερικοι οτι υστερα κρεμαει και κατι τετοια.. ισχυουν αυτα ή ειναι ραδιο αρβυλα..?

καλυτερα να νιω8εις παρα να μπορεις....!(dima poWer) xD

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μμ...

ειναι καινουργιο

http://www.davidx-arttattoo.com

δεν το ξερω αυτο το studio!

αλλα απ'οτι :blink: εισαι απο την Αθηνα!

δεν κατεβαινεις καμια βολτα προς το κεντρο..να παρεις και μια γνωμη παραπανω..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ξερεις ειναι υπερβολικα φτηνος...

εχω ειδη δει διαφορα αλλα στουντιο αλλα πανακριβα

το αρτ γορκ του το ειδες?

:)

Link to comment
Share on other sites

αν σου πω οτι δε ποναει θα πω ψεμματα,ποναει οχι ομως σε σημειο που να μην αντεχεις ok?

το περιγραμμα δεν ποναει καθολου,στο γεμισμα νιωθεις λιγο πονο,μετα σε τσουζει λιγο αλλα οπως σου ειπα ειναι υποφερτο κι οχι ανυποφορο.

μην φοβασαι καθολου.

 

λίγο πόνο ε??πφφ δυστυχώς πονάω πολύ εύκολα κ δεν νομίζω να το αντέξω:(

 

πιστεψε'με οτι το περιγραμμα ποναει περισσοτερο απο το γεμισμα.κι'αυτο γιατι ειναι στα πρωτα λεπτα του τατττο και μετα συνηθιζει το δερμα.

το γεμισμα..ειναι πιο μεγαλη η βελονα και δεν καταλαβαινεις τιποτα.στις "σκιες" θα αισθανθεις καποιο τσιμπημα.:)

 

ποπο αφήστε που έχω πρόβλημα κ με τις βελόνες, αν είναι κ μεγάλη κ την δω, θα λυποθυμήσω κατευθείαν :worry::worry:

sophieth.hi5.com
Link to comment
Share on other sites

ποπο αφήστε που έχω πρόβλημα κ με τις βελόνες, αν είναι κ μεγάλη κ την δω, θα λυποθυμήσω κατευθείαν :worry::worry:

 

Η βελονα δεν φαινεται καθολου.

επισης αμα το θελεις κατι πολυ..τον ξεχνας τον πονο :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η βελονα δεν φαινεται καθολου.

επισης αμα το θελεις κατι πολυ..τον ξεχνας τον πονο :)

 

εσύ μπορεί να τον ξεχνάς τον πόνο, εγώ πάλι όχι

sophieth.hi5.com
Link to comment
Share on other sites

εσύ μπορεί να τον ξεχνάς τον πόνο, εγώ πάλι όχι

ε τοτε μην κανεις tattoo :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia thelw na sas kanw mia erwtisi kai opoios mporei as m apantisei eimai apo thessaloniki jeretai poio magazi kanei tattoo alla den thelw na einai monimo thelw dld na einai gia 4-5mines i akoma kai gia xrono plz opoios jerei as m pei
Link to comment
Share on other sites

εσύ μπορεί να τον ξεχνάς τον πόνο, εγώ πάλι όχι

 

κοιτα κι εγω με τις βελονες εχω ενα θεμα.και μεγαλο θεμα μαλιστα,ενας τυπος που μοιαζει με πορτιερη να φοβαται τις βελονες,κι ομως ναι:lol:

εκατσα και μου το εκαναν ομως,ο πονος στο ξαναλεω πως ειναι υποφερτος κι οχι κατι τρελο.η βελονα δε φαινεται καθολου,επισης η βελονα που κανει το γεμισμα δεν ειναι μονο μια βελονα αλλα περισσοτερες,αν ειδα καλα,νομιζω 5 ψιλες.

κι εγω προσωπικα πονεσα μονο στο γεμισμα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia thelw na sas kanw mia erwtisi kai opoios mporei as m apantisei eimai apo thessaloniki jeretai poio magazi kanei tattoo alla den thelw na einai monimo thelw dld na einai gia 4-5mines i akoma kai gia xrono plz opoios jerei as m pei

προσωρινο ταττοο για 4-5 μηνες δεν υπαρχει ,απο οτι εχουν πει πολλα παιδια εδω στο φορουμ

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια και απο εμενα,,μηπως θα μπορουσε καποιος να μου πει ενα καλο μαγαζι για henna στη θεσσαλονικη?που να ειναι δοκιμασμενο δλδ..κανονικη henna απο καλους επαγγελματιες,,γτ οσο να ναι ακομα και αυτο θελει προσοχη στα προιοντα που θα χρησιμοποιηθουν,,ευχαριστω !!
Η ταπεινοτητα σε κανει να αγαπησεις και να σεβαστεις το διπλανο σου..:!:
Link to comment
Share on other sites

μεγεια μου το piercing κατω απο το χειλος

μοναδικη μαλα*** που μπαινει και χανεται μεσα απο το χειλος το κουμπωμα και πρεπει κα8ε 3 και λιγο να το τραβαω εξω και τσαντιζομαι

 

Φίλε μου με ενδιαφέρει και εμένα να κάνω το 1ο μου piercing εκεί... Τι λέει "μανίκι"; Πονάει; Έχω δεί κάτι ωραίες μπίλιες και στο ebay ... Θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα εκεί; Θέλει τπτ περιποίηση όπως στοματικό διάλυμμα και τέτοια...; :O Έχω μπανίσει αυτό...

 

http://i.ebayimg.com/15/!BPbVw!gB2k~$(KGrHgoH-EEEjlLlyg1NBJzntrc-q!~~_1.JPG

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...