Jump to content

Τattoo & Piercing


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

έχετε tattoo??  

792 members have voted

  1. 1. έχετε tattoo??

    • ναί (πού και τι σχέδιο)
      142
    • όχι αλλά θα ήθελα να κάνω
      395
    • όχι
      255


Recommended Posts

αυτο σαν να πόνεσε..άουτς :P

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

kalhspera sas!!!

eimai mia apo toys neofermenoys sto oneiro toy tattoo prin to kanw hmoyn poly agxomenh sto thema toy kalitexnh k epsaxna rwtaga agwniodws na brw ton kalytero!!!

pisteyv oti phga sta kalytera ALLA thn wra poy htan na to kanw,kath oti htan free hand, draphka na pedepsw ligo parapanw ton kalitexnh poy fainotan ligo na dysanasxetei k ......

to tattoo moy twra apla moy aresei k den me ksetrelainei!!!!!

 

 

 

PROSOXH!!!!!

Τι ταττοο εκανες?? ανεβασε καμια φωτογραφια να το :blink: :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

geia sou aggele!

telika ekana mia leopar epifaneia ston kolarigo,xwris perigrama,einai san teliko s,megaloytsiko,teleio to gemisma alla to sxhma den einai k poly kalo.sthn arxh elega na to ftiaksw alla meta apofasisa na katsw sta abga moy gt den pernei to shmeio na ginei megalytero!osoi to exoyn dei toys aresei to sxhma alla sta dika moy matia den kathetai kala....twra gia foto tha se apogohteysw.....

aaa epishs to exw kanei apo tis arxes toy ianoyarioy k twra teleytaia me exei piasei k olo me fagoyrizei arketa entona tha elega ti einai pali toyto meta apo 80000 mhnes skeythke na antidrasei o organismos moy...

olo lew na parw thl sto studio k me thn doyleia den mporw

gia peite tipota an kserete....

Link to comment
Share on other sites

geia sou aggele!

telika ekana mia leopar epifaneia ston kolarigo,xwris perigrama,einai san teliko s,megaloytsiko,teleio to gemisma alla to sxhma den einai k poly kalo.sthn arxh elega na to ftiaksw alla meta apofasisa na katsw sta abga moy gt den pernei to shmeio na ginei megalytero!osoi to exoyn dei toys aresei to sxhma alla sta dika moy matia den kathetai kala....twra gia foto tha se apogohteysw.....

aaa epishs to exw kanei apo tis arxes toy ianoyarioy k twra teleytaia me exei piasei k olo me fagoyrizei arketa entona tha elega ti einai pali toyto meta apo 80000 mhnes skeythke na antidrasei o organismos moy...

olo lew na parw thl sto studio k me thn doyleia den mporw

gia peite tipota an kserete....

Καλησπερα!

χαιρομαι που πηρες την αποφαση και εκανες ταττοο,αλλα θα πρεπει να ανεβασεις και μια φωτογραφια η να μου την στειλεις καπου για να δω και το σχεδιο.

καποιο γνωστο μου ατομο εχυ "χτυπησει" ταττοο σε ενα στουντιο στον Πειραια...και μεσα σε 2 μηνες το τατττοο "χαλασε",θαμπωσε! (εγω πιστευω οτι πρεπει να ειναι κακης ποιοτητας χρωματα) ομως καλυτερα ρωτα και τον eliasj που σιγουρα θα ξερει κατι παραπανω απο μενα να σου πει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να κανω κ εγω tattoo..

μενω στην καλαματα, και εχω βρει 2 μαγαζια.

ενα στο κενρο της πολης ,κοντα στην αριστομενους, που το κανει μια κοπελα (δεν θυμαμαι ονομα)

και ενα αλλο που το κανει καποιος νικος (κοντα στο παρκο)..

ξερει κανεις ποιος ειναι πιο καλος απο τους 2?

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να κανω κ εγω tattoo..

μενω στην καλαματα, και εχω βρει 2 μαγαζια.

ενα στο κενρο της πολης ,κοντα στην αριστομενους, που το κανει μια κοπελα (δεν θυμαμαι ονομα)

και ενα αλλο που το κανει καποιος νικος (κοντα στο παρκο)..

ξερει κανεις ποιος ειναι πιο καλος απο τους 2?

Γιατι δεν παιρνεις την αποφαση να πας Αθηνα και να βρεις ενα αξιολογο studio και να κανεις εκει το ταττοο! εγω προσωπικα αυτα τα studio που αναφερεις δεν τα ξερω..:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν παιρνεις την αποφαση να πας Αθηνα και να βρεις ενα αξιολογο studio και να κανεις εκει το ταττοο! εγω προσωπικα αυτα τα studio που αναφερεις δεν τα ξερω..:cool:

 

για αθηνα, ποια μου προτείνεις ως τα καλυτερα?

Link to comment
Share on other sites

για αθηνα, ποια μου προτείνεις ως τα καλυτερα?

Καλυτερα δεν ξερω ποια ειναι...αλλα θα σου πω 3 που εχω παει,στο ενα εχω "χτυπησει" κιολας..στο αλλο δεν "εκατσε" αλλα η δουλεια του μου αρεσε πολυ!

στο αλλο πηγα βολτα για να :worry: την δουλεια του

jimmys tattoo στην Πλακα! και ενα στουντιο στο Μαρουσι και το 3. στα Εξαρχεια.

 

Medusa Tattoo Studios
Καλλιδρομίου 85, Εξάρχεια
Τηλ.: 210 - 8254593
http://www.medusatattoo.com 

Jimmy's Tattoo Studios
Κυρρήστου 13, Πλάκα
http://www.jimmystattoo.gr

Live in Color
Μητροπόλεως 43, Μαρούσι
Τηλ.: 210 - 8028595
http://www.liveincolor.gr 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καποια διευθηνση στο ιντερνετ για να δω πως ειναι το ονομα μου στα κινεζικα?

το πανος θελω να βρω

Καποτε ειχε αναφερθει κατι τετοιο..παρε απο την αρχη το topic και καπου θα το πετυχεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει υπόψην του καποιος μια φωτο με εναν αγγελο στο μπροστινο μερος του σωματος ,κατω απο το στομαχι ....., του οποιου τα φτερα βγαινουν εξω απο το μποξερακι??

το ειχε δει καπου ενας φιλος και ψαχνω να βρω αυτο το tattoo..

 

 

καταλαβατε που εννοω ε?? πανω απο το γεννητικο οργανο να ξεκιναει περιπου και τα φτερα του αγγελου να βγενουν εξω απο το μποξερακι... Επισης, σε αυτο το σημειο ποναει πιο πολυ????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Μια ερωτησουλα και απο'μενα γνωριζει καποιος αν γινεται να κανει καποιος χενα αλλα μεγαλης διαρκειας? Το ελαχιστο ενος ετους. Ισως 3 ή 5 χρονακια λεμε τωρα ενδικτικο αριθμο ειπα. ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Μια ερωτησουλα και απο'μενα γνωριζει καποιος αν γινεται να κανει καποιος χενα αλλα μεγαλης διαρκειας? Το ελαχιστο ενος ετους. Ισως 3 ή 5 χρονακια λεμε τωρα ενδικτικο αριθμο ειπα. ευχαριστω.

Οχι..:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

RAVER οχι δεν ξερεις? ή οχι ξερεις οτι δεν υπαρχει αυτο που ρωταω? (δεν καταλαβα:()

Η χεννα παραπανω απο 1-2 μηνες αναλογο το σημειο που θα το κανεις,δεν κραταει(1-2 μηνες με προ'υποθεσεις)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καταλαβατε που εννοω ε?? πανω απο το γεννητικο οργανο να ξεκιναει περιπου και τα φτερα του αγγελου να βγενουν εξω απο το μποξερακι... Επισης, σε αυτο το σημειο ποναει πιο πολυ????

Συντοπιτη εχω δει ενα τετοιο τατου σε ταινια αλλα δεν θυμαμαι σε ποια:ooch:

 

Δειχνει ωραιο παντως,,,εικονες θα βρεις σε καμια σελιδα..για googlαρε μηπως βρεις το σχεδιο που θες...εκει ποναει γιατι ειναι λεπτο το δερμα,,σα να εκανες τατου στον καρπο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

καταλαβατε που εννοω ε?? πανω απο το γεννητικο οργανο να ξεκιναει περιπου και τα φτερα του αγγελου να βγενουν εξω απο το μποξερακι... Επισης, σε αυτο το σημειο ποναει πιο πολυ????

 

epeidi exw mono ekei tattoo den kserw an ponaei pio poly.alla kserw oti ponaei!!!einai simeio pou to derma einai poly malako kai evaistito!

Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

epeidi exw mono ekei tattoo den kserw an ponaei pio poly.alla kserw oti ponaei!!!einai simeio pou to derma einai poly malako kai evaistito!

 

ενταξει, οταν λες ποναει, θελω πιστευω σε φυσιολογικα επιπεδα.. δεν ειναι κατι που δεν αντεχετε..

Link to comment
Share on other sites

ενταξει, οταν λες ποναει, θελω πιστευω σε φυσιολογικα επιπεδα.. δεν ειναι κατι που δεν αντεχετε..

Κατι που το θελεις πολυ να το κανεις..τον ξεχνας τον πονο! οπου και να το κανεις εχεις πονο.

εμενα προσωπικα δεν με πονεσε κανενα..γι'αυτο και συνεχιζω και κανω "χτυπαω" και αλλα.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ενταξει, οταν λες ποναει, θελω πιστευω σε φυσιολογικα επιπεδα.. δεν ειναι κατι που δεν αντεχετε..

 

koita emena o tattouatzis mou eixe kanei to lathos kai mou eixe pei:tha ponesei alla oxi toso oso fantazesai!opote egw eixa xalarwsei giati eixa fantastei pono alla oxi toso!,kai otan epese i lepti velona epeidi itan kati parapanw apo ayto pou perimea kai pswfisa.gi ayto esena tha sou pw tha pethaneis ston pono.opote me otidipote ligotero na eisai ikanopoihmenos.milaw gia to sigkekrimeno shmeio, gia wmous plati ktl fantazomai tha einai poly pio ligos o ponos.fysika opws leei kai o raver otan ftaseis sto shmeio na to kaneis kai na to thes poly einai to teleytaio pou skeftesai.

Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα δεν ξερω αν μπορεις να το κανεις.

αλλα γιατι δεν πας με την φωτογραφια σε ενα studio και να κανεις κουβεντα με τον "αρτιστα και να πρεις μια σωστη απαντηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γιατι υπαρχουν 2 προβληματα.. θελω το προσωπο να απεικονιζει αλλο ατομο και μενω αλεξανδρουπολη οπου το νικο ταττοο ανοιγει σαββατοκυριακα !
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια καλησπερα μετα απο πολυ σκεψη αποφασισα επιτελους να κανω tatoo θελω να το κανω στον αυχενα εχω καταληξει στο σχεδιο ειναι μια λεξη στα Quenya 5 γραμματα ειναι και σημαινει εσωτερικη σκεψη μεχρι εδω ολα καλα το θεμα ειναι οτι ειμαι απο Ξανθη και εδω εχουμε μονο ενα studio εχω ακουσει και καλα και ασχημα οποτε προβλιματιζομαι αν ξερει καποιος κατι για το συγκεκριμενο pls help και το αλλο μου προβλημα ειναι οτι στον αυχενα μου ειπαν οτι ποναει φρικτα και ειναι επικινδυνο :(

ισχυει αυτο? αν το κανω πιο χαμηλα στην ιδια ευθεια κατω απο τον αυχενα ειναι επισης επικινδυνο???

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...