Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
Για ΧΡ αυριο θα μπορεσω να δοκιμασω σε εναν φιλο για να δουμε τι θα γινει ,ακομα δυο τρεις τετοιες κασκαρικες να μου κανει θα φυγει και δεν θα ξαναρθει:lol:

Η υπομονη εχει και τα ορια της μ αυτα τα Windows mobile:mad:

Πλακα κανω αλλα μου ερχετε καμια φορα να το δωσω και να παρω το πιο απλο κινητο που υπαρχει αλλα οταν του βαζεις καμια καινουργια rom και βλεπεις οτι δουλευει τελεια λες αμαν τη τηλεφωναρα εχω

και τα ξεχνας ολα μεχρι να ξαναμπλεξεις με κατι αλλο:p:D
Link to comment
Share on other sites

και εγω το ιδιο προβλημα ειχα,λοιπον αλλαξε το athens με το athinai και θα εισαι οκ

 

ευχαριστω γιαννη,ολα καλα τωρα με τον καιρο

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γιατι δεν μπορει να περασει το κινητο μου καμια rom εκτος απο τα wm5, ουτε τα ελληνικα τα 5αρια δεν παιρνει βασικα .

Bαζω την συσκευη μου σε bootscreen και οταν τρεχω να βαλω καποια rom ενω κανει τα πρωτα δυο βηματα που λεει συνδεσε την συσκευη κ.τ.λ. στο τριτο βημα μου βγαζει error και οτι δεν εχω συσδεδεμενη την συσκευη.

Λετε να φταινε και τα VISTA εχει λιγεW μερεW που τα εβαλα αλλα δεν θα επρεπε να εχει και το ιδιο προβλημα με τα wm5?

 

Αν έχεις personal firewall στο pc σου, για δοκίμασε να τον απενεργοποιήσεις για όση ώρα θέλεις να κάνεις συγχρονισμό. Σε εμένα τουλάχιστον έτσι έπαιξε.

Important things for a happy relationship:

 

1. It is important to find a woman that cooks and cleans.

2. It is important to find a woman that makes good money.

3. It is important to find a woman that likes to have sex.

4. It is important that these three women never meet.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά ψάχνω να βρω το 3600 σε άσπρο μηπως ξέρετε καένα που να το πουλάει η να το ανταλλάζει με ένα ν95 ;
Link to comment
Share on other sites

έχω πρόβλημα με το emarket μου έχουν κλείσει το λογ/μο για κάποιον λόγο εδώ και πολύ πολύ καιρό :) Επίσης είναι από Νάουσα γμτ αυτός που το δίνειιι:( Το θέλω άσπρο να ξεχωρίζει χεχε!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
έχω πρόβλημα με το emarket μου έχουν κλείσει το λογ/μο για κάποιον λόγο εδώ και πολύ πολύ καιρό :)

 

Δεν τους έχεις πληρώσει και εσύ ε; :p

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

έχω βάλει την Gelly_01, όλα λειτουργούν άψογα εκτός από τις videoκλίσεις. Δηλαδή γυρίζω το δίκτυο σε Vodafone 3G και όταν προσπαθήσω να καλέσω κάποιον ο οποίος δέχεται video κλίσεις (ή να μα καλέσει) τότε βγάζει ένα τρίτονο θόρυβο αποτυχημένης κλίσης. Δοκίμασα reset αλλά τίποτα. Έχεις κανείς άλλος ίδιο πρόβλημα; Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω; Βέβαια και πριν βάλω την Gelly_01 δεν είχα κάνει δοκιμή video κλήσεων να δώ αν έχει ίδια συμπεριφορά απλώς μήπως το πρόβλημα είναι στην Rom;

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις personal firewall στο pc σου, για δοκίμασε να τον απενεργοποιήσεις για όση ώρα θέλεις να κάνεις συγχρονισμό. Σε εμένα τουλάχιστον έτσι έπαιξε.

 

Φιλε μου το δοκιμασα και αυτο που λες αλλα τιποτα οταν βαζω το κινητο σε bootscreen και τρεχω να εγκαταστησω καποια rom εκτος απο τα Wm5 μου βγαζει error και οτι δεν ειναι συνδεδεμενο η το κινητο η το καλωδιο .

Μηπως θελει καποιου αλλους drivers η φταινε τα vista για ολα αυτα

Link to comment
Share on other sites

Δεν τους έχεις πληρώσει και εσύ ε; :p

καλα εκτός απ αυτό, μου έκλεισαν τον λογ/μο επειδή είχα βαλει για πώληση ένα κινητό το οποίο τελικά το πούλησα εκτός εμρκετ και έγραψα στην αγγελία οτι το πούλησα εκτος εμαρκετ σε ένα φίλο μου. Δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό τους αλλά ούτε και με ενδιαφέρει. Θα έπρεπε να συμπεριφέρονται καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει σε αυτό που έχω ρωτήσει;

 

Καλησπέρα σας,

έχω βάλει την Gelly_01, όλα λειτουργούν άψογα εκτός από τις videoκλίσεις. Δηλαδή γυρίζω το δίκτυο σε Vodafone 3G και όταν προσπαθήσω να καλέσω κάποιον ο οποίος δέχεται video κλίσεις (ή να μα καλέσει) τότε βγάζει ένα τρίτονο θόρυβο αποτυχημένης κλίσης. Δοκίμασα reset αλλά τίποτα. Έχεις κανείς άλλος ίδιο πρόβλημα; Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω; Βέβαια και πριν βάλω την Gelly_01 δεν είχα κάνει δοκιμή video κλήσεων να δώ αν έχει ίδια συμπεριφορά απλώς μήπως το πρόβλημα είναι στην Rom;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλα εκτός απ αυτό, μου έκλεισαν τον λογ/μο επειδή είχα βαλει για πώληση ένα κινητό το οποίο τελικά το πούλησα εκτός εμρκετ και έγραψα στην αγγελία οτι το πούλησα εκτος εμαρκετ σε ένα φίλο μου. Δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό τους αλλά ούτε και με ενδιαφέρει. Θα έπρεπε να συμπεριφέρονται καλύτερα.

 

Ma giafto exei pesei katakoryfa i kinisi kai i dimotikotita tou emarket. Ean eixes prolabei tis palioteres epoxes... kamia sxesi me to pws einai twra!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους! Νέος κάτοχος 3600 εδώ και μερικές ημέρες και χρειάζομαι τη βοήθειά σας. Η συσκευή έχει windows 6 ελληνικά με ρομ την gelly από ότι κατάλαβα. (το αγόρασα μεταχειρισμένο και δεν έχω ξανασχοληθεί με τέτοιου είδους συσκευές).

 

Σήμερα και ένώ λειτουργούσε άψογα τις προηγούμενες μέρες, πήγα να το ανοίξω, αλλά κολλάει στην οθόνη που λέει "windows mobile" και δεν ολοκληρώνεται κανονικά το άνοιγμα της συσκευής. Πιστέυω ότι φταίει ένα πρόγραμμα που του έβαλα χθες, το sjphone, γιατί πιο πριν δεν μου έκανε κανένα πρόβλημα. Δοκίμασα reset μια δυο τρεις, έβγαλα και την μπαταρία και την ξαναέβαλα, αλλά το πρόβλημα παραμένει και τώρα είμαι χωρίς κινητό!

 

Τι πρέπει να κάνω; Πέρασμα τα windows ξανά;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Hard Reset:

 

Press and hold the Left SOFT KEY and Right SOFT KEY, and at the same time, use the stylus to press the RESET button at the bottom of your device. You will be presented with a menu saying 'press SEND to restore factory default, press END to exit', if you press SEND Your device will be set back to factory default settings.than Press "OK" to boot

(The L/R soft keys are the "--" keys just above the the Green phone and Red phone buttons) You can also use clear storage in settings. WARNING!!! HARD RESETTING WILL ERASE EVERYTHING ON YOUR DEVICE. MAKE SURE YOU HAVE A BACKUP!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ok, τη βρήκα την άκρη, ξαναπέρασα την gelly και έστρωσε. Σβήστηκαν όλα όμως, όπως ήταν φυσικό. Η απορία μου είναι η εξής: μπορεί να κολλάει έτσι απλά επειδή του πέρασα ένα πρόγραμμα; Πριν το κλείσω όμως λειτουργούσε κανονικά. Το πρόγραμμα που του έβαλα ήταν το sjphone.

 

Καμμιά καλή λύση για backup? (σορρυ για την αρχάρια ερώτηση).

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η απορία μου είναι η εξής: μπορεί να κολλάει έτσι απλά επειδή του πέρασα ένα πρόγραμμα;

 

Φυσικά!

 

Καμμιά καλή λύση για backup?

 

Sprite Backup.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

...και ειδικά στα WM6.1 μόνο το Sprite και μάλιστα στις τελευταίες του εκδόσεις δουλεύει άψογα.

 

το sprite δεν το εχω δουλεψει καθολου.

το spb backup παντος και στην finixnover6.1 δουλευει καλα.

στην pda mobiz θυμαμαι μου εκανε κατι περιεργα,δεν αρχιζε το backup και ηταν σαν να κολαγε την συσκευη και επρεπε να κανω soft reset.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...