Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι και καθολου ασχημες,θα ελεγα.

ακομα ομως την ψαχνω.

το μονο που εχω να πω οτι εχει opera mobile ενω με ειχε βολεψει η κανονικη εκδοση του opera.

 

-Δηλαδή θες να πείς πως δουλεύεις την έκδοση για windows και όχι τη mobile ;

Για εξήγησε λιγάκι τι εννοείς.

 

-Για την αναβάθμιση της radio που ρώτησα σε προηγούμενο post, δεν τα κατάφερα ακόμα.

Ψάχνω ακόμα υπολογιστή με ΧΡ:rolleyes: .

Πάντως απ ότι κατάλαβα από τα γραφόμενα σας δεν είναι και κάτι το απαραίτητο.

Οπότε έχω ακόμα καιρό.

 

-Τέλος, για το UC στις καινούριες ROM έχει κανείς ιδέα για το τι ακριβώς κάνει;

Κατάλαβα καλά ότι μπορείς να κρατήσεις στην κάρτα παραμέτρους και προγράμματα, και σε αλλαγή της ROM(αρκεί να υποστηρίζει το UC)να μην χρειάζεται να τα κάνεις όλα απ την αρχή;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το μονο που δεν εχει ειναι το htc home.

κατι που σε εμενα ειναι must.

 

Καλύτερα, βάζεις το δικό σου και δουλεύουν άψογα και τα 6 tabs και το HTC Home Customizer.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
-Τέλος, για το UC στις καινούριες ROM έχει κανείς ιδέα για το τι ακριβώς κάνει;

Κατάλαβα καλά ότι μπορείς να κρατήσεις στην κάρτα παραμέτρους και προγράμματα, και σε αλλαγή της ROM(αρκεί να υποστηρίζει το UC)να μην χρειάζεται να τα κάνεις όλα απ την αρχή;

 

Είναι αρκετά ενδιαφέρον αλλά θέλει λίγο ψάξιμο και διάβασμα. Εάν σε ενδιαφέρει, εδώ θα διαβάσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

να μην ανησυχεις καθολου ελενη,εδω δεν ανησυχουν αλλοι που θα επρεπε(καποιος περασε χτες 3 ρομ σε ενα απογευμα εμαθα)και επειδη εισαι παραξενη βαλε μια light:D

 

Παράξενη εγώ???:lol::lol:Απορώ κ πως το σκέφτηκες!!!:lol::p:D Ναι light, δεν τις μπορώ τις παραφορτωμένες!!Προτιμώ να βάζω αυτά που βολεύουν εμένα κι όχι αυτόν που την έφτιαξε και να το στήνω όπως θέλω!Άλλωστε άμα θέλω να το κάνω μπάχαλο μπορώ και μόνη μου!!:D

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχεις αργησει τοσοοοοοο καιρο να βαλεις μια αλλη rom

ξερεις εσυ τι πρεπει να κανεις:lol:

 

3 rom??εγω νομιζα οτι περασε 4 rom:)μεχρι να επιλεξει τελικα σε ποια θα μεινει.

παντος ελενη σου προτεινω την rom που λεγαμε.http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=391450

δεν ειναι καθολου ασχημη.το αντιθετο θα ελεγα.

το μονο που δεν εχει ειναι το htc home.

κατι που σε εμενα ειναι must.

 

Το έχω εξηγήσει πολλάκις γιατί δεν αλλάζω 5 ρομ τη μέρα!!! Για να δεις μια ρομ αφενός μεν θέλει να της αφιερώσεις χρόνο και αφετέρου όταν μια ρομ με έχει βολέψει κ δεν μου δημιουργεί προβλήματα δεν ψαχνομαι γιατί το 3600 το έχω 1η συσκευή. Αν και αυτή που είχα πει κ πιο πάνω μου καλοαρέσει είναι η αλήθεια!!

Εσύ κόψε τα πολλά πολλά με τιον φανταστικό Λαγουδάκη γιατί δεν έχεις σφραγισμένο 3600 για ώρα ανάγκης!!!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω εξηγήσει πολλάκις γιατί δεν αλλάζω 5 ρομ τη μέρα!!! Για να δεις μια ρομ αφενός μεν θέλει να της αφιερώσεις χρόνο και αφετέρου όταν μια ρομ με έχει βολέψει κ δεν μου δημιουργεί προβλήματα δεν ψαχνομαι γιατί το 3600 το έχω 1η συσκευή. Αν και αυτή που είχα πει κ πιο πάνω μου καλοαρέσει είναι η αλήθεια!!

Εσύ κόψε τα πολλά πολλά με τιον φανταστικό Λαγουδάκη γιατί δεν έχεις σφραγισμένο 3600 για ώρα ανάγκης!!!

 

και εγω για κυρια συσκευη το εχω και το γνωριζεις αυτο,ελενη.

τωρα που εμαθα οτι καταργηθηκε το 3600 σιγουρα θα ψιλοκοψω τα πολλα πολλα.

το νου μας...:lol:

Link to comment
Share on other sites

αν λες για original κατα 99,99% οχι

 

Οχι ρε συ Lagoudaki ποιος μιλαει για original το ξερω οτι δεν προκειται να δουμε κατι τετοιο αλλα για καμια αλλη ROM απο αυτες που φτιαχνουν .Το ξερω βεβαια οτι το κινητο μας το εχουν ριξει λιγο παραλια αλλα πιστευω πως ειναι απο τα καλυτερα HTC σε θεμα ποιοτητας(αν εξαιρεσεις τα καπακια ) ,ομορφιας design και συσκευης σαν κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
συμφωνω σε ολα,εκτος απο την παραλια:pαν δεις στο xda βγαινουν συνεχως ρομ,τωρα για ελληνικη αν δεν παρει μπροστα ο ausdim δυσκολα τα πραγματα:O
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω σε ολα,εκτος απο την παραλια:pαν δεις στο xda βγαινουν συνεχως ρομ,τωρα για ελληνικη αν δεν παρει μπροστα ο ausdim δυσκολα τα πραγματα:O

 

Αντε ρε ausdim κανε το καλο να ασχολουμαστε και μεις

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω το εξης προβλημα:

 

Eνω το ppc μου μεχρι προτινος δουλευε μια χαρα με 3d party keyboards οπως πχ το resco keyboard, εδω και μια βδομαδα περιπου εχει σταματησει να ενεργοποιει οποιοδηποτε αλλο πληκτρολογιο προσπαθω να εγκαταταστησω. Το θεμα ειναι οτι το τηλεφωνο αναγνωριζει το καινουργιο πληκτρολογιο, με αφηνει να αλλαξω και τις ρυθμισεις του, ομως οταν παω να το ενεργοποιησω για να εμφανιστει στην οθονη παραμενει το πληκτρολογιο της microsoft. Αφαιρεση και επανεγκατασταση δεν κανουν τιποτα, ουτε επισης και το reset.

Παραλληλα εμφανιζει και το ακολοθθο προβλημα- υποθετω πωςς σχετιζεται γιατι και αυτο εμφανιστηκε περιπου πριν μια βδομαδα. Οποτε κανω reset βγαινει το εξης μηνυμα:

 

"The file 'startkey' cannot be opened. Either it is not signed with a trusted certificate, or one of its components cannot be found. You might need to reinstall or restore this file." Αφαιρεσα το startkey.exe.lnk απο το win\startup και το μηνυμα δεν εμφανιζεται, ομως το προβλημα με τα πληκτολογια παραμενει. Προς το παρον χρησιμοποιω το πληκτολογιο της συσκευης και το τηλ δεν εχει αλλα προβληματα, θα εκτιμουσα ομως καηε βοηθεια για αυτο το ζητημα

 

Ευχαριστω

Γιωργος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γιατι δεν μπορει να περασει το κινητο μου καμια rom εκτος απο τα wm5, ουτε τα ελληνικα τα 5αρια δεν παιρνει βασικα .

Bαζω την συσκευη μου σε bootscreen και οταν τρεχω να βαλω καποια rom ενω κανει τα πρωτα δυο βηματα που λεει συνδεσε την συσκευη κ.τ.λ. στο τριτο βημα μου βγαζει error και οτι δεν εχω συσδεδεμενη την συσκευη.

Λετε να φταινε και τα VISTA εχει λιγεW μερεW που τα εβαλα αλλα δεν θα επρεπε να εχει και το ιδιο προβλημα με τα wm5?

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εχω ακουσει να λενε οτι υπαρχει προβλημα με τα vista,δοκιμασε καλυτερα με xp(να μας πει καποιο παιδι που δουλευει vista ομως)
Link to comment
Share on other sites

Για ΧΡ αυριο θα μπορεσω να δοκιμασω σε εναν φιλο για να δουμε τι θα γινει ,ακομα δυο τρεις τετοιες κασκαρικες να μου κανει θα φυγει και δεν θα ξαναρθει:lol:

Η υπομονη εχει και τα ορια της μ αυτα τα Windows mobile:mad:

Πλακα κανω αλλα μου ερχετε καμια φορα να το δωσω και να παρω το πιο απλο κινητο που υπαρχει αλλα οταν του βαζεις καμια καινουργια rom και βλεπεις οτι δουλευει τελεια λες αμαν τη τηλεφωναρα εχω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

τι γινετε με το spb weather??

δεν μπορω μα τιποτα να κανω ενημερωση.

εχει συμβει και σε καναν αλλο??

και μιλαμε και για σημερα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...