Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και τι χάνω χώρις την ελληνική rom?

 

αντικειμενικα χανεις τα ελληνικα windows

υποκειμενικα μιλωντας τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δυστυχώς κάποιος που ανέφεραι οτι ξεβάφει ισχύει στο δικό μου....:( Είναι κατω δεξιά εκεί που βρίσκεται το πενάκι, ενα πολύ μικρό κομματάκι έχει φύγει και νομίζω οτι οφείλεται στο οτι σε εκείνο το σημείο τραβάμε με το δάχτυλο το πενάκι..αλλά δεν μπορώ να πώ οτι με χαλάει ιδιαίτερα γιατί σε όλα τα άλλα είναι ΤΕΛΕΙΟ:happy:

Το πολύ πολύ να το πάω για κανένα βάψιμο και μπορεί να του αλλάξω και το χρώμα απο μαύρο σε άσπρο...:lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε παιδια ειχα ποσταρει εδω για το οτι θελω να πουλησω το p3600 μου!!

 

Που πηγαν τα post μου???

Γιατι σβηστηκαν χωρις καποια ειδοποιήση??

Που δηλαδη μπορώ να ποστάρω κατι που θέλω να πουλησω??

Κ αν μου πειτε εδω:

 

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=39

 

Μου βγαζει αυτο το μνμ:

 

Λυπούμαστε, ausdim.

Δεν έχετε το δικαίωμα πρόσβασης στη συγκεκριμένη σελίδα. Αυτό μπορεί να οφείλεται σε κάποιον από τους παρακάτω λόγους:

 

Είναι πιθανόν να μην έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα, ώστε να σας επιτραπεί η πρόσβαση στη συγκεκριμένη σελίδα. Μήπως επιχειρήσατε να τροποποιήσετε το μήνυμα κάποιου άλλου χρήστη ή να χρησιμοποιήσετε κάποια εργαλεία διαχείρισης;

Αν επιχειρήσατε να δημοσιεύσετε ένα νέο μήνυμα, είναι πολύ πιθανόν να μην έχει ακόμη ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός σας. Δεν θα πρέπει να ξεχνάτε, ότι αμέσως μετά την εγγραφή σας λαμβάνετε ένα νέο email, στο οποίο περιέχονται όλες οι απαραίτητες πληροφορίες που σχετίζονται με τη διαδικασία ενεργοποίησης του λογαριασμού σας.

Σημειώνεται ότι στις περιοχές που σχετίζονται με το ειδησεογραφικό μέρος του myPhone.gr επιτρέπεται η δημιουργία νέων θεμάτων συζήτησης μόνο από τα μέλη, που έχουν τη σχετική εξουσιοδότηση.

 

Δεν εξηγει ομως γιατι εγω που απλα τηρώ ΟΛΑ οσα λεει δεν μπορώ να δω αυτην την σελίδα κ απο την αλλη με ποιο δικαίωμα σβηστηκαν τα post μου εφόσων κ δεν ηταν προκλητικα αλλα κ επι του θεματος ηταν!

 

Το πρόβλημα ισως να υπαρχει στο site που μου πεταει αυτην την σελίδα η στον ανθρωπο που εφτιαξε το παραπανο μνμ κ ξεχασε να πει πως οι χρηστες με χ-ψ μνμ μπορουν μονο να ποσταρουν εδω!

 

Δεν καταλαβαινω κ να ειστε σίγουροι πος δεν θέλω να προκαλέσω κανεναν σας απλα αυτα που ειχα γραψει προηγουμενος ειμαι αναγασμένος να τα ξαναγράφω απο την αρχή κ απλα πειτε μου τον λογο!!!!

Μηπος πρεπει να γινεται ΟΛΟΙ εσεις οι MOD λιγαααακι ποιο κατανοητοι???

Κ ναι ξερω σβηστε κ αυτο το post μου απλα εμαθα ωταν ποσταρω εδω να κρατάω κ ενα buckup. :)

 

Τι να πω?

Οσο κ φιλικος προσπαθώ να ειμαι....

 

Φιλικα

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς κάποιος που ανέφεραι οτι ξεβάφει ισχύει στο δικό μου....:( Είναι κατω δεξιά εκεί που βρίσκεται το πενάκι, ενα πολύ μικρό κομματάκι έχει φύγει και νομίζω οτι οφείλεται στο οτι σε εκείνο το σημείο τραβάμε με το δάχτυλο το πενάκι..αλλά δεν μπορώ να πώ οτι με χαλάει ιδιαίτερα γιατί σε όλα τα άλλα είναι ΤΕΛΕΙΟ:happy:

Το πολύ πολύ να το πάω για κανένα βάψιμο και μπορεί να του αλλάξω και το χρώμα απο μαύρο σε άσπρο...:lol: :lol: :lol:

 

σε εκεινο το σημειο εχει προβλημα και το 3300, και το χ500 (και μην πεσετε ολοι να πειτε οχι το δικο μου δεν κανει, εχω δει 2 3300 και 2 χ500);)

Ειναι αμελητεο ομως για ολες τις συσκευες μιας και δεν φαινεται

Link to comment
Share on other sites

kalimera paidia

exw kapoia psiloproblhmatakia...an mporei kapoios na mou dwsei kamia lysh?

 

1. windows media player...paw na perasw sthn bibliothiki mou mp3 apo thn storage card kai mou bgazei synexia ena error oti den einai dynato na ta perasete k bla bla!! ( ebala to mort player pleon k akouw mousiki) alla k pali an kapoios exei kamia idea gia to pos tha to lysw auto??

2. otan kano sychronazation me to laptop...kanei synexia apo mono tou aposyndesh k syndesh kai polles fores mou leei oti den htan dynath na ginei h syndesh me mia suskeuh usb! epishs sto menou tou active sync sto laptop mou bgazei ta tasks se erwthmatika kai diaforous xaraktires..dld oti einai ellhniko..to outlook to grafei kanonika k ta alla @$??? kapos etsi!! to teleutaio task (pou den kserw pio einai logo ton ??? ) den to oloklhrwnei pote kai den mporo na kano resolve this problem!! (an katalabe kaneis ti ennow kai exei kamia idea kalos)

3. akoustika h kapoio bysmataki exei dokimasei kaneis?? auta ta matsoukia pou eixe mesa sto paketo den xwrane kan stautia mou -.-!!

4. apo aksesouar...genika thikes, screen protector ktl exete brei kati??h mallon ektos apo ebay kai expansys yparxoun pouthena??kserete??

5. otan eimai ektos spitiou..k xrhsimopoio to wifi...px sta starbucks mou bgazei synexia ena error gia ip kai dns...:/ spiti mou omos to wifi paizei kanonika...exw kanei kamia patata???

 

thx :)

[sIGPIC][/sIGPIC]Shane <3 Love Them And Leave Them!
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ Ρ3600 ΜΟΥ [πρωτο μου PDA ]ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ panaros ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΧΩ GPS 6.1 ΚΑΙ ΠΛΗΡΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ .

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ panaros

KOSTAS
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια και κοσταphone

πηρες τωρα αυτο το κινητο 3600? ποσο το πηρες?

ειναι καλυτερο απο τον ετεν ασε που δεν μου αρεσει κιολας και διαβασα οταν το ξυνεις βγαινει το χρωμα ? και εχει προβληματα με την μνημη του

δεν ξερω και πολλα αλλα επειδη και εσυ τωρα το πηρες να μου πεις

εχω 365 ευρω θελω να εχει πολλα παιχνιδια προγραμματα μαθηματικα α λυκειου και να βγαζω πολλες φωτογραφιες στο σχολειο και να ειναι ευκολο δεν με πειραζει να ειναι στα αγγλικά

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ Ρ3600 ΜΟΥ [πρωτο μου PDA ]ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ panaros ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΧΩ GPS 6.1 ΚΑΙ ΠΛΗΡΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ .

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ panaros

 

για να επιτευχθει αυτο χρειαζεται η συσκευη να ειναι της ace η μπορει να γινει και σε συσκευη αγορασμενη απο εξω?(αναφερομαι στο πληρες ελληνικο περιβαλλον,για το gps δεν τιθεται θεμα)

με την εγγυηση τι γινεται?παει?

Link to comment
Share on other sites

:O Αν κάποιος με ελληνικό P3600 κάνει τη δοκιμή με την Beta για το GPS, μπορεί να επανέλθει στην αρχική κατάσταση και την Ελληνική Rom ?

 

Υπάρχει δηλαδή κάποιο backup tool. ώστε να μην έχει πρόβλημα με την εγγύηση ή αν δεν του βγει/αρέσει η beta?

Link to comment
Share on other sites

:O Αν κάποιος με ελληνικό P3600 κάνει τη δοκιμή με την Beta για το GPS, μπορεί να επανέλθει στην αρχική κατάσταση και την Ελληνική Rom ?

 

Υπάρχει δηλαδή κάποιο backup tool. ώστε να μην έχει πρόβλημα με την εγγύηση ή αν δεν του βγει/αρέσει η beta?

 

Οχι. Δεν υπαρχει η Ελληνικη ΡΟΜ ακομα διαθεσιμη.

Link to comment
Share on other sites

Οχι. Δεν υπαρχει η Ελληνικη ΡΟΜ ακομα διαθεσιμη.

 

Ωχχχ κακό αυτό. Και νόμιζα πως θα υπήρχε κάποιο εργαλείο για full backup, (όπως στα pc το acronis ή ghost) :(

 

Προφανώς αν υπήρχε τέτοιο s/w θα μπορούσαν να πάρουν την ελληνική rom και όσοι έχουν αγοράσει από εξωτερικό.....

 

....thanks

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς αν υπήρχε τέτοιο s/w θα μπορούσαν να πάρουν την ελληνική rom και όσοι έχουν αγοράσει από εξωτερικό.....

 

....thanks

 

Δεν θα μπορουσε να γινει και παλι κατι τετοιο διοτι οι ρομ ειναι

κλειδωμενες απο την ace.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζω και υποψιάζομαι οτι κάποιοι μας δουλεύουν εδώ μέσα. :mad:

 

Ειχα και εγω P3300 και μπορω να πω οτι για οσο διαστημα το κρατησα εμεινα απολυτα ικανοποιημενος.Πριν μια εβδομαδα απεκτησα ενα πανεμορφο και ελληνικο P3600.Με πολυ υπομονη και βοηθεια απο το μελος panaros εχω dest kai igo και επιπλεον full greek (για να εχω gps χρειαστηκε να αλλαξω rom).Ας αφησουμε λοιπον τετοιου ειδους σχολια για ατομα που βοηθουν ολους μας, και ας ακουμε τις αποψεις τους και τις συμβουλες τους,γιατι οπως και να το κανουμε κατι ξερουν παραπανω απο εμας .

Link to comment
Share on other sites

ναι η ACE είναι ίσως η ΜΟΝΗ στον πλανήτη (το έχω ψάξει αυτό που λέω) που το τραβάει (για κάποιο λόγο που εγώ τουλάχιστον δεν καταλαβαίνω) τόσο μακριά με το κλείδωμα

 

πάντως σε ένα supercid μηχάνημα και με υποτιθέμενα κάπου τη ROM, δεν ξέρω τελικά τι θα έκανε, ίσως απλά κάποιες από τις εφαρμογές της δεν έμπαιναν

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

η ρομ ισως να μην μπορει να την περασει καποιος μονος του

αλλα δεν χανεται τιποτα να παρεται και να ρωτησεται την ace

οτι "βρηκα μια ρομ που μου κανει enable to gps αν την αλλαξω για να εχω

gps μολις βγαλεται εσεις την κανονικη θα μπορεσω να τη βαλω η θα εχω προβλημα?"

ενα απλο τηλεφωνημα

 

στο διαβασμα που εκανα λιγο ειδα οτι 4/2 περιμενουν επισημη ρομ στο εξωτερικο

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μηπως ξερει κανεις γιατι δεν μπορω να βαλω αλλο πληκτρολογιο στο 3600? Οποιο και να κανω εγκατασταση δεν παιζει! Εχω βαλει βεβαια την rom με το gps!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μηπως ξερει κανεις γιατι δεν μπορω να βαλω αλλο πληκτρολογιο στο 3600? Οποιο και να κανω εγκατασταση δεν παιζει! Εχω βαλει βεβαια την rom με το gps!

 

Εαν εχεις βαλει το Memaid, αυτο ειναι το προβλημα...:(

Link to comment
Share on other sites

τελικά δεν φταίει το Memaid.

 

το πρόβλημα εντοπίζεται στο Sip, Κοινώς στο startup του Ppc.

 

έχει βγεί ένα customed Sip στο xda-developers αλλα δεν το χω δοκιμάσει.

λογικά στην Official released rom Που αναμένουμε απο την Htc θα παίζει κανονικά.

επίσης έχει βγεί ένα Ελληνικό keyboard Με ονομασια που μου διαφεύγει αυτή την στιγμή (θα σας πώ σχετικά το βράδυ ) το οποίο δεν το έχω δοκιμάσει για να είμαι ειλικρινής.

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια

θελω να παρω ενα pda ppc

Διαβασα οσο μπορεσα για το 3600 και το 2020ι για μεταχειρισμενο

 

Εσεις που εχετε 3600 πια ειναι η γνωμη σας για ενα αρχαριο να το παρει?

να πω την αληθεια ο panosha με εχει φοβισει με αυτα που γραφει για το 3600αλλα απο οτι μπορεσα να καταλαβω δεν εχει 3600

εχει αλλο ετεν χ500 η εχει και 3600

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια

θελω να παρω ενα pda ppc

Διαβασα οσο μπορεσα για το 3600 και το 2020ι για μεταχειρισμενο

 

Εσεις που εχετε 3600 πια ειναι η γνωμη σας για ενα αρχαριο να το παρει?

να πω την αληθεια ο panosha με εχει φοβισει με αυτα που γραφει για το 3600αλλα απο οτι μπορεσα να καταλαβω δεν εχει 3600

εχει αλλο ετεν χ500 η εχει και 3600

 

3600 ανοιχτα φιλε μου!;)

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω cretaman

να σου φοβηθηκα με αυτα που διαβασα και καταλαβα

αλλα και αλλους που ρωτησα μου ειπαν να παρω 3600 η 3300 μακρια απο ετενχ500

που μπορω να το βρω φτηνα το 3600 η το 3300 καινουργιο η μεταχειρισμενο

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω cretaman

να σου φοβηθηκα με αυτα που διαβασα και καταλαβα

αλλα και αλλους που ρωτησα μου ειπαν να παρω 3600 η 3300 μακρια απο ετενχ500

που μπορω να το βρω φτηνα το 3600 η το 3300 καινουργιο η μεταχειρισμενο

 

το X500 είναι σαφώς καλύτερο από το 3300...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια

θελω να παρω ενα pda ppc

Διαβασα οσο μπορεσα για το 3600 και το 2020ι για μεταχειρισμενο

 

Εσεις που εχετε 3600 πια ειναι η γνωμη σας για ενα αρχαριο να το παρει?

να πω την αληθεια ο panosha με εχει φοβισει με αυτα που γραφει για το 3600αλλα απο οτι μπορεσα να καταλαβω δεν εχει 3600

εχει αλλο ετεν χ500 η εχει και 3600

Φίλε μάλον δε με κατάλαβες δεν έγραψα τίποτα αρνητικό γιά το 3600 αντίθετα τη βρίσκω πολύ ενδιαφέρουσα συσκευή και περιμένω να τη δώ κι από κοντά. Από τα άλλα δυό που γνωρίζω προτίμησε το Χ500. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...