Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάθε φορά που ανανεώνω (το ιδιο πακέτο πριν ληξει εννοείται) μου μεταφέρει τα εναπομείναντα λεπτά ομιλίας και ΜΒ για internet(επίσης μου δινει και δωρο συνολο 1GB επιπλέον λογω οτι βαζω 10ευρω).τωρα αν κανω την ανανέωση με τα χρήματα που εχω υπόλοιπο μεσα στην καρτα λογικα θα μου μεταφερει λεπτα και ΜΒ για internet αλλά δεν θα μου δώσει το δώρο που ειπα παραπανω 1GB;Αν καποιος γνωρίζει καλύτερα ας μας πει.

ναι αυτό σου ειπα καιπ ριν.... τα γιγα για να τα παρεις θελει ανανεωση δεκα και πανω

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτό σου ειπα καιπ ριν.... τα γιγα για να τα παρεις θελει ανανεωση δεκα και πανω

 

 

(Αν ανανεώσεις το ίδιο πακέτο τότε μεταφέρονται λεπτα ομιλίας ναι. Για τα mb δεν μου έχουν μεταφερθεί ποτε.

Αν κάποιος άλλος ξερει καλύτερα ας μας διαφωτίσει. )

 

TA MB μεταφέρονται μαζι με τα λεπτά ομιλίας,ισως να μην το ειχες προσέξει...σε παρενθεση εβαλα τι εγραψες παραπανω...

Link to comment
Share on other sites

Όταν ανανεώνεις το ίδιο πακέτο (εννοείται εντός 30 ημερών), μεταφέρονται λεπτά ομιλίας, sms, mb, δηλαδή ό,τι δίνει το πακέτο.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Όταν ανανεώνεις το ίδιο πακέτο (εννοείται εντός 30 ημερών), μεταφέρονται λεπτά ομιλίας, sms, mb, δηλαδή ό,τι δίνει το πακέτο.

 

Ασχετα με τι τρόπο ανανεώνεις ετσι;θελω να πω δεν παιζει ρολο αν ειναι απο υπόλοιπο στην κάρτα ή ειναι με νέα χρήματα που θα βάλεις...;

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πακέτο ανανεώνει μονο το ίδιο πακέτο

Τα ΜΒ δεν θα ανανεωθούν διοτι ειναι από άλλη προσφορά

Link to comment
Share on other sites

(Αν ανανεώσεις το ίδιο πακέτο τότε μεταφέρονται λεπτα ομιλίας ναι. Για τα mb δεν μου έχουν μεταφερθεί ποτε.

Αν κάποιος άλλος ξερει καλύτερα ας μας διαφωτίσει. )

 

TA MB μεταφέρονται μαζι με τα λεπτά ομιλίας,ισως να μην το ειχες προσέξει...σε παρενθεση εβαλα τι εγραψες παραπανω...

 

ΝΑι φίλε μου το είδα :) ίσως δεν βγήκε καλά επειδή γράφω από το κινητό. Αυτό που θελω να πω ειναι ότι για τα 500 ή ένα γίγα που δίνει, θέλει ανανέωση δέκα και πάνω :)

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πακέτο ανανεώνει μονο το ίδιο πακέτο

Τα ΜΒ δεν θα ανανεωθούν διοτι ειναι από άλλη προσφορά

 

οταν βαζω 10 ευρω καρτα και αγοραζω το ιδιο πακετο(ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΡΙΝ ΛΗΞΕΙ ΤΟ ΗΔΗ ΥΠΑΡΧΩΝ ΠΑΚΕΤΟ) μου μεταφεροντε τα υπολοιπα ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΑ χρονου ομιλιας και ΜΒ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ που μπαινουν απο την αγορα.ρωταω αν δεν βαλω 10 ευρω στην καρτα αλλα χρησιμοποιησω το υπολοιπο που εχω μεσα στην καρτα και κανω την αγορα(ΙΔΙΟΥ ΠΑΚΕΤΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ) τα λεπτα ομιλιας και τα ΜΒ θα μεταφερθουν;

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ΝΑι φίλε μου το είδα :) ίσως δεν βγήκε καλά επειδή γράφω από το κινητό. Αυτό που θελω να πω ειναι ότι για τα 500 ή ένα γίγα που δίνει, θέλει ανανέωση δέκα και πάνω :)

 

ΟΚ...:)THANKS

Edited by Vasileios
Μορφοποίηση κατεστραμένης παραπομπής
Link to comment
Share on other sites

Ρωτάς και σου έχω απαντήσει 2 φορές ( Η μία σε δικό σου ΡΜ ) , όπως σου απάντησαν και άλλοι. Το πακέτο που θα αγοράσεις με 5 ευρώ δεν περιέχει ΜΒ , Άρα δεν θα ανανεωθούν τα ΜΒ

Με την ανανέωση των 10 ευρώ, ανανεώνεται επίσης και η ημερομηνία λήξης του κινητού σου, με την αγορά των 5 ευρώ ΔΕΝ ανανεώνεται.

Συγνώμη αλλά δεν θα επανέρθω.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Με την ανανέωση των 10 ευρώ, ανανεώνεται επίσης και η ημερομηνία λήξης του κινητού σου, με την αγορά των 5 ευρώ ΔΕΝ ανανεώνεται.

Συγνώμη αλλά δεν θα επανέρθω.

 

Δεν κατάλαβα:;

 

"Κάρτα" 5€ δεν ανανεώνει το 3μηνο ισχύος υπολοίπου στο CU;

Ή αναφέρεσαι στη λήξη (12μηνο)?

 

Ααααα, τώρα το'πιασα: Σε πακέτο (όχι "κάρτα") 5€ αναφέρεσαι: ΟΚ.

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβες, διότι πολύ απλά δεν έδωσες σημασία στην λέξη Αγορά .

Ξαναδιάβασε το μήνυμα μου , διαβάζοντας "Αγορά" και όχι "ανανέωση" και σίγουρα θα το καταλάβεις.

Link to comment
Share on other sites

http://www.vodafone.gr/portal/vodafone-dorean-1500

 

Προσφορά 1.500’ προς όλους για συνδρομητές Κινητής Vodafone και Σταθερής Vodafone Home*

 

Δεν με χάλασε καθόλου!

Link to comment
Share on other sites

http://www.vodafone.gr/portal/vodafone-dorean-1500

 

Προσφορά 1.500’ προς όλους για συνδρομητές Κινητής Vodafone και Σταθερής Vodafone Home*

 

Δεν με χάλασε καθόλου!

 

Η προσφορά ενεργοποιείται με αποστολή δωρεάν SMS της λέξης “Χ” στο 1339 για όλους τους συνδρομητές Κινητής Vodafone. Επιπλέον, για τους συνδρομητές Καρτοκινητής Vodafone, η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί εναλλακτικά καλώντας το 1252 (επιλογή 0). Η εγγραφή στην προσφορά θα μπορεί να πραγματοποιηθεί από τις 16 έως και τις 31 Δεκεμβρίου 2015. Επιτρέπεται μόνο μία ενεργοποίηση της προσφοράς ανά συνδρομητή.

 

Η προσφορά ισχύει για τους συνδρομητές των προγραμμάτων καρτοκινητής ήτοι Καρτοκινητό Vodafone, Vodafone CU, CU Xclusive & Vodafone International, που έχουν πραγματοποιήσει μια ανανέωση υπολοίπου οποιασδήποτε αξίας από τις 17/11/2015 και έπειτα.

 

Οι συνδρομητές που έχουν φραγή εξερχομένων κλήσεων για οποιοδήποτε λόγο, δεν μπορούν να επωφεληθούν από την προσφορά κατά τη διάρκεια της περιόδου φραγής.

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα κάτι πήγε στραβά λέει σε δύο cu που δοκίμασα.

Κατάφερε κανείς να το ενεργοποιησει;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα κάτι πήγε στραβά λέει σε δύο cu που δοκίμασα.

Κατάφερε κανείς να το ενεργοποιησει;

Σε εμένα όλα καλά.cu Έχω.Ίσως Έχει πολύ φόρτο

Link to comment
Share on other sites

Σε CU φοιτητικό μόλις ενεργοποιήθηκε με την πρώτη

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα το ίδιο λέει...

 

Σε εμένα δεν ενεργοποιείται γιατί έχω κάνει ανανέωση πριν τις 17/11 οπότε θέλει μια ανανέωση που δεν προκειται να κάνω!!!

Link to comment
Share on other sites

Με κλήση στο 1252 και επιλογή 0, έλεγε και σε μένα ότι κάτι πήγε στραβά. Στέλνοντας όμως Χ στο 1339, ενεργοποιήθηκε κανονικά. Έχω CU με τελευταία ανανέωση την περασμένη εβδομάδα.

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κι εδω το ιδιο

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...