Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακριβώς έτσι (χωρίς ψιλά γράμματα...)

 

Τα ψιλά γράμματα:

1) To Bonus ισχύει για online ανανεώσεις μέσω πιστωτικής ή χρεωστικής κάρτας από το vodafone.gr ή το vodafonecu.gr

2) Το Bonus αποδίδεται σε κάθε Online ανανέωση από 10€ από 7/11 έως και τις 7/12/13

(via)

 

ΥΓ: κοστιζει 5 ευρω το πακετο 1000' (via)

 

καλά χάθηκε να το έκαναν για παραπάνω από 1 μήνα? :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ποτέ έγινε; πληρώνεις 5 ευρώ εγώ ξέρω

 

Χμμμμ. Όντως. Δεν έγινε. :O

 

Οπότε 10 ευρώ ανανέωση, 1224mb, 600 προς cu, 1000 προς όλους και 5 ευρώ στην κάρτα.

Edited by TakeOverNet
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι (χωρίς ψιλά γράμματα...)

 

Τα ψιλά γράμματα επί της wind:

 

1. Χωρίς την δυνατότητα φορητότητας

2. χωρίς την δυνατότητα ενεργοποίησης σε υφιστάμενο αριθμό wind.

3. Τα λεπτά ομιλίας και mb δεν μεταφέρονται.

 

Κατά τ' άλλα καλή προσφορά όπως και να έχει. Αλλά δεν θεωρώ ότι υστερεί της cu.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ. Όντως. Δεν έγινε. :O

 

Οπότε 10 ευρώ ανανέωση, 1224mb, 600 προς cu, 1000 προς όλους και 5 ευρώ στην κάρτα.

 

1024 mb οχι 1224.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1024 mb οχι 1224.

 

μαζί με τα 1000 προς όλους παίρνεις και 200 ΜΒ

Link to comment
Share on other sites

μαζί με τα 1000 προς όλους παίρνεις και 200 ΜΒ

 

Δεν το γνωριζα. Αρα σωστα το εγραψε ο φιλος παραπανω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τα MB που δεν καταναλώνονται, μεταφέρονται αν ενεργοποιήσω καινούριο πακέτο ίντερντε; πχ έχω 300 MB που λήγουν σε 5 μέρες. ενεργοποιώ πακέτο με 50 ευρώ 500ΜΒ. έχω 800 ΜΒ σύνολο μέχρι την ημερομηνία λήξης του τελευταίου πακέτου;
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

τα MB που δεν καταναλώνονται, μεταφέρονται αν ενεργοποιήσω καινούριο πακέτο ίντερντε; πχ έχω 300 MB που λήγουν σε 5 μέρες. ενεργοποιώ πακέτο με 50 ευρώ 500ΜΒ. έχω 800 ΜΒ σύνολο μέχρι την ημερομηνία λήξης του τελευταίου πακέτου;

 

μεταφέρονται μόνο όταν ενεργοποιείς το ίδιο ακριβώς πακέτο πριν την λήξη του πρώτου πακέτου. Σε καμία άλλη περίπτωση δεν μεταφέρονται στον επόμενο μήνα με ημερομηνία λήξης ένα μήνα μετά την δεύτερη ενεργοποίηση του πακέτου ! Επίσης το πακέτο που λες με 5ευρώ είναι πεντακόσια Μβ interνετ και όχι πενήντα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αε όλους! Παίδες μια ερώτηση, τα bonus mb που παίρνεις οταν οι φίλοι σου βάζουν δεκάρα κάρτα πότε λήγουν?

Εμένα μου εμφανίζει 600mb bonus απο το "παρε να χεις" με λήξη τέλος Δεκεμβρίου. Φαντάζομαι μεταφέρονται αφού αυτό το μήνα μονο 2 φορές ανανέωσαν φίλοι μου (δηλαδή θα έπρεπε να είχα 200mb)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αε όλους! Παίδες μια ερώτηση, τα bonus mb που παίρνεις οταν οι φίλοι σου βάζουν δεκάρα κάρτα πότε λήγουν?

Εμένα μου εμφανίζει 600mb bonus απο το "παρε να χεις" με λήξη τέλος Δεκεμβρίου. Φαντάζομαι μεταφέρονται αφού αυτό το μήνα μονο 2 φορές ανανέωσαν φίλοι μου (δηλαδή θα έπρεπε να είχα 200mb)

 

30 ημέρες μετά το τελευταίο πακέτο που έλαβες, δηλαδή αν έχεις δύο τρείς φίλους να στέλνουν , δεν λήγει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

αν κάνω φορητότητα από whats up σε φοιτητικό vodafone θα πάρω τους 3 πρώτους μήνες δωρεάν το exclusive 5;
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

αν κάνω φορητότητα από whats up σε φοιτητικό vodafone θα πάρω τους 3 πρώτους μήνες δωρεάν το exclusive 5;

 

Ναι εκτός αν έχει τελειώσει η προσφορά

Link to comment
Share on other sites

κάθε μήνα βάζω 10 ευρώ στο cu και εάν υπάρχουν τρεις χρήστες που κάνουν 10άρες ανανεώσεις και έχουν ακόμη κάποιο φίλο (από τους 3 που δικαιούται κανείς) να προσθέσουν στο "Πάρε να 'χεις", ας μου στείλουν τον αριθμό τους και να τους στείλω τον δικό μου . Είναι κρίμα να μην εκμεταλευόμαστε αυτή τη δυνατότητα.
Link to comment
Share on other sites

Έχει αποκλείσει πάλι το βαιμπερ η βονταφον; Κάθε φορα που είμαι με δίκτυο μου λέει ότι οι κλήσεις και τα μηνύματα δεν είναι διαθεσιμα ενώ με wifi δουλεύει κανονικα
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Έχει αποκλείσει πάλι το βαιμπερ η βονταφον; Κάθε φορα που είμαι με δίκτυο μου λέει ότι οι κλήσεις και τα μηνύματα δεν είναι διαθεσιμα ενώ με wifi δουλεύει κανονικα

 

Με 3g δεν έχω κανένα θέμα..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Τελικά και μένα " ξεκόλλησε" και στάλθηκαν κανονικα τα μηνύματα .. Δεν ξέρω τι το έπιασε
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

50.000 clicks στο http://bit.ly/CUfreeButton ήταν παιχνιδάκι για σας και... ξεκλειδώσατε δωρεάν ομιλία από CU προς ΟΛΗ τη Vodafone για ΟΛΟ το ΠΣΚ, 29/11-01/12! Για ενεργοποίηση στείλε από τώρα "Ν" στο 1398.

 

Ακόμα να στείλετε μήνυμα;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά και μένα " ξεκόλλησε" και στάλθηκαν κανονικα τα μηνύματα .. Δεν ξέρω τι το έπιασε

Κατα καιρους το viber τρωει διαφορες φρικες, μαλλον σου κολλησε.

Link to comment
Share on other sites

Έχω Καρτοκινητο Vodafone που μου δίνει 300 λεπτά με κάθε 10 € ανανέωση.

 

Στην αγορά πακέτων ομιλίας μου λέει για 200 λεπτά με 5€ και αυτόματη αγορά.

 

Μπορω να το αγοράσω η αυτό είναι για νέους συνδρομητές που δεν έχουν τα 300 με κάθε ανανέωση?

Link to comment
Share on other sites

Έχω Καρτοκινητο Vodafone που μου δίνει 300 λεπτά με κάθε 10 € ανανέωση.

 

Στην αγορά πακέτων ομιλίας μου λέει για 200 λεπτά με 5€ και αυτόματη αγορά.

 

Μπορω να το αγοράσω η αυτό είναι για νέους συνδρομητές που δεν έχουν τα 300 με κάθε ανανέωση?

 

Απο οσο ξερω αμα πας να αγορασεις τα 200' με 5ευρω θα σου πει οτι διαγραφεσε απο το μπονους των 300' οποτε αστο!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

CU FREE ΠουΣουΚου… για μεγάλες γλωσσοκοπάνες!!!

Restart είναι να αφήνεις τις προσφορές σου στα χέρια των Facebook Fans σου…!

 

Από την Παρασκευή 15/11, οι Facebook fans του CU κλήθηκαν να πατήσουν 50.000 φορές το «κουμπί» για να «ξεκλειδώσουν» την επόμενη δωρεάν προσφορά του CU για όλους τους συνδρομητές!

 

Παιχνιδάκι… 50.000 clicks σε μια βδομάδα!

Κι έτσι 29/11-01/12 όλοι οι συνδρομητές CU έχουν Free ΠουΣουΚου!!!

Απεριόριστη και δωρεάν ομιλία προς όλη τη Vodafone.

 

Για να εγγραφείς στην προσφορά, στείλε Ν με δωρεάν SMS στο 1398 έως 01/12 23:59:59.

Η Δωρεάν Ομιλία προς Vodafone ισχύει από 29/11/2013 00:00:01 έως και 01/12/2013 23:59:59.

Δεν ισχύει Πολιτική Ορθής Χρήσης!

 

link

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα μας τρελανουν.

Εκανα την ανανεωση των 10€ μεσω της σελιδας και αντι για 1000 mb, μου εβαλαν 500.

Τι γινεται τωρα;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα μας τρελανουν.

Εκανα την ανανεωση των 10€ μεσω της σελιδας και αντι για 1000 mb, μου εβαλαν 500.

Τι γινεται τωρα;

 

Στειλε μηνυμα στην σελιδα στο Facebook.Στειλε εισερχομενο με τα στοιχεια σου για να το ελεγξουν!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα μας τρελανουν.

Εκανα την ανανεωση των 10€ μεσω της σελιδας και αντι για 1000 mb, μου εβαλαν 500.

Τι γινεται τωρα;

Ακούς προσεκτικά το υπόλοιπο σου , και διαπιστώνεις ότι σου βάλανε και τα 1000, και τα 500 ( παλαιοί συνδρομητές+ φοιτητές)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...