Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βλέπω πως τα tallk2 δίνουν πλέον 200 λεπτά προς όλους... (vodafon cu)

 

Περιμενω εγω μια sim απο φορητοτητα για CU

 

Μου ειπαν με 5 ευρω 200 για Vodafone και 100 για αλλους και με 7 ευρω 500 προς vodafone και 100 για αλλους

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

που το βλέπεις αν επιτρέπεται; http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/paketa/paketa-omilias/

 

μάλλον είναι ατομική προσφορά που αφορά εκείνον !

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

μάλλον είναι ατομική προσφορά που αφορά εκείνον !

Δε χρειάζεται ειρωνία, το βλέπω στα πακέτα του cu , ενός αριθμού που ενεργοποίησα πριν ένα μήνα. Μου έκανε εντύπωση και μένα. Στο cu της φίλης μου (που το αγόρασε πριν ένα χρόνο) δεν το εμφανίζει , εμφανίζει την παλιά προσφορά με τα 100 λεπτά προς όλους. Όλα αυτά μέσα από το web, στο μενού του vodafon cu. Και για τους άπιστους https://www.dropbox.com/s/qgzdf8gmqfe4fv7/ScreenShot004.jpg

Edited by basdel
Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται ειρωνία, το βλέπω στα πακέτα του cu , ενός αριθμού που ενεργοποίησα πριν ένα μήνα. Μου έκανε εντύπωση και μένα. Στο cu της φίλης μου (που το αγόρασε πριν ένα χρόνο) δεν το εμφανίζει , εμφανίζει την παλιά προσφορά με τα 100 λεπτά προς όλους. Όλα αυτά μέσα από το web, στο μενού του vodafon cu. Και για τους άπιστους https://www.dropbox.com/s/qgzdf8gmqfe4fv7/ScreenShot004.jpg

 

Δεν σε ειρωνεύεται! Όταν λέει ατομική προσφορά, εννοεί ότι τα 100 έχουν γίνει 200 Για τους νέους συνδρομητές μόνο (δεν θυμάμαι πριν πόσο καιρό..)

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε ειρωνεύεται! Όταν λέει ατομική προσφορά, εννοεί ότι τα 100 έχουν γίνει 200 Για τους νέους συνδρομητές μόνο (δεν θυμάμαι πριν πόσο καιρό..)

 

Ξεκίνησε τέλος Ιουλίου που ενεργοποιήθηκε και το δικο μου cu. Με κάθε ανανέωση δίνει 200 λεπτά προς λοιπούς στα συγκεκριμενα προγράμματα. 200+200 500+200.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

έχω αρκετό υπόλοιπο σε μεγκαμπαιτς από ανανεώσεις με κάρτες των 10ε, δηλαδή τα 500αρια δώρο που δίνει...λέω να το κάνω μέσω πιστωτικής αυτή τη φορά αλλα το 1 γκιγκα το έχεις απλά για ένα μήνα και μετά χάνεται...το υπόλοιπο μου όμως θα χαθεί και αυτό; μην ληφθεί ότι το 1 γκιγκα είναι κάτι ανεξάρτητο από τα 500;
Link to comment
Share on other sites

Μόνο με αγορά ακριβώς του ίδιου πακέτου , ανανεώνεται το υπόλοιπο σου

Άρα με τα 1000 ΜΒ δώρο δεν θα ανανεωθούν,

Προταιρεότητα έχουν αυτά που λήγουν πρώτα.

 

EDIT:Σύμφωνα με την ανακοίνωση θα πάρεις και τα 1000 και τα 500

 

Το Bonus Οnline Ανανέωσης προστίθεται στα υπάρχοντα Bonus ανανέωσης που ισχύουν ανά πακέτο (πχ Just Surf Bonus για CU, Βοnus Καρτοκινητού κλπ) http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=11420&utm_source=Homepage-top&utm_medium=Promo-Banner&utm_campaign=etopup-bonus

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

και γω αυτό διάβαζα τώρα:) ελπίζω να μην έχουμε κάνα μπέρδεμα και για 1 γκιγκα χάσω τα υπόλοιπα:lol:

Μπορώ να σε επιβεβαιώσω ότι τα 500gb από το Just Surf Bonus θα τα πάρεις σίγουρα συν το 1gb. Τώρα αν θα προστεθούν στα υπόλοιπα mb's που έχεις από προηγούμενσ Just Surf Bonuses δεν ξέρω γιατί ανανέωσα μια μέρα αργότερα από την λήξη των 30 ημερών αλλά η λογική λέει ότι θα προστεθούν. :)

Link to comment
Share on other sites

α ωραία εφόσον το δοκίμασες! σε ευχαριστώ πολύ γιατί στην εξυπηρετηση πελατών στο whatsapp δε πολυκαταλαβαιναν την ερώτηση!:lol:
Link to comment
Share on other sites

α ωραία εφόσον το δοκίμασες! σε ευχαριστώ πολύ γιατί στην εξυπηρετηση πελατών στο whatsapp δε πολυκαταλαβαιναν την ερώτηση!:lol:

 

λογικό φίλε μου... αμα παίρνεις στο CC της Cosmote για θεματα της Voda, μην περιμένεις κατανόηση...

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

λογικό φίλε μου... αμα παίρνεις στο CC της Cosmote για θεματα της Voda, μην περιμένεις κατανόηση...

 

Μπερδευτηκες..Whatsapp είναι application οπως ειναι ας πουμε το viber ή το skype οπου σου απαντανε αμεσα απο την εξυπηρετηση πελατων της vodafone

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Μπερδευτηκες..Whatsapp είναι application οπως ειναι ας πουμε το viber ή το skype οπου σου απαντανε αμεσα απο την εξυπηρετηση πελατων της vodafone

 

 

σωστό και αυτό! Μονο το skype είχα υποψίν... Αντε και στο ICQ να τους ευχηθώ :lol:

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που εχει στο ονομά του ενα CU Φοιτητικό εδώ και τρείς μήνες περίπου, μπορεί να το παραχωρήσει σε κάποιο άλλο συνδρομητή CU αλλά με διαφορετικό αριθμό?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που εχει στο ονομά του ενα CU Φοιτητικό εδώ και τρείς μήνες περίπου, μπορεί να το παραχωρήσει σε κάποιο άλλο συνδρομητή CU αλλά με διαφορετικό αριθμό?

 

Μπορείς αν πάρεις τον αριθμό αυτό στο όνομα σου και να ενεργοποιήσεις εκεί την προσφορά!

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που εχει στο ονομά του ενα CU Φοιτητικό εδώ και τρείς μήνες περίπου, μπορεί να το παραχωρήσει σε κάποιο άλλο συνδρομητή CU αλλά με διαφορετικό αριθμό?

 

 

λοιπόν μπορείς να κάνεις το εξής ! Παίρνεις ένα άλλο νούμερο vodafone cu και μπαίνεις στο skype και ζητάς να μεταφέρεις το πρόγραμμα το φοιτητικό από τον έναν αριθμό στον άλλον και σε δέκα λεπτά στο κάνουν κ όλα οκ ! Το έκανα το σαββατοκύριακο και το ξέρω από πρωτο χέρι.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν μπορείς να κάνεις το εξής ! Παίρνεις ένα άλλο νούμερο vodafone cu και μπαίνεις στο skype και ζητάς να μεταφέρεις το πρόγραμμα το φοιτητικό από τον έναν αριθμό στον άλλον και σε δέκα λεπτά στο κάνουν κ όλα οκ ! Το έκανα το σαββατοκύριακο και το ξέρω από πρωτο χέρι.

Τι εννοείς μπαίνω στο skype? Τον νεο αριθμό τον έχω ήδη στα χέρια μου.Η δουλειά πρέπει να γίνει μόνο απο αυτόν που έχει στο όνομά του το φοιτητικό CU?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς μπαίνω στο skype? Τον νεο αριθμό τον έχω ήδη στα χέρια μου.Η δουλειά πρέπει να γίνει μόνο απο αυτόν που έχει στο όνομά του το φοιτητικό CU?

 

εγώ μέσω της εξυπηρέτησης πελατών μέσω skype εξυπηρέτηθηκα

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.Σκέφτομαι να κάνω μια φορητοτητα απο What's up σε Cu και επειδή έιναι πολυ πιθανό να με πάρουν απο Cosmote για να μου πουν γιατί φεύγω ήθελα να ρωτήσω το εξής:Αν δεν το σηκώσω καθόλου το τηλεφωνο υπάρχει περίπτωση να μην προχωρήσουν την αιτηση?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.Σκέφτομαι να κάνω μια φορητοτητα απο What's up σε Cu και επειδή έιναι πολυ πιθανό να με πάρουν απο Cosmote για να μου πουν γιατί φεύγω ήθελα να ρωτήσω το εξής:Αν δεν το σηκώσω καθόλου το τηλεφωνο υπάρχει περίπτωση να μην προχωρήσουν την αιτηση?

 

Δεν νομιζω αλλα θα ξερω σίγουρα σε δυο μερες..Κι εγω ζητησα να γινει cu ένα παροπλισμενο whatsup που δεν το σηκωνει κανεις και σημερα περιμενω την sim

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε τέλος Ιουλίου που ενεργοποιήθηκε και το δικο μου cu. Με κάθε ανανέωση δίνει 200 λεπτά προς λοιπούς στα συγκεκριμενα προγράμματα. 200+200 500+200.

Αν πάρω σήμερα πακετάκι CU, ισχύει το 200+200 γιατί στο site βλέπω 200+100; Με ενδιαφέρει πολύ ο χρόνος προς όλους

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω αλλα θα ξερω σίγουρα σε δυο μερες..Κι εγω ζητησα να γινει cu ένα παροπλισμενο whatsup που δεν το σηκωνει κανεις και σημερα περιμενω την sim

 

Για να δουμε....Ελπιζω να μην με πάρουν γιατι δεν έχω καμια όρεξη.

 

@Ripper386 και μένα θα με ενδιέφερε αυτο με τα 200'.Τουλάχιστον απο φορητοτητα μου το είχαν προτείνει πριν καιρό.Τωρα αν πάρεις αριθμο Cu δεν ξέρω αν το δινουν.

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρω σήμερα πακετάκι CU, ισχύει το 200+200 γιατί στο site βλέπω 200+100; Με ενδιαφέρει πολύ ο χρόνος προς όλους

 

Το 200+100 ισχυει...Για αυτό σε κανα μηνα θα κανω αιτηση παλι για Cosmote να μου δωσουν παραπανω..Φιλος πετυχε με 10 ευρω που μενουν στην καρτα 380 προς ολους και με 5 ευρω που ηδη υπαρχουν 500ΜΒ Internet.Οχι όμως με cu αλλα καρτοκινητο vodafone

 

Για να δουμε....Ελπιζω να μην με πάρουν γιατι δεν έχω καμια όρεξη.

 

@Ripper386 και μένα θα με ενδιέφερε αυτο με τα 200'.Τουλάχιστον απο φορητοτητα μου το είχαν προτείνει πριν καιρό.Τωρα αν πάρεις αριθμο Cu δεν ξέρω αν το δινουν.

 

Και να σε παρουν λες ότι δεν σε ενδιαφερει αντιπροσφορά και τελειωσες.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Και να σε παρουν λες ότι δεν σε ενδιαφερει αντιπροσφορά και τελειωσες.

 

Καλα ναι δικιο έχεις...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...