Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για καρτοκινητό είναι: webkarta.vodafone.gr

 

αυτο σημειο συνδεσης ή το internet.vodafone.gr ; ή το webonly.vodafone.gr ειναι τα σωστα; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

αυτο σημειο συνδεσης ή το internet.vodafone.gr ; ή το webonly.vodafone.gr ειναι τα σωστα; .

 

Σωστό είναι ότι παίζει

internet.vodafone.gr

webonly.vodafone.gr

webkarta.vodafone.gr

wapkarta.vodafone.gr

όλα αυτά λειτουργούν σε καρτοκινητά.

Link to comment
Share on other sites

αυτο σημειο συνδεσης ή το internet.vodafone.gr ; ή το webonly.vodafone.gr ειναι τα σωστα; .

 

Αυτό είναι σε cu φοιτητικό σε μένα.

Link to comment
Share on other sites

"Πολύ σύντομα το απόγευμα θα γίνει η αγαπημένη ώρα της ημέρας σας. Stay tuned" γραφει σήμερα το cu στο facebook..ξέρει κανείς κάτι παραπάνω..? Άντε να δούμε επιτέλους κάτι κι εμείς που δεν είμαστε φοιτητες..:cool:

Πφφφ...μόλις μου ήρθε μήνυμα: "Ανακουφίσου με cu free απογευματάρες! Δωρεάν ομιλία και sms προς cu κάθε απόγευμα εως 31/10 από 5 εως 9 μ.μ. Στείλε δωρεάν Ν στο 1398 και θα πάθεις λογοδιάρροια!"

Edited by dimis_pj

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

...το αφεντικό τρελλάθηκε! Ή το κάστρο του whats up ακόμα αντιστέκεται... όπως και να έχει μου ήρθε μια χαρά η προσφορά, έτσι και αλλιώς στο CU μιλούσα μόνο μετά τη δουλειά! ΤΕΛΕΙΟ!
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε κ μένα!5-9 κάθε απόγευμα μέχρι τέλος Οκτώβρη. Thank you vodafone!

 

Εδώ τίποτα ακόμα...για να δούμε !

Link to comment
Share on other sites

Εδώ τίποτα ακόμα...για να δούμε !

 

Μην περιμένεις να σου έρθει. Στείλε Ν στο 1398 και μπες στην προσφορά!

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Μην περιμένεις να σου έρθει. Στείλε Ν στο 1398 και μπες στην προσφορά!

 

:rolleyes:

 

Σωστός..απορώ γιατί περίμενα κι'όλας να μου έρθει !!!

 

Σήμερα δεν το έχω γενικά, δεν ξέρω..ίσως ο καιρός...

Link to comment
Share on other sites

το έχει και στο σάιτ http://www.vodafonecu.gr/gr/cu-free-evenings/
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Πάλι επιλεκτική η vodafone....μόνο προς c-u...

''ισχύει πολιτική ορθής χρήσης: 5.000 λεπτά ομιλίας/βιντεοκλήσεων, 5.000 SMS/MMS έως και 31/10, από τις 17:00 έως τις 21:00.'' Κινήσεις εντυπωσιασμού, αφού το maximum που θα μπορεί να μιλήσει κάποιος (με τους περιορισμούς που βάζουν) είναι 3000 λεπτά και 3000 sms/λεπτό (30δευτ να στειλει ο ενας, 30δευτ να απαντησει ο αλλος) και δε γινεται να μιλανε και να στελνουν σμσ συγχρονως... :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το Vodafone Double (http://www.vodafonecu.gr/gr/upiresies-cu/star-services/vodafone-double/) έχει μηνιαία χρέωση για το CU μας; Παλιότερα θυμάμαι αφαιρούσαν καπου 2 ευρώ το μήνα απο την κάρτα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ξεφύγει εκεί στην βοντα

 

Δηλαδή εαν το κάνεις την 6η ημέρα, τί θα γίνει; Εαν το κάνεις πριν τις 5 ημέρες, παρατήρησε εαν σου βγάλει τίποτα R μόνιμο στην οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ξεφύγει εκεί στην βοντα

 

Χα χα καλή φαση! :respect:

 

Btw επειδη έρχομαι στο CU (2η εργασιμη ημερα σήμερα από την αιτηση φορητοτητας) υπάρχει καποιος τρόπος που μου διαφευγει για να ελεγξω το status της αιτησης? Ισχυει αυτο που διαβασα καπου οτι την ημερα της ενεργοποιησης σε παιρνουν τηλ απο Vfone?

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν θα το κάνω επανεκκίνηση! Είναι λίγο βλακεία το όνομα! Βέβαια μικρή σημασία έχει δεν φαίνεται και κάπου!
Link to comment
Share on other sites

Χα χα καλή φαση! :respect:

 

Btw επειδη έρχομαι στο CU (2η εργασιμη ημερα σήμερα από την αιτηση φορητοτητας) υπάρχει καποιος τρόπος που μου διαφευγει για να ελεγξω το status της αιτησης? Ισχυει αυτο που διαβασα καπου οτι την ημερα της ενεργοποιησης σε παιρνουν τηλ απο Vfone?

 

Ακριβως 1 μήνα απο την αίτηση σου... Έχε μαζί την κάρτα που σου έδωσαν και θα το καταλάβεις όταν δεν θα λειτουργεί η παλιά.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Αστειευεσαι φαντάζομαι! Τρεις εργάσιμες είναι πια η φορητότητα... μου το επιβεβαίωσε και το κατάστημα και το γράφει και πάνω στην αίτηση προς την ΕΕΤ που υπογραφεις... λογικά σήμερα πρέπει να ενεργοποιηθεί αλλιώς υπάρχει πρόβλημα

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Αστειευεσαι φαντάζομαι! Τρεις εργάσιμες είναι πια η φορητότητα... μου το επιβεβαίωσε και το κατάστημα και το γράφει και πάνω στην αίτηση προς την ΕΕΤ που υπογραφεις... λογικά σήμερα πρέπει να ενεργοποιηθεί αλλιώς υπάρχει πρόβλημα

 

Φιλέ δικο μου το λάθος. Νόμιζα απο συμβόλαιο Vodafone σε cu. Αυτή η διαδικασία είναι ένας μήνας ακριβώς.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ξεφύγει εκεί στην βοντα

μου το εκανε απο το καλοκαιρι αυτο,χωρις να κανω επανακινηση [νομιζω αλλα δε θυμαμαι]. μου χε ερθει σε sms οτι επειδη εχω το φοιτητικο θα λεει cu-x . ετσι κ αλλιως στα περισσοτερα νεα τηλεφωνα το ονομα δικτυου φαινεται αμα κανεις slide down πανω-πανω στη taskbar :P

:superman:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρότι έκανα επανεκκίνηση 2 φορές δεν άλλαξε!

 

Τελικά αγόρασε κανείς νωρίτερα πακέτο xclusive 5 για να δούμε αν προστίθενται/μεταφέρονται τα λεπτά στην νέα ημερομηνία;;;;

Edited by pReHiStoRik
Link to comment
Share on other sites

Εχω καρτοκινητο vodafone.Παιρνω στο 1252 και μου λεει για δωρεαν ομιλια προς ολη την vodafone για το 3ημερο 26-28/10 πατωντας το 0.Το'χετε και εσεις η επιλεξαν τυχαια ατομα;.Επισης το 1286 παυει να υπαρχει απο 15/11 απ'οτι λεει.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...