Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θεωρώ πολύ πιθανό να αλλάξουν τα πακέτα γιατί μετά από αυτό που έκανε η wind χθες θα σαρώσει. Εμείς (4 άνθρωποι) της δίνουμε διορία μια βδομάδα ν αβγάλει ανάλογες παροχές στa κινητά αλλιώς την κάνουμε κανονικά για wind
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

μολις μου ηρθε σε σμσ:

 

Είσαι στους πρώτους 10.000 του CU xclusive κ έχεις έξτρα δώρα ! Το πακέτο των 1000 προς όλους με 4€ αντι 5 & έξτρα 600 ΜΒ κάθε μήνα δώρο μαζί με τα 600 προς cu !

 

Τέλεια! καλύφτηκα και σε ΜΒ με μια 5αρα τον μήνα :happy:

:superman:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως χρησιμοποιώ το student 7 το οποίο δεν έχει κάποια μεταβολή. Πάντως ξέσπασε πόλεμος. Το καλύτερο πακέτο στα 4 ευρώ! Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα ακι εγώ την προσφορά των 10.000 πρώτων.
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα το μήνυμα.Δηλαδή κάθε μήνα θα παίρνουμε 600mb χωρίς ανανέωση όπως τα δωρεάν προς cu;
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα το μήνυμα.Δηλαδή κάθε μήνα θα παίρνουμε 600mb χωρίς ανανέωση όπως τα δωρεάν προς cu;

 

Ω ναι. Σε εμένα δεν εχει έρθει τιποτα :(

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Τα έσπασε η Vodafone. Μου ήρθε και εμένα το μήνυμα..

 

Με είχε πάρει η cosmote τηλέφωνο πριν 2 μέρες (έκανα φορητοτητα από cosmote σε Vodafone) για να μου κάνει αντιπροσφορα. Μόλις της είπα 5€ 1000' προς όλους "μάλιστα, ευχαριστώ δε μπορούμε να κάνουμε κάτι καλύτερο...".

 

Λίγο το σήμα να έφτιαχνε η Vodafone και θα της έδινα 10/10.

me > you
Link to comment
Share on other sites

μολις μου ηρθε σε σμσ:

 

Είσαι στους πρώτους 10.000 του CU xclusive κ έχεις έξτρα δώρα ! Το πακέτο των 1000 προς όλους με 4€ αντι 5 & έξτρα 600 ΜΒ κάθε μήνα δώρο μαζί με τα 600 προς cu !

 

Τέλεια! καλύφτηκα και σε ΜΒ με μια 5αρα τον μήνα :happy:

 

Και μενα το ιδιο!! Και τελικα τα εναπομειναντα λεπτα και mb's μεταφερονται αν ενεργοποιησεις το ιδιο πακετο πριν τη ληξη του!! Με φαινεται θα γινω Vodafone fun boy!!

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα το μήνυμα.Δηλαδή κάθε μήνα θα παίρνουμε 600mb χωρίς ανανέωση όπως τα δωρεάν προς cu;

 

Λογικά έχουν προστεθεί ήδη τα 600 mb στον λογαριασμό σου.

Οπότε έχουμε και λέμε:

Κάθε μήνα δώρο 600 λεπτά προς cu και 600 mb internet.

Ανανέωση 10 ευρώ: bonus 120 λεπτά προς vodafone ή 500 mb internet.

Αγορά πακέτου 4 ευρώ: 1000 λεπτά προς όλους + 200 mb internet.

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Λογικά έχουν προστεθεί ήδη τα 600 mβ στον λογαριασμό σου.

 

+1

 

προστεθηκαν στα ΜΒ του πακετου.

εκει που ειχα 1.1GB μαζεμενα, εγιναν 1.7GB.. και πιθανως αφου μπηκαν μαζι να μεταφερονται και στον επομενο μηνα

Link to comment
Share on other sites

Ωπ!! Και σε μένα το ίδιο. Είχα πάρει την προηγούμενη βδομάδα το πακέτο με τα 500mb και έχοντας κάνει κάποια χρήση, τώρα μου δείχνει υπόλοιπο 1020mb
Link to comment
Share on other sites

πωπωωωωωωωωωωωωωωωωωωω μας κακομαθαίνουν!!! :lol:

και σε μένα ήρθε και τώρα θα με κάνουν να κουβαλάω και δεύτερο κινητό πάλι!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ποτέ δεν μου έχει έρθει ενημερωτικό σμσ αλλα μπηκα και ειδα πως και εγω τα εχω κανονικα!!!!! :))))
Link to comment
Share on other sites

Απ οτι ειδα στο τοπικ ολη η συζητηση γινεται γυρω απο τα φοιτητικα.

Γιατι δεν κανουν εν χωρια Τοπικ με τα φοιτητικα; Γιατι δεν εχουνε ολοι εδω φοιτητικα πακετα.

Διαβαζουμε για διαφορες προσφορες και χανεται η μπαλα.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Απ οτι ειδα στο τοπικ ολη η συζητηση γινεται γυρω απο τα φοιτητικα.

Γιατι δεν κανουν εν χωρια Τοπικ με τα φοιτητικα; Γιατι δεν εχουνε ολοι εδω φοιτητικα πακετα.

Διαβαζουμε για διαφορες προσφορες και χανεται η μπαλα.

 

Συμφωνω και επαυξανω

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Στο νέο καρτοκινητό, αν έχεις την τρέχουσα προσφορά, όπου παίρνεις 200 λεπτά προς όλους με 5 ευρώ και έχεις και ενεργοποιημένη τη λειτουργία κάθε όποτε βάζεις 10ευρη κάρτα να σου αφαιρεί 5 ευρώ αυτόματα και να ενεργοποιεί πακέτο των 5 ευρώ, τότε:

 

αν έχεις ήδη ένα ενεργοποιημένο ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΑ πακέτο των 5 ευρώ + κάνεις ανανέωση με 10 ευρη πριν λήξει το ήδη ενεργοποιημένο πακέτο σου, οπότε θα σου ενεργοποιήσει αυτόματα ένα ακόμα πακέτο των 5 ευρώ, τότε τα εναπομείναντα λεπτά από το προηγούμενο πακέτο( το χειροκίνητο) παίρνουν ημερομηνία λήξης ίδια με του νέου πακέτου που ενεργοποιήθηκε αυτόματα με την 10ευρη κάρτα; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Και μενα μου ήρθε το μήνυμα! Μιλάμε εντάξει τα εδωσε όλα η vodafone. 600 λεπτα cu και 600mb κάθε 1 του μήνα χωρίς προϋπόθεση και με τα 4 ευρω αλλά 1000 λεπτα και 200mb απλά δεν υπάρχει!

Τα mb δε μεταφέρονται είναι σαν τα free προς cu μπαίνουν κάθε 1η του μήνα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Και μενα μου ήρθε το μήνυμα! Μιλάμε εντάξει τα εδωσε όλα η vodafone. 600 λεπτα cu και 600mb κάθε 1 του μήνα χωρίς προϋπόθεση και με τα 4 ευρω αλλά 1000 λεπτα και 200mb απλά δεν υπάρχει!

Τα mb δε μεταφέρονται είναι σαν τα free προς cu μπαίνουν κάθε 1η του μήνα

 

το πακέτο θα έχει για πάντα 4 ευρώ;

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

το πακέτο θα έχει για πάντα 4 ευρώ;

 

Δε διευκρίνιζει το μήνυμα κατι. Αλλά δε γράφει και μέχρι πότε οπότε ελπίζουμε ότι θα μείνει όπως τα 600 προς cu που όλο θα σταματούσε κι ολο ανανεωνετε

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απ το καλοκαιρι μονο 2 φορες εχω δεχτει κληση απ το 1237. Τη μια το σηκωσα, την αλλη τ αγνόησα. Και στις 2 περιπτωσεις ηρθε σμσ. Στου πατερα μου που χει το φοιτητικο πρεπει να τον παιρνουν μια φορα τους 2 μηνες το πολύ

 

Σε παλιότερό μου μήνυμα έγραψα αναλυτικά τι τράβηξα με τις άπειρες κλήσεις απ' το 1237. Αν το εντοπίσω θα το επαναφέρω στα τωρινά.

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θέμα 1ο, τηλέφωνα: Αυτό με τα τηλέφωνα που μας παίρνουν και μας ξαναπαίρνουν έχει παραγίνει. Πρώτα με έπαιρνε ένα 21067xxxxx στο οποίο ήταν άνθρωπος και όχι τηλεφωνητής και αφού ευγενικά αρνήθηκα όποια "προσφορά" μετά από λίγο ξανά τα ίδια. Τώρα τελευταία παίρνει ένα 216900xxxx το οποίο όμως δεν κάνει ακριβώς κλήση, περισσότερο αναπάντητη κάνει και αν το πάρεις πίσω (πράγμα που θα κάνουν στατιστικά πολλοί, εμένα το έκανε η μητέρα μου) βγαίνει ηχογραφημένο μήνυμα της Vodafone. Εμένα με είχε πάρει πάνω από 10 φορές, καμία δεν προλάβαινα να το σηκώσω και μια φορά που πρόλαβε ο αδελφός μου, έκλεισε η γραμμή. Μπήκαν στην λίστα απόρριψης και τα 2.

Τι θα γίνει με όλους αυτούς τους ενοχλητικούς ??? Τι μπορούμε να κάνουμε ???

 

Θέμα 2ο, site Vodafone CU: Το πρώτο τραγελαφικό ήταν όταν μου ζήτησε να αλλάξω κωδικό στο log in. Τον άλλαξα με άλλον, υποτίθεται τον δέχθηκε ΑΛΛΑ από το κινητό έκανα login κανονικά με το παλιό (το είχε αποθηκευμένο) ΚΑΙ από PC δεν δεχόταν τον καινούργιο παρά μόνο τον παλιό και φυσικά μου ζητούσε να τον αλλάξω τον άλλαζα και "ξαναδιαβάστε μετά το ΑΛΛΑ" και συνεχιζόταν αυτός ο φαύλος κύκλος.

Το δεύτερο ήρθε χθες. Δεν με άφηνε με κανένα κωδικό να μπω στο site από PC (παλιό, αλλαγμένο) ενώ από το κινητό συνέχιζε ΚΑΝΟΝΙΚΑ να μπαίνει (έκανα και refresh και έβλεπα τις αλλαγές). Ζητάω νέο κωδικό λοιπόν, μου στέλνει με SMS, κάνω log in (από το PC), τον αλλάζω σε άλλο, άσχετο με ότι είχα βάλει μέχρι τώρα. Στο PC λοιπόν μπαίνω κανονικά με τον "φρέσκο" κωδικό. Ε, στο κινητό συνεχίζει να μπαίνει με το παλιό. Έκανα και πάλι refresh και έβλεπα τις αλλαγές.

What's going on με αυτό το site ???

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Τα λάθη είναι ανθρώπινα.

Μόνο στις αναπάντητες μην απαντάς και δεν έχεις πρόβλημα.

Το σπιτι ειναι σε αλλαγές και έτυχε να πέσεις στη περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...