Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά ξέρουμε αν το υπόλοιπο μεταφέρεται αν ανανεώσουμε πριν τη λήξη?

Το προϋγούμενο πακέτο μου έληγε 5 του Οκτωβρίου

Ανανέωσα στις 4 και σήμερα έχω 2200 λεπτά ομιλίας .....

Με 500 τον μήνα είχα συσωρεύσει 1000 λεπτά ... τώρα πάω για ρεκόρ....

Link to comment
Share on other sites

Το προϋγούμενο πακέτο μου έληγε 5 του Οκτωβρίου

Ανανέωσα στις 4 και σήμερα έχω 2200 λεπτά ομιλίας .....

Με 500 τον μήνα είχα συσωρεύσει 1000 λεπτά ... τώρα πάω για ρεκόρ....

 

Άρα προφανώς μεταφέρονται...( ; )

Link to comment
Share on other sites

Το προϋγούμενο πακέτο μου έληγε 5 του Οκτωβρίου

Ανανέωσα στις 4 και σήμερα έχω 2200 λεπτά ομιλίας .....

Με 500 τον μήνα είχα συσωρεύσει 1000 λεπτά ... τώρα πάω για ρεκόρ....

 

Δλδ στην κυριολεξία πληρώνεις για κάτι που δεν χρειάζεσαι και ούτε χρησιμοποιείς.:)

Link to comment
Share on other sites

Δλδ στην κυριολεξία πληρώνεις για κάτι που δεν χρειάζεσαι και ούτε χρησιμοποιείς.:)

 

Φίλε μου είμαι στο φοιτητικό CU από 9 Νοεμβρίου 2012

σε 11 μήνες μάζεψα 1000 λεπτά , περισσεύουν 90 λεπτά τον μήνα από τα 500

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορουμε να βρουμε και εμεις ενα vodafone cu φοιτητικο????:)

 

Όλοι μας έχουμε κάποιον φοιτητή γνωστό μας, που έχει what's up φοιτητικό, οπότε δεν χρειάζεται να έχει και cu...

Link to comment
Share on other sites

Όλοι μας έχουμε κάποιον φοιτητή γνωστό μας, που έχει what's up φοιτητικό, οπότε δεν χρειάζεται να έχει και cu...

 

επίσης το σάββατο είδα στην ομονοια δίνει στο σταθμό του τρένου έξω απο την casio!! Τώρα δεν ξέρω εάν δίνουν ακόμη.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

επίσης το σάββατο είδα στην ομονοια δίνει στο σταθμό του τρένου έξω απο την casio!! Τώρα δεν ξέρω εάν δίνουν ακόμη.

Φοιτητικά CU ή απλά CU?

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Φοιτητικά CU ή απλά CU?

 

xclusive είναι.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Student Exclusive ή κάποιο άλλο Xclusive;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος/όποια βλέπει να δίνουν φοιτητικά CU κάπου ας ενημερώνει εδώ όσο πιο γρήγορα γίνεται! :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος/όποια βλέπει να δίνουν φοιτητικά CU κάπου ας ενημερώνει εδώ όσο πιο γρήγορα γίνεται! :)

Κι αν κάποιος φίλος θέλει να δώσει το φοιτητικό του ή κάνει χρήση της προσφοράς της cosmote και δεν του χρειάζεται της vodafon, μπορώ να αγοράσω το πακετάκι σε μια λογική τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα τώρα μέσω what's app με Vodafone και ρώτησα ποτέ λήγει η φοιτητική προσφορά για τον αριθμό μου μιας και έχει περάσει ένας χρόνος και μου είπε ότι θα συνεχίσει να ισχύει κανονικά μέχρι νεωτέρας και δεν θα σταματήσει τον Νοέμβριο που λήγει κανονικά.

http://img.tapatalk.com/d/13/10/08/5yna8anu.jpg

Edited by Devil_7
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα τώρα μέσω what's up με Vodafone και ρώτησα ποτέ λήγει η φοιτητική προσφορά για τον αριθμό μου μιας και έχει περάσει ένας χρόνος και μου είπε ότι θα συνεχίσει να ισχύει κανονικά μέχρι νεωτέρας και δεν θα σταματήσει τον Νοέμβριο που λήγει κανονικά.

Με Whats'up αποκλείετε , με whats app προφανώς,

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα τώρα μέσω what's up με Vodafone και ρώτησα ποτέ λήγει η φοιτητική προσφορά για τον αριθμό μου μιας και έχει περάσει ένας χρόνος και μου είπε ότι θα συνεχίσει να ισχύει κανονικά μέχρι νεωτέρας και δεν θα σταματήσει τον Νοέμβριο που λήγει κανονικά.

 

Με Whats'up αποκλείετε , με whats app προφανώς,

Όσο για την ουσία του μηνύματος σε παραπέμπω στο παρακάτω μήνυμα μου από τις 2 Σεπτεμβρίου .

 

Κάλεσα στις 31 Αυγούστου και μου είπαν ότι το δικό μου λήγει στις 9 Νοεμβρίου , Μετά μίλησε ο γυιός μου και του είπαν ότι λήγει στις 31 Αυγούστου , αλλά να μην ανησυχεί γιατί κάποια προσφορά θα του έρθει με μήνυμα.

Την 1η Σεπτέμβρη του ήρθαν κανονικά τα 600 λεπτά ,

τώρα όταν τελειώσουν τα 500 λεπτά θα δούμε αν μπορούμε να αγοράσουμε άλλα .

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Σε προσωπική μου συνομιλία με το cc μέσω whatsapp, εμένα μου είπαν ότι όσα φοιτητικά πακέτα έληγαν τον Αυγουστο, έχουν πάρει παράταση με άγνωστο χρονικό ορίζοντα.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Με Whats'up αποκλείετε , με whats app προφανώς,

Όσο για την ουσία του μηνύματος σε παραπέμπω στο παρακάτω μήνυμα μου από τις 2 Σεπτεμβρίου .

 

Έχεις δίκιο.Το διόρθωσα. Η ουσία είναι ότι αν και πτυχιούχος πλέων θα συνεχίσω να έχω την φοιτητική προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

οι συνεργάτες της vodafone δεν έχουν τρόπους! Καλούνε από το 2130393120 (οποιαδήποτε ώρα να΄ναι) και είναι αγενέστατοι!
Link to comment
Share on other sites

Καταγγελία για το συγκεκριμένο νούμερο.

Μην τους χαρίζετε

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

οι συνεργάτες της vodafone δεν έχουν τρόπους! Καλούνε από το 2130393120 (οποιαδήποτε ώρα να΄ναι) και είναι αγενέστατοι!

 

Επειτα απο επιμονη απο το συγκεκριμενο νουμερο και κλησεις εδω και μερες, δεν απαντουσα, σημερα ξαναχτυπαει, απαντησα λοιπον. Το νουμερο μου ειναι καρτοκινητο vodafone και εχω την προσφορα με τα 300' με καθε 10ευρω, το εχω σα δευτερο νουμερο πιο πολυ για καβατζα. Λοιπον μου λεει γεια σας, ο κυριος ταδε, λεω ναι, ειμαστε απο την vodafone και επιδει ειναι αψογη η συνεργασια μας σας εχουμε επιλεξει να σας επιβραβευσουμε για κατι αν θελετε, λεω τι, μου λεει οτι μπορω να εχω 700' προς ολους, συν 60μνματα προς ολους με τελικη τιμη με 13ευρω το μηνα, της λεω σιγουρα, μου λεει ναι, οκ λεω καντετο, μου λεει θα σας ξανακαλεσουμε για επιβαιβεωσει σε λιγο, σεικωστετο, λεω οκ και κλεινουμε. Με ξαναπερνουν αργοτερα, μια αλλη κυρια, νωριτερα ηταν πιτσιρικα στο τηλεφωνο, κανουμε μια επαληθευση στοιχειων, μου λεει οκ την Δευτερα το πρωι θα ενεργοποιηθειται, δεν αλλαζεται καρτα sim, δεν θα υπογραψεται κανενα χαρτι. Τι καινουρια συστηματα ειναι αυτα???

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Επειτα απο επιμονη απο το συγκεκριμενο νουμερο και κλησεις εδω και μερες, δεν απαντουσα, σημερα ξαναχτυπαει, απαντησα λοιπον. Το νουμερο μου ειναι καρτοκινητο vodafone και εχω την προσφορα με τα 300' με καθε 10ευρω, το εχω σα δευτερο νουμερο πιο πολυ για καβατζα. Λοιπον μου λεει γεια σας, ο κυριος ταδε, λεω ναι, ειμαστε απο την vodafone και επιδει ειναι αψογη η συνεργασια μας σας εχουμε επιλεξει να σας επιβραβευσουμε για κατι αν θελετε, λεω τι, μου λεει οτι μπορω να εχω 700' προς ολους, συν 60μνματα προς ολους με τελικη τιμη με 13ευρω το μηνα, της λεω σιγουρα, μου λεει ναι, οκ λεω καντετο, μου λεει θα σας ξανακαλεσουμε για επιβαιβεωσει σε λιγο, σεικωστετο, λεω οκ και κλεινουμε. Με ξαναπερνουν αργοτερα, μια αλλη κυρια, νωριτερα ηταν πιτσιρικα στο τηλεφωνο, κανουμε μια επαληθευση στοιχειων, μου λεει οκ την Δευτερα το πρωι θα ενεργοποιηθειται, δεν αλλαζεται καρτα sim, δεν θα υπογραψεται κανενα χαρτι. Τι καινουρια συστηματα ειναι αυτα???

Απάτη. Με καλούν κι εμένα επίμονα, για άλλη προσφορα και καλά, με 17€ το μήνα. Τους ειπα οκ, στείλτε μου το συμβόλαιο με τους όρους σε email, να το δω, και μου λεγε όχι δεν γίνεται κλπ, του λέω οκ ,θα το κάνω, αλλά πώς θα δω το χαρτί με τους όρους του συμβολαίου; Μου λέει θα μου έρθει με κουριερ στο σπίτι να το υπογράψω, αφού ενεργοποιηθεί!:wacko: Καλώ στα κεντρικά την vodafone στο 2106702000 τους αναφέρω το γεγονός και μου λένε να μην τους δώσω κανένα στοιχείο μου

Link to comment
Share on other sites

Το νουμερο μου ειναι καρτοκινητο vodafone και εχω την προσφορα με τα 300' με καθε 10ευρω, το εχω σα δευτερο νουμερο πιο πολυ για καβατζα. Λοιπον μου λεει γεια σας, ο κυριος ταδε, λεω ναι, ειμαστε απο την vodafone και επιδει ειναι αψογη η συνεργασια μας σας εχουμε επιλεξει να σας επιβραβευσουμε για κατι αν θελετε, λεω τι, μου λεει οτι μπορω να εχω 700' προς ολους, συν 60μνματα προς ολους με τελικη τιμη με 13ευρω το μηνα, της λεω σιγουρα, μου λεει ναι, οκ λεω καντετο, μου λεει θα σας ξανακαλεσουμε για επιβαιβεωσει σε λιγο, σεικωστετο, λεω οκ και κλεινουμε. Με ξαναπερνουν αργοτερα, μια αλλη κυρια, νωριτερα ηταν πιτσιρικα στο τηλεφωνο, κανουμε μια επαληθευση στοιχειων, μου λεει οκ την Δευτερα το πρωι θα ενεργοποιηθειται, δεν αλλαζεται καρτα sim, δεν θα υπογραψεται κανενα χαρτι. Τι καινουρια συστηματα ειναι αυτα???

 

Δεν κατάλαβα...είχες 300' προς όλους με 10€ και τα 10 μένανε στην κάρτα?

Τώρα θα έχεις 700' με 13€ και θα μένουν και τα 13 στην κάρτα? η δεν θα μένει τπτ?

Link to comment
Share on other sites

Απάτη. Με καλούν κι εμένα επίμονα, για άλλη προσφορα και καλά, με 17€ το μήνα. Τους ειπα οκ, στείλτε μου το συμβόλαιο με τους όρους σε email, να το δω, και μου λεγε όχι δεν γίνεται κλπ, του λέω οκ ,θα το κάνω, αλλά πώς θα δω το χαρτί με τους όρους του συμβολαίου; Μου λέει θα μου έρθει με κουριερ στο σπίτι να το υπογράψω, αφού ενεργοποιηθεί!:wacko: Καλώ στα κεντρικά την vodafone στο 2106702000 τους αναφέρω το γεγονός και μου λένε να μην τους δώσω κανένα στοιχείο μου

 

Εμενα μου ειπαν οτι θα γινει την Δευτερα, αν γινει εχι καλος, αν οχι παλι σκασιλα μου, βασικα με ειπαν με το ονομα μου μολις με καλεσαν, δεν ζητησαν στοιχεια.

 

Δεν κατάλαβα...είχες 300' προς όλους με 10€ και τα 10 μένανε στην κάρτα?

Τώρα θα έχεις 700' με 13€ και θα μένουν και τα 13 στην κάρτα? η δεν θα μένει τπτ?

 

Ναι ειχα αυτο που γραφεις. Οχι θα πληρωνω 13ευρω μου ειπε και θα εχω αυτα που σου ειπα, 700' προς ολους και 60μνματα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι ειχα αυτο που γραφεις. Οχι θα πληρωνω 13ευρω μου ειπε και θα εχω αυτα που σου ειπα, 700' προς ολους και 60μνματα.

 

Επομένως δεν κερδίζεις τπτ και θα έχεις και τη δεσμευση.

Γιατί αν αγόραζες πακέτο με 2Χ 5€/200' προς όλους με 12€ θα είχες πάλι 700'. Οπότε τα 50σμς κέρδισες με 1€ επιπλέον.....εκτός αν δεν κατάλαβα κάτι.:confused:

Επρεπε να ζητήσεις κι άλλη εκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...