Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω συνδεση vodafone unlimited 45 με εκπτωση 55% η οποια ληγει 12/1/2013 πληρωνω δηλαδη 20 ευρω περιπου και εχω απεριοριστα vodafone, 130 λεπτα προς υπολοιπους(ζητημα να χαλαω τα 60-70 απο τα 130) και 350ΜΒ ιντερνετ απο τα οποια χαλαω τα 150 περιπου..

 

σε επικοινωνια με voda μου ειπαν οτι δεν μπορουν αν μου δωσουν 55% εκπτωση πλεον,αλλά μονο 25% σε οποιο προγραμμα θελω..

οπότε σκεφτομαι καρτοκινητη με 10 ευρω που πλεον δινουν 300 λεπτα..εστω κ με ελαχιστη τα 3 λεπτα..

 

με συμφερει να γυρισω σε καρτα vodafone που δινει και τα Friends & Family για να μιλαω με κοπελα μου που εχει vodafone ?

ή με συμφερει κοσμοκαρτα παλι με 300 προς όλους και να με παιρνει η κοπελα μου που εχει εταιρικο απεριοριστο προς cosmote?

 

κυριως με ενδιαφερει να μιλαω με αυτη "απεριοριστα" ,να εχω 150-200ΜΒ ιντερνετ και οσο περισσοτερο προς ολους..

 

εχω χαθει,καθε βοηθεια δεκτη!

 

ΥΓ ειμαι υποψηφιος διδακτορας παν/μιου πατρων και εχω πασο κανονικα μεχρι το 2016..

Link to comment
Share on other sites

εχω συνδεση vodafone unlimited 45 με εκπτωση 55% η οποια ληγει 12/1/2013 πληρωνω δηλαδη 20 ευρω περιπου και εχω απεριοριστα vodafone, 130 λεπτα προς υπολοιπους(ζητημα να χαλαω τα 60-70 απο τα 130) και 350ΜΒ ιντερνετ απο τα οποια χαλαω τα 150 περιπου..

 

σε επικοινωνια με voda μου ειπαν οτι δεν μπορουν αν μου δωσουν 55% εκπτωση πλεον,αλλά μονο 25% σε οποιο προγραμμα θελω..

οπότε σκεφτομαι καρτοκινητη με 10 ευρω που πλεον δινουν 300 λεπτα..εστω κ με ελαχιστη τα 3 λεπτα..

 

με συμφερει να γυρισω σε καρτα vodafone που δινει και τα Friends & Family για να μιλαω με κοπελα μου που εχει vodafone ?

ή με συμφερει κοσμοκαρτα παλι με 300 προς όλους και να με παιρνει η κοπελα μου που εχει εταιρικο απεριοριστο προς cosmote?

 

κυριως με ενδιαφερει να μιλαω με αυτη "απεριοριστα" ,να εχω 150-200ΜΒ ιντερνετ και οσο περισσοτερο προς ολους..

 

εχω χαθει,καθε βοηθεια δεκτη!

 

ΥΓ ειμαι υποψηφιος διδακτορας παν/μιου πατρων και εχω πασο κανονικα μεχρι το 2016..

 

Θα ζητήσεις μεταφορά στο Vodafone cu φοιτητικό

Επειδή η μεταφορά θέλει 30 ημέρες θα το κάνεις από τώρα.

με 5 ευρώ έχεις 500 προς όλους και 200 ΜΒ

με 7 ευρώ έχεις 600 προς όλους και 600 ΜΒ

δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο

Link to comment
Share on other sites

Θα ζητήσεις μεταφορά στο Vodafone cu φοιτητικό

Επειδή η μεταφορά θέλει 30 ημέρες θα το κάνεις από τώρα.

με 5 ευρώ έχεις 500 προς όλους και 200 ΜΒ

με 7 ευρώ έχεις 600 προς όλους και 600 ΜΒ

δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο

 

Απλα με την τεραστια προϋποθεση να το δικαιουσαι, γιατι απο οτι θυμαμαι σου το δινουν για οσο εισαι στα ν+2 χρονια ης σχολης..

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Απλα με την τεραστια προϋποθεση να το δικαιουσαι, γιατι απο οτι θυμαμαι σου το δινουν για οσο εισαι στα ν+2 χρονια ης σχολης..

 

φετος γραφτηκα στο διδακτορικο,μου εδωσαν και ενα νουμερο δωρο με την φοιτικη προσφορα οταν πηρα το πασο,αλλα επειδη ειχα συνδεση το εχω σε ενα συρταρι εδω και 4 μηνες...

απλα θα ηθελα να μετατρεψω τη συνδεση σε καρτα μην αλλαζω νουμερο..

 

οπότε λετε συμφερει το φοιτητικο CU με 500 ή 600 προς όλους και οχι η καρτοκινητη με 300 προς ολους και 1λεπτο το λεπτο προς 2 νουμερα?

 

σκεφτηκα και τη λυση να βαλω κοσμοκαρτα ωστε να με καλει η κοπελα μου δωρεαν,μιας και εχει free προς cosmote,αλλά μου φαινεται σαν πακετο η κοσμοκαρτα ειναι η χειροτερη..δυστυχως λογω συγγενων-φιλων-γυναικας πρεπει να διαλεξω αναμεσα σε cosmote-voda,διοτι wind δεν εχει κανεις..

Link to comment
Share on other sites

φετος γραφτηκα στο διδακτορικο,μου εδωσαν και ενα νουμερο δωρο με την φοιτικη προσφορα οταν πηρα το πασο,αλλα επειδη ειχα συνδεση το εχω σε ενα συρταρι εδω και 4 μηνες...

απλα θα ηθελα να μετατρεψω τη συνδεση σε καρτα μην αλλαζω νουμερο..

 

οπότε λετε συμφερει το φοιτητικο CU με 500 ή 600 προς όλους και οχι η καρτοκινητη με 300 προς ολους και 1λεπτο το λεπτο προς 2 νουμερα?

 

σκεφτηκα και τη λυση να βαλω κοσμοκαρτα ωστε να με καλει η κοπελα μου δωρεαν,μιας και εχει free προς cosmote,αλλά μου φαινεται σαν πακετο η κοσμοκαρτα ειναι η χειροτερη..δυστυχως λογω συγγενων-φιλων-γυναικας πρεπει να διαλεξω αναμεσα σε cosmote-voda,διοτι wind δεν εχει κανεις..

Αν μιλάς πραγματικά πολύ προς τα δύο νούμερα , σε συμφέρει το Vodafone καρτοκινητό.

Τουλάχιστον όσο δίνει και τα 300 λεπτά, με 10 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω σήμερα ότι έχουν ενεργοποιηθεί δύο πακέτα χωρίς να τα έχω ενεργοποιήσει εγώ και χωρίς να μου τα έχει χρεώσει. To student exclusive 5 και το SMS 60. Το πρώτο χτες και το άλλο σήμερα. Τι παίζει;
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω σήμερα ότι έχουν ενεργοποιηθεί δύο πακέτα χωρίς να τα έχω ενεργοποιήσει εγώ και χωρίς να μου τα έχει χρεώσει. To student exclusive 5 και το SMS 60. Το πρώτο χτες και το άλλο σήμερα. Τι παίζει;
Κι εδώ το ίδιο, μάλλον θα είναι καμιά χριστουγεννιάτικη προσφορά, αλλά δε βρήκα πουθενά πληροφορίες.
Link to comment
Share on other sites

Πριν μισή ώρα με κάλεσαν από το 1237 και μου κάνανε δώρο το student's exclusive 5 + πακέτο με 60sms για ένα μήνα. :D:D
Link to comment
Share on other sites

Και μένα με καλούσαν από το 1237 δε πρόλαβα να το σηκώσω όμως αλλά πράγματι ενεργοποιήθηκε το φοιτητικό πακέτο με τα 500min προς όλους και 200mb και το πακέτο με τα 60sms! :) Edited by kosmasdel
Link to comment
Share on other sites

Εσείς όλοι είστε φοιτητές;

Έχετε όλοι CU?

 

Εγώ ναι και στα δύο. Και νομίζω 24 με 1 έχει δωρεάν ίντερνετ για όλους η Vodafone όπως τον Αύγουστο.

Link to comment
Share on other sites

Εσείς όλοι είστε φοιτητές;

Έχετε όλοι CU?

 

 

 

 

Με πήρε και εμένα το 1237 και μου έκανε το δώρο ,

και ναί είμαι γερο-φοιτητής ....

 

Επιπλεόν το πακέτο φοιτητικό Student exclusive 5 ανανεώθηκε και όλα τα λεπτά ομιλίας λήγουν στις 20 Ιανουαρίου

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

και μενα το ιδιο μου εκαναν!πολυ καλη προσφορα!θα την βγαλουμε τζαμπα και φετος:p:p

τα λεπτα και για σταθερα?η μονο κινητα?θυμαται κανεις που στελνουμε για ρυθμίσεις ιντερνετ?

Link to comment
Share on other sites

και μενα το ιδιο μου εκαναν!πολυ καλη προσφορα!θα την βγαλουμε τζαμπα και φετος:p:p

τα λεπτα και για σταθερα?η μονο κινητα?θυμαται κανεις που στελνουμε για ρυθμίσεις ιντερνετ?

 

μια απο τα ιδια και εγω!!. δεν απαντησα στην κληση στο 1237 αλλα τελικα μου μπηκανε . Τα λεπτα ομιλιας ειναι προς ολα τα δικτυα. καλεσε δωρεαν το 1392 για ρυθμισεις .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια και εγω!!. δεν απαντησα στην κληση στο 1237 αλλα τελικα μου μπηκανε . Τα λεπτα ομιλιας ειναι προς ολα τα δικτυα. καλεσε δωρεαν το 1392 για ρυθμισεις .

 

john σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση!οταν λες προς ολα ειναι μονο για κινητα?η και σταθερα?

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

john σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση!οταν λες προς ολα ειναι μονο για κινητα?η και σταθερα?

ευχαριστω πολυ

ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ

Link to comment
Share on other sites

500 λεπτα και 500mb και 60μηνυματα προς ολους δωρακι απο cu!!!!!!

Χαχαχαχα

Τι κολπακι ειναι αυτο,κληση με ηχογραφημενο μηνυμα που σου λεει τα δωρα..τερμα πια τα αψυχα μηνυματα :D

Link to comment
Share on other sites

500 λεπτα και 500mb και 60μηνυματα προς ολους δωρακι απο cu!!!!!!

Χαχαχαχα

Τι κολπακι ειναι αυτο,κληση με ηχογραφημενο μηνυμα που σου λεει τα δωρα..τερμα πια τα αψυχα μηνυματα :D

 

Αυτό παιδιά ισχύει μόνο για τους φοιτητές?

Εμένα δεν με πήρε κανένας τηλέφωνο σήμερα.

Να το περιμένω αύριο ή εμείς οι πρώην φοιτητές στο πηγάδι....?? :X

Link to comment
Share on other sites

Αυτό παιδιά ισχύει μόνο για τους φοιτητές?

Εμένα δεν με πήρε κανένας τηλέφωνο σήμερα.

Να το περιμένω αύριο ή εμείς οι πρώην φοιτητές στο πηγάδι....?? :X

 

Το μηνυμα ετσι ελεγε...ανηκεις στο cu xclusive κ μπλα μπλα...

Link to comment
Share on other sites

Επιπλεόν το πακέτο φοιτητικό Student exclusive 5 ανανεώθηκε και όλα τα λεπτά ομιλίας λήγουν στις 20 Ιανουαρίου

 

 

Εισαι σιγουρος γιαυτο;; που το ελεγχουμε;;

Γιατι εμενα στο 1252 λεει οτι ληγουν με το παλιο πακετο! Οποτε θα χασουμε οσα ανεκμεταλευτα λεπτα,μηνυματα,mb δεν εχουμε ξοδεψει απο το πακετο που ηδη ειχαμε.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...