Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

" VODAFONE: ANAΦOPIKA ME TO ΘEMA TΩN VOIP YΠHPEΣIΩN, ΣAΣ ENHMEPΩNOYME OTI TO AITHMA ΣAΣ EΓKPIΘHKE KAI ΠΛEON MΠOPEITE NA EΛEΓΞETE TIΣ ANTIΣTOIXEΣ EΦAPMOΓEΣ ΠOY EΠIΘYMEITE.

EYXAPIΣTOYME."

 

Και ναι πλεον δουλευουν κανονικα! 3 μερες περασαν μεχρι να ενεργοποιηθει..

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Νέο βιντεάκη του cu στο facebook

Μάλλον για απάντηση στις προσφορές του f2g το βλέπω;)

 

Δωρα με ανανεωσεις για τα χριστουγεννα ειναι οπως και περσυ απ'οτι καταλαβα... και να ηθελε να απαντησει στην wind ποτε προλαβαν και το γυρισαν την επομενη μερα???

Link to comment
Share on other sites

Κι μένα μου ενεργοποιήθηκε , πολυ εξυηρετικος ήταν ο Βασίλης :P

Mobile User: iphone 5 16gb

Tablet User: ipad mini retina 4g

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ακούω διάφορα, αναφέρω ότι κατά τη γνώμη μου η κίνηση της vodafone να στοχεύσει στο target group των φοιτητών είναι πολύ έξυπνη. Πέρα από την προσφορά που είναι εντυπωσιακή από μόνη της, όλοι οι συνδρομητές συμβολαίου cosmote έτσι ξεκινήσαμε. Από το αντίστοιχο whats up και όταν αργότερα θελήσαμε συμβόλαιο, οι περισσότερες επαφές μας ήταν ήδη cosmote. Ήδη το cu student αρχίζει να κερδίζει χαμένο έδαφος.
Link to comment
Share on other sites

παιδια η προσφορα του cu για φοιτητες ισχυει ακομα;και αν ναι τι περιλαμβανει;

 

μεταξυ f2g και cu για φοιτητες τι θα διαλεγατε;:)

Link to comment
Share on other sites

παιδια η προσφορα του cu για φοιτητες ισχυει ακομα;και αν ναι τι περιλαμβανει;

 

μεταξυ f2g και cu για φοιτητες τι θα διαλεγατε;:)

 

Βρε παιδιά τα έχουμε πει 100 φορές. Ούτε είναι δύσκολο να το ψάξεις ούτε να το βρεις. Το πιο εύκολο που θα μπορούσες να κάνεις είναι να μπεις στο site vodafonecu.gr Για μια ακομη φορά το cu student σου δίνει:

600 λεπτά προς όλους + 100 sms προς όλους + 600 mb internet με 7 ευρώ + 600 λεπτά προς cu + bonus ανανέωσης προς κινητά vodafone ή mb για internet.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά τα έχουμε πει 100 φορές. Ούτε είναι δύσκολο να το ψάξεις ούτε να το βρεις. Το πιο εύκολο που θα μπορούσες να κάνεις είναι να μπεις στο site vodafonecu.gr Για μια ακομη φορά το cu student σου δίνει:

600 λεπτά προς όλους + 100 sms προς όλους + 600 mb internet με 7 ευρώ + 600 λεπτά προς cu + bonus ανανέωσης προς κινητά vodafone ή mb για internet.

 

ληγει καποτε αυτη η προσφορα η μπορω να παω και με την νεα χρονια να παρω αριθμο;σε ευχαριστω!:)

Link to comment
Share on other sites

ληγει καποτε αυτη η προσφορα η μπορω να παω και με την νεα χρονια να παρω αριθμο;σε ευχαριστω!:)

Θεωρητικά όχι. Για να πάρεις την προσφορά πρέπει να είσαι κάτοχος της νέας φοιτητικής ταυτότητας και η ισχύς είναι για τα βασικά χρόνια φοίτησης.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά όχι. Για να πάρεις την προσφορά πρέπει να είσαι κάτοχος της νέας φοιτητικής ταυτότητας και η ισχύς είναι για τα βασικά χρόνια φοίτησης.

ακριβώς.

και με 5€ έχεις 500' προς όλους+200ΜΒ

Link to comment
Share on other sites

VODAFONE: ANAΦOPIKA ME TO AITHMA THΣ ENEPΓOΠOIHΣHΣ TΩN VOIP YΠHPEΣIΩN ΣTHN ΓPAMMH ΣAΣ, ΣAΣ ENHMEPΩNOYME OTI EΓKPIΘHKE KAI ΔPOMOΛOΓHΘHKE.

ΠAPAKAΛOYME OΠΩΣ TO EΛEΓΞETE AΠO AYPIO 4/12/2012. EYXAPIΣTOYME.

 

μου ηρθε πριν λιγο!!! στα αλλα παιδια που εκαναν το ιδιο ηρθε???

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

VODAFONE: ANAΦOPIKA ME TO AITHMA THΣ ENEPΓOΠOIHΣHΣ TΩN VOIP YΠHPEΣIΩN ΣTHN ΓPAMMH ΣAΣ, ΣAΣ ENHMEPΩNOYME OTI EΓKPIΘHKE KAI ΔPOMOΛOΓHΘHKE.

ΠAPAKAΛOYME OΠΩΣ TO EΛEΓΞETE AΠO AYPIO 4/12/2012. EYXAPIΣTOYME.

 

μου ηρθε πριν λιγο!!! στα αλλα παιδια που εκαναν το ιδιο ηρθε???

 

ηρθε και σε εμενα και στο αλλο νουμερο της γυναικας.... στο μεταξυ το ενεργοποίησα μεσω skype

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

VODAFONE: ANAΦOPIKA ME TO AITHMA THΣ ENEPΓOΠOIHΣHΣ TΩN VOIP YΠHPEΣIΩN ΣTHN ΓPAMMH ΣAΣ, ΣAΣ ENHMEPΩNOYME OTI EΓKPIΘHKE KAI ΔPOMOΛOΓHΘHKE.

ΠAPAKAΛOYME OΠΩΣ TO EΛEΓΞETE AΠO AYPIO 4/12/2012. EYXAPIΣTOYME.

 

μου ηρθε πριν λιγο!!! στα αλλα παιδια που εκαναν το ιδιο ηρθε???

 

Ναι και σε μενα κανονικα.... νομιζω τα παιδια κανουν τρομερη δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και σε μενα κανονικα.... νομιζω τα παιδια κανουν τρομερη δουλεια.

 

Τα παιδια εδω στο myphone κανουν τρελη δουλεια, ποιος το ηξερε απ εξω? στο 13830 δε στο ενεργοποιουν ουτε καν σε καρτοπρογραμμα.

Μολις εκανα δοκιμη αφου πλεον εχουμε 4!! Το viber δουλευει αψογα και με 2g!!! Οποτε τελεια!!!

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

το just surf bonus δεν έχει ημερομηνία λήξης; στο mycu δεν αναφέρει κάτι.

http://i47.tinypic.com/xbio1y.png

Edited by neutral

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορω να βαλω 2 ευρω απο καταστημα vodafone? επειδη εχω μεσα 4 ευρω και θελω να παρω μονο ενα πακετακι των 5 ευρω?

 

γιατι πηγα σε ενα καταστημα και μου ειπαν οτι απο 5 ευρω και πανω μπορουν να βαλουν!

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορω να βαλω 2 ευρω απο καταστημα vodafone? επειδη εχω μεσα 4 ευρω και θελω να παρω μονο ενα πακετακι των 5 ευρω?

 

γιατι πηγα σε ενα καταστημα και μου ειπαν οτι απο 5 ευρω και πανω μπορουν να βαλουν!

 

όχι δεν γίνεται... 5 και πάνω μόνο

Link to comment
Share on other sites

το just surf bonus δεν έχει ημερομηνία λήξης; στο mycu δεν αναφέρει κάτι.

Τα MB είναι για ένα μήνα απ την ανανέωση, αυτό που λέει στο site είναι ότι το πακέτο της προσφοράς θα το έχεις όσο θέλεις (ή μέχρι να καταγρήσουν την προσφορά)
Link to comment
Share on other sites

Τα MB είναι για ένα μήνα απ την ανανέωση, αυτό που λέει στο site είναι ότι το πακέτο της προσφοράς θα το έχεις όσο θέλεις (ή μέχρι να καταγρήσουν την προσφορά)

ε δεν το γράφουν ξεκάθαρα και μπερδεύεται ο κόσμος. ευχαριστώ.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά τα έχουμε πει 100 φορές. Ούτε είναι δύσκολο να το ψάξεις ούτε να το βρεις. Το πιο εύκολο που θα μπορούσες να κάνεις είναι να μπεις στο site vodafonecu.gr Για μια ακομη φορά το cu student σου δίνει:

600 λεπτά προς όλους + 100 sms προς όλους + 600 mb internet με 7 ευρώ + 600 λεπτά προς cu + bonus ανανέωσης προς κινητά vodafone ή mb για internet.

 

καλησπέρα, με συγχωρειτε αν κουραζω/ξαναρωταω, ομως δε βρηκα ακρη.

 

εκανα σημερα φορητοτητα απο whatsup σε cu με τον ιδιο αριθμο, και με πάσο φοιτητικο. ομως δε ξερω πως ενεργοποιειται η υπηρεσια με τα 600 λεπτα προς ολους+100 sms +600mb (που στοιχιζει 7 ευρω αν τα λεω καλα).

 

βαζοντας μια καρτα 10ευρω, απλα μου ηρθε μηνυμα δωρο 500 mb surf bonus.

ουτε στο site ειναι ευχρηστες οι πληροφοριες ενεργοποιησης...

 

στο καταστημα οπου παρελαβα την καρτα sim, οταν ρωτησα αν θα εχω το φοιτητικο πακετο προσφορων, κοιταγαν/εψαχναν σα χαμενοι οι υπαλληλοι και μου ειπαν "θα το ελεγξουν" οταν ενεργοποιηθω στο δικτυο τους μετα απο λιγες ωρες...

Edited by Thou_Bou

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, με συγχωρειτε αν κουραζω/ξαναρωταω, ομως δε βρηκα ακρη.

 

εκανα σημερα φορητοτητα απο whatsup σε cu με τον ιδιο αριθμο, και με πάσο φοιτητικο. ομως δε ξερω πως ενεργοποιειται η υπηρεσια με τα 600 λεπτα προς ολους+100 sms +600mb.

 

βαζοντας μια καρτα 10ευρω, απλα μου ηρθε μηνυμα δωρο 500 mb surf bonus.

ουτε στο site ειναι ευχρηστες οι πληροφοριες ενεργοποιησης...

 

στο καταστημα οπου παρελαβα την καρτα sim, οταν ρωτησα αν θα εχω το φοιτητικο πακετο προσφορων, κοιταγαν/εψαχναν σα χαμενοι οι υπαλληλοι και μου ειπαν "θα το ελεγξουν" οταν ενεργοποιηθω στο δικτυο τους μετα απο λιγες ωρες...

Δεν έχω φοιτητικό cu, αλλά μέχρι να σου απαντήσει κανείς που να έχει, δεν δοκιμάζεις να τηλεφωνήσεις στο 1286 όπου είναι όλα τα αγοραστά πακέτα. Ψάξε μήπως είναι εκεί το ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ... Ας απαντήσει και κανείς που να το έχει παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, με συγχωρειτε αν κουραζω/ξαναρωταω, ομως δε βρηκα ακρη.

 

εκανα σημερα φορητοτητα απο whatsup σε cu με τον ιδιο αριθμο, και με πάσο φοιτητικο. ομως δε ξερω πως ενεργοποιειται η υπηρεσια με τα 600 λεπτα προς ολους+100 sms +600mb.

 

βαζοντας μια καρτα 10ευρω, απλα μου ηρθε μηνυμα δωρο 500 mb surf bonus.

ουτε στο site ειναι ευχρηστες οι πληροφοριες ενεργοποιησης...

 

στο καταστημα οπου παρελαβα την καρτα sim, οταν ρωτησα αν θα εχω το φοιτητικο πακετο προσφορων, κοιταγαν/εψαχναν σα χαμενοι οι υπαλληλοι και μου ειπαν "θα το ελεγξουν" οταν ενεργοποιηθω στο δικτυο τους μετα απο λιγες ωρες...

Σου δήλωσαν το cu ως φοιτητικό? Αν ναι τότε πρέπει να κάνεις λογαριασμό στο site της vodafone και να ενεργοποιείς τα πακέτα από εκεί. Επίσης μπορείς να εγκαταστήσεις και σε android κινητό την εφαρμογή της vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω φοιτητικό cu, αλλά μέχρι να σου απαντήσει κανείς που να έχει, δεν δοκιμάζεις να τηλεφωνήσεις στο 1286 όπου είναι όλα τα αγοραστά πακέτα. Ψάξε μήπως είναι εκεί το ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ... Ας απαντήσει και κανείς που να το έχει παιδιά!

 

το δοκιμασα φιλε εδω και ωρα αλλα τιποτα. αναφερει απλα πακετα προς cu, μηνυματα προς ολους, προς εξωτερικο κτλ. αρχιζω διαβασμα του παροντος topic προς τα πισω, και αναμενω μπας κ απαντησει κανεις...

παντως θα επρεπε να ειναι καπως πιο εμφανης η πληροφορια αυτη...

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Σου δήλωσαν το cu ως φοιτητικό? Αν ναι τότε πρέπει να κάνεις λογαριασμό στο site της vodafone και να ενεργοποιείς τα πακέτα από εκεί. Επίσης μπορείς να εγκαταστήσεις και σε android κινητό την εφαρμογή της vodafone.

 

προφανως η υπαλληλος, θα εννοουσε οτι θα κοιταξει να με ενεργοποιησει ως φοιτητικο. μπαινω λοιπον να κανω λογαριασμο στο vodafonecu.gr και βλεπουμε...

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Έλα το βρήκα μάλλον! Είναι στις λεπτομέρειες κάθε πακέτου!

 

Tips:

 

Πώς ενεργοποιείς την προσφορά;

Αν έχεις ήδη CU, το μόνο που χρειάζεται να κάνεις είναι να πας σε οποιοδήποτε κατάστημα Vodafone και να δηλώσεις τη φοιτητική σου ταυτότητα.

Αν δεν είσαι ακόμα μέλος της CU παρέας, κάνε αίτηση φορητότητας σε ένα κατάστημα Vodafone ή on line & πάρε δωρεάν νέο πακέτο σύνδεσης CU Students Xclusive, δηλώνοντας την φοιτητική σου ταυτότητα.

Προσοχή! Για τις προσοφορές CU Students Xclusive μπορείς να δηλώσεις μόνο έναν αριθμό ανά φοιτητική ταυτότητα.

Αν δεν είσαι on line τύπος και θέλεις να ενεργοποιήσεις την προσφορά, κάλεσε στο 1286 και πληκτρολόγησε τον κωδικό 97, για να πας απευθείας στο "Student Xclusive 7" (αφού δηλώσεις τη φοιτητική σου ταυτότητα).

Σε περίπτωση που δεν έχεις τις απαραίτητες ρυθμίσεις για να μπαίνεις στο internet από το κινητό σου, πάρε τηλέφωνο ή στείλε κενό SMS δωρεάν στο 1392, για να σου σταλούν με SMS.

 

http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/paketa/paketa-foititon/student-xclusive-7/

Edited by greeksalad
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...