Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήρα το δώρο και σε Cu και σε Ολυμπιακός

Και από τα δύο είχα καλέσει 1252 την ώρα του προβλήματος.

Σε άλλα νούμερα που δεν κάλεσα εκεινη την ώρα , δεν έλαβα δώρο ....

 

Τι ώρες ήταν το προβλημα;

Εγώ σε ένα καρτοκινητο απο το οποίο έκανα 2 κλήσεις προς vodafone (και καμία προς το 1252) στις 7 απογευμα της 25ης Νοεμβρίου, στις 26 το βράδυ που κάλεσα 1252 βρήκα οτι έχω υπολοιπο 80' προς ολους.(!) Σήμερα, 27 το βράδυ, μου ήρθε sms

ΔΩΡΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ: ΤΟ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ VODAFONE ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ 80 ΔΩΡΕΑΝ ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 12/12

Ήρθε και σε άλλον; Έχουν σχέση τα 2 περιστατικά;

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι ειναι αυτα τα μηνηματα για τον ΕΟΠΠΥ καθε φορα που ερχεται ειδοποιηση κλησεων??

 

μπορείς να απενεργοποιήσεις τa ενημερωτικά μυνηματa στην υπηρεσία ειδοποίησης κλήσεων καλωντασ δωρεάν 1326 με την επιλογή 1.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να απενεργοποιήσεις τa ενημερωτικά μυνηματa στην υπηρεσία ειδοποίησης κλήσεων καλωντασ δωρεάν 1326 με την επιλογή 1.

 

Μπράβο! μπραβο! υπερενημερωμένο σε βρίσκω!:) ευχαριστούμε! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα μηνυμα μεσω viber στο 6948013830 και ζητησα να μου επιτρεπουν να το χρησιμοποιω και μεσω 3g και οχι μονο μεσω wifi.. Μου απαντησαν αμεσως και μου ειπαν οτι θα ενεργοποιηθει μεσα στις επομενες 5 εργασιμες!

Να θυμισω οτι πριν λιγες ημερες μιλησα με 13830 και μου ειπαν κατηγορηματικα οτι αυτο που ζηταω δεν γινεται αποδεκτο για cu αλλα μονο για συμβολαια...:banghead:

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα μηνυμα μεσω viber στο 6948013830 και ζητησα να μου επιτρεπουν να το χρησιμοποιω και μεσω 3g και οχι μονο μεσω wifi.. Μου απαντησαν αμεσως και μου ειπαν οτι θα ενεργοποιηθει μεσα στις επομενες 5 εργασιμες!

Να θυμισω οτι πριν λιγες ημερες μιλησα με 13830 και μου ειπαν κατηγορηματικα οτι αυτο που ζηταω δεν γινεται αποδεκτο για cu αλλα μονο για συμβολαια...:banghead:

 

Καλα δεν υπάρχει!. Τι να πω άρα για να το ενεργοποίησουμε δεν πρέπει να πάρουμε το τμήμa εξυπηρέτησης πελατών ;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

Μεταφεροντας απο τον αριθμο μου, σε αλλον αριθμο 10 ευρω, δινουν και στον αλλον αριθμο 100 λεπτα ομιλιας προς ολους?..

Ξερει κανεις ?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

Μεταφεροντας απο τον αριθμο μου, σε αλλον αριθμο 10 ευρω, δινουν και στον αλλον αριθμο 100 λεπτα ομιλιας προς ολους?..

Ξερει κανεις ?

 

Θα ήταν πάρα πολύ καλή ιδέα , θα μπορούσε ας πούμε να σου τα ξαναστείλει πίσω και μετά να του το ξαναστείλεις ,

Αλλά η μεταφορά χρόνου δεν θεωρείτε ανανέωση, και δεν θα πάρει κανένα BONUS

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν πάρα πολύ καλή ιδέα , θα μπορούσε ας πούμε να σου τα ξαναστείλει πίσω και μετά να του το ξαναστείλεις ,

Αλλά η μεταφορά χρόνου δεν θεωρείτε ανανέωση, και δεν θα πάρει κανένα BONUS

 

επισης, ''Προκειμένου να γίνει χρήση της υπηρεσίας απαιτείται ελάχιστο όριο ανανεώσεων 25€ τους τρεις τελευταίους μήνες.''

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρa έχει αλλάξει εαν το έχετε ακούσει το μυνημa στην ειδοποίηση κλήσεων όταν θέλεις να ενημερώνετε κάποιος,ακουγεται το μυνημa οτι ο συνδρομητής που καλεσατε θα ειδοποίηθει για την κλήση σας όταν θα ειναι διαθέσιμος . Το άλλο μυνημa που ακούνε οι συνδρομητές όταν δεν ενημερώνονται οτι θα ειδοποίηθεις δεν έχει αλλάξει. Επίσης έχει αλλάξει το άτομο και η φωνή που το λέει.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Εχω στειλει και γω μεσω viber σημερα στο τηλεφωνο εξυπηρετησης πελατων... βεβαια βλεπω να μην παραδιδεται το μηνυμα θα κανω υπομονη και οτι νεοτερο ενημερωνω... παντως αν το ενεργοποιουν με αυτον τον τροπο ελεος δηλαδη χαχαχα:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εχω στειλει και γω μεσω viber σημερα στο τηλεφωνο εξυπηρετησης πελατων... βεβαια βλεπω να μην παραδιδεται το μηνυμα θα κανω υπομονη και οτι νεοτερο ενημερωνω... παντως αν το ενεργοποιουν με αυτον τον τροπο ελεος δηλαδη χαχαχα:lol:

 

Μέχρι τις 10 νομίζω οτι λειτουργεί το συγκεκριμένο τμήμα. Λογικά αύριο θα σου απαντήσουν!

Link to comment
Share on other sites

Εχω στειλει και γω μεσω viber σημερα στο τηλεφωνο εξυπηρετησης πελατων... βεβαια βλεπω να μην παραδιδεται το μηνυμα θα κανω υπομονη και οτι νεοτερο ενημερωνω... παντως αν το ενεργοποιουν με αυτον τον τροπο ελεος δηλαδη χαχαχα:lol:

 

Εγω τους το στειλα λιγο μετα τα μεσανυχτα και παραδοθηκε το πρωι. Μεσα σε 3 λεπτα απο την παραδοση μου απαντησαν..και μαλιστα οταν τους ευχαριστησα και τους εδωσα συγχαρητηρια που δινουν νεους τροπους επικοινωνιας με την εξυπηρετηση πελατων, με ευχαριστησε και μου ειπε και το ονομα του ο υπαλληλος αν ξαναχρειαστω κατι στο μελλον...

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

μετά απο 5 χρόνια στο wu μετακόμισα στο CU. μέχρι στιγμής πολύ ευχαριστημένη από το σήμα,κανένα dropcall. Με βολεύει γιατί επέλεξα το bonus με τα mb,αγοράζω και χρόνο ομιλίας προς όλη τη vodafone γιατί καλώ σε συμβόλαια και όχι σε cu οπότε κομπλέ.. μια 10άρα κάρτα κάθε 15 μέρες και σήμα ΠΑΝΤΟΥ. επιφυλάσσομαι βέβαια για το αν θα συνεχίσει έτσι.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους. Φιλος ενδιαφερεται να χρησιμοποιησει καρτα και να διακοψει το συμβολαιο. Αναμεσα σε καρτοκινητο και cu ποια ειναι η καλυτερη επιλογη; Ευχαριστουμε!
Link to comment
Share on other sites

Εγω τους το στειλα λιγο μετα τα μεσανυχτα και παραδοθηκε το πρωι. Μεσα σε 3 λεπτα απο την παραδοση μου απαντησαν..και μαλιστα οταν τους ευχαριστησα και τους εδωσα συγχαρητηρια που δινουν νεους τροπους επικοινωνιας με την εξυπηρετηση πελατων, με ευχαριστησε και μου ειπε και το ονομα του ο υπαλληλος αν ξαναχρειαστω κατι στο μελλον...

 

Τα ιδια και σε μενα.εγω εστειλα χτες σημερα το πρωι μου απαντησαν "Καλημερα και καλως ηρθες στην εξυπηρετηση του CU μεσω Viber.Το αιτημα σου αφορα τον αριθμο που βλεπω? Βασιλης" Του απαντησα ναι και περιμενω... :D ΤΡΟΜΕΡΟ!!!! :D

 

UPATED: μου απαντησε πριν λιγο .. "Ωραια θα το προωθησω ωστε να μπορεις σε λιγες μερες να χρησιμοποιεις οποια υπηρεσια VOIP θες" του απαντησα ευχαριστω μου ζητησε αν θελω να του πω το ονοματεπωνυμο μου να με προσθεση στις επαφες.!!! μου απαντησε οτι οτι θελω μπορω και να τους γραφω και μεσω SKYPE & Whatsapp !!!! username on skype CU.ON.Skype . Τους εβαλα και στο skype και απλα μου ζητησαν αν θελω να συμπληρωσω ενα ερωτηματολογιο πραγμα που εκανα μετα χαρας... καλα μιλαμε τρομερη εξυπηρετηση λεμε!!! ετη φωτος μπροστα

 

η ΕΞΥΠ ΠΕΛΑΤΩΝ ΜΕΣΩ SKYPE ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟ 10πμ εως 10 το βραδυ... αμεσα γρηγορα και μπραβο στα παιδια

Edited by zerokill
Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια και σε μενα.εγω εστειλα χτες σημερα το πρωι μου απαντησαν "Καλημερα και καλως ηρθες στην εξυπηρετηση του CU μεσω Viber.Το αιτημα σου αφορα τον αριθμο που βλεπω? Βασιλης" Του απαντησα ναι και περιμενω... :D ΤΡΟΜΕΡΟ!!!! :D

 

UPATED: μου απαντησε πριν λιγο .. "Ωραια θα το προωθησω ωστε να μπορεις σε λιγες μερες να χρησιμοποιεις οποια υπηρεσια VOIP θες" του απαντησα ευχαριστω μου ζητησε αν θελω να του πω το ονοματεπωνυμο μου να με προσθεση στις επαφες.!!! μου απαντησε οτι οτι θελω μπορω και να τους γραφω και μεσω SKYPE & Whatsapp !!!! username on skype CU.ON.Skype . Τους εβαλα και στο skype και απλα μου ζητησαν αν θελω να συμπληρωσω ενα ερωτηματολογιο πραγμα που εκανα μετα χαρας... καλα μιλαμε τρομερη εξυπηρετηση λεμε!!! ετη φωτος μπροστα

 

η ΕΞΥΠ ΠΕΛΑΤΩΝ ΜΕΣΩ SKYPE ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟ 10πμ εως 10 το βραδυ... αμεσα γρηγορα και μπραβο στα παιδια

 

χαχαχα ακριβως κ εγω τα ιδια!!! αντε να δουμε!!!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα ακριβως κ εγω τα ιδια!!! αντε να δουμε!!!

 

του κανω και μια πλακα στο Skype τον υπαλληλο της Vodafone.. του γραφω ελα μεταξυ μας τον Τσαλικιδη ποιος τον εφαγε? πεθανε στα γελια χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα έγραψε πως έρχεται σε λίγο να τα πούμε ο βασιλης.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα έγραψε πως έρχεται σε λίγο να τα πούμε ο βασιλης.

 

Eίδες εξυπηρέτηση η Vodafone? Στο σπίτι σου θα έρθει! :p

Link to comment
Share on other sites

Eίδες εξυπηρέτηση η Vodafone? Στο σπίτι σου θα έρθει! :p

Πόσο γέλιο έριξα όταν το διάβασα.. Λέω μήπως το στειλα σε άλλο νούμερο καταλάθος και με πήρε στο ψιλό; αλλά τσέκαρα και ήταν το σωστό νούμερο. τελικά και εγώ σε 5 εργάσιμες θα έχω voip αφού ελέγξουν τη γραμμή κλπ κλπ.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πήρα απάντηση πως το ξεμπλοκάρουν μόνο σε CU και όχι σε καρτοκινητό.

 

του το ειπα οτι εχω νεο καρτοκινητο και δεν μου ειπε οτι υπαρχει θεμα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...