Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

INTERNET CU ON YOU

Πόσο κοστίζει;

10€

Τι παίρνω με αυτά τα 10€;

USB Modem (μοντέλο Κ3770, ταχύτητας 7,2 Mbps)

Κουπόνι με κωδικό για ΔΩΡΕΑΝ Internet για 30 μέρες / 5GB

Και μετά?

Με τον χρόνο ομιλίας του CU σου αγοράζεις:

5€ για 2 GB Internet (30 μέρες)

7€ για 5 GB Internet (30 μέρες)

είδα αυτο στο σιτε αλλλα δεν εχω καταλαβει πως ακριβως το ενοργοποιεις?

θα πρέπει να κανεις συμβόλαιο?

Link to comment
Share on other sites

INTERNET CU ON YOU

Πόσο κοστίζει;

10€

Τι παίρνω με αυτά τα 10€;

USB Modem (μοντέλο Κ3770, ταχύτητας 7,2 Mbps)

Κουπόνι με κωδικό για ΔΩΡΕΑΝ Internet για 30 μέρες / 5GB

Και μετά?

Με τον χρόνο ομιλίας του CU σου αγοράζεις:

5€ για 2 GB Internet (30 μέρες)

7€ για 5 GB Internet (30 μέρες)

είδα αυτο στο σιτε αλλλα δεν εχω καταλαβει πως ακριβως το ενοργοποιεις?

θα πρέπει να κανεις συμβόλαιο?

Οχι απλα αγοραζεις το πακετο οποτε θελεις (και μπορεις). Αυτο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=347020 ειναι με παγιο. Το πως το ενεργοποιεις ακριβως δεν το βλεπω ουτε εγω στο site. Λογικα θα στο πουνε οταν παρεις το στικακι...

Link to comment
Share on other sites

μπορεις πχ να το χρησιμοποιήσεις στο κινητο σου ή μονο σε λαπτοπ με το usb?

Σιγουρα γινεται και σε ταμπλετ και γιατι οχι σε κινητο. Απλα θα πρεπει να εχεις ανταπτορα για να μπαινει το usb. Πχ στο δικο μου χρειαζομαι εναν ανταπτορα usb mini to usb. Δεν το εχω δοκιμασει αλλα μαλλον θα λειτουργει. Ρωτα αυτους και θα σου πουν στα σιγουρα...

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ,αλλά βρίσκομαι στο εξωτερικό.Να υποθεσω ότι δεν υπάρχει κάποια αυτοματοποιημενη μέθοδος ανακτησης του username?από mail έχω ελπίδα να μου το στείλουν? ευχαριστώ :).

 

Εγω με τηλεφωνο εβγαλα ακρη. Αλλο τροπο δεν ξερω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φέτος όλοι οι φητητες πέρνουν πάσο

Ακόμα και όσοι είναι στο 16ο έτος σπουδών

Βγάλε λοιπόν πάσο και πάρε την προσφορά (απλά δεν ισχύει για λεωφορεία )

 

είμαι 15ο έτος και απο κατατακτήριες... :-0 τι διαδικασία να ξεκινήσω για να πάρω την προσφορά; Λες όντως να την δικαιούμαι; ...

Link to comment
Share on other sites

είμαι 15ο έτος και απο κατατακτήριες... :-0 τι διαδικασία να ξεκινήσω για να πάρω την προσφορά; Λες όντως να την δικαιούμαι; ...

Έμπα στο παρακάτω Link και κάνε εγγραφή με τους κωδικούς του Πανεπιστημίου σου

Και εγώ είμαι έκτο έτος με κατατακτήριες , έκανα την εγγραφή και περιμένω.

 

http://academicid.minedu.gov.gr/

Link to comment
Share on other sites

Έμπα στο παρακάτω Link και κάνε εγγραφή με τους κωδικούς του Πανεπιστημίου σου

Και εγώ είμαι έκτο έτος με κατατακτήριες , έκανα την εγγραφή και περιμένω.

 

http://academicid.minedu.gov.gr/

τελικα φιλε ειχες δικιο μολις εκανα την αιτηση μου για φοιτητικη ταυτοτητα. ποσες μερες θα κανει να ερθει περιπου? και μεχρι ποτε μπορω να ενεργοποιησω την προσφορα? ελπιζω να προλαβω....

Link to comment
Share on other sites

Η φοιτητικη προσφορα με τα πακετα student xclusive ισχυει για οσο εισαι φοιτητης...

Η φοιτητικη προσφορα που σου δινει 600' προς cu καθε μηνα χωρις ανανεωση ισχυει μεχρι τον Ιουνιο του 2013 (οπως και του wu)

Link to comment
Share on other sites

Η φοιτητικη προσφορα με τα πακετα student xclusive ισχυει για οσο εισαι φοιτητης...

Η φοιτητικη προσφορα που σου δινει 600' προς cu καθε μηνα χωρις ανανεωση ισχυει μεχρι τον Ιουνιο του 2013 (οπως και του wu)

δεν το καταλαβα αυτο.... δηλαδη εγω δε θα παω στα students xclusive? δε θα μπορω να εχω την προσφορα με τα δωρεαν λεπτα προς ολους? σορρυ αλλα δεν εχω ασχοληθει αν μπορειτ να μου εξηγεισετε....

Link to comment
Share on other sites

Εγω με τηλεφωνο εβγαλα ακρη. Αλλο τροπο δεν ξερω

 

Τους έστειλα mail τα ξημερωματα και με πηραν πριν λιγο.Εγινε η δουλειά.Αψογη εξυπηρετηση οφείλω να ομολογήσω:).

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

δεν το καταλαβα αυτο.... δηλαδη εγω δε θα παω στα students xclusive? δε θα μπορω να εχω την προσφορα με τα δωρεαν λεπτα προς ολους? σορρυ αλλα δεν εχω ασχοληθει αν μπορειτ να μου εξηγεισετε....

 

Το Cu xClusive μαζί με όλες τις προσφορές (π.χ 600 λεπτά προς Cu κάθε μήνα χωρίς ανανέωση) ισχύει μόνο για τους φοιτητές και όχι για όλους. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειχα βρει την ηρεμια μου στην Κοσμοτε με την υπηρεσια φραγης αποκρυψης εισερχομενων κλησεων!!!!!! Η vodafone απο οτι μου ειπαν απο το cc δεν το παρεχει!!!! Προβλημα αυτο ομως!:!:
Link to comment
Share on other sites

Καλα ειχα βρει την ηρεμια μου στην Κοσμοτε με την υπηρεσια φραγης αποκρυψης εισερχομενων κλησεων!!!!!! Η vodafone απο οτι μου ειπαν απο το cc δεν το παρεχει!!!! Προβλημα αυτο ομως!:!:

 

υπάρχουν και εφαρμογές που το παρέχουν αυτο. Επίσης το πακέτο just for bonus το φοιτητικό έγινε πακέτο για ολους τουσ cu αριθμουσ δείτε εδώ http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=39995&dateFrom=&dateUntil=

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν και εφαρμογές που το παρέχουν αυτο. Επίσης το πακέτο just for bonus το φοιτητικό έγινε πακέτο για ολους τουσ cu αριθμουσ δείτε εδώ http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=39995&dateFrom=&dateUntil=

 

Έχεις καμία τέτοια εφαρμογή στο νου σου να μου πεις να κατεβάσω από το app store???

Link to comment
Share on other sites

Έχεις καμία τέτοια εφαρμογή στο νου σου να μου πεις να κατεβάσω από το app store???

 

δεν χρησιμοποιω apple αλλα sumbian συσκευη νοκια , την εχω αναζητησει ως call manager , ή CallManager: Autoreject calls , ή Call Blacklist . Βαζεις την επιλογη στις αποκρυψεις , χτυπαει η κληση χωρις ηχο στο κινητο σου και απορριπτεται αμεσως, ειναι πολυ ωραιο !!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Η φοιτητικη προσφορα με τα πακετα student xclusive ισχυει για οσο εισαι φοιτητης...

Η φοιτητικη προσφορα που σου δινει 600' προς cu καθε μηνα χωρις ανανεωση ισχυει μεχρι τον Ιουνιο του 2013 (οπως και του wu)

 

για να σου δώσει τα 600' δε πρέπει να κάνεις ανανέωση τον προηγούμενο μήνα >10€;

Link to comment
Share on other sites

για να σου δώσει τα 600' δε πρέπει να κάνεις ανανέωση τον προηγούμενο μήνα >10€;

 

Άλλαξε η προσφορά. Πλέον δεν είναι υποχρεωτική η ανανέωση του χρόνου ομιλίας προκειμένου να "μπαίνουν" τα 600 λεπτά προς Cu. :D

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε η προσφορά. Πλέον δεν είναι υποχρεωτική η ανανέωση του χρόνου ομιλίας προκειμένου να "μπαίνουν" τα 600 λεπτά προς Cu. :D

 

δε το διάβασα πουθενά.

δηλαδή κάθε μήνα 600' δωρεάν μέχρι τον ιούνιο;

καλό. αν και δεν είμαι φοιτητής. :(

Link to comment
Share on other sites

δε το διάβασα πουθενά.

δηλαδή κάθε μήνα 600' δωρεάν μέχρι τον ιούνιο;

καλό. αν και δεν είμαι φοιτητής. :(

 

Ισχύει, έχουν ενημερωθεί και τα καταστήματα (έχουν σχετικό χαρτί με όσα προσφέρει το Cu και όσα δίνει ο ανταγωνισμός). Πλέον οι φοιτητές θα λαμβάνουν κάθε μήνα 600 λεπτά προς Cu μέχρι τον Ιούνιο του 2013. :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω το Νεο Καρτοκινητό και θέλω να ανανεώσω τον χρόνο ομιλίας. Αν το κάνω απο κατάστημα vodafone εχω κάποια πλεονεκτήματα η όχι;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στο cu το πακετο τν 300μνματων προς vfn εχει ξεχωριστη ημερομηνια ληξης το καθενα η ανανεωνεται καθε φορα που ενεργοποιεις νεο πακετο?
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια παρατηρησα οτι οταν παω να μπω skype μεσω 3g αργει να κανει log in ή κανει και ξαναβγαινει μονο του ακομα και οταν πιανω H ταχυτητα. Ενω απο wifi ολα κομπλε. Τι παιζει;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Παρατήρησα ότι στο εβδομαδιαίο πακέτο του vodafone cu με 300λεπτα προσ cu με 3ευρώ έχει ελάχιστο χρονο χρέωσης τa 30δευτερόλεπτα ειναι το μονο που υπάρχει με ελάχιστο χρονο χρέωσης ; τόσο λίγο ; ή δεν ισχύει ; απλά το συστήμa λέει ότι θέλει στο 1286 διότι Εγώ ξερω ότι γενικa σε όλα τa πακέτα χρονου ομιλίας ειναι τa 3λεπτα ο ελάχιστος χρονος χρέωσης!. Επίσης το πακέτο combo 200λεπτα και 200sms προσ cu και 20mb internet την εβδομάδα γιατι έχει μείνει στην αύγουστιατικη προσφορά ; ισχύει ότι ειναι με 1ευρώ; ή με 3; το έχει δοκιμάσει κανένας; άμα ειναι να δίνω 1ευρώ ανά εβδομάδα και συνολικά τον μηνα 4ευρώ και να εχω 800λεπτα προσ cu 800sms προσ cu και 80mb internet ίσως με βολεύει τον μηνα! Καλα τa 20mb internet ανά εβδομάδα δεν φτανουν αλλά για την ομιλία λέω ότι συμφέρει με ένα ευρώ.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...