Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

20 minutes ago, bilis123456 said:

Το έκανα σήμερα αλλά δεν μου έστειλαν κάτι 

Μιλάμε για το ερωτηματολόγιο που δημοσιεύσε ο φίλος, έτσι ?

Έγραφε 27-11 και μου έκανε εντύπωση που μπήκαν από το πρωί 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, staurosmar said:

Που βλέπουμε τους νικητές του διαγωνισμού καλοκαιριστές;

Το ανακοίνωσαν στο live δεν ξέρω άμα έκανε κάνεις archive εγώ παντός δεν έκανα

Link to comment
Share on other sites

η επιτομή της παρακμής το live του CU, θύμισε τόσο πολύ τον Τηλεκύβο που βλέπαμε παλιά τα ξημερώματα που νόμιζα ότι αυτοί που τους έπαιρναν τηλ θα ήταν πίσω από τις κάμερες. 

Σε 4 CU δεν έχω λάβει μήνυμα αν κέρδισα κάτι εκτός από τα 7gb για 7 μέρες που τα πήρα κανονικά ως "Προσφορά μόνο για σένα" σε όλους τους αριθμούς που δήλωσα στη φόρμα 

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

συνδεθηκα σημερα στο vodafone cu.gr και μου ζηταει εξτρα ταυτοποιηση , μου ζητησε να επιλεξω sms στο κινητο που συνδεεται στο my account ή κωδικο στο email . Επελεξα το email διοτι το κινητο ητανε της μαμας μου μετα μου ζητησε να βαλω ενα κινητο τηλεφωνο για να μου ερθει sms εβαλα το δικο μου κινητο . Τωρα καθε φορα που κανω log  στο my account του vodafonecu.gr με ρωταει που θα στειλει το otp στο κινητο το δικο μου που ορισα ή στο email και ειναι με αστερακι καποια ψηφια για λογους ασφαλειας . Μπραβο στην vodafone για την προσθετη ασφαλεια που εβαλε λογω gdpr και προστιμων προσωπικων δεδομενων την αναγκασαν  να βαλει . 
Αν δούλευε και σωστά θα ήταν καλά. Ζητά και email και κινητό,,εγώ ζητάω να μου στείλει τον κωδικό στο κόσμοτε κινητό για την ταυτοποίηση,είμαι Αγγλία,και δεν έρχεται ποτέ. Από το τσατ δεν ξέρουν τι φταίει,το ρίχνουν ότι φταίει ότι είμαι εκτός Ελλάδος. Τουλάχιστον αν περάσω τον κωδικό από το email και μετά πατήσω το Χ πάνω δεξιά με βάζει στο λογαριασμό και κάνω δουλειά μου .

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, υπάρχει τρόπος να δω πότε μετακύλησε το φοιτητικό μου νούμερο CU σε CU special;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα αυτό τώρα που έψαχνα εισιτήρια. Δεν είναι κακό. Δίνουν 2 διπλά εισιτήρια από Sky express σε κλήρωση συν την προσφορά του Black Friday αν παραγγείλεις καινούριο αριθμό από το site της Vodafone

249846796_370003105_280192645008991_5106604360868776439_n(1).thumb.jpg.f53a2b8fab7df23dd449ea12cd17cb05.jpg

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Izar said:

Βρήκα αυτό τώρα που έψαχνα εισιτήρια. Δεν είναι κακό. Δίνουν 2 διπλά εισιτήρια από Sky express σε κλήρωση συν την προσφορά του Black Friday αν παραγγείλεις καινούριο αριθμό από το site της Vodafone

249846796_370003105_280192645008991_5106604360868776439_n(1).thumb.jpg.f53a2b8fab7df23dd449ea12cd17cb05.jpg

Συμμετοχη στην κληρωση για εισιτήρια. 

Link to comment
Share on other sites

Τι;;; από ποτέ υσχει αυτή η πολιτικη; δηλαδή να μην παρτίνουν την φραγή χρησιμοπιοντας cashback;

20231128_193806.jpg

Edited by eridion25
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, eridion25 said:

Τι;;; από ποτέ υσχει αυτή η πολιτικη; δηλαδή να μην παρτίδων την φραγή χρησιμοπιοντας cashback;

20231128_193806.jpg

Αυτό είναι ανεπίσημο κόλπο οπότε είτε δεν το ξέρουν είτε δεν το αναγνωρίζουν.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, eridion25 said:

Τι;;; από ποτέ υσχει αυτή η πολιτικη; δηλαδή να μην παρτίδων την φραγή χρησιμοπιοντας cashback;

20231128_193806.jpg

Ψέματα σου είπε μάλλον..

5 ώρες πριν, Izar said:

Βρήκα αυτό τώρα που έψαχνα εισιτήρια. Δεν είναι κακό. Δίνουν 2 διπλά εισιτήρια από Sky express σε κλήρωση συν την προσφορά του Black Friday αν παραγγείλεις καινούριο αριθμό από το site της Vodafone

249846796_370003105_280192645008991_5106604360868776439_n(1).thumb.jpg.f53a2b8fab7df23dd449ea12cd17cb05.jpg

Δεν είναι κακό αν κερδίσεις την κλήρωση 😃

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, eridion25 said:

Τι;;; από ποτέ υσχει αυτή η πολιτικη; δηλαδή να μην παρτίδων την φραγή χρησιμοπιοντας cashback;

20231128_193806.jpg

Με cash back γίνεται κανονικά ανανέωση. Αγόρασε μία σάλτσα (που να είναι στη λίστα) και παρε Κασμπακ γυρω στα 0,25€ και βάλτα και θα δεις ότι γίνεται ανανέωση. 

Εννοείται ότι στην εξυπ.πελατων θα σου πουν ότι πρεπει να βάλεις κανονική ανανέωση. 

Κάτι που ήδη ξέρετε, δεν χρειάζεται να το λέτε στην εξυπ.πελατων... 

Link to comment
Share on other sites

Τι απατη οι κρυσταλλοι του cu bing bang. Με τις προσφορες εχω μαζεψει 70000. Πανω να βαλω οποιοδηποτε πακετο και μου λεει οτι δεν γινεται βαση των αριθμο ανανεωσεων που εχω πραγματοποιησει. Εχω Liquid και εβαλα 13 ευρω προσφατα και εκτοτε δεν εχω βαλει πακετο. Αντε να εχω βαλει 1-2 πακετα το τελευταιο 3μηνο....

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, GMF80 said:

Τι απατη οι κρυσταλλοι του cu bing bang. Με τις προσφορες εχω μαζεψει 70000. Πανω να βαλω οποιοδηποτε πακετο και μου λεει οτι δεν γινεται βαση των αριθμο ανανεωσεων που εχω πραγματοποιησει. Εχω Liquid και εβαλα 13 ευρω προσφατα και εκτοτε δεν εχω βαλει πακετο. Αντε να εχω βαλει 1-2 πακετα το τελευταιο 3μηνο....

Μαλλον προσπάθησες να παρεις πακετο μονο με κρυστάλλους. Σε πακετα που θελουν κ να δώσεις και χρημα, δεν εχουν θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν το παρακάτω μήνυμα

ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟ CU ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ DATA ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ! ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΜΕΧΡΙ 29/11 ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ https://www.vodafonecu.gr/cuapp/topup  

Έκαναν ανανέωση Cashback 0.70 €
Δεν πήρα άπειρα data αλλά 999999 ΜΒ :)

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, HEO said:

Μου έστειλαν το παρακάτω μήνυμα

ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟ CU ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ DATA ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ! ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΜΕΧΡΙ 29/11 ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ https://www.vodafonecu.gr/cuapp/topup  

Έκαναν ανανέωση Cashback 0.70 €
Δεν πήρα άπειρα data αλλά 999999 ΜΒ 🙂

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk
 

Ακριβώς το ίδιο και σε μένα! Με 0.40 ευρώ cashback.

Αααα δεν παίζω! Σε μένα μπήκαν 976 GB 🤭

Edited by staurosmar
Link to comment
Share on other sites

Και σε σένα είναι 999999 ΜΒ αλλά στο συνοπτικό μενού τα έχει σαν GB :)
Αμα δεις το αναλυτικό μενού είναι σε ΜΒ

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VIPdriver said:

Ξέρετε κανέναν που να πηρε απο το διαγωνισμό απεριόριστα για 1 χρόνο;

Αλήθεια κάποιο λινκ με τα ονόματα των νικητών;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, staurosmar said:

Αλήθεια κάποιο λινκ με τα ονόματα των νικητών;

Γκούγκλαρε "cu διαγωνισμοί", εάν ανεβάσουν ονόματα εκεί θα είναι. Για τους χιλιους των απεριόριστων σιγά μην ανεβάσουν. 

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...