Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φαντάζομαι δυστυχώς αν μπει liquid κάποιος τώρα δεν θα μπορεί να επιλέξει 8€...

Link to comment
Share on other sites

To έγραψα και στο θέμα του liquid

Όποιος είχε επιλέξει 8 ευρώ δεν φαίνεται να έκανε αλλαγή στο ποσό
(Δεν είναι κάτι επιλεγμένο)

Αν όμως σπρώξεις την μπάρα πρέπει να δηλώσεις ποσό



Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, HEO said:

To έγραψα και στο θέμα του liquid

Όποιος είχε επιλέξει 8 ευρώ δεν φαίνεται να έκανε αλλαγή στο ποσό
(Δεν είναι κάτι επιλεγμένο)

Αν όμως σπρώξεις την μπάρα πρέπει να δηλώσεις ποσό



Sent from my Power 3 using Tapatalk
 

Απλά δεν ξέρουμε εάν αυτό θα ισχύει και τον άλλο μήνα ή θα γίνει αυτόματη ανανέωση με 13€. 

Πάντως εάν έχει κλειδώσει στους παλιούς η 8€ ανανέωση για πάντα κάθε μήνα, τότε σημαίνει ότι χάνεται το πλεονέκτημα της μετακίνησης της μπάρας. Γιατί μετά όταν θα ξανά γίνεις liquid μόνο από 13€ ανανέωση. Οπότε θα χάνουμε 8/ μήνα κάθε μήνα, ενώ με την 13€ ανανέωση και μετακίνηση μπάρας βγαίνει 6.5€/ μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Με βάση την ανακοίνωση λοιπόν μετά τις 20/10, οι προγραμματισμένες ανανεώσεις δεν θα είναι 8€. 12 θα έπρεπε αλλά λογικά θα είναι 13. Και προφανώς όσοι μπουν τώρα liquid δεν θα μπορούν να επιλέξουν 8.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, _NikitaS_ said:

Μεσα από τη εφαρμογή του Vodafone CU αν πιέσεις ξανά την προσφορά με τα απεριόριστα vodafone cu data για 7 ημέρες που έδινε πριν από λίγες ημέρες, θα στο ενεργοποιήσει ξανά και πάει την ημερομηνία λήξης του πακέτου στις 30 ημέρες. Πιθανόν να είναι bug η να το αλλάξουν, τρέξτε όσοι προλάβετε

Μόλις το έκανα σε 2 CU

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενεργοποίησα κι εγώ την προσφορά για απεριόριστα data αλλά ατυχησα. Το bug διορθώθηκε. Επίσης σήμερα ανανέωσα με 15€ liquid, αυτές είναι οι παροχές που πήρα.

Screenshot_2023-10-01-15-25-30-694_gr.mobile.vodafone-edit.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, duellergr said:

Μόλις ενεργοποίησα κι εγώ την προσφορά για απεριόριστα data αλλά ατυχησα. Το bug διορθώθηκε. Επίσης σήμερα ανανέωσα με 15€ liquid, αυτές είναι οι παροχές που πήρα.

Screenshot_2023-10-01-15-25-30-694_gr.mobile.vodafone-edit.jpg

Δοκίμασε να ξανά ενεργοποίησεις την προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Το λιγότερο αυτό το bug θα διορθωθεί αύριο γιατί σήμερα είναι Κυριακή

Edited by eridion25
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, eridion25 said:

Το λιγότερο αυτό το bug θα διορθωθεί αύριο γιατί σήμερα είναι Κυριακήη 

Μη μας τα πάρουν ΠΙΣΩ είναι το θέμα 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, GREGORYMO said:

Μη μας τα πάρουν ΠΙΣΩ είναι το θέμα 

Πως να μας τα πάρει πίσω αφού το έχουμε ενεργοπισης ήδη

Link to comment
Share on other sites

Αφου ξεχειλωθηκε ετσι αυτο το τρομερο προβλημα εγω θα πω το εξης ανα πασα στιγμη μπορουν να κανουν μη λειτουργικο το "πακετο" οσοι δεν εχετε αλλο εκτος εαν κανουν τους "κινεζους".

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CamuCamu said:

Αφου ξεχειλωθηκε ετσι αυτο το τρομερο προβλημα εγω θα πω το εξης ανα πασα στιγμη μπορουν να κανουν μη λειτουργικο το "πακετο" οσοι δεν εχετε αλλο εκτος εαν κανουν τους "κινεζους".

Μπορεί να γράφει λήξη 31 Οκτωβρίου αλλά δεν έχουμε στα χέρια μας κάτι 'χειροπιαστό'

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να γράφει λήξη 31 Οκτωβρίου αλλά δεν έχουμε στα χέρια μας κάτι 'χειροπιαστό'
Μπορεί να είναι και bugs που είναι επίτηδες φτιαγμένα για να κάνουν χαρούμενα τα γατονια :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τα δωρεάν απεριόριστα για μια βδομάδα έληγε αύριο πριν λίγο που τσεκαρα, ξαναπάτησα να τα ξαναπάρω και δείτε τι μου λέει.

 

Screenshot_2023-10-01-16-42-40-05_2e83dfe13a5867033cf77b276138972a.jpg

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει στην τελική τι είχαμε τι χάσαμε..

13 minutes ago, CamuCamu said:

Αφου ξεχειλωθηκε ετσι αυτο το τρομερο προβλημα εγω θα πω το εξης ανα πασα στιγμη μπορουν να κανουν μη λειτουργικο το "πακετο" οσοι δεν εχετε αλλο εκτος εαν κανουν τους "κινεζους".

Κατά τα άλλα, αν εμείς είμαστε στο forum 50 σου λέω εγώ, πόσα CU να κάναν το bug; 200; 300; Και τι έγινε;

7 minutes ago, terkos2 said:

Εμένα τα δωρεάν απεριόριστα για μια βδομάδα έληγε αύριο πριν λίγο που τσεκαρα, ξαναπάτησα να τα ξαναπάρω και δείτε τι μου λέει.

 

Screenshot_2023-10-01-16-42-40-05_2e83dfe13a5867033cf77b276138972a.jpg

Αυτό συζητάμε από το πρωί! Καλοφάγωτα!!

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, kalitexnis_g said:

Εντάξει στην τελική τι είχαμε τι χάσαμε..

Κατά τα άλλα, αν εμείς είμαστε στο forum 50 σου λέω εγώ, πόσα CU να κάναν το bug; 200; 300; Και τι έγινε;

Αυτό συζητάμε από το πρωί! Καλοφάγωτα!!

Έχω ούτως ή άλλως εταιρικό με όλα απεριόριστα.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

🤔 Αμαθείς με το cu, ρωτάω για να μάθω:

Υπαρχουν 3 cu στην οικογένεια, 2 για τα παιδιά και ένα της συζύγου που είναι και το κύριο τηλεφωνικό της νούμερο. 

Μπορώ να μεταφέρω το χρηματικό υπόλοιπο από τον ένα "παιδικό"  αριθμό στον αριθμό της συζύγου και αν ναι κάτω από ποιες προϋποθέσεις; 

Ευχαριστώ! 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, andreasomageiras said:

🤔 Αμαθείς με το cu, ρωτάω για να μάθω:

Υπαρχουν 3 cu στην οικογένεια, 2 για τα παιδιά και ένα της συζύγου που είναι και το κύριο τηλεφωνικό της νούμερο. 

Μπορώ να μεταφέρω το χρηματικό υπόλοιπο από τον ένα "παιδικό"  αριθμό στον αριθμό της συζύγου και αν ναι κάτω από ποιες προϋποθέσεις; 

Ευχαριστώ! 

Κατά 99% δεν θα γίνεται εάν τα παιδιά έχουν απαλλαγή ΦΠΑ. Κατά τα άλλα διάβασε παρακάτω:

https://www.vodafonecu.gr/eksipiretisi-pelatwn/metafora-xronou-omilias-vodafone-sharing/

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, kalitexnis_g said:

Εντάξει στην τελική τι είχαμε τι χάσαμε..

Κατά τα άλλα, αν εμείς είμαστε στο forum 50 σου λέω εγώ, πόσα CU να κάναν το bug; 200; 300; Και τι έγινε;

Αυτό συζητάμε από το πρωί! Καλοφάγωτα!!

Δεν ειπα κατι αλλα να κραταμε και μια επιφυλαξη γνωμη μου.

Επισης συζητιεται και αλλου εκτος απο τον κυκλο του φορουμ αυτου. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, kalitexnis_g said:

Κατά 99% δεν θα γίνεται εάν τα παιδιά έχουν απαλλαγή ΦΠΑ. Κατά τα άλλα διάβασε παρακάτω:

https://www.vodafonecu.gr/eksipiretisi-pelatwn/metafora-xronou-omilias-vodafone-sharing/

Δεν έχουν απαλλαγή, στο δικό μου όνομα είναι οι 2 αριθμοί, πρώτη φορά cu και ψάχνω να δω τι θα κάνω τα υπόλοιπα που δεν ξοδεύω για την συντήρηση των αριθμών. 

Πάω για διάβασμα. Ευχαριστώ! 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις στείλανε:

ΘA ΘEΛAME NA ΣOY YΠENΘYMIΣOYME OTI H ΔΩPEAN ΠPOΣΦOPA AΠEPIOPIΣTA DATA ΛHΓEI ΣTIΣ 02/10 23:59. ΓIA ΠEPIΣΣOTEPEΣ EΠIΛOΓEΣ MΠEΣ EΔΩ https://www.vodafonecu.gr/cuapp/bundles?key=Data. EYXAPIΣTOYME!

Να τους απαντήσω "Το ξέρω αλλά ενεργοποίησα το bug, οπότε όλα καλά";

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...