Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

17 minutes ago, GREGORYMO said:

Το δίνει νωρίτερα φέτος.

Είναι και αυτο μια παράμετρος 

Δηλαδη επειδη το δινει μισό μήνα νωρίτερα, θα πρέπει να το χρεώσει ακριβότερα; Δείγμα οικονομικής στενότητας λέγεται αυτό. Οταν θελεις να κερδίσεις κάτι, θα πρεπει να δώσεις και κάτι. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

 

55 minutes ago, aektzhs 1 said:

Παιδιά από 19/5 λογικά κάτι θα δώσει σε νέα πακέτα. Λογικά θα ακολουθήσει και ο ανταγωνισμός. Σε αυτό το σημείο να προσθέσω πως η ανακοίνωση για κατάργηση πακέτων από 04/05 δεν έχει τεθεί σε ισχύει ακόμα. Λέτε από 19/5 να συμμορφωθεί με την ανακοίνωση;Λέτε να το ανέβαλε επειδή δεν ακολούθησε και ο ανταγωνισμός;

ΥΓ:Να ρωτήσω και τους ειδικούς και κυρίως τον @blizzardγιατί φέτος αύξηση από 9.90€->10.90€ το απεριόριστο. Είναι στο πλαίσιο του κόκκινου CEO για αυξήσεις;Τι κοστίζει στην εταιρεία;

Χαχα εσενα σου έστειλαν πρώτο το μήνυμα  εσύ πες μας, σε εμενα τιποτα ... οκ 19 λογικά θα αλλάξει την προσφορά για νέους με το απεριόριστο μέσα όπως έκαναν και πέρσι , θα πουν και για το big bang που μείωσαν . Σωστά λές και για πακέτα  , να δούμε  ....

Φέτος έχουν το liquid που μιλάς φτηνά και συνδιάζεται και έχουν και τα 30 ευρω δώρο , ενω δεν έχουν σταματήσει ακόμα την απεριόριστη ομιλία προσφορά !!!! οπότε ίσως γιαυτο το ανέβασαν. Πάντως περίμενα 2 συν 1 δώρο .Να δούμε και  τους άλλους όπως είπαν τα παιδιά ίσως το κάνουν αργότερα

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανο ο ανταγωνισμός να το δώσει αργότερα, ωστε να αφήσει την βονταφον να "καεί" μόνη της για 15 μέρες και μετά να δώσουν τα δικά τους με 10€. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, p_k said:

Αυτό που θα συμβεί με το δίκτυο, είναι μάλλον το αναμενόμενο.

Παντελή κόψε λίγο κάτι φίλε. Είδαμε και τη δικιά σου τι έκανε που βούλιαξε το καράβι και έχει και πολύ λιγότερους συνδρομητές 🤣🤣🤣 Εδώ και η κοσμοτε το καλοκαίρι υποφέρει με τα απεριόριστα ανά περιοχές.

1 hour ago, aektzhs 1 said:

Παιδιά από 19/5 λογικά κάτι θα δώσει σε νέα πακέτα. Λογικά θα ακολουθήσει και ο ανταγωνισμός. Σε αυτό το σημείο να προσθέσω πως η ανακοίνωση για κατάργηση πακέτων από 04/05 δεν έχει τεθεί σε ισχύει ακόμα. Λέτε από 19/5 να συμμορφωθεί με την ανακοίνωση;Λέτε να το ανέβαλε επειδή δεν ακολούθησε και ο ανταγωνισμός;

ΥΓ:Να ρωτήσω και τους ειδικούς και κυρίως τον @blizzardγιατί φέτος αύξηση από 9.90€->10.90€ το απεριόριστο. Είναι στο πλαίσιο του κόκκινου CEO για αυξήσεις;Τι κοστίζει στην εταιρεία;

Εγώ  λέω να το δώσουν 15 με μόνιμο πακέτο έστω και με πτώση ταχύτητας μετά τα 100gb να μπορεί ο κόσμος να κάνει οικονομικά τη δουλειά του.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε,το μόνο σίγουρο είναι το Vodafone CU προς το παρόν είναι ένα βήμα μπροστά με liquid,Bing Bang κλπ. Θέλει δουλειά το σήμα,χτες στην Νέα Φιλαδέλφεια υποφερόταν,αλλά σε σχέση με την πράσινη ήταν πιο πίσω 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, aektzhs 1 said:

Άντε να δούμε,το μόνο σίγουρο είναι το Vodafone CU προς το παρόν είναι ένα βήμα μπροστά με liquid,Bing Bang κλπ. Θέλει δουλειά το σήμα,χτες στην Νέα Φιλαδέλφεια υποφερόταν,αλλά σε σχέση με την πράσινη ήταν πιο πίσω 

Έκανες την δουλειά σου ή είχε πέσει τελείως;;

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Chrischal1908 said:

Έκανες την δουλειά σου ή είχε πέσει τελείως;;

Τελείως δεν είχε πέσει καμία,με λίγη υπομονή έκανες την δουλειά. Άνετα έκανες με πράσινη μετά με λίγη υπομονή με τούτη την κόκκινη και τέλος με ακόμα περισσότερη υπομονή με την μαύρη 

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΓΙΚΑ: Αλλά όχι με την στερεοτυπική "λογική" (των >90% πολιτών αυτής της χώρας):
"Αυτό" που θα δώσει/εμφανίσει παραμεθαύριο 19/5 θα:

α) είναι προ"εκλογικό": Μπας και πάτε.......

και

β) θα "ακολουθήσουν" και οι άλλες εταιρίες (άλλωστε υπάρχουν και 2ες "εκλογές")

και

γ) θα είναι προάγγελος (ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ με ωραίο/παρασυρτικό τρόπο) σε ό,τι ακολουθήσει τα επόμενα χρόνια.

 

Όποιος "ψαρευτεί" , θα είναι "ξύπνιος": Κατ'εκτίμησή του.........

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Σαφέστατα πιο αυξημένη η τιμή του φετινού πακέτου με τα απεριόριστα ντάτα για το καλοκαίρι. 1€ παραπάνω. Όσον αφορά το μήνυμα που λάβαμε περιμένω μεγάλο μπαμ με κάποια νέα πακέτα 

Άκυρο. Sorry

Edited by trinoo
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω τι παίζει με το CU. Μου ήρθε αυτό το μήνυμα. Το ίδιο συνέβη και στον αριθμό της αδερφής μου. Το θέμα είναι ότι δεν κάνουμε και πολύ μεγάλη χρήση του cu. 

IMG_6230.jpeg

Edited by giocha
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Άντε να δούμε,το μόνο σίγουρο είναι το Vodafone CU προς το παρόν είναι ένα βήμα μπροστά με liquid,Bing Bang κλπ. Θέλει δουλειά το σήμα,χτες στην Νέα Φιλαδέλφεια υποφερόταν,αλλά σε σχέση με την πράσινη ήταν πιο πίσω 

Στην Πεύκη τι παίζει και είναι νεκρές οι εταιρείες από σήμα;
και η Vodafone

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elephant said:

Στην Πεύκη τι παίζει και είναι νεκρές οι εταιρείες από σήμα;
και η Vodafone

Δεν ξέρω,περίεργο μου φαίνεται να έχουν πρόβλημα και οι τρεις εταιρείες  ταυτόχρονα. Πάρε 13840 και δήλωσε το. Ειδάλλως μπες στο Vodafone live chat και επίσης δήλωσε το

Link to comment
Share on other sites

 ΕΧΕΙΣ ΔΩΡΑΚΙ! ΔΩΡΕΑΝ UNLIMITED DATA ΚΑΙ ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 24 ΩΡΕΣ ΚΕΡΑΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ CU! Σ’ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ ΤΟ CU ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΟΥ. ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ ΕΔΩ: https://www.vodafonecu.gr/cuapp/bundles?

Καλοδεχούμενο,αλλά πως και έτσι;Βασικό νούμερο δεν το πολύ έχω 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, aektzhs 1 said:

 ΕΧΕΙΣ ΔΩΡΑΚΙ! ΔΩΡΕΑΝ UNLIMITED DATA ΚΑΙ ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 24 ΩΡΕΣ ΚΕΡΑΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ CU! Σ’ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ ΤΟ CU ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΟΥ. ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ ΕΔΩ: https://www.vodafonecu.gr/cuapp/bundles?

Καλοδεχούμενο,αλλά πως και έτσι;Βασικό νούμερο δεν το πολύ έχω 

Ακριβώς επειδή σεν το έχεις βασικό. Μηπως και το χρησιμοποιήσεις.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mobileras said:

Ακριβώς επειδή σεν το έχεις βασικό. Μηπως και το χρησιμοποιήσεις.

Σε όλους το δίνει ρε.. κατευθείαν να βγάλετε συμπεράσματα..

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kalitexnis_g said:

Σε όλους το δίνει ρε.. κατευθείαν να βγάλετε συμπεράσματα..

Οχι και "ρε" φιλαράκο... Οχι και "ρε"...

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως είναι Thank you προσφορά για όλους με ημερομηνία λήξης ενεργοποίησης 18/5/2023 23.59 και δεν ισχύει σε ΕΕ. Το δινει και σε liquid. Αντε να δούμε τι θα δώσει μεθαύριο...

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

 ΕΧΕΙΣ ΔΩΡΑΚΙ! ΔΩΡΕΑΝ UNLIMITED DATA ΚΑΙ ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 24 ΩΡΕΣ ΚΕΡΑΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ CU! Σ’ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ ΤΟ CU ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΟΥ. ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ ΕΔΩ: https://www.vodafonecu.gr/cuapp/bundles?

Μόλις το ενεργοποίησα αλλά δεν μου έχει δώσει απεριόριστα δεδομενα αλλά μόνο ομιλία.. Και το αστείο είναι ότι η προσφορά παραμένει εκεί κ έχω πατήσει δύο τρεις φορές "ενεργοποίησε το" και το ξαναβάζει... Ελπίζω μέσα στη μέρα να μπουν κ τα δεδομένα, αλλιώς fail!!! 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αναρωτιόμουν αν έχει λάθος προτεραιότητα γιατί ενώ είναι ενεργοποιημένο τρώει από άλλο πακέτο δεδομένων αλλά όντως δε φαίνεται ενεργοποιημένο στα δεδομένα. Για ομιλία δε ξέρω γιατί είχε ήδη απεριόριστα. Ούτε σε liquid ούτε σε κανονικό cu δουλεύουν τα δεδομένα.

Η πολλαπλή ενεργοποίηση παρόλο που επιτρέπεται δεν αλλάζει το χρόνο λήξης του πακέτου, οπότε δε κερδίζεις τίποτα να το πατήσεις πολλές φορές.

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, thansof_7 said:

Μόλις το ενεργοποίησα αλλά δεν μου έχει δώσει απεριόριστα δεδομενα αλλά μόνο ομιλία.. Και το αστείο είναι ότι η προσφορά παραμένει εκεί κ έχω πατήσει δύο τρεις φορές "ενεργοποίησε το" και το ξαναβάζει... Ελπίζω μέσα στη μέρα να μπουν κ τα δεδομένα, αλλιώς fail!!! 

Το ίδιο συμβαίνει και σε μένα. Απλά το καταλαβαίνεις ότι έχεις απεριόριστα δεδομένα όταν δε μειώνονται τα ήδη υπάρχοντα. Εγώ π.χ. έχω 126Mb και με τόση χρήση ως τώρα δε μειώθηκαν καθόλου. Θέλει διόρθωση η εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα το ίδιο,ενώ στην αρχή όλα κανονικά,χτες το βράδυ μόνο η ομιλία τα ντάτα εξαφανισμένα. Δεν μου τρώει όμως και σε εμένα με την πολλαπλή ενεργοποίηση χτες το βράδυ παρατάθηκε 

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...