Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαρά είναι και ο γρηγόρης βολεύει μιας και στα Χανιά τα μόνα Μικέλ είναι στο λιμάνι της Σούδας και στην Κισσάμου αρκετά έξω απο το κέντρο ενω γρηγόρης εχει και στο κέντρο και στην πλατεία δικαστηρίων αλλα και στην ΕΟ Ρεθύμνο Ηράκλειο και στο κέντρο του Ηρακλείου. Για εμας στην Κρήτη βολευει η αλλαγή αυτή.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι και ο γρηγόρης βολεύει μιας και στα Χανιά τα μόνα Μικέλ είναι στο λιμάνι της Σούδας και στην Κισσάμου αρκετά έξω απο το κέντρο ενω γρηγόρης εχει και στο κέντρο και στην πλατεία δικαστηρίων αλλα και στην ΕΟ Ρεθύμνο Ηράκλειο και στο κέντρο του Ηρακλείου. Για εμας στην Κρήτη βολευει η αλλαγή αυτή.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

 

Ακριβώς. Στην Κρήτη που κυκλοφορώ έχει περισσότερα μαγαζιά Γρηγόρης πάρα mikel και βολεύουν καλύτερα καθώς τα περισσότερα έχουν χώρο πάρκινγκ. Επίσης αναφέρει στις λεπτομέρειες ότι εξερουνται τα καταστήματα Γρηγόρης με το σήμα coffee right. Ελπίζω να μην είναι αυτά που με βολεύουν...

Link to comment
Share on other sites

Προσφορά μόνο για μένα : 1,5GB με 9 ευρώ.....

Τρελάθηκα από την χαρά μου.....

Μόνο για μένα.

Την ώρα που τρέχει προσφορά "για όλους" με 8GB 8 ευρώ.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Στην Κρήτη που κυκλοφορώ έχει περισσότερα μαγαζιά Γρηγόρης πάρα mikel και βολεύουν καλύτερα καθώς τα περισσότερα έχουν χώρο πάρκινγκ. Επίσης αναφέρει στις λεπτομέρειες ότι εξερουνται τα καταστήματα Γρηγόρης με το σήμα coffee right. Ελπίζω να μην είναι αυτά που με βολεύουν...

 

 

 

Δέν το έχω παρατηρήσει αυτό που λές Πάντως στην 1866 στα Κουνουπιδιανά και στη Αγ Πελαγία στο Ηράκλειο δεν θυμάμαι να είδα αυτήν την ένδειξη.Θα το παρατηρήσω στην επόμενη περασιά

 

Γιόφυρο Ηράκλειο δεν έτυχε να σταματήσω ποτέ επίσης αλλα την αλλη βδομάδα που θα πάω προς τα κει θα ρίξω μια ματιά.

 

Update: το καταστημα Γρηγόρης στα δικαστηρια χανίων ειναι CoffeeRight

Edited by zerokill
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω CU και θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να μπλοκάρουμε κάποια συγκεκριμένα 5ψήφια νούμερα.
Μπες στο My Vodafone App.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς αν τα 8gb της προσφοράς μεταφέρονται σε περίπτωση ενεργοποίησης άλλου πακέτου δεδομένων πριν την λήξη τους;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς αν τα 8gb της προσφοράς μεταφέρονται σε περίπτωση ενεργοποίησης άλλου πακέτου δεδομένων πριν την λήξη τους;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Θεωρητικά ναι.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τα ΜΙΚΕΛ διέκοψαν την συνεργασία ή γενικά δεν τους έβγαινε η συνεργασία

Αν προσέχατε στους όρους τελευταία ηταν άπειρα τα καταστήματα που ΔΕΝ ίσχυε ο κωδικός ...

Οπως έγραψε ενας φίλος

TA SIMPLY BURGERS μην αγγίξουν, θα γίνει πραξικόπημα

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζει κανείς πρόβλημα τελευταία με το mycu site;

Με ενεργό το ublock origin δεν μπορώ να κάνω είσοδο.

Μόνο όταν απενεργοποιήσω το adblock λειτουργεί...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα μπαίνει στη σελίδα αλλά δεν μπορείς να κάνεις login.

 

Τα ίδια και σε εμένα, δε μπορείς να κάνεις login. Μάλλον γενικό το πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος server στο speedtest που να μην καταναλωνει mb, οπως εχει η πρασινη;
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και σε εμένα, δε μπορείς να κάνεις login. Μάλλον γενικό το πρόβλημα!

 

Τα ίδια κ σε μένα, και λήγει και το υπόλοιπο μου... Ελπίζω να διορθωθεί πριν τις 00:00

 

Το γράφω παραπάνω.

Με ενεργό το adblock υπάρχει θέμα.

Άμα το απενεργοποιήσετε έστω και προσωρινά, θα μπορείτε να κάνετε είσοδο.

 

Πάντως απαράδεκτο για site παρόχου, να έχουν κάνει το tracking των κάθε λογής διαφημίσεων προϋπόθεση για χρήση της σελίδας τους.:mad:

Εάν δεν το διορθώσουν άμεσα, στην τελική θα πάψουμε το χρησιμοποιούμε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μήπως έχει κάποιος κωδικό CU για blue star σε ισχύ που να του ξέμεινε και να μην τον χρειάζεται? Αν ναι, μήπως θα μπορούσε να μου τον στείλει σε προσωπικό μήνυμα?
Link to comment
Share on other sites

Το γράφω παραπάνω.

Με ενεργό το adblock υπάρχει θέμα.

Άμα το απενεργοποιήσετε έστω και προσωρινά, θα μπορείτε να κάνετε είσοδο.

 

Πάντως απαράδεκτο για site παρόχου, να έχουν κάνει το tracking των κάθε λογής διαφημίσεων προϋπόθεση για χρήση της σελίδας τους.:mad:

Εάν δεν το διορθώσουν άμεσα, στην τελική θα πάψουμε το χρησιμοποιούμε.

 

Δεν μπορούσα να μπω ούτε με απενεργοποιημένο το uBlock. Ούτε καν από την εφαρμογή στο κινητό. Ευτυχώς διορθώθηκε όταν είπε και ο φίλος παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε να σταματήσει σύντομα τη συνεργασία με το Γρηγόρη, δεν προλαβαίνω να καθαρίσω τη μηχανή!!! :lol:

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Έχω CU special. Θέλω να βάλω το πακέτο special 8 που βάζω συνήθως αλλά δεν το βρίσκω στο app ούτε στο site της CU. Το κόψανε;

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τα ΜΙΚΕΛ διέκοψαν την συνεργασία ή γενικά δεν τους έβγαινε η συνεργασία

Αν προσέχατε στους όρους τελευταία ηταν άπειρα τα καταστήματα που ΔΕΝ ίσχυε ο κωδικός ...

Οπως έγραψε ενας φίλος

TA SIMPLY BURGERS μην αγγίξουν, θα γίνει πραξικόπημα

 

Μέσα και εγώ αν τυχόν πειράξουν simply...

Link to comment
Share on other sites

Αν χρειάζεται κάποιος κωδικό για εισιτήριο με Blue fast ας στειλει ενα πμ να στειλω κωδικό για το 0,20 δέν γίνεται λόγος.Οσο μπορούμε να βοηθησουμε!

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Αν αναφέρεσαι στην προσφορά του mikel δεν υπάρχει θέμα παρέας. Η προσφορά ήταν για take Away.

Αλλά σίγουρα όταν κόβεται μια προσφορά υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόγραμμα καρτοκινητού βονταφον που να δίνει 1,2gb δώρο με ονλαιν ανανέωση 10€; ή κάτι παρόμοιο.
Το CU, διπλό shake με online ανανέωση 10€+.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...