Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

CU Choose

Διάλεξε το δώρο που θα πάρεις για μέχρι 19/3

Για εγγραφή στείλε δωρεάν SMS γράφοντας:

Δ στο 1339 για να πάρεις 1GB ή

Μ στο 1339 για να πάρεις 1000΄προς όλους

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/cu-choose/

 

Τα ΜΒ έχουν προτεραιότητα ακόμα και από το γιγανύχτες; Στο παρελθόν με αντίστοιχα δώρα, τις ώρες που ίσχυε το γιγανύκτες, δεν μου έτρωγε το δώρο. Αυτή τη φορά μου το μηδένισε χωρίς να το καταλάβω!

Edited by tegeatis
Link to comment
Share on other sites

αφού το γράφει ξεκάθαρα στους όρους και προϋποθέσεις, προτεραιότητα έναντι όλων των πακέτων
Link to comment
Share on other sites

αφού το γράφει ξεκάθαρα στους όρους και προϋποθέσεις, προτεραιότητα έναντι όλων των πακέτων

 

Πάντα σε όλα τα δώρα το ίδιο γράφει, απλά μέχρι τώρα τις ώρες που ισχύει το γιγανύχτες δεν μου χρέωνε τα δώρα. Απ ότι φαίνεται το άλλαξαν.

Link to comment
Share on other sites

Από 20 Μαρτίου 2018, τα παρακάτω εμπορικά διαθέσιμα πακέτα που αφορούν όλους τους νέους και υφιστάμενους συνδρομητές του Vodafone CU, Καρτοκινητού Vodafone, Vodafone International, και Καρτοκινητού Ολυμπιακός, μεταβάλλονται ως εξής :

Το πακέτο Talk 2 Vodafone 600 που προσφέρει 200’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής, και 400’ λεπτά ομιλίας προς Vodafone για 30 μέρες με χρέωση 8€, θα παρέχει πλέον 300’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 300’ λεπτά ομιλίας προς Vodafone για 30 μέρες με χρέωση 8,5€.

Το πακέτο CU Combo 600 που προσφέρει 200’ λεπτά ομιλίας και 200 SMS προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής, και 400’ λεπτά ομιλίας και 400 SMS προς CU, και 60MB για 30 μέρες με χρέωση 8€, θα παρέχει πλέον 300’ λεπτά ομιλίας και 300 SMS προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής, και 300’ λεπτά ομιλίας και 300 SMS προς CU, και 100MB για 30 μέρες με χρέωση 8,5€.

Το πακέτο Surf&Email που προσφέρει 600ΜΒ για 30 μέρες με 6€, θα παρέχει πλέον 700ΜΒ για 30 μέρες με 7€, και στην αυτόματη ανανέωση 800ΜΒ για 30 μέρες με 7€

Από 20 Μαρτίου 2018 καταργούνται τα παρακάτω πακέτα:

Το πακέτο Talk 2 Vodafone 300 που προσφέρει 200’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής, και 100’ λεπτά ομιλίας προς Vodafone για 30 μέρες με χρέωση 6€

Το πακέτο CU Talk a Lot 600 που προσφέρει 200’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής, και 400’ λεπτά ομιλίας προς CU για 30 μέρες με χρέωση 6€

Το πακέτο του Καρτοκινητού Vodafone που προσφέρει 250’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής για 30 μέρες με 6€.

Από 20 Μαρτίου 2018 καταργείται η προσφορά στις ανανεώσεις χρόνου ομιλίας 10€ που πραγματοποιούνται στο δίκτυο καταστημάτων Vodafone. Από την ανωτέρω ημερομηνία θα είναι διαθέσιμες νέες προσφορές στις ανανεώσεις χρόνου ομιλίας που θα πραγματοποιούνται στο δίκτυο καταστημάτων Vodafone για όλους τους νέους και υφιστάμενους συνδρομητές του Vodafone CU, Καρτοκινητού Vodafone, Vodafone International, και Καρτοκινητού Ολυμπιακός. Οι νέες προσφορές είναι οι εξής:

Για ανανέωση από 12€ έως 14,99€, επιπλέον bonus 600ΜΒ για 15 μέρες,

Για ανανέωση από 15€ έως 19,99€, επιπλέον bonus 900ΜΒ για 15 μέρες,

Για ανανέωση από 20€ έως 100€, επιπλέον bonus 1,2GΒ για 15 μέρες.

 

πάντως που μπήκα τώρα στην εφαρμογή my cu και στο my Vodafoneεμφανίζεται κανονικά το πακέτο cu talk a lot με τα 6 ευρώ , άρα αύριο την ημέρα θα εφαρμόσουν τις αλλαγές! .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Από 20 Μαρτίου 2018, τα παρακάτω εμπορικά διαθέσιμα πακέτα που αφορούν όλους τους νέους και υφιστάμενους συνδρομητές του Vodafone CU, Καρτοκινητού Vodafone, Vodafone International, και Καρτοκινητού Ολυμπιακός, μεταβάλλονται ως εξής :

Το πακέτο Talk 2 Vodafone 600 που προσφέρει 200’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής, και 400’ λεπτά ομιλίας προς Vodafone για 30 μέρες με χρέωση 8€, θα παρέχει πλέον 300’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 300’ λεπτά ομιλίας προς Vodafone για 30 μέρες με χρέωση 8,5€.

Το πακέτο CU Combo 600 που προσφέρει 200’ λεπτά ομιλίας και 200 SMS προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής, και 400’ λεπτά ομιλίας και 400 SMS προς CU, και 60MB για 30 μέρες με χρέωση 8€, θα παρέχει πλέον 300’ λεπτά ομιλίας και 300 SMS προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής, και 300’ λεπτά ομιλίας και 300 SMS προς CU, και 100MB για 30 μέρες με χρέωση 8,5€.

Το πακέτο Surf&Email που προσφέρει 600ΜΒ για 30 μέρες με 6€, θα παρέχει πλέον 700ΜΒ για 30 μέρες με 7€, και στην αυτόματη ανανέωση 800ΜΒ για 30 μέρες με 7€

Από 20 Μαρτίου 2018 καταργούνται τα παρακάτω πακέτα:

Το πακέτο Talk 2 Vodafone 300 που προσφέρει 200’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής, και 100’ λεπτά ομιλίας προς Vodafone για 30 μέρες με χρέωση 6€

Το πακέτο CU Talk a Lot 600 που προσφέρει 200’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής, και 400’ λεπτά ομιλίας προς CU για 30 μέρες με χρέωση 6€

Το πακέτο του Καρτοκινητού Vodafone που προσφέρει 250’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής για 30 μέρες με 6€.

Από 20 Μαρτίου 2018 καταργείται η προσφορά στις ανανεώσεις χρόνου ομιλίας 10€ που πραγματοποιούνται στο δίκτυο καταστημάτων Vodafone. Από την ανωτέρω ημερομηνία θα είναι διαθέσιμες νέες προσφορές στις ανανεώσεις χρόνου ομιλίας που θα πραγματοποιούνται στο δίκτυο καταστημάτων Vodafone για όλους τους νέους και υφιστάμενους συνδρομητές του Vodafone CU, Καρτοκινητού Vodafone, Vodafone International, και Καρτοκινητού Ολυμπιακός. Οι νέες προσφορές είναι οι εξής:

Για ανανέωση από 12€ έως 14,99€, επιπλέον bonus 600ΜΒ για 15 μέρες,

Για ανανέωση από 15€ έως 19,99€, επιπλέον bonus 900ΜΒ για 15 μέρες,

Για ανανέωση από 20€ έως 100€, επιπλέον bonus 1,2GΒ για 15 μέρες.

 

πάντως που μπήκα τώρα στην εφαρμογή my cu και στο my Vodafoneεμφανίζεται κανονικά το πακέτο cu talk a lot με τα 6 ευρώ , άρα αύριο την ημέρα θα εφαρμόσουν τις αλλαγές! .

Προς το παρόν, δεν έχουν αλλάξει την τιμή ούτε τις παροχές κανενός πακέτου, εξαφάνισαν όμως από προσώπου γης τα πακέτα των 6€ (CU talk a lot 600 και talk2Vodafone 300).

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν, δεν έχουν αλλάξει την τιμή ούτε τις παροχές κανενός πακέτου, εξαφάνισαν όμως από προσώπου γης τα πακέτα των 6€ (CU talk a lot 600 και talk2Vodafone 300).

 

 

μπηκα στο my cu του http://www.vodafonecu.gr και εχουνε γινει ολες οι αλλαγες στα παραπανω πακετα ! , επισης παρατηρησα οτι στο πακετο των 8,50 ευρω

εχει τα εξης:

http://i67.tinypic.com/64h3pd.png

http://i63.tinypic.com/21o3o8i.png

ναι μεν τα 100 λεπτα προς ολους ειναι ειδικη προσφορα+100 απο online bonus ειναι οπως πριν αλλα παρατηρησα οτι εχει και διπλασια mb απο 100 που λεει δινει 200mb!!!

μπαινοντας στο δικο μου νουμερο φοιτητικο το ιδιο πακετο μου εμφανιζε στο vodafonecu.gr για το cu combo 600 , παντως μπαινοτας στο my account του vodafone.gr δεν δινει τα 100 λεπτα προς ολους απο ειδικη προσφορα αρα θα πρεπει να μπαινουμε στο vodafonecu.gr για να μην χανουμε καποιο online bonus

δειτε παρακατω

http://i66.tinypic.com/2w55ai8.png

Επισης δειτε και αυτο

http://i67.tinypic.com/21j974w.png

http://i63.tinypic.com/5bph5g.png

κατι αλλο μπαινοντας στο my cu σας βγαζει μυνημα να αποδεχτειτε κατι αλλες που εχουνε βαλει και αμα διαβασετε γραφει οτι θα χρησιμοποιουνε τα στοιχεια της ταυτοτητας σας , τελος παντων μπορειτε να μπειτε στις ρυθμισεις χρηστη στο λογαριασμο του mu account και να αλλαξετε ολες τις επιλογες

http://i67.tinypic.com/2upg3ut.png http://i68.tinypic.com/2zoejyv.png http://i65.tinypic.com/2iqev86.png . Εχει και την επιλογη να μην δεχεσε κλησεις απο διαφημιστικους σκοπους πολυ χρησιμη επιλογη και γλυτωνεται απο να καλειτε την εξυπηρετηση πελατων! ειτε απο ολους ειτε απο μονο vodafone ειτε απο κανεναν . παντως τα απενεργοποιησα ολα εγω στις 2 πρωτες σελιδες δεν θελω να μαζευει τα προσωπικα δεδομενα μου και που μπαινω, επισης κρατησα μονο ενεργο την ειδοποιηση μεσω email/mms και email . οσο για την διαφημιση με τηλεφωνικο εκπροσωπο που το ειχα βαλει μονο vodafone το απενεργοποιησα , οπως θα δειτε γραφει για τηλεφωνικες κλησεις με ανθρωπινη παρεμβαση και εξειγει οτι ειναι κλησεις! . Επειδη πιστευω οτι μπορει κανενας να μην το ξερει οτι υπαρχει αυτο για αυτο και τα παραθεσα παραπανω για να τα γνωριζεται!

 

ενεργοποίησα στους γονείς μου το cu to all και μας ήρθε μυνημα ότι διπλασιάστηκε το πακέτο που αγοράσαμε. οπότε εκεί που χάσαμε τα παραπάνω λεπτά από μεταφορά χρόνου ομιλίας τώρα κερδίσαμε και κάτι. μια χαρά ! έτσι και αλλιώς πάλι θα τα αθροιζω ! :-) .

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Αυτό στο Combo είδα να διορθώνεται με τα 100 παραπάνω

Αυτό ακριβώς, δεν υπάρχουν πλέον τα 100' προς όλους από ειδική προσφορά, με όποιον τρόπο κι'αν ενεργοποιηθεί το πακέτο. Γενικά, δεν είδα και καμία φοβερή αλλαγή προς το καλύτερο. Αντίθετα, μεγάλη αλλαγή προς το χειρότερο, η μείωση του online bonus αυτόματης ανανέωσης του πακέτου serf & e-mail, από 500 σε 100 MB.

Link to comment
Share on other sites

Τα 100 με ειδική προσφορά δε τα βλεπω

Μεθαύριο που ανανεώνω θα κοιτάξω μήπως τα βαλουν

Link to comment
Share on other sites

-300mb και 7€ πλέον χρέωση,από μένα τουλάχιστον απορρίπτεται ασυζητητί

και πάμε για φορητότητα...... αναγκαστικά

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Τα 100 με ειδική προσφορά δε τα βλεπω

Μεθαύριο που ανανεώνω θα κοιτάξω μήπως τα βαλουν

 

Από την εφαρμογή τα βγάζει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Από την εφαρμογή τα βγάζει κανονικά.
Δε μου τα βγάζει ενώ παλιά τα έγραφε. Θα ξέρω όταν ανανεωσω
Link to comment
Share on other sites

-300mb και 7€ πλέον χρέωση,από μένα τουλάχιστον απορρίπτεται ασυζητητί

και πάμε για φορητότητα...... αναγκαστικά

Φορητοτητα, μαζι σου. Αλλα για που?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ξέρει κανείς αν έχει προβλήμα CU app? Πάω να ενεργοποιήσω πακέτα και έχει μόνο 3, χθες το βράδυ ήταν δύο των 8€ και ένα των 7€, σήμερα το πρωί άλλαξαν και έγιναν 8,5€ τα δυο από 8€. Αν καλέσω το 1252 έχει όλα τα πακέτα, ακόμα και αυτά των 6€ που με ενδιαφέρουν αλλά δεν δίνει το μπόνους όπως όταν το ενεργοποιεις από την εφαρμογή.

Στο ένα πακέτο των 8,5€ και σε αυτό τον 7€ δίνει ακριβώς τα ίδια λεπτά από 300' για όλους και 300' για cu και 100' για όλους από το μπόνους.

Από τρεις λογαριασμούς που μπήκα τα ίδια δείχνει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ξέρει κανείς αν έχει προβλήμα CU app? Πάω να ενεργοποιήσω πακέτα και έχει μόνο 3, χθες το βράδυ ήταν δύο των 8€ και ένα των 7€, σήμερα το πρωί άλλαξαν και έγιναν 8,5€ τα δυο από 8€. Αν καλέσω το 1252 έχει όλα τα πακέτα, ακόμα και αυτά των 6€ που με ενδιαφέρουν αλλά δεν δίνει το μπόνους όπως όταν το ενεργοποιεις από την εφαρμογή.

Στο ένα πακέτο των 8,5€ και σε αυτό τον 7€ δίνει ακριβώς τα ίδια λεπτά από 300' για όλους και 300' για cu και 100' για όλους από το μπόνους.

Από τρεις λογαριασμούς που μπήκα τα ίδια δείχνει.

 

Καλησπέρα,

 

Εάν διάβαζες πιο πάνω, θα είχες διαπιστώσει, πως τα πακέτα των 6 ευρώ έχουν καταργηθεί πλήρως και πως μπήκε ένα νέο και έγινε μεταβολή σε τιμή - παροχές στα όσα απέμειναν.

 

Περισσότερα εδώ:

 

1.) http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40549&dateFrom=&dateUntil=

 

2.) http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40583&dateFrom=&dateUntil=

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Φορητοτητα, μαζι σου. Αλλα για που?

μάλλον frog για Data,8.5€ 5gb αν δεν κάνω λάθος

θέλει λίγο ψάξιμο......

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

-300mb και 7€ πλέον χρέωση,από μένα τουλάχιστον απορρίπτεται ασυζητητί

και πάμε για φορητότητα...... αναγκαστικά

Έμμεσος εκβιασμός για να βάζουμε giga week (4€ κάθε εβδομάδα), ή είναι η ιδέα μου? Ναι, καλή ιδέα η φορητότητα, άντε να το δώσουμε το 30άρι, αλλά πού να πας? Και η πράσινη, 900 MB θα δίνει με 7€, στην αυτόματη ανανέωση από Δευτέρα.

Edited by Gm87
Link to comment
Share on other sites

Τώρα μου εμφανίστηκαν τα παραπάνω μνμ, και τα διάβασα.

Από το κακό στο χειρότερο πάμε. Σε όλη την Ευρώπη οι τιμές πέφτουν Και εγώ ανεβαίνουν συνεχώς.

Μάλλον ότι χάσανε οι εταιρίες από την κατάργηση του ρομινγκ θα τα βγάλουν ανεβάζοντας την τιμή των πακέτων, θέλουν να βάζεις πάνω από 10€ τον μήνα κάθε τηλέφωνο οδούς να έχεις και ίντερνετ και ομιλία. Πάλι οι πολλοί την πληρώνουν δλδ την νύφη, επωφελήθηκαν όσοι ταξιδεύουν και χρεώνονται οι πολλοί που μένουν εδώ.

Πιστεύω πως δίνουν πράγματα που δεν χρειάζεται ο κόσμος απλά για να ανεβάσουν την τιμή των πακέτων. Δλδ αν κάποιος θέλει λιγότερα λεπτά ομιλίας από αυτά που δίνουν τα πακέτα θα αναγκαστεί να αγοράσει με παραπάνω λεπτά και λεφτά. Είναι σαν να θύρες να αγοράσεις ποδήλατο για την μετακίνηση και να σε αναγκάζουν να αγοράσεις φορτηγό.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μου εμφανίστηκαν τα παραπάνω μνμ, και τα διάβασα.

Από το κακό στο χειρότερο πάμε. Σε όλη την Ευρώπη οι τιμές πέφτουν Και εγώ ανεβαίνουν συνεχώς.

Μάλλον ότι χάσανε οι εταιρίες από την κατάργηση του ρομινγκ θα τα βγάλουν ανεβάζοντας την τιμή των πακέτων, θέλουν να βάζεις πάνω από 10€ τον μήνα κάθε τηλέφωνο οδούς να έχεις και ίντερνετ και ομιλία. Πάλι οι πολλοί την πληρώνουν δλδ την νύφη, επωφελήθηκαν όσοι ταξιδεύουν και χρεώνονται οι πολλοί που μένουν εδώ.

Πιστεύω πως δίνουν πράγματα που δεν χρειάζεται ο κόσμος απλά για να ανεβάσουν την τιμή των πακέτων. Δλδ αν κάποιος θέλει λιγότερα λεπτά ομιλίας από αυτά που δίνουν τα πακέτα θα αναγκαστεί να αγοράσει με παραπάνω λεπτά και λεφτά. Είναι σαν να θύρες να αγοράσεις ποδήλατο για την μετακίνηση και να σε αναγκάζουν να αγοράσεις φορτηγό.

+1000! Γιατί με υποχρεώνει η εταιρεία να αγοράσω 300 SMS προς όλους κι'άλλα τόσα προς CU? Ποιος στέλνει σήμερα SMS και μάλιστα τόσα πολλά? Ελάχιστοι, αν όχι κανείς.

Edited by Gm87
Link to comment
Share on other sites

3 πλασιασμος του πακέτου cu talk to all με 7 ευρώ! ήρθε μυνημα στο πατέρα μου το κινητό. επίσης παρατήρησα ότι το online bonus μεταφέρθηκε στον επόμενο μήνα ενώ το είχα κερδίσει από ενεργοποίηση του πακέτου που καταργήθηκε με τα 6 ευρώ. μου έκανε μεγάλη εντύπωση ότι μεταφέρθηκε το online bonus και με ενεργοποίηση αλλου πακέτου και δεν έχασα τα υπόλοιπα! :-)

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

3 πλασιασμος του πακέτου cu talk to all με 7 ευρώ! ήρθε μυνημα στο πατέρα μου το κινητό. επίσης παρατήρησα ότι το online bonus μεταφέρθηκε στον επόμενο μήνα ενώ το είχα κερδίσει από ενεργοποίηση του πακέτου που καταργήθηκε με τα 6 ευρώ. μου έκανε μεγάλη εντύπωση ότι μεταφέρθηκε το online bonus και με ενεργοποίηση αλλου πακέτου και δεν έχασα τα υπόλοιπα! :-)

 

το παλιο σου πακετο ηταν το talk to vodafone 300 ? και το νεο που αγορασες ποιο ειναι?

Link to comment
Share on other sites

3 πλασιασμος του πακέτου cu talk to all με 7 ευρώ! ήρθε μυνημα στο πατέρα μου το κινητό. επίσης παρατήρησα ότι το online bonus μεταφέρθηκε στον επόμενο μήνα ενώ το είχα κερδίσει από ενεργοποίηση του πακέτου που καταργήθηκε με τα 6 ευρώ. μου έκανε μεγάλη εντύπωση ότι μεταφέρθηκε το online bonus και με ενεργοποίηση αλλου πακέτου και δεν έχασα τα υπόλοιπα! :-)

Ανέκαθεν ίσχυε αυτό. Είχα ενεργοποιήσει το Μάιο του 2016 (όταν ακόμα τα μικρά πακέτα κόστιζαν 5€ και τα μεγάλα 7), το CU talk a lot 600. Την ημέρα που έληγε, αγόρασα (κατά λάθος, αντί για το ίδιο πακέτο) το talk2Vodafone 300. Παρατήρησα, ότι έχασα όλες τις παροχές του προηγούμενου πακέτου, εκτός από τα 100' προς όλους από το online bonus, τα οποία προστέθηκαν με τα νέα 100' και πήραν άλλο ένα μήνα παράταση. Έκτοτε δεν ξαναενεργοποίησα κανένα από αυτά τα πακέτα, επειδή γράφτηκα στο διδακτορικό και έβαλα τη φοιτητική προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

δεν βγαζω ακρη εδω και μια εβδομάδα,εγω βαζω καθε μηνα το talk to vodafone 300 με 6 ευρώ και εχω μαζεμένα μεσα γυρω στα 4700 λεπτα ομιλίας...καταργούν το πακέτο με το έτσι θελω και στην θεση του φερνουν το cu talk to all με 7 ευρω το οποίο δίνει 300 προς cu και 400 προς ολους...(εγω με το vodafone 300 εχω καθε μηνα λεπτα ομιλίας προς vodafone σε ολα τα vodafone..)ενω το cu talk to all δινει σε cu μονο οσον αφορα vodafone...

προσπαθω να τους πω οτι θελω τα λεπτα που εχω μαζεμενα να μου τα βαλουν στο νεο πακετο που θα παρω γιατι καταργουν αυτο που βαζω χωρις την θεληση μου,και αυτοί μου κάνουν προσφορά λέγοντας βαλε το cu talk to all και θα παρεις τριπλασιασμο των λεπτων ομιλίας ....επίσης αν δείτε στο cu combo 600 με 8.5 ευρω έχουν καταργήσει τα 100 λεπτα ομιλίας προς ολους ειδικη προσφορα,εκαναν δηλαδη την αυξηση σε 8.5 ευρω απο 8 και κατηργησαν και τα 100 λεπτα της ειδικης προσφορας...

Edited by XP130TD
εκτός ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

δεν βγαζω ακρη εδω και μια εβδομάδα,εγω βαζω καθε μηνα το talk to vodafone 300 με 6 ευρώ και εχω μαζεμένα μεσα γυρω στα 4700 λεπτα ομιλίας...καταργούν το πακέτο με το έτσι θελω και στην θεση του φερνουν το cu talk to all με 7 ευρω το οποίο δίνει 300 προς cu και 400 προς ολους...(εγω με το vodafone 300 εχω καθε μηνα λεπτα ομιλίας προς vodafone σε ολα τα vodafone..)ενω το cu talk to all δινει σε cu μονο οσον αφορα vodafone...

προσπαθω να τους πω οτι θελω τα λεπτα που εχω μαζεμενα να μου τα βαλουν στο νεο πακετο που θα παρω γιατι καταργουν αυτο που βαζω χωρις την θεληση μου,και αυτοί μου κάνουν προσφορά λέγοντας βαλε το cu talk to all και θα παρεις τριπλασιασμο των λεπτων ομιλίας ....επίσης αν δείτε στο cu combo 600 με 8.5 ευρω έχουν καταργήσει τα 100 λεπτα ομιλίας προς ολους ειδικη προσφορα,εκαναν δηλαδη την αυξηση σε 8.5 ευρω απο 8 και κατηργησαν και τα 100 λεπτα της ειδικης προσφορας...

Εφόσον δεν τα ανανεώσεις τα λεπτά μην τα αφήσεις να λήξουν. Κάνε κλήσεις σε άλλο αριθμό δικό σου σταθερό κτλ και άστο να τα φάει μερικά βραδιά. Δίνουν απλετα λεπτά ενώ ξέρουν ότι ο κόσμος δεν πρόκειται να τα ξοδέψει ανεβάζοντας τις τιμές. Οπότε 2 φορές κερδισμένοι ένα σωρό λεπτά που πάνε χαμένα κάθε μήνα μιλάμε για εκατομμύρια λεπτά ενώ αυτοί βγάζουν πολλά κέρδη.

 

Ο παππούς μου μιλάει 20 λεπτά το μήνα. Του βάζω κάθε μήνα 6 ευρώ με 300 λεπτά προς όλους με wind. 20 λεπτά δηλαδή για 6 ευρώ. Τι βγάζουν φαντάσου. Και όλοι οι παππούδες έτσι κάνουν τσάμπα λεφτά αλλά τι να κάνουν.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Edited by XP130TD
εκτός ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...