Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως, μετά από login στο cu app, πιστώθηκαν τα mb.

 

Στειλε πρωτα 10€ και μετα :D

 

Τα έστειλα, δεν τα πήρες; :lol:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καντε ενα sign in απο το MyCu, δινει 500 mb για ενα μηνα σε όσους αριθμούς έχουν ενεργοποιηθει πριν τις 31/10

 

Η προσφορά κράτησε μια μέρα και κάτι. Δε δίνει πια με login απ'το mycu app.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά κράτησε μια μέρα και κάτι. Δε δίνει πια με login απ'το mycu app.

 

ξεφτιλα και απο την vodafone η καποιο τεχνικο προβλημα?????

πρεπει να ρωτησουμε το call center!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε αν η Vodafone άρχισε επιτέλους να δίνει κάρτες Tri-SIM;; Την είχα αλλάξει το Μάρτιο, επειδή την έχασα και μου έδωσε μόνο μία που γινόταν Mini και Micro-SIM! Εγώ όμως περιμένω καινούργιο κινητό και χρειάζομαι Nano-SIM!

 

Τώρα θα πληρώσω άλλα 5€, για να την αλλάξω πάλι; :cry: Υπάρχει τρόπος να μου κόψουν την υπάρχουσα κάρτα, δωρεάν;

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε αν η Vodafone άρχισε επιτέλους να δίνει κάρτες Tri-SIM;; Την είχα αλλάξει το Μάρτιο, επειδή την έχασα και μου έδωσε μόνο μία που γινόταν Mini και Micro-SIM! Εγώ όμως περιμένω καινούργιο κινητό και χρειάζομαι Nano-SIM!

 

Τώρα θα πληρώσω άλλα 5€, για να την αλλάξω πάλι; :cry: Υπάρχει τρόπος να μου κόψουν την υπάρχουσα κάρτα, δωρεάν;

 

δεν ειναι θεμα vodafone,απ οτι εχω ακουσει απο φιλους και απο προσωπικη εμπειρια,σε καποια καταστηματα ρισκαρουν και στην κοβουν και σε αλλα σε χρεωνει ο υπαλληλος για καινουρια να ξεμπερδευει.ασχετως εταιριας αυτα

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε αν η Vodafone άρχισε επιτέλους να δίνει κάρτες Tri-SIM;; Την είχα αλλάξει το Μάρτιο, επειδή την έχασα και μου έδωσε μόνο μία που γινόταν Mini και Micro-SIM! Εγώ όμως περιμένω καινούργιο κινητό και χρειάζομαι Nano-SIM!

 

Τώρα θα πληρώσω άλλα 5€, για να την αλλάξω πάλι; :cry: Υπάρχει τρόπος να μου κόψουν την υπάρχουσα κάρτα, δωρεάν;

 

Εγώ θα δοκιμάσω κόψιμο σε nano την Δευτέρα από φίλο γιατί πέρσι εδώσα 5€ να την κάνω micro . Κρίμα που δεν έδιναν multi όπως η wind.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε αν η Vodafone άρχισε επιτέλους να δίνει κάρτες Tri-SIM;; Την είχα αλλάξει το Μάρτιο, επειδή την έχασα και μου έδωσε μόνο μία που γινόταν Mini και Micro-SIM! Εγώ όμως περιμένω καινούργιο κινητό και χρειάζομαι Nano-SIM!

 

Τώρα θα πληρώσω άλλα 5€, για να την αλλάξω πάλι; :cry: Υπάρχει τρόπος να μου κόψουν την υπάρχουσα κάρτα, δωρεάν;

Αναλογα το καταστημα, μερικα εχουν και δινουν και μερικα δεν εχουν και για αυτο δεν δινουν.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε αν η Vodafone άρχισε επιτέλους να δίνει κάρτες Tri-SIM;; Την είχα αλλάξει το Μάρτιο, επειδή την έχασα και μου έδωσε μόνο μία που γινόταν Mini και Micro-SIM! Εγώ όμως περιμένω καινούργιο κινητό και χρειάζομαι Nano-SIM!

 

Τώρα θα πληρώσω άλλα 5€, για να την αλλάξω πάλι; :cry: Υπάρχει τρόπος να μου κόψουν την υπάρχουσα κάρτα, δωρεάν;

 

αν ειναι να πληρωσεις δοκιμασε τον τροπο που γραφει το λινκ .. ενα εκτυπωτη χρειαζεσαι και ενα ψαλιδι ..αν αποτυχει..και δεν το εχεις που λεμε // το πολυ πολυ τοτε να καταφυγεις σε αγορας καινουριας καρτας...

 

https://www.angroid.gr/android-tutorials/kopste-sim-micro-nano-sim

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι να πληρωσεις δοκιμασε τον τροπο που γραφει το λινκ .. ενα εκτυπωτη χρειαζεσαι και ενα ψαλιδι ..αν αποτυχει..και δεν το εχεις που λεμε // το πολυ πολυ τοτε να καταφυγεις σε αγορας καινουριας καρτας...

 

https://www.angroid.gr/android-tutorials/kopste-sim-micro-nano-sim

 

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις. Μάλλον θα δοκιμάσω πρώτα να την κόψω μόνος μου και μετά βλέπω... :rolleyes:

 

Υ.Γ. Κάτι είχα ακούσει πως το MediaMarkt κόβει ακόμα τις SIM δωρεάν. Ισχύει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις. Μάλλον θα δοκιμάσω πρώτα να την κόψω μόνος μου και μετά βλέπω... :rolleyes:

 

Υ.Γ. Κάτι είχα ακούσει πως το MediaMarkt κόβει ακόμα τις SIM δωρεάν. Ισχύει αυτό;

Πήγαινε στο Γερμανό. Εμένα τζάμπα μου την έκοψαν

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Αναλογα το καταστημα, μερικα εχουν και δινουν και μερικα δεν εχουν και για αυτο δεν δινουν.

 

Εδώ και πάνω από χρόνο δίνει Tri-SIM.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και πάνω από χρόνο δίνει Tri-SIM.

Mαλλον εκανες λαθος παραθεση, Δεν ρωταω εγω, ο MitsosDaBest13 ρωταει.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στο Γερμανό. Εμένα τζάμπα μου την έκοψαν

Εισαι τυχερος ή εχεις μέσον! :lol:

Ο γερμανος δεν κόβει. Τουλάχιστον στην περιοχη μου

Η wind καποτε εκοβε. Τωρα δε ξερω.

Η voda δε γνωριζω καθόλου

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εισαι τυχερος ή εχεις μέσον! :lol:

Ο γερμανος δεν κόβει. Τουλάχιστον στην περιοχη μου

Η wind καποτε εκοβε. Τωρα δε ξερω.

Η voda δε γνωριζω καθόλου

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Στον Γερμανό της Καλλιθέας πήγα αφού είχα πάρει τηλέφωνο και μου είπαν ότι το κάνουν χωρίς χρέωση.

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις. Μάλλον θα δοκιμάσω πρώτα να την κόψω μόνος μου και μετά βλέπω... :rolleyes:

 

Υ.Γ. Κάτι είχα ακούσει πως το MediaMarkt κόβει ακόμα τις SIM δωρεάν. Ισχύει αυτό;

 

Αν σου ζητήσουν λεφτά, για κόψιμο κάρτας που ήδη έχεις, ζήτησέ τους απόδειξη....

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

CU free απογευματάρες και έχεις 1GB για να σερφάρεις δωρεάν μέχρι και 12/12 κάθε απόγευμα 17:00-21:00. Στέλνοντας Ν στο 1398. Δεν ξέρω μέχρι πότε είναι η προφορά, εμένα μου το είπαν, μόλις το έστειλα και ενεργοποιήθηκε. Πιθανολογώ πως αν το ενεργοποιήσει κάποιος αύριο να του λέει μέχρι 13/12 κλπ...

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Πιθανολογώ πως η προσφορά είναι μέχρι τις 12/12 και μέχρι τότε θα έχεις ανεξάρτητα από το πότε θα στείλεις. Λογικά αν ήταν το αντίθετο, θα σου έλεγε ότι ισχύει για 7 ημέρες και στείλε μέχρι τις 12/12 για ενεργοποίηση.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

CU FREE AΠOΓEYMATAPEΣ KAI EXEIΣ 1GB ΓIA NA ΣEPΦAPEIΣ ΔΩPEAN MEXPI K 12/12 KAΘE AΠOΓEYMA 17:00-21:00!

 

Δύσκολο να βγάλεις άκρη. Αν φαίνεται στην εφαρμογή θα ξέρουμε περισσότερα σε λίγα λεπτά.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο να βγάλεις άκρη. Αν φαίνεται στην εφαρμογή θα ξέρουμε περισσότερα σε λίγα λεπτά.

 

Sent from my XT1562

Στην εφαρμογή δυστυχώς δεν φαίνεται ως συνήθως..

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Είναι για όλες τις ημέρες 1gb και όχι για κάθε μέρα. Μόλις μου το είπαν από την εξυπηρέτηση πελατών μέσω Viber
Link to comment
Share on other sites

Είναι για όλες τις ημέρες 1gb και όχι για κάθε μέρα. Μόλις μου το είπαν από την εξυπηρέτηση πελατών μέσω Viber

Ε, σαν το ΕΚΑΣ το εκαναν...ψιχουλα... :D

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε και προσφορά για το απλό καρτοκινητό η Vodafone.

 

Από 5/12 έως και 12/12, προσφέρει συνολικά 400 λεπτά δωρεάν χρόνο ομιλίας προς όλους, για τις ώρες 17:00-21:00.

 

Για ενεργοποίηση, καλέστε το 1252.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...