Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι εννοείς να γίνεται αυτόματα; Η ενεργοποίηση του ίδιου πακέτου; Γίνεται αν επιλέξεις λογικά κάποιο από τα πακέτα με αυτόματη ενεργοποίηση. Αλλά σε αυτή την περίπτωση μάλλον χάνεις τα 100' που δίνει bonus στα μη "αυτόματης ανανέωσης".

 

Sent from my MotoE2(4G-LTE)

Link to comment
Share on other sites

Και καλα οτι χρονος ομιλιας μεταφερεται και στον επομενο μηνα. Μαλλον παπατζα ειναι.

 

Αυτόματα από μόνο του να μεταφέρεται χωρίς να αγοράσεις νέο πακέτο; Ποιό το νόημα να λέει για 30 μέρες όταν το αγοράζεις;

Αυτόματα από μόνο του να μεταφέρεται με ταυτόχρονη αγορά του ίδιου ή άλλου πακέτου; Μετά μερικοί θα γκρίνιαζαν ότι με το ζόρι τους τρώει λεφτά...

Ο μόνος τρόπος μεταφοράς είναι να αγοράσεις το ίδιο πακέτο, που είναι ήδη ενεργοποιημένο, ώστε να μεταφέρεις πιο μπροστά την ημερομηνία λήξης.

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Έχω 8 € μέσα και λήγουν σε 10 μέρες(δεν τα έχω καταναλώσει) Πώς μπορώ να μην τα χάσω ;

 

Μία online ανανέωση ή μέσω καταστηματος με 5€ ανανεώνει για άλλους 3 μήνες τα χρήματα που έχεις μέσα..

Link to comment
Share on other sites

Πηρα την vodafone να ρωτησω για φορητοτητα απο cosmote συμβολαιο σε καρτοκινητο vodafone και μου ειπαν οτι γινεται μονο μεσω καταστηματος και οχι online .Το κανουν για να εισπρατουν τα 5 ευρω για την καρτα sim και εικοσι ευρω μπροστα για τον χρονο ομιλιας.
Link to comment
Share on other sites

ζήτα να εξαιρεθείς από την εξυπηρέτηση πελατών
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Πηρα την vodafone να ρωτησω για φορητοτητα απο cosmote συμβολαιο σε καρτοκινητο vodafone και μου ειπαν οτι γινεται μονο μεσω καταστηματος και οχι online .Το κανουν για να εισπρατουν τα 5 ευρω για την καρτα sim και εικοσι ευρω μπροστα για τον χρονο ομιλιας.

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/contactfrm/portabilityRequest.action για δες εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Ποια η διαφορά CU και a la carte; Τι συμφέρει περισσότερο δεδομένου ότι χρειάζομαι να μιλάω σε όλα τα δίκτυα; Αν έχεις CU μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα πακέτα του a la carte;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Ποια η διαφορά CU και a la carte; Τι συμφέρει περισσότερο δεδομένου ότι χρειάζομαι να μιλάω σε όλα τα δίκτυα; Αν έχεις CU μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα πακέτα του a la carte;

Εγω που εχω cu εχω παρα πολλα πακετα να επιλεξω. Η vodafone μου ειπε να επιλεξω cu για πιο καλα

 

Στάλθηκε με tapa

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Ποια η διαφορά CU και a la carte; Τι συμφέρει περισσότερο δεδομένου ότι χρειάζομαι να μιλάω σε όλα τα δίκτυα; Αν έχεις CU μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα πακέτα του a la carte;

 

Το Cu δίνει παραπάνω από το a la carte.

Το μόνο πλεονέκτημα του a la carte είναι οι δύο αριθμοί προς vodafone με 0,01

Αλλά αυτό δεν είναι μεγάλο πλεονέκτημα πλέον γιατί στο cu εχεις πολλά λεπτά προς vodafone

Link to comment
Share on other sites

Το Cu δίνει παραπάνω από το a la carte.

Είναι ο πρώτος μήνας που χρησιμοποιώ καρτοκινητό και έβαλα το πρόγραμμα των 8€ με τα 200λεπτά προς όλους και τα 300ΜΒ (τα οποία έγιναν 1.3GB με το bonus). Είμαι 4 ημέρες πριν κλείσει ο μήνας και δεν έχω ξοδέψει ούτε τα 200 λεπτά, ούτε τα 300ΜΒ, αλλά είμαι στο όριο. Επίσης το 1€ περίπου που μένει στην κάρτα πηγαίνει στις κλήσεις με 0.01€ που κάνω στην γυναίκα και εννοείται ότι δεν έχει ξοδευτεί. Με την χρήση που κάνω υπάρχει κάτι πιο συμφέρον από CU; Διότι είδα ότι εκεί πάμε σε 5ευρα πακέτα.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

 

Τηλεφώνησα σε καταστημα vodafone και θελουν 5 ευρω για τη φορητοτητα και 25 ευρω ετσι για να υπαρχουν στο λογαριασμο σου.Τρελα !!!

Με το link που δινει ο φιλος εκανα φορητοτητα ανεξοδα χωρις τα νταβαζιλικια του καταστηματος.

Link to comment
Share on other sites

Το περίεργο είναι ότι μέσα από το site της Vodafone δε μπορούσα να βρω τη συγκεκριμένη φόρμα και τη βρήκα τυχαία Googlαροντας. Είχα διαβάσει ότι από τηλεφωνο παραπέμπουν σε καταστήματα και ότι στα καταστήματα μετα το παίζουν δύσκολοι και το ψαξα μέσω ίντερνετ. Χαίρομαι που βοηθησα
Link to comment
Share on other sites

Είναι ο πρώτος μήνας που χρησιμοποιώ καρτοκινητό και έβαλα το πρόγραμμα των 8€ με τα 200λεπτά προς όλους και τα 300ΜΒ (τα οποία έγιναν 1.3GB με το bonus). Είμαι 4 ημέρες πριν κλείσει ο μήνας και δεν έχω ξοδέψει ούτε τα 200 λεπτά, ούτε τα 300ΜΒ, αλλά είμαι στο όριο. Επίσης το 1€ περίπου που μένει στην κάρτα πηγαίνει στις κλήσεις με 0.01€ που κάνω στην γυναίκα και εννοείται ότι δεν έχει ξοδευτεί. Με την χρήση που κάνω υπάρχει κάτι πιο συμφέρον από CU; Διότι είδα ότι εκεί πάμε σε 5ευρα πακέτα.

 

Φυσικά και υπάρχει!

Με 5€ --> 300' σε όλους, 200' σε vodafone. (Με online αγορά του πακέτου)

Σε κάθε ανανέωση από 10€ επιλέγεις μπόνους: 500MB ή 120' προς vodafone. Το μπόνους το ενεργοποιείς ώστε να στο δίνει αυτόματα κάθε φορά.

 

Τι θα μπορούσες να κάνεις, αφού έρθεις στη CU και βάλεις την πρώτη κάρτα:

 

α) Αν δεν έχεις καταναλώσει όλα τα λεπτά ομιλίας στο τέλος του μήνα, αγοράζεις ξανά το ίδιο πακέτο στις 29 μέρες (και αν είσαι ριψοκίνδυνος σαν εμένα στις 30 :p ) και έτσι ουσιαστικά μεταθέτεις τη λήξη του πακέτου αυτού.

β) Aν δεν έχεις καταναλώσει όλα τα MB από το μπόνους, βάζεις κάρτα στις 29 μέρες (και αν είσαι ριψοκίνδυνος σαν εμένα στις 30 :p ) και έτσι ουσιαστικά μεταθέτεις τη λήξη του μπόνους αυτού.

 

*Αν δεν έχεις σκοπό να βάζεις κάθε μήνα 10ευρα γιατί δεν τα ξοδεύεις και συσσωρεύονται, κάνεις μόνο το α) και απλά όταν ξεμένεις από MB αγοράζεις το αντίστοιχο πακέτο για 500ΜΒ mobile internet με 5€.

**Τώρα τελευταία η vodafone στέλνει sms 1 μέρα πριν λήξει το πακέτο ή το μπόνους ανανέωσης για να στο υπενθυμίσει! Δεν θα ήταν κακό βέβαια να βάλεις και μια υπενθύμιση στο ημερολόγιο! :p

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

*Αν δεν έχεις σκοπό να βάζεις κάθε μήνα 10ευρα γιατί δεν τα ξοδεύεις και συσσωρεύονται, κάνεις μόνο το α) και απλά όταν ξεμένεις από MB αγοράζεις το αντίστοιχο πακέτο για 500ΜΒ mobile internet με 5€.

 

Με λίγα λόγια δηλαδή θα βάλω τον πρώτο μήνα 10€ και θα ξοδέψω γύρω στα 6€ (μαζί με φόρους) για το πακέτο ομιλίας και θα πάρω δώρο τα 500ΜΒ. Για τους τρεις πρώτους μήνες θα κάνω το ίδιο πράγμα, και στον τέταρτο δεν θα βάλω καθόλου χρήματα και θα αγοράσω πακέτα ομιλίας και ίντερνετ από το υπόλοιπο στην κάρτα.

 

Μία άλλη απορία. Αργά το απόγευμα μου ήρθε μήνυμα ότι ενεργοποιήθηκε το chat στα SMS, δηλαδή η δυνατότητα να στέλνεις τα SMS μέσω δικτύου σαν whatsapp και viber δηλαδή. Επειδή το κινητό μου την υποστηρίζει την υπηρεσία, πως μπορώ να γνωρίζω αν μία επαφή μου έχει την ίδια δυνατότητα, ώστε να ξέρω ότι άμα στείλω SMS αυτό θα πάει μέσω δικτύου και όχι μέσω GSM;

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Με λίγα λόγια δηλαδή θα βάλω τον πρώτο μήνα 10€ και θα ξοδέψω γύρω στα 6€ (μαζί με φόρους) για το πακέτο ομιλίας και θα πάρω δώρο τα 500ΜΒ. Για τους τρεις πρώτους μήνες θα κάνω το ίδιο πράγμα, και στον τέταρτο δεν θα βάλω καθόλου χρήματα και θα αγοράσω πακέτα ομιλίας και ίντερνετ από το υπόλοιπο στην κάρτα.

 

Ακριβώς αυτό! Έτσι έκανα και εγώ στο ξεκίνημα! :up:

 

Το δεύτερο που ρωτάς δεν το γνωρίζω το 550 τελικά το έδωσα και δεν το έχω τσεκάρει...

 

 

 

***Επίσης επειδή το ξέχασα! Κάνεις και cu account και μπαίνεις στο "πάρε να 'χεις", βάζεις μέχρι 3 φίλους, ώστε με κάθε ανανέωση να παίρνετε όλοι από 100MB μπόνους (300MB μέχρι 15/6)!

Edited by NikoSoti

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θέλω μια κάρτα sim μόνο για Ίντερνετ, συγκεκριμένα θέλω να την βάλω σε ένα iPad 4G για να εχω Ίντερνετ εκτός σπιτιού.

 

Διαβάζω στο σάιτ τους που γράφουν αν παρω CU με κάθε ανανέωση απο 10 ευρώ θα περνώ bonus έως 1GB και οτι η προσφορά λίγες 5/5/16 άρα έλειξε.... Τώρα για να εχω 1GB internet τον μήνα ποσό πρεπει να πληρώνω?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θέλω μια κάρτα sim μόνο για Ίντερνετ, συγκεκριμένα θέλω να την βάλω σε ένα iPad 4G για να εχω Ίντερνετ εκτός σπιτιού.

 

Διαβάζω στο σάιτ τους που γράφουν αν παρω CU με κάθε ανανέωση απο 10 ευρώ θα περνώ bonus έως 1GB και οτι η προσφορά λίγες 5/5/16 άρα έλειξε.... Τώρα για να εχω 1GB internet τον μήνα ποσό πρεπει να πληρώνω?

 

μπες στο vodafonecu.gr και δες

1. τα πακέτα ιντερνετ που υπάρχουν (πχ με 5 ευρώ έχεις 500ΜΒ+500ΜΒ προσφορά που συνεχώς ανανεώνεται ή αν βάλεις αυτόματη ανανέωση)

http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/paketa/paketa-internet/ - λήγουν στον μήνα αλλά μπορείς να τα ανανεώσεις λίγο πρίν λήξει το πακέτο

 

2. το bonus που μπορείς να έχεις για κάθε ανανέωση>10 που μπορεί να είναι ομιλία ή 250ΜΒ - λήγει στον μήνα από την ημερομηνία ανανέωσης

 

3. ζητάς από φίλους να βάλουν το νούμερό σου στο "πάρε να χεις" και με κάθε ανανέωση>10 που κάνουν παίρνεις 100ΜΒ (300ΜΒ μέχρι 15/6!) - λήγουν στον μήνα από την ανανέωση του φίλου σου.

 

Θεωρητικά λοιπόν, με 10 ευρώ ανανέωση το μήνα έχεις σίγουρα 750ΜΒ (1γίγα με την προσφορά) + ότι εξτραδάκι μαζέψεις από το πάρε να χεις. Εγώ έχω συνδυασμό όλων των παραπάνω σε διαφορετικές ημερομηνίες (π.χ. ανανεώνω κάθε 1η για μένα, στη μάνα/ αδελφό βάζω κάθε 15 ή 20) οπότε πάντα υπάρχουν ΜΒ.

 

Αν θέλεις οπωσδήποτε 1 γίγα βάλε το πακέτο με αυτόματη ανανέωση και θα βάζεις εναλλάξ 10 και 5 ευρώ (μήνας 1: βάζεις 10 ευρώ, βγαίνουν τα 5 και μένουν 3,5 περίπου υπόλοιπο, πριν τον μήνα 2 βάζεις 5, γίνονται περίπου 6,5, αφαιρούνται πάλι 5 για το νέο πακέτο, στον τρίτο μήνα ξαναβάζεις 10 και πάει λέγοντας).

 

Ας όψεται η υψηλή στόχευση που έχει βάλει η μαμά VF για κίνηση data!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θέλω μια κάρτα sim μόνο για Ίντερνετ, συγκεκριμένα θέλω να την βάλω σε ένα iPad 4G για να εχω Ίντερνετ εκτός σπιτιού.

 

Διαβάζω στο σάιτ τους που γράφουν αν παρω CU με κάθε ανανέωση απο 10 ευρώ θα περνώ bonus έως 1GB και οτι η προσφορά λίγες 5/5/16 άρα έλειξε.... Τώρα για να εχω 1GB internet τον μήνα ποσό πρεπει να πληρώνω?

μπες στο vodafonecu.gr και δες

1. τα πακέτα ιντερνετ που υπάρχουν (πχ με 5 ευρώ έχεις 500ΜΒ+500ΜΒ προσφορά που συνεχώς ανανεώνεται ή αν βάλεις αυτόματη ανανέωση)

http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/paketa/paketa-internet/ - λήγουν στον μήνα αλλά μπορείς να τα ανανεώσεις λίγο πρίν λήξει το πακέτο

 

2. το bonus που μπορείς να έχεις για κάθε ανανέωση>10 που μπορεί να είναι ομιλία ή 250ΜΒ - λήγει στον μήνα από την ημερομηνία ανανέωσης

 

3. ζητάς από φίλους να βάλουν το νούμερό σου στο "πάρε να χεις" και με κάθε ανανέωση>10 που κάνουν παίρνεις 100ΜΒ (300ΜΒ μέχρι 15/6!) - λήγουν στον μήνα από την ανανέωση του φίλου σου.

 

Θεωρητικά λοιπόν, με 10 ευρώ ανανέωση το μήνα έχεις σίγουρα 750ΜΒ (1γίγα με την προσφορά) + ότι εξτραδάκι μαζέψεις από το πάρε να χεις. Εγώ έχω συνδυασμό όλων των παραπάνω σε διαφορετικές ημερομηνίες (π.χ. ανανεώνω κάθε 1η για μένα, στη μάνα/ αδελφό βάζω κάθε 15 ή 20) οπότε πάντα υπάρχουν ΜΒ.

 

Αν θέλεις οπωσδήποτε 1 γίγα βάλε το πακέτο με αυτόματη ανανέωση και θα βάζεις εναλλάξ 10 και 5 ευρώ (μήνας 1: βάζεις 10 ευρώ, βγαίνουν τα 5 και μένουν 3,5 περίπου υπόλοιπο, πριν τον μήνα 2 βάζεις 5, γίνονται περίπου 6,5, αφαιρούνται πάλι 5 για το νέο πακέτο, στον τρίτο μήνα ξαναβάζεις 10 και πάει λέγοντας).

 

Ας όψεται η υψηλή στόχευση που έχει βάλει η μαμά VF για κίνηση data!!

 

 

Ως τέλος αυτού του μήνα 1GB με >10€ κάρτα:

http://www.vodafonecu.gr/gr/upiresies-cu/ananeosi-hronou-omilias-1/just-surf-bonus/

Αρκεί να γίνει με χρεωστική ή paypal ή από κατάστημα:

http://i64.tinypic.com/2yum1dz.jpg

Και μπορεί να πάρει και άλλη παράταση.!

Άρα 1000ΜΒ + εξτραδάκια (300ΜΒ το καθένα) από CU φίλους πάρε να'χεις.

Link to comment
Share on other sites

μπες στο vodafonecu.gr και δες

1. τα πακέτα ιντερνετ που υπάρχουν (πχ με 5 ευρώ έχεις 500ΜΒ+500ΜΒ προσφορά που συνεχώς ανανεώνεται ή αν βάλεις αυτόματη ανανέωση)

http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/paketa/paketa-internet/ - λήγουν στον μήνα αλλά μπορείς να τα ανανεώσεις λίγο πρίν λήξει το πακέτο

 

2. το bonus που μπορείς να έχεις για κάθε ανανέωση>10 που μπορεί να είναι ομιλία ή 500mb - λήγει στον μήνα από την ημερομηνία ανανέωσης

 

3. ζητάς από φίλους να βάλουν το νούμερό σου στο "πάρε να χεις" και με κάθε ανανέωση>10 που κάνουν παίρνεις 100ΜΒ (300ΜΒ μέχρι 15/6!) - λήγουν στον μήνα από την ανανέωση του φίλου σου.

 

Θεωρητικά λοιπόν, με 10 ευρώ ανανέωση το μήνα έχεις σίγουρα 750ΜΒ (1γίγα με την προσφορά) + ότι εξτραδάκι μαζέψεις από το πάρε να χεις. Εγώ έχω συνδυασμό όλων των παραπάνω σε διαφορετικές ημερομηνίες (π.χ. ανανεώνω κάθε 1η για μένα, στη μάνα/ αδελφό βάζω κάθε 15 ή 20) οπότε πάντα υπάρχουν ΜΒ.

 

Αν θέλεις οπωσδήποτε 1 γίγα βάλε το πακέτο με αυτόματη ανανέωση και θα βάζεις εναλλάξ 10 και 5 ευρώ (μήνας 1: βάζεις 10 ευρώ, βγαίνουν τα 5 και μένουν 3,5 περίπου υπόλοιπο, πριν τον μήνα 2 βάζεις 5, γίνονται περίπου 6,5, αφαιρούνται πάλι 5 για το νέο πακέτο, στον τρίτο μήνα ξαναβάζεις 10 και πάει λέγοντας).

 

Ας όψεται η υψηλή στόχευση που έχει βάλει η μαμά VF για κίνηση data!!

 

αυτο με το πακετο των 5 ευρω που δινει 1GB με το bonus εως ποτε θα ισχυει. Φοβαμαι μηπως λειξει η προσφορα και μετα να δεινουν μονο 500mb....

Και τελος καθε που θα ανανεωνω με 10 ευρω θα περνω + εξτρα 250mb?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

αυτο με το πακετο των 5 ευρω που δινει 1GB με το bonus εως ποτε θα ισχυει. Φοβαμαι μηπως λειξει η προσφορα και μετα να δεινουν μονο 500mb....

Και τελος καθε που θα ανανεωνω με 10 ευρω θα περνω + εξτρα 250mb?

 

σοβαρά τώρα, ξαναδιάβασε αυτό που έκατσα να σου γράψω....

 

Αν θες παντα 1 γίγα έχεις λύση: ενεργοποίησε αυτόματη αγορά του surf&email100 με 5 ευρώ κάθε μήνα, και φρόντισε να υπάρχουν τουλάχιστον 5,5 ευρώ μέσα όποτε αλλάζει ο μήνας (ανανεώνεις 10 των 1ο, 5 τον 2ο, 10 τον 3ο κτλ).

 

Αν ζεις και με 750, τότε ενεργοποιείς όποτε θές το πακέτο το surf&email100 και έχεις τουλάχιστον 500ΜΒ με 5 ευρώ, και κάθε 2ο μήνα που θα βάζεις 10ευρη καρτα online θα έχεις 250ΜΒ επιπλέον = 750. Με το παρε να χεις θα καλύπτεσαι για αυτά που υπολοίπονται του 1 γίγα (εξαρτάται από το κάθε πόσο βάζουν 10ευρα οι φίλοι σου).

Link to comment
Share on other sites

σοβαρά τώρα, ξαναδιάβασε αυτό που έκατσα να σου γράψω....

 

Αν θες παντα 1 γίγα έχεις λύση: ενεργοποίησε αυτόματη αγορά του surf&email100 με 5 ευρώ κάθε μήνα, και φρόντισε να υπάρχουν τουλάχιστον 5,5 ευρώ μέσα όποτε αλλάζει ο μήνας (ανανεώνεις 10 των 1ο, 5 τον 2ο, 10 τον 3ο κτλ).

 

Αν ζεις και με 750, τότε ενεργοποιείς όποτε θές το πακέτο το surf&email100 και έχεις τουλάχιστον 500ΜΒ με 5 ευρώ, και κάθε 2ο μήνα που θα βάζεις 10ευρη καρτα online θα έχεις 250ΜΒ επιπλέον = 750. Με το παρε να χεις θα καλύπτεσαι για αυτά που υπολοίπονται του 1 γίγα (εξαρτάται από το κάθε πόσο βάζουν 10ευρα οι φίλοι σου).

 

Οποτε αν καταλαβα καλα απο αυτα που μου εγραψες για να εχω σιγουρα τα 1gb θα πρεπει να ανανεωνω καθε μηνα αυτοματα το προγραμμα surf&mail100 χωρις να προλαβει να λειξει. Σωστα?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Οποτε αν καταλαβα καλα απο αυτα που μου εγραψες για να εχω σιγουρα τα 1gb θα πρεπει να ανανεωνω καθε μηνα αυτοματα το προγραμμα surf&mail100 χωρις να προλαβει να λειξει. Σωστα?

 

Με αυτόματη ανανέωση (αυτό να επιλέξεις 1 φορά: την 1η φορά) έχεις 1GB με 5€ (Και όχι 500ΜΒ χωρίς αυτόματη ανανέωση):

http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/paketa/paketa-internet/surf-email-100/

 

Βέβαια (στο τέλος):

"Η προσφορά των 500MB αντί των 100MB, ισχύει έως 31/05/2016."

Και όπως ξέρουμε, όλο και παίρνει παράταση,

όπως (νομίζω) θα παίρνει και το 1GB με paypal, χρεωστική και κατάστημα: Δεν "αφήνει" ο "ανταγωνισμός"!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...