Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

+1. Ακριβώς. Ποτέ δε θα δεχόμουν κάτι, που θα έπρεπε να πληρώνω κάθε μήνα, με παροχές που πιθανότατα να μη χρησιμοποιήσω.

 

Έτσι ακριβώς το σκέφτομαι κι εγώ...

 

Απλά αναρωτιέμαι αν -επειδή είμαι γενικά αρνητικός- μήπως καμιά φορά χάνω καμιά προσφορά που όντως να αξίζει...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς το σκέφτομαι κι εγώ...

 

Απλά αναρωτιέμαι αν -επειδή είμαι γενικά αρνητικός- μήπως καμιά φορά χάνω καμιά προσφορά που όντως να αξίζει...

 

Ούτε καν. Και θα πληρώνεις στάνταρ και δε θα μπορείς να φύγεις κιόλας. Νομίζω είναι 24μηνα τώρα τα συμβόλαια; :confused:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Αν υπογράψεις συμβόλαιο(γιατί αυτό σου ζητάει), όταν το διακόψεις στο μέλλον δε θα μπορείς να επανέλθεις στην προσφορά με τα 400', ακόμα και αν σε διαβεβαιώνουν για το αντίθετο.

 

Sent from my SM-G900F

Ακριβως αυτο που λεει ο Μark ...ολα αυτα του τα λενε για να κανει συμβολαιο μετα θα λενε καναμε λαθος αντε μετα να βρεις το δικιο σου

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

DATO-BΔOMAΔA. 1GB ΔΩPO AΠO TO CU K ΣEPΦAPEIΣ TΣAMΠE ΓIA 7 MEPEΣ. ΣTEIΛE ΔΩPEAN N ΣTO 1339 EΩΣ 8/5. CU FREE WEEK!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ζήτησα και εξαιρέθηκα από καταλόγους και προσφορές. Με έχουν ζαλίσει κάθε μεσημέρι σχεδόν να προσπαθούν να μου πουλήσουν καρτοπρόγραμμα/συμβόλαιο επιμένοντας πως με συμφέρει. Υπάρχει βέβαια η περίπτωση να χάσω κάτι που πραγματικά αξίζει, αν και δεν μου έχει τύχει μέχρι στιγμής.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ζήτησα και εξαιρέθηκα από καταλόγους και προσφορές. Με έχουν ζαλίσει κάθε μεσημέρι σχεδόν να προσπαθούν να μου πουλήσουν καρτοπρόγραμμα/συμβόλαιο επιμένοντας πως με συμφέρει. Υπάρχει βέβαια η περίπτωση να χάσω κάτι που πραγματικά αξίζει, αν και δεν μου έχει τύχει μέχρι στιγμής.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Από που το ζητάμε να εξαιρεθούμε; Εγώ έχω μαζέψει όλους αυτούς τους αριθμούς από Vodafone, cosmote και wind και τους έχω βάλει σε μια επαφή που την έχω μπλοκάρει και τρώνε άκυρο κάθε φορά που παίρνουν. Ειδικά αυτοί στη Vodafone είναι πολύ επίμονοι. Σχεδόν κάθε μέρα παίρνουν, τρώνε το άκυρο τους με την απόρριψη της κλήσης, αλλά δεν το βάζουν κάτω

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βαρέθηκα να προσθέτω αριθμούς στην λίστα απόρριψης, επικοινώνησα μαζί τους στο CU chat και τους το ζήτησα ευγενικά, για να μην τους πάρει ο διάολος.

Μου ζήτησαν ξανά τα στοιχεία που αναφέρεται ο αριθμός και να καλέσω δωρεάν σε έναν αριθμό και, αν θυμάμαι καλά, πάτησα το 0.

Ζήτησα ο αριθμός μου να γίνει απόρρητος. Ούτε προσφορές θέλω, ούτε τίποτα.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από που το ζητάμε να εξαιρεθούμε; Εγώ έχω μαζέψει όλους αυτούς τους αριθμούς από Vodafone, cosmote και wind και τους έχω βάλει σε μια επαφή που την έχω μπλοκάρει και τρώνε άκυρο κάθε φορά που παίρνουν. Ειδικά αυτοί στη Vodafone είναι πολύ επίμονοι. Σχεδόν κάθε μέρα παίρνουν, τρώνε το άκυρο τους με την απόρριψη της κλήσης, αλλά δεν το βάζουν κάτω

 

Ζήτα από την εξυπηρέτηση πελατών να σε προσθέσει στο μητρώο του άρθρου 11.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βαρέθηκα να προσθέτω αριθμούς στην λίστα απόρριψης, επικοινώνησα μαζί τους στο CU chat και τους το ζήτησα ευγενικά, για να μην τους πάρει ο διάολος.

Μου ζήτησαν ξανά τα στοιχεία που αναφέρεται ο αριθμός και να καλέσω δωρεάν σε έναν αριθμό και, αν θυμάμαι καλά, πάτησα το 0.

Ζήτησα ο αριθμός μου να γίνει απόρρητος. Ούτε προσφορές θέλω, ούτε τίποτα.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

κατέβασε την εφαρμογή true caller έχει λίστα από όλους τους συνδρομητές της εφαρμογής που έχουν δηλωσει spam! και επιλέγεις άμα θέλεις απόρριψη ή να είναι στο αθόρυβο το κινητό, δεν απαιτεί ίντερνετ οι αριθμοί είναι αποθηκευμένοι μέσα! επίσης σε περίπτωση που έχεις ανοιχτό ίντερνετ και σε πάρει από νούμερο. που δεν υπάρχει στο κατάλογο τον αναζητεί άμεσος και άμα υπάρχει αντιστοιχηση στο γραφεί αλλιώς σου γράφει σκέτο το νούμερο.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους! Ξύπνησαν εκεί στη Βόντα, από τον ύπνο τον αιώνιο! Αφού είδαν ότι δεν ενεργοποιώ πακέτα, μου έστειλαν την "προσφορά μόνο για σένα" που περίμενα από το Δεκέμβριο: 500 MB μόνο με 2€, αντί για 5€. Ενεργοποιείται με την αποστολή μηνύματος με το λεκτικό 55 στο 1355, καθώς και από το μενού του 1252, έως τις 25 Απριλίου. Θα την πάρω την τελευταία μέρα (25 Απριλίου), για να γλυτώσω τη δεκάευρη ανανέωση του μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους! Ξύπνησαν εκεί στη Βόντα, από τον ύπνο τον αιώνιο! Αφού είδαν ότι δεν ενεργοποιώ πακέτα, μου έστειλαν την "προσφορά μόνο για σένα" που περίμενα από το Δεκέμβριο: 500 MB μόνο με 2€, αντί για 5€. Ενεργοποιείται με την αποστολή μηνύματος με το λεκτικό 55 στο 1355, καθώς και από το μενού του 1252, έως τις 25 Απριλίου. Θα την πάρω την τελευταία μέρα (25 Απριλίου), για να γλυτώσω τη δεκάευρη ανανέωση του μήνα.

 

Ακριβώς.

 

Έχω να πάρω τέτοιο sms από το Γενάρη, χωρίς να έχω ενεργοποιήσει ούτε 1 πακέτο και με 2 5€υρες κάρτες από τότε.

Ενώ πέρσι ήταν συχνά τέτοια sms από CU.

Τίποτα ακόμα.

5€ για 500ΜΒ (ή 1024ΜΒ) too much mr. VF!

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή βοήθει, (πρόκειται για φίλο μου που σκέφτεται να κόψει το συμβόλαιο:

 

1. Διαβάζω πως στο cu μπορεί να κάνει μέχρι 4 ανανεώσεις/μήνα το πακέτο με 200' προς όλους/5 ευρώ. Σωστά;

2. Μπορεί ταυτόχρονα να εκμεταλλευτεί το Just Surf Bonus και το Talk2Vodafone για online ανανέωση;

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδες καλησπερα...μια ερωτησουλα.μπορω να στειλω απο το υπολοιπο μου σε χρηματα που εχω απο ενα cu σε αλλο;ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις πραγματοποιήσει ανανεώσεις συνολικής αξίας από 25€ και πάνω τους τελευταίους μήνες, μπορείς.

http://www.vodafonecu.gr/gr/upiresies-cu/peri-monadon/vodafone-sharing/

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή βοήθει, (πρόκειται για φίλο μου που σκέφτεται να κόψει το συμβόλαιο:

 

1. Διαβάζω πως στο cu μπορεί να κάνει μέχρι 4 ανανεώσεις/μήνα το πακέτο με 200' προς όλους/5 ευρώ. Σωστά;

2. Μπορεί ταυτόχρονα να εκμεταλλευτεί το Just Surf Bonus και το Talk2Vodafone για online ανανέωση;

(1) Το πακέτο των 200' προς όλους με 5€, αφορά το νέο καρτοκινητό Vodafone. Στο CU, υπάρχει το CU talk a lot 600, με 500' προς CU+100' προς όλους και το talk2Vodafone 300, με 200' προς Vodafone+100' προς όλους. Ωστόσο, και τα δύο αυτά πακέτα, αν ενεργοποιηθούν μέσω του site ή της εφαρμογής, δίνουν 300' προς όλους (100' από το πακέτο+100' από την ειδική προσφορά+100' από το online bonus), αντί για 100', οπότε συμφέρουν καλύτερα από τα 200' του νέου καρτοκινητού. Ναι, κάθε πακέτο, μπορεί να ενεργοποιηθεί έως και τέσσερις φορές ανά ημερολογιακό μήνα, αλλά λόγω της πληθώρας των διαφορετικών πακέτων (υπάρχουν και τα talk2Vodafone 600 και CU combo 600 στα 7€) που διαθέτει το CU, μπορείς να αγοράσεις πρακτικά απεριόριστα λεπτά προς όλους (χρήμα νά'χεις!).

(2) Όχι, πρέπει να διαλέξεις ένα από τα δύο διαθέσιμα bonus ανανέωσης, just surf bonus ή talk2Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους. Θέλω λίγο την βοήθεια σας. Αυτή την εβδομάδα γυρίζω το συμβόλαιό μου σε cu. Ποια πρέπει να είναι τα βήματά ωστε να έχω το μέγιστό κέρδος? Κανω πρώτα λογαριασμό, κανω πρώτα ανανέωση, κατεβάζω πρώτα την εφαρμογή my cu? Ευχαριστω για την οποία βοήθεια

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους. Θέλω λίγο την βοήθεια σας. Αυτή την εβδομάδα γυρίζω το συμβόλαιό μου σε cu. Ποια πρέπει να είναι τα βήματά ωστε να έχω το μέγιστό κέρδος? Κανω πρώτα λογαριασμό, κανω πρώτα ανανέωση, κατεβάζω πρώτα την εφαρμογή my cu? Ευχαριστω για την οποία βοήθεια

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πρώτα κατεβάζεις εφαρμογή κάνεις εγγραφή όταν ενεργοποιηθεί και μετά διαλέγεις τη bonus θες και επιλέγεις πακέτα.

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους. Θέλω λίγο την βοήθεια σας. Αυτή την εβδομάδα γυρίζω το συμβόλαιό μου σε cu. Ποια πρέπει να είναι τα βήματά ωστε να έχω το μέγιστό κέρδος? Κανω πρώτα λογαριασμό, κανω πρώτα ανανέωση, κατεβάζω πρώτα την εφαρμογή my cu? Ευχαριστω για την οποία βοήθεια

 

Και εγώ μετά από 17 χρόνια συμβόλαιο, το γυρνάω σε καρτοκινητό για πρώτη φορά στην ζωή μου. Μερικές απορίες:

 

1) Η CU με την καρτοκινητή είναι διαφορετικά; Εγώ δηλαδή θα είμαι ή το ένα ή το άλλο, ή απλά μιλάμε για διαφορετικά πακέτα τα οποία μπορείς να τα βάζεις οποιαδήποτε στιγμή. Δηλαδή, θα πρέπει να διαλέξω σε ποια θα είμαι;

 

2) Επειδή οι χρεώσεις πέρα των πακέτων είναι τρελές (1€ / 15ΜΒ για παράδειγμα), αν έχω υπόλοιπο γίνεται να πραγματοποιείται αυτόματη ανανέωση; Δεν θέλω δηλαδή να μου τελειώσει το πακέτο του ίντερνετ, και επειδή η κάρτα έχει υπόλοιπο 2-3€ να μου τα φάει μέσα σε 10λεπτά επειδή δεν θα το πάρω πρέφα και δεν θα προλάβω να κάνω ανανέωση

 

3) Τι είναι προτιμότερο. Να έχω κάποιο υπόλοιπο στην κάρτα (ώστε να κάνω αυτό που λέω στο 2) ή όποτε τελειώνει ένα πακέτο να "φορτώνω" μόνο τα αντίστοιχα λεφτά; Επίσης ένα καινούριο πακέτο ενεργοποιείται μόνο αφού τελειώσει το προηγούμενο αφήνοντάς με για κάποιο χρονικό διάστημα χωρίς τηλέφωνο/ίντερνετ ή μπορεί να γίνει και πιο πριν;

 

4) Μέχρι τώρα ήμουν στο Vodafone προς όλους 400 (με 300ΜΒ). Κάθε μήνα ζήτημα να μιλήσω τα 100λεπτά, ενώ τα 300ΜΒ άλλες φορές ήταν αρκετά, άλλες έπαιρνα πρόσθετο πακέτο (έκανα προσεχτική χρήση διότι ήξερα ότι δεν έχω πολλά ΜΒ). Αυτό που σκέφτομαι να ακολουθήσω τώρα είναι να δίνω 5€ για πακέτο 200λεπτών και άλλα 5€ για ίντερνετ. Τα SMS δεν με ενδιαφέρουν, δεν στέλνω, και στην ανάγκη πάω μέσω Skype που έχω ένα παλιό υπόλοιπο το οποίο θα με κρατήσει για αρκετά χρόνια. Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο;

 

5) Θα μπορούσε κάποιος να δώσει λίγες πρακτικές οδηγίες στο πως ακριβώς δουλεύει το όλο σύστημα. Τόσα χρόνια έχω συνηθίσει να κάνω τα πάντα online και θα ήθελα να συνεχιστεί αυτό. Όπως είπα και πιο πάνω, με μπερδεύει λίγο το πότε θα πρέπει να κάνω ανανεώσεις, αν αυτές γίνονται αυτόματα, αν μπορώ να βάζω μόνο τα λεφτά που χρειάζομαι ώστε η κάρτα κάθε φορά να έχει μηδέν υπόλοιπο για να αποφύγω παράπλευρες χρεώσεις κτλ.

 

6) Για την ημέρα της διακοπής (θα είναι και καθημερινή) πως να το χειριστώ για να μην μείνω χωρίς τηλέφωνο/ίντερνετ. Καλύτερα θα ήταν να πάρω μία "ξυστή" κάρτα ώστε να γίνει γρήγορα η δουλειά ή να πάω κατευθείαν στο Online.

 

Συγνώμη για τις ερωτήσεις, ακούγομαι πολύ πρωτόγονος, αλλά ποτέ στην ζωή μου δεν είχα καρτοκινητό.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Το μηνιαίο πακέτο internet δίνει 1GB και ανανεώνεται αυτόματα μόλις λήξει ακόμα και πριν τις 30 ημέρες

Άρα δεν κινδυνεύεις να χρεώσεις

Να τα κάνεις όλα online για να παίρνεις τα bonus

Η αλλαγή από cu σε καρτοκινητή ή αντιστροφα γίνεται κάθε 30 ημέρες καλώντας 1266

Να προτιμήσεις cu έχει καλύτερα πακέτα

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, πριν λίγο έβαλα κάρτα σε έναν αριθμό που βάζω ανά τρίμηνο και πήρα 200 λεπτά προς όλους και 500 MB και τα λεφτά είναι στην κάρτα, την αγόρασα και από περίπτερο.

Είναι έτσι όντως ή απλά μπορεί να έχει λάθος στο σύστημα τους γιατί πρώτη φορά πήρα αυτά

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, πριν λίγο έβαλα κάρτα σε έναν αριθμό που βάζω ανά τρίμηνο και πήρα 200 λεπτά προς όλους και 500 MB και τα λεφτά είναι στην κάρτα, την αγόρασα και από περίπτερο.

Είναι έτσι όντως ή απλά μπορεί να έχει λάθος στο σύστημα τους γιατί πρώτη φορά πήρα αυτά

 

 

Για κοίτα προηγούμενα sms από το CUoffer.

Μήπως είχες λάβει κάτι παρόμοιο;

 

http://i64.tinypic.com/n6xaac.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μετά από 17 χρόνια συμβόλαιο, το γυρνάω σε καρτοκινητό για πρώτη φορά στην ζωή μου. Μερικές απορίες:

 

1) Η CU με την καρτοκινητή είναι διαφορετικά; Εγώ δηλαδή θα είμαι ή το ένα ή το άλλο, ή απλά μιλάμε για διαφορετικά πακέτα τα οποία μπορείς να τα βάζεις οποιαδήποτε στιγμή. Δηλαδή, θα πρέπει να διαλέξω σε ποια θα είμαι;

 

2) Επειδή οι χρεώσεις πέρα των πακέτων είναι τρελές (1€ / 15ΜΒ για παράδειγμα), αν έχω υπόλοιπο γίνεται να πραγματοποιείται αυτόματη ανανέωση; Δεν θέλω δηλαδή να μου τελειώσει το πακέτο του ίντερνετ, και επειδή η κάρτα έχει υπόλοιπο 2-3€ να μου τα φάει μέσα σε 10λεπτά επειδή δεν θα το πάρω πρέφα και δεν θα προλάβω να κάνω ανανέωση

 

3) Τι είναι προτιμότερο. Να έχω κάποιο υπόλοιπο στην κάρτα (ώστε να κάνω αυτό που λέω στο 2) ή όποτε τελειώνει ένα πακέτο να "φορτώνω" μόνο τα αντίστοιχα λεφτά; Επίσης ένα καινούριο πακέτο ενεργοποιείται μόνο αφού τελειώσει το προηγούμενο αφήνοντάς με για κάποιο χρονικό διάστημα χωρίς τηλέφωνο/ίντερνετ ή μπορεί να γίνει και πιο πριν;

 

4) Μέχρι τώρα ήμουν στο Vodafone προς όλους 400 (με 300ΜΒ). Κάθε μήνα ζήτημα να μιλήσω τα 100λεπτά, ενώ τα 300ΜΒ άλλες φορές ήταν αρκετά, άλλες έπαιρνα πρόσθετο πακέτο (έκανα προσεχτική χρήση διότι ήξερα ότι δεν έχω πολλά ΜΒ). Αυτό που σκέφτομαι να ακολουθήσω τώρα είναι να δίνω 5€ για πακέτο 200λεπτών και άλλα 5€ για ίντερνετ. Τα SMS δεν με ενδιαφέρουν, δεν στέλνω, και στην ανάγκη πάω μέσω Skype που έχω ένα παλιό υπόλοιπο το οποίο θα με κρατήσει για αρκετά χρόνια. Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο;

 

5) Θα μπορούσε κάποιος να δώσει λίγες πρακτικές οδηγίες στο πως ακριβώς δουλεύει το όλο σύστημα. Τόσα χρόνια έχω συνηθίσει να κάνω τα πάντα online και θα ήθελα να συνεχιστεί αυτό. Όπως είπα και πιο πάνω, με μπερδεύει λίγο το πότε θα πρέπει να κάνω ανανεώσεις, αν αυτές γίνονται αυτόματα, αν μπορώ να βάζω μόνο τα λεφτά που χρειάζομαι ώστε η κάρτα κάθε φορά να έχει μηδέν υπόλοιπο για να αποφύγω παράπλευρες χρεώσεις κτλ.

 

6) Για την ημέρα της διακοπής (θα είναι και καθημερινή) πως να το χειριστώ για να μην μείνω χωρίς τηλέφωνο/ίντερνετ. Καλύτερα θα ήταν να πάρω μία "ξυστή" κάρτα ώστε να γίνει γρήγορα η δουλειά ή να πάω κατευθείαν στο Online.

 

Συγνώμη για τις ερωτήσεις, ακούγομαι πολύ πρωτόγονος, αλλά ποτέ στην ζωή μου δεν είχα καρτοκινητό.

 

καλησπέρα επέλεξε το cu διότι έχει πολύ καλά πακέτα, θα κάνεις αγορά του πακέτου μέσω ίντερνετ είτε μέσο της εφαρμογής είτε μέσω του site από εκεί και μετά μπορείς να ελέγχεις το υπόλοιπο σου από την εφαρμογή my cu app και όταν βλέπεις ότι η δεν σε φτάνουν τα mb να ενεργοποιείς άλλο πακέτο ή να βάζεις κάρτα για να παίρνεις δωρεάν mb ,τα πακέτα λήγουν σε ένα μήνα 2 ημέρες πριν λήξουν βάζεις κάρτα και το ξανά ενεργοποιείς. οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να βγεις εκτός και να χρεώθεις όσο για την ανανέωση να την κάνεις on line είτε μέσω της εφαρμογής είτε μέσω site διότι με ανανέωση 10 ευρώ μέσω ίντερνετ έχεις και μπόνους ίντερνετ 250 mb ή 500 mb που υπήρχε μια προσφορά. άρα ξέχνα τις κάρτες, έχω έχω να πάρω κάρτα δεν ξέρω πόσα χρόνια μόνιμα μέσω χρωστικής κάρτας βάζω κάρτα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Για κοίτα προηγούμενα sms από το CUoffer.

Μήπως είχες λάβει κάτι παρόμοιο;

 

http://i64.tinypic.com/n6xaac.png

 

Όχι δεν μου ήρθε καν μήνυμα τώρα πρόσφατα για προσφορά, μου κάνει εντύπωση ότι κάνω και μία ανανέωση κάθε τρίμηνο και πήρα όλα αυτά και τα 10 ευρώ που έβαλα είναι μέσα κανονικά (8,80κατι)

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μου ήρθε καν μήνυμα τώρα πρόσφατα για προσφορά, μου κάνει εντύπωση ότι κάνω και μία ανανέωση κάθε τρίμηνο και πήρα όλα αυτά και τα 10 ευρώ που έβαλα είναι μέσα κανονικά (8,80κατι)

 

Για στείλε P στο 1252 μήπως έσβησες κανά sms , να δεις τι προσφορές έχεις.

 

Λέτε να είναι Πασχαλινή προσφορά τα 200΄ όλους και να μην έχει ανακοινωθεί ακόμα.

Πάντως παίζει και που ανανεώνεις στο όριο κάθε τρίμηνο που πήρες αυτά.

Σε μένα το παραπάνω sms είχε έρθει όταν είχα αφήσει με 0,00€ υπόλοιπο για 2 μήνες την κάρτα (μετά τη λήξη του παλιού 6μήνου).

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...