Jump to content

Mio P350 και Mio P550


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω την εντυπωση οτι καλλιτεροι χαρτες απ αυτους του Destinator και τηε ΝGI

δεν κυκλοφορουν ... (για την Ελλαδα)

Γνωμη μου ειναι οτι με τα ιδια χρηματα βρισκεις το P550 μαζι με το Destinator,

εχεις τις αναβαθμισεις σου & δεν μπαινεις σε περιπετειες ...

 

Συμφωνω απολυτα... μαλλον θα μπλεξεις αν κοιταξεις σε αλλη λυση (αναφορικα με αναβαθμισεις χαρτων και υποστηριξη)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχω ένα καινούργιο MIO P550 το οποίο το πήρα πριν από μερικές ημέρες,

Σήμερα κατάλαβα ότι δεν λειτουργούν οι υπενθυμίσεις στα ραντεβού, δεν κάνει τίποτε !!!! όταν είναι σε κατάσταση standby ανάβει μόνο η οθόνη και μετά ξανά standby. Κανένας ήχος δεν ακούγεται ούτε βγαίνει το αντίστοιχο μήνυμα.

Επίσης αν βάλω Alarm να χτυπήσει σε συγκεκριμένη ώρα πάλι τα ίδια κάνει.

 

Έχει συμβεί σε κανένα αυτό?

irouvas.com
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα καινούργιο MIO P550 το οποίο το πήρα πριν από μερικές ημέρες,

Σήμερα κατάλαβα ότι δεν λειτουργούν οι υπενθυμίσεις στα ραντεβού, δεν κάνει τίποτε !!!! όταν είναι σε κατάσταση standby ανάβει μόνο η οθόνη και μετά ξανά standby. Κανένας ήχος δεν ακούγεται ούτε βγαίνει το αντίστοιχο μήνυμα.

Επίσης αν βάλω Alarm να χτυπήσει σε συγκεκριμένη ώρα πάλι τα ίδια κάνει.

 

Έχει συμβεί σε κανένα αυτό?

 

τον ηχο τον εχεις ανοιξει??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

τον ηχο τον εχεις ανοιξει??? :blink:

 

Μα φυσικά :lol:,

είναι τσεκαρισμένο το play sound,

το Display message on screen

και το flash light for 5 minutes

 

 

Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι δεν εμφανίζεται και το μήνυμα που το κάνεις dismiss.

irouvas.com
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η μπαταρία μου ενώ την πρώτη μέρα μετά την φόρτιση δείχνει 90%,

την επόμενη αδειάζει εντελώς μέχρι σημείου soft reset.

 

Δεν δείχνει να τρέχει κάποιο πρόγραμμα, (το activesync το απενεργοποίησα με το τρυκ που αναφέρεται πιο πίσω), οπότε τι μπορεί να φταίει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και χρονια πολλα. Ειμαι κατοχος ενος mio 550 εδω και 15 μερες περιπου και ενω το μηχανημα μου φαινεται super εχω ωστοσο καποιες αποριες και θα ηθελα αν μπορουσατε να με βοηθησετε!

1. Οταν κανω soft reset χανονται η ημερομηνια και η ωρα (γυρνανε στην εργοστασιακη τους κατασταση Μαρτιος 2006). Βεβαια οταν συνδεομαι μεσω active sync γινεται ενημερωση και ολα καλα. Ειναι σωστο ομως να γινεται αυτο?

2.Πολλες φορες οταν παω να εγκαταστησω καποιο προγραμμα στην SD μου βγαζει το μηνυμα οτι δεν γινεται και να διαλεξω αλλο προορισμο, δηλαδη στην κυρια μνημη. Αλλες παλι φορες ενω ξεκιναει την εγκατασταση στην καρτα λιγο πριν φτασει στο τελος σταματαει και μου λεει οτι η εγκατασταση ηταν ανεπιτυχης και αναγκαζομαι να κανω εγκατασταση στην κυρια μνημη. Υπαρχουν προγραμματα που δεν μπορουν να εγκατασταθουν στην SD?

3.Οταν θελω να αντιγραψω αρχεια στην καρτα μετα απο λιγο σταματαει και μου λεει να ελεγξω τον διαθεσιμο χωρο στην μνημη και αν τα αρχεια που αντιγραφω ειναι κλειδωμενα (!!!) Αλλες παλι φορες μου λεει οτι η διευθυνση προορισμου δεν υπαρχει. Μολις αφαιρεσω την καρτα και την ξαναβαλω ολα δουλευουν ενταξει για λιγο και μετα παλι τα ιδια. Λετε να εχει προβλημα το μηχανακι ή η καρτα? (TwinMos Ultra-X SD 133x 2GB). Με ενα card reader writer μπορω να καταλαβω αν τοπροβλημα βρισκεται στην καρτα??

4. Και κατι τελευταιο γιατι δεν θελω να σας κουρασω ναδιαβαζετε ολοκληρα κατεβατα, μηπως μπορειτε να μου πειτε πως γινεται backup μεσω active sync???

 

Ελπιζω καποιος να μπορεσει να μου λυσει τις αποριες μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και χρονια πολλα. Ειμαι κατοχος ενος mio 550 εδω και 15 μερες περιπου και ενω το μηχανημα μου φαινεται super εχω ωστοσο καποιες αποριες και θα ηθελα αν μπορουσατε να με βοηθησετε!

1. Οταν κανω soft reset χανονται η ημερομηνια και η ωρα (γυρνανε στην εργοστασιακη τους κατασταση Μαρτιος 2006). Βεβαια οταν συνδεομαι μεσω active sync γινεται ενημερωση και ολα καλα. Ειναι σωστο ομως να γινεται αυτο?

2.Πολλες φορες οταν παω να εγκαταστησω καποιο προγραμμα στην SD μου βγαζει το μηνυμα οτι δεν γινεται και να διαλεξω αλλο προορισμο, δηλαδη στην κυρια μνημη. Αλλες παλι φορες ενω ξεκιναει την εγκατασταση στην καρτα λιγο πριν φτασει στο τελος σταματαει και μου λεει οτι η εγκατασταση ηταν ανεπιτυχης και αναγκαζομαι να κανω εγκατασταση στην κυρια μνημη. Υπαρχουν προγραμματα που δεν μπορουν να εγκατασταθουν στην SD?

3.Οταν θελω να αντιγραψω αρχεια στην καρτα μετα απο λιγο σταματαει και μου λεει να ελεγξω τον διαθεσιμο χωρο στην μνημη και αν τα αρχεια που αντιγραφω ειναι κλειδωμενα (!!!) Αλλες παλι φορες μου λεει οτι η διευθυνση προορισμου δεν υπαρχει. Μολις αφαιρεσω την καρτα και την ξαναβαλω ολα δουλευουν ενταξει για λιγο και μετα παλι τα ιδια. Λετε να εχει προβλημα το μηχανακι ή η καρτα? (TwinMos Ultra-X SD 133x 2GB). Με ενα card reader writer μπορω να καταλαβω αν τοπροβλημα βρισκεται στην καρτα??

4. Και κατι τελευταιο γιατι δεν θελω να σας κουρασω ναδιαβαζετε ολοκληρα κατεβατα, μηπως μπορειτε να μου πειτε πως γινεται backup μεσω active sync???

 

Ελπιζω καποιος να μπορεσει να μου λυσει τις αποριες μου!!!

 

Για το 1 δεν θυμάμαι και δεν το έχω εύκαιρο για να δοκιμάσω και να σου πω αν είναι λογικό να χάνει την ημερομηνία με soft reset. Κάποιος άλλος;

 

Για τα 2 + 3 υπάρχει περίπτωση να είναι και θέμα με την SD card.

Ειχαν αναφερθεί στο πρόσφατο παρελθόν προβλήματα με TwinMos (κι όχι μόνο). Ρίξε μια ματιά αν θέλεις στα πρώτα posts του τοπικ. Αν μπορείς (χωρίς να αγοράσεις) δοκίμασε άλλη κάρτα (άλλου κατασκευαστή) και δες αν έχεις τα ίδια προβλήματα. Προσωπικά με την ATP MMC 2GB 200x που έχω δεν έχω αντιμετωπίσει κάνενα πρόβλημα.

 

Για το 4 σου προτείνω SPB backup (super λύση) - για backup μέσω active synch δεν έχω ασχοληθεί καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα χρονια πολλα σε ολους.Μια ερωτηση,εχω το mio P350 και ψαχνω ενα προγραμμα,εστω και λιτο,που να καταγραφει απλα την διαδρομη και αν γινεται να την αποθηκευει (μεσω GPS εννοειται),χωρις να πληρωσω και γω δεν ξερω ποσα για ενα προγραμμα που κατα πασα πιθανοτητα οι πιο πολλες δυνατοτητες του θα μου ειναι αχρηστες για τα λεφτα που θα δωσω.Οποιος γνωριζει κατι ας μου πει και τον ευχαριστω:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα χρονια πολλα σε ολους.Μια ερωτηση,εχω το mio P350 και ψαχνω ενα προγραμμα,εστω και λιτο,που να καταγραφει απλα την διαδρομη και αν γινεται να την αποθηκευει (μεσω GPS εννοειται),χωρις να πληρωσω και γω δεν ξερω ποσα για ενα προγραμμα που κατα πασα πιθανοτητα οι πιο πολλες δυνατοτητες του θα μου ειναι αχρηστες για τα λεφτα που θα δωσω.Οποιος γνωριζει κατι ας μου πει και τον ευχαριστω:rolleyes:[/quote

 

Άντε και στην αποθήκευσα την διαδρομή σου! Μετα τι θέλεις να κάνεις αυτό που δημιουργήθηκε?

Link to comment
Share on other sites

Με καθε σεβασμο προς εσενα γιατι ρωτας εκπροσωπος της NGI εισαι?Ο τροπος που απαντησες με εκανε να ρωτησω.Αστο πανω μου το τι θα κανω εκει ειναι το προβλημα?Ισως κανω τα πειραματα μου εγω ενα απλο προγραμματακι ζητησα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα χρονια πολλα σε ολους.Μια ερωτηση,εχω το mio P350 και ψαχνω ενα προγραμμα,εστω και λιτο,που να καταγραφει απλα την διαδρομη και αν γινεται να την αποθηκευει (μεσω GPS εννοειται),χωρις να πληρωσω και γω δεν ξερω ποσα για ενα προγραμμα που κατα πασα πιθανοτητα οι πιο πολλες δυνατοτητες του θα μου ειναι αχρηστες για τα λεφτα που θα δωσω.Οποιος γνωριζει κατι ας μου πει και τον ευχαριστω:rolleyes:

 

Για κοιτα αν σου κανει αυτο:

http://www.freewareppc.com/communication/nonigpsplot.shtml

Link to comment
Share on other sites

Για το 1 δεν θυμάμαι και δεν το έχω εύκαιρο για να δοκιμάσω και να σου πω αν είναι λογικό να χάνει την ημερομηνία με soft reset. Κάποιος άλλος;

 

Για τα 2 + 3 υπάρχει περίπτωση να είναι και θέμα με την SD card.

Ειχαν αναφερθεί στο πρόσφατο παρελθόν προβλήματα με TwinMos (κι όχι μόνο). Ρίξε μια ματιά αν θέλεις στα πρώτα posts του τοπικ. Αν μπορείς (χωρίς να αγοράσεις) δοκίμασε άλλη κάρτα (άλλου κατασκευαστή) και δες αν έχεις τα ίδια προβλήματα. Προσωπικά με την ATP MMC 2GB 200x που έχω δεν έχω αντιμετωπίσει κάνενα πρόβλημα.

 

Για το 4 σου προτείνω SPB backup (super λύση) - για backup μέσω active synch δεν έχω ασχοληθεί καθόλου.

Ευχαριστω για την αμεση απαντηση. Θα κοιταξω μηπως η καρτα ειναι προβληματικη η μηπως δεν συνεργαζεται καλα με το MIO. Ευχαριστω και παλι stark και χρονια πολλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και χρονια πολλα. Ειμαι κατοχος ενος mio 550 εδω και 15 μερες περιπου και ενω το μηχανημα μου φαινεται super εχω ωστοσο καποιες αποριες και θα ηθελα αν μπορουσατε να με βοηθησετε!

1. Οταν κανω soft reset χανονται η ημερομηνια και η ωρα (γυρνανε στην εργοστασιακη τους κατασταση Μαρτιος 2006). Βεβαια οταν συνδεομαι μεσω active sync γινεται ενημερωση και ολα καλα. Ειναι σωστο ομως να γινεται αυτο?

 

Το πιθανότερο είναι να έχει βλάβη και να μην φορτίζεται η εφεδρική μπαταρία (χρησιμεύει για να παρέχει ενέργεια όταν βγάζεις την κανονική) και επειδή το soft reset ουσιαστικά διακόπτει προσωρινα την παροχή ενέργειας από την κανονική μπαταρία, η συσκευή σου μένει χωρίς καθόλου ενέργεια και χάνει την τρέχουσα ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και χρονια πολλα. Ειμαι κατοχος ενος mio 550 εδω και 15 μερες περιπου και ενω το μηχανημα μου φαινεται super εχω ωστοσο καποιες αποριες και θα ηθελα αν μπορουσατε να με βοηθησετε!

1. Οταν κανω soft reset χανονται η ημερομηνια και η ωρα (γυρνανε στην εργοστασιακη τους κατασταση Μαρτιος 2006). Βεβαια οταν συνδεομαι μεσω active sync γινεται ενημερωση και ολα καλα. Ειναι σωστο ομως να γινεται αυτο?

 

στο 350 τουλάχιστον δε συμβαίνει αυτό. Όταν κάνω soft reset η ημερομηνία δεν αλλάζει

Link to comment
Share on other sites

Το πιθανότερο είναι να έχει βλάβη και να μην φορτίζεται η εφεδρική μπαταρία (χρησιμεύει για να παρέχει ενέργεια όταν βγάζεις την κανονική) και επειδή το soft reset ουσιαστικά διακόπτει προσωρινα την παροχή ενέργειας από την κανονική μπαταρία, η συσκευή σου μένει χωρίς καθόλου ενέργεια και χάνει την τρέχουσα ώρα.

 

Tότε θα έπρεπε να κάνει και hard reset φυσιολογικά.;)

Μάλλον κάτι άλλο γίνεται..

Να ρωτήσω εγώ κάτι?

Το bt στο 350 δεν είναι προεγκατεστημένο?

Από τις ρυθμίσεις πατάω στο εικονίδιο, αλλά μου λέει ότι δεν υπάρχει εγκατεστημένο λογισμικό(ή κάτι τέτοιο..):worry: :worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Tότε θα έπρεπε να κάνει και hard reset φυσιολογικά.;)

Μάλλον κάτι άλλο γίνεται..

Να ρωτήσω εγώ κάτι?

Το bt στο 350 δεν είναι προεγκατεστημένο?

Από τις ρυθμίσεις πατάω στο εικονίδιο, αλλά μου λέει ότι δεν υπάρχει εγκατεστημένο λογισμικό(ή κάτι τέτοιο..):worry: :worry:

 

Αν εννοείς bluetooth, το 350 δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς bluetooth, το 350 δεν έχει.

 

Ναι, αυτό εννοώ.

Δεν έχει ε?:worry:

Κρίμα...:(

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους.

 

Επειδή ψήνομαι να πάρω το P350 διότι το είδα σε έναν γνωστό μου και μου άρεσε, θέλω να ρωτήσω εάν είναι φυσιολογικό το παρακάτω. Ενώ όλα πάνε jet και σαν λειτουργίες αλλά και στην πλοήγηση, εαν έχεις ανοιχτό το destinator και πατήσεις το κουμπί που είναι δίπλα στο joystick για να σβήσει τότε όταν το ξανάνοιξεις δεν μπορείς να κάνεις τίποτα και είσαι με το destinator κολλημένο. Όταν πατάς στην οθόνη ακούγεται μόνο ένα μπιπ. Μόνο με reset επανέρχεται ή εάν κλείσεις το διακοπτάκι on/off απο κάτω.

 

Είναι φυσιολογικό αυτό ή έχει πρόβλημα το συγκεκριμένο P350; Το destinator ειναι εγκατεστημένο στο Stick, το οποίο είναι αυτό που έδινε το αρχικό πακέτο.

 

 

Edit: Ξέχασα να αναφέρω ότι το ίδιο συμβαίνει εαν έχεις ανοιχτό το destinator και παράλληλα την εξοικονόμηση ενέργειας για να σβήνει μετά απο κάποιο χρονικό διάστημα που δεν το λειτουργείς. Εαν δεν έχεις ανοιχτό το destinator δεν παρουσιάζεται το συγκεκριμένο ζήτημα.

P4 2.6c @3.4| Epox 4PCA3+ | 1gb DDR400 | Thermalright SP94 | R9800 Pro | Audigy 2 | Seagate 120GB Sata | Antec SX1030B | Tagan TG480 | LG 1715S TFT
Link to comment
Share on other sites

geia sas! leme me ton antra mou (autos diladi perissotero...) na paroume to 350 i to 550. Malista eidame k tis poly xamiles times apo to mega market. Exoume omos tis eksis erotiseis:

aksizei na doseis parapano xrimata gia na exeis wifi kai bt; kai sygkekrimena ginetai meso bt na syndeseis to kinito sou k na to kaneis car kit; auto kurios mas endiaferei!

episis, tha ithela ma mou peite an einai aksiopisto to site ayto... ap' oti blepo, exete agorasei polloi. Pantos, eggyisi exei 1 xrono sto megamarket, eno ta alla magazia opws to play247.gr poy exei agorasei enas gnwstos mas parexei 2 xronia egyhsh. Giati arage ayth h diafora sthn egyhsh se sxesh me ola ta alla ilektronika katasthmata?

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει ουτε το ενα ουτε το αλλο το μεγα μαρκετ

απο τα τελη του νεου μηνα:wacko:

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους.

 

Επειδή ψήνομαι να πάρω το P350 διότι το είδα σε έναν γνωστό μου και μου άρεσε, θέλω να ρωτήσω εάν είναι φυσιολογικό το παρακάτω. Ενώ όλα πάνε jet και σαν λειτουργίες αλλά και στην πλοήγηση, εαν έχεις ανοιχτό το destinator και πατήσεις το κουμπί που είναι δίπλα στο joystick για να σβήσει τότε όταν το ξανάνοιξεις δεν μπορείς να κάνεις τίποτα και είσαι με το destinator κολλημένο. Όταν πατάς στην οθόνη ακούγεται μόνο ένα μπιπ. Μόνο με reset επανέρχεται ή εάν κλείσεις το διακοπτάκι on/off απο κάτω.

 

Είναι φυσιολογικό αυτό ή έχει πρόβλημα το συγκεκριμένο P350; Το destinator ειναι εγκατεστημένο στο Stick, το οποίο είναι αυτό που έδινε το αρχικό πακέτο.

 

 

Edit: Ξέχασα να αναφέρω ότι το ίδιο συμβαίνει εαν έχεις ανοιχτό το destinator και παράλληλα την εξοικονόμηση ενέργειας για να σβήνει μετά απο κάποιο χρονικό διάστημα που δεν το λειτουργείς. Εαν δεν έχεις ανοιχτό το destinator δεν παρουσιάζεται το συγκεκριμένο ζήτημα.

 

Στο δικο μου 350 δεν εχω παρατηρησει τιποτα τετοιο.

Ειναι εγκατεστημενο στην main memory με τον χαρτη στην MMC καρτα.

Ολα ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά,

Μου έδωσε ένας φίλος ένα Mio P350.Επειδή δεν γνωρίζει καθόλου Αγγλικά,μου είπε να του βρω τρόπο να γυρίσουν τα Windows στα Ελληνικά.Πέρασα το Pa***on.Ίσως το λάθος μου ήταν το ότι του είπα να το γράψει στην μνήμη της συσκευής και όχι στν κάρτα.Από εκείνη τη στιγμή όταν ξεκινάει γράφει Mio και μετά βγάζει μία λευκή οθόνη και τίποτε άλλο.Το έβαλα στο off γιά 1 λεπτό,αλλά τίποτα.Πείτε μου παρακαλώ τι πρέπει να κάνω γιά να επανέλθει.

Ευχαριστώ.Γιώργος.:help:

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά,

Μου έδωσε ένας φίλος ένα Mio P350.Επειδή δεν γνωρίζει καθόλου Αγγλικά,μου είπε να του βρω τρόπο να γυρίσουν τα Windows στα Ελληνικά.Πέρασα το Pa***on.Ίσως το λάθος μου ήταν το ότι του είπα να το γράψει στην μνήμη της συσκευής και όχι στν κάρτα.Από εκείνη τη στιγμή όταν ξεκινάει γράφει Mio και μετά βγάζει μία λευκή οθόνη και τίποτε άλλο.Το έβαλα στο off γιά 1 λεπτό,αλλά τίποτα.Πείτε μου παρακαλώ τι πρέπει να κάνω γιά να επανέλθει.

Ευχαριστώ.Γιώργος.:help:

 

Με ένα hard reset θα είναι σαν καινούριο(κοίταξε το manual πώς γίνεται).

Αλλά θα χαθούν όλα τα προγράμματα και όλα τα δεδομένα που είναι στη συσκευή.(δλδ θα είναι πραγματικά σαν καινούριο)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά,

Μου έδωσε ένας φίλος ένα Mio P350.Επειδή δεν γνωρίζει καθόλου Αγγλικά,μου είπε να του βρω τρόπο να γυρίσουν τα Windows στα Ελληνικά.Πέρασα το Pa***on.Ίσως το λάθος μου ήταν το ότι του είπα να το γράψει στην μνήμη της συσκευής και όχι στν κάρτα.Από εκείνη τη στιγμή όταν ξεκινάει γράφει Mio και μετά βγάζει μία λευκή οθόνη και τίποτε άλλο.Το έβαλα στο off γιά 1 λεπτό,αλλά τίποτα.Πείτε μου παρακαλώ τι πρέπει να κάνω γιά να επανέλθει.

Ευχαριστώ.Γιώργος.:help:

 

Anna αν εννοεις το par**on το προγραμματακι για να γραφεις ελληικα πολλοι την εχουν πατησει , οπως και εγω με τις ιδιες συνεπειες.Δεν γνωριζω καποιο προγραμμα να μεταφραζει τα αγγλικα win σε ελληνικα , αλλα και να υπαρχει τι να το κανει ο φιλος σου που δεν ξερει καθολου αγγλικα αφου ολα τα υπολοιπα προγραμματα ειναι στα αγγλικα...

 

Anyway το προβλημα διορθωνεται με hard reset και εννοειται να μην ξαναβαλεις το προγραμμα...Υποψιν θα σβηστουν τα παντα απο το 350 , οποτε θα πρεπει να τα ξαναεγκαταστατησεις!

 

Πως γινεται hard reset δεν γραφει το manual αναφερεται στις πρωτες σελιδες του παροντος τοπικ και απο οτι θυμαμαι , γινεται πατωντας το κουμπακι του soft reset και συγχρονως το joystik προς τα πανω!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς παιδιά δεν έχω καταφέρει τίοπτα.Δοκιμάζω με τον διακόπτη κλειστό και ανοιχτό,με το joystick προς τα πάνω αλλά τίποτα.Να μας πει κάποιος που το έχει κάνει πως ακριβώς γίνεται.
Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...