Jump to content

Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές


Cloud
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

dld sto strato pio light apo oti sthn astynomia ta pramata?

hlomo..

 

Καθόλουν χλωμό όπως τα λέω έτσι ακριβώς είναι! Κάτι ξέρω!

 

Σε καποια πραγματα ναι.Η αστυνομια ισως ειναι πιο δυσκολη απο το στρατο.οχι ομως και απο τις στρατιωτικες σχολες οπως ΣΜΥ και ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ.και μην ξεχνας οτι μενεις 40 μερες εσωκλειστος στη βασικη.κατι που δεν γινεται πια στο στρατο.ολα αυτα εξαρτονται και σε ποια σχολη θα πας βεβαια.

 

Ακριβώς!

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ έχω δηλώσει στο μηχανογραφικο 2 πρώτες σχολές στρατιωτικές , και μετά το ΤΕΙ που θέλω. Επειδη αποφάσισα ότι θέλω να παω στο τει αυτό κ οχι στις στρατιωτικες που ετσι κιαλλιως δεν πιανω, αν δε παω στα αγωνισματα κλπ απλά κόβομαι απο τις στρατιωτικες και είναι σαν να γινεται πρωτη επιλογη το ΤΕΙ , σωστα?

LAZIO IRRIDUCIBILI CURVA NORD

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους!!ειμαι νεα στην παρεα κ δεν εχω κ πολυ καλη σχεση με τους υπολογιστες!το λεω για να μου συγχωρησετε τυχον λαθη..γνωριζει καποιος αν παιρνουν γυναικεσ στα ε.κ.α.μ?
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω αν κ δεν γνωριζω τι ακριβως ειναι:D κ κατι αλλο..τι πιστευετε για την βαση στην αστυφυλακων??εχουμε ελπιδες να μπουμε???
Link to comment
Share on other sites

ελπιζω amyntas να καταλαβες οτι το ευχαριστω πηγε στον κοπο που εκανες να απαντησεις και οχι στο και τοσο "πετυχημενο" σχολιο σου
Link to comment
Share on other sites

στο 5 πεδιο 16700 περιπου..δυστυχωσ ημουν θεωρητικη και δεν εγραψα καλα στα μαθηματικα!!εδωσα απο τισ πρωτες..φετοσ δεν εκοψαν σχεδον καμια σε αντιθεση με περσυ!!εσυ?
Link to comment
Share on other sites

Το Ρεθυμνο νομιζω ειναι ΜΟΝΟ αντρικη σχολη χωρις να ειμαι σιγουρος...

Και marieke εδω καλα καλα σχεδον καμια γυναικα δεν βγαζει τα πολυ απλα αθληματα και ρωτας περι ΕΚΑΜ ?:)Συγνωμη και για το υφος μου ετσι ?Αλλα αμα και στην ΕΚΑΜ εισαχθουνε γυναικες ε παει θα βαρεσουνε διαλυση.Εσυ μπορει να αξιζεις ομως το 80-90 τοις εκατο δυστηχως δεν εχει ουτε καν την θεληση να προσπαθησει εξω στον δρομο , και την κανουνε για.. γραφειακι (δεν μιλαω για το εαν αξιζει καποια ετσι ?).

Link to comment
Share on other sites

tsilteas θελεις ακομα κομοτηνη?και εμενα εκει με βλεπω αν και θελω ρεθυμνο..

 

make it vamos3 please :)

Nai Komotini kai to poly-poly Xanthi.

Steile ena p.m. gia to ti eihate se oles tis PKE kai ton xrono s sto 1000ari.

Thnx ;)

Link to comment
Share on other sites

αγαπητε weskers στο ρεθυμνο περνουν σιγουρα και γυναικες,απλα ειναι ελαχιστες..το λεω με τετοια σιγουρια γιατι εχω μπει στη σχολη και τις εχω δει!απλα δεν ξερω κατα ποσο μετραει η επιλογη μου,αφου η βαθμολογια μου ειναι τετοια που δεν ξερω καν αν θα μπω αστυφυλακων!!οσο για τα ε.κ.α.μ δυστυχως εχεις δικιο!εδω δεν ξερω αν θα αντεξω στη βασικη!!!επειδη βλεπω οτι εισαι αρκετα ενημερωμενος,ξερεις αν επιτρεπονται τα σκουλαρικια?αν και στις υγειονομικες δεν ειχα προβλημα..και κατι ακομα εκτελουμε εντολες δευτεροετων και "καψωνια" οπως γινεται π.χ στη σ.τ.υ.α?εσυ εισαι πρωτοετης δοκιμος τωρα?και εγω εδινα περσυ αλλα....
Link to comment
Share on other sites

vamos3 οπως προειπα δεν εχω και την καλυτερη σχεση με τους υπολογιστες και ετσι δεν ξερω τι εννοεις με το"p.m":Oπαντως οι πκε δεν εχουν καμια διαφορα απο αυτες που περνατε εσεις!!οταν ειπα πως ημουν απο τις πρωτες εννοουσα οτι εδινα με την πρωτη ομαδα και μαλιστα ημουν δευτερη στις καταστασεις με τα ονοματα!!απ'οτι μου ειπαν το χιλιαρι το εκανα σε 3 κ 45 περιπου..πρωτη φορα βεβαια αφου ο καλυτερος χρονος μου στις προπονησεις ηταν 4.08
Link to comment
Share on other sites

γεια σας , ειμαι νεο μελος και θα ηθελα να μου δοσετε καποιες πληροφοριες που ξερετε για την ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΡΤΙΚΑ

Link to comment
Share on other sites

vamos3 οπως προειπα δεν εχω και την καλυτερη σχεση με τους υπολογιστες και ετσι δεν ξερω τι εννοεις με το"p.m":Oπαντως οι πκε δεν εχουν καμια διαφορα απο αυτες που περνατε εσεις!!οταν ειπα πως ημουν απο τις πρωτες εννοουσα οτι εδινα με την πρωτη ομαδα και μαλιστα ημουν δευτερη στις καταστασεις με τα ονοματα!!απ'οτι μου ειπαν το χιλιαρι το εκανα σε 3 κ 45 περιπου..πρωτη φορα βεβαια αφου ο καλυτερος χρονος μου στις προπονησεις ηταν 4.08

 

3:45 ? :wacko::lol::lol:

Posa moria evgales?

Link to comment
Share on other sites

προς τι τα :lol:?????δηλαδη εσυ σε ποσο?μετα απο ενα ολοκληρο χρονο προπονηση και το 3.45 πολυ ηταν..εβγαλα 16700 περιπου
Link to comment
Share on other sites

κοιτα marieke, απο τι ξερω τα σκουλαρικια δεν επιτρεπονται ουτε στις γυναικες.τουλαχιστον αυτο ισχυει στην ξανθη.ναι.στην βασικη μεσα θα εκτελεις αυτα που θα σου λενε οι 2ετης.καψωνια θα εχει αρκετα, απλα θα γινονται ομαδικα.δηλαδη δεν θα ερθει καποιος προσωπικα σε σενα να σου κανει καψωνι.και για καμψεις θα σας ριχνουν οι 2ετης και πολλα αλλα.επισης αφου ειπες οτι εβγαλες 16700 μορια, εισαι σιγουρα μεσα.δεν υπαρχει αμφιβολια.
ΕΛ.ΑΣ
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ αν και ψιλοαπογοητευτηκα με αυτα που μου ειπες!!!η αληθεια ειναι οτι εχω αρχισει και φοβαμαι την βασικη με ολα αυτα που ακουω!!το θελω βεβαια παρα πολυ να περασω και ελπιζω αυτο να με βοηθησει...
Link to comment
Share on other sites

Άκουσα ότι οι στρατιωτικές σχολές, ΣΜΥ και ΣΜΥΝ, ενώ βρίσκονται στο 5ο πεδίο, θα μεταφερθούν στο 2ο και στο 4ο απ' το επόμενο έτος. Ξέρεις κανείς αν αληθεύει;
Link to comment
Share on other sites

Καψωνια..Εμας στην σχολη μου δεν μας κανανε καψωνι τα 2αρια μας.Ειχαμε καλες σχεσεις απο την αρχη...Και οπως ειπε ο panagos εννοειται οτι απαγορευονται τα σκουλαρικια οπως επισης και τιποτα παραξενα μαλλια χωρις να ειναι πιασμενα μην ξεχνας οτι πας να γινεις Αστυνομικος οχι μοντελο.Τελος με 16700 απορω γιατι πιστευεις πως ισως δεν περασεις Αστυφυλακων.Μεσα εισαι.Χαλαρωσε.Οσο αναφορα την βασικη μην αγχωνεσαι τοσο , ενταξει θα ζοριστεις λιγο θα κουραστεις θα πιεστεις επειδη εισαι 40 ημερες μεσα , αλλα θα αντεξεις..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...