Jump to content

Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές


Cloud
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απλά ρωτάω εδώ γιατί όλο και κάποιος θα ξέρει οπότε αν μπορεί όποιος μαθαίνει κάτι να ενημερώνει και τους άλλους!
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

A oκ.Θα αργησουνε να μας παρουν τηλεφωνο.Πες σε οποιον ξερεις οτι θα μπουμε στα τελη του Οκτωμβριου φετος.Και πες επισης οτι δεν νομιζω να ασχοληθουνε 11 μερες πριν τις εκλογες , με τις προτιμησεις των 1795 εισακτεων της Αστυφυλακων και την επεξεργασια τους διοτι τωρα η Ελληνικη Αστυνομια ειναι απασχολημενη με το θεμα εκλογων και οτι οταν βρισκεται η χωρα σε προεκλογικη περιοδο τιποτα δεν μπορει να λειτουργησει σε ομαλους ρυθμους.
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλους τους μελλοντικούς συναδέλφους!!!:up:

 

Φέτος έδωσα με 10% και πέρασα με 16.526 μόρια

μετά απο 6 ΧΡΟΝΙΑ!!! (παππούς):lol:

 

Το κόβω να δηλώνω (70%) Ρέθυμνο ή (30%) Σητεία.

 

Πως το βλέπετε εσείς περνάω Ρέθυμνο; Τί λέει εκεί;:O

Σητεία τι παίζει

 

Και πάλι χαιρετισμούς!

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα πιστεύω ότι με τέτοι Βαθμό μάλλον Ρέθυμνο θα πας και μην ανησυχεις δεν είναι τιποτα πότε τελείωσες το 2001?

 

Τι έκανες τόσο καιρό?Αν επιτρέπεται βέβαια?

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλους τους μελλοντικούς συναδέλφους!!!:up:

 

Φέτος έδωσα με 10% και πέρασα με 16.526 μόρια

μετά απο 6 ΧΡΟΝΙΑ!!! (παππούς):lol:

 

Το κόβω να δηλώνω (70%) Ρέθυμνο ή (30%) Σητεία.

 

Πως το βλέπετε εσείς περνάω Ρέθυμνο; Τί λέει εκεί;:O

Σητεία τι παίζει

 

Και πάλι χαιρετισμούς!

 

24? Το οριο ηλικιας ποσο ειναι?

Hakuna matatA
Link to comment
Share on other sites

Με βαζετε σε πειρασμο να το κανω και γω οταν τελειωσω...

Αντι για στρατιωτικο μπηκες αστυνομια.

Τι σπουδασες αν επιτρεπεται?

Hakuna matatA
Link to comment
Share on other sites

Άντε καλές σπουδές!

 

LASDFGHJ:

Για τις εγγραφές γενικόερα: http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=829310&lngDtrID=244

 

Μπορείς να δείς και την προκήρηξη απο τη σελίδα του Υπουργείου Δημόσιας Τάξης όπου τα λέει όλα αναλυτικά.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας αστυνομικός ή δόκιμος εδώ μέσα πως μπορεί κάποιος να εκμεταλλευτεί τα πτυχία του μέσα στην αστυνομία αφότου έχει περάσει αστυφύλακας;

 

Τι δυνατότητες δύνονται; Ξέρω ότι έχει κάποια ερευνητικά εργαστήρια...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας αστυνομικός ή δόκιμος εδώ μέσα πως μπορεί κάποιος να εκμεταλλευτεί τα πτυχία του μέσα στην αστυνομία αφότου έχει περάσει αστυφύλακας;

 

Τι δυνατότητες δύνονται; Ξέρω ότι έχει κάποια ερευνητικά εργαστήρια...

 

Το πτυχιο σου ειναι ενα + στον μισθο.Μπορει αφου εχεις κανει μεταπτυχιακο στην ηλεκτρονικη να ασχοληθεις στο κεντρικο τμημα του δικτυου της ΕΛΑΣ.

 

Εdit:εννοω μη σας δουμε σε κανενα καναλι να δειχνετε τα βρακια σας!!

Hakuna matatA
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ 16972 ΜΟΡΙΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΡΔΙΤΣΑ?ΓΙΑ ΟΜΑΔΑΡΧΗΣ?

 

Δεν ξέρω αν σκεφτέις πως θα είναι άτομα με 18άρια τα οποία απότελούν περίπου τα 100 η 150 άτομα των ατόμων στην ασυφυλάκων!

 

Άσχετό εμείς Laptop δικαούμαστε?

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΣΤΕ ΔΕ ΘΕΩΡΟΥΜΑΣΤΕ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ LAPTOP.
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΣΤΕ ΔΕ ΘΕΩΡΟΥΜΑΣΤΕ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ LAPTOP.

 

Κρίμα!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Το πτυχιο σου ειναι ενα + στον μισθο.Μπορει αφου εχεις κανει μεταπτυχιακο στην ηλεκτρονικη να ασχοληθεις στο κεντρικο τμημα του δικτυου της ΕΛΑΣ.

 

Εdit:εννοω μη σας δουμε σε κανενα καναλι να δειχνετε τα βρακια σας!!

 

 

Άντε έγινε και αυτό! Έχω χάσει επεισόδια.

Όσο για το πτυχίο αυτό είναι ποιο σχετικό με χημεία και μικροβιολογία οπότε με βλέπω σε κανένα εγκληματολογικό εργαστήριο για αποτυπώματα ή αναλύσεις. Ε τώρα αν δεν γίνει και αυτό με βλέπω να δίνω κατατακτήριες ή πανελλήνιες για Αξιωματικών.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΣΤΕ ΔΕ ΘΕΩΡΟΥΜΑΣΤΕ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ LAPTOP.

Καλώς ήλθες στο myphone.

Μην γράφεις με κεφαλαία. Είναι σαν να φωνάζεις και είναι αντίθετο στους Όρους Χρήσης & Πρόσβασης.;)

Άντε έγινε και αυτό! Έχω χάσει επεισόδια.

Όσο για το πτυχίο αυτό είναι ποιο σχετικό με χημεία και μικροβιολογία οπότε με βλέπω σε κανένα εγκληματολογικό εργαστήριο για αποτυπώματα ή αναλύσεις. Ε τώρα αν δεν γίνει και αυτό με βλέπω να δίνω κατατακτήριες ή πανελλήνιες για Αξιωματικών.

Νομίζω (χωρίς να είμαι σίγουρος) ότι παίρνεις μόρια για την Σχολή Αξιωματικών.

Πάντως μεγάλη απόφαση πήρες. Μετά από πτυχίο & μεταπτυχιακό...

Εύχομαι ότι καλύτερο anyway.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον καταρχας percis ειναι ευχαριστο να εχουμε αλλον εναν μελλοντικο συναδελφο.Συγχαρητηρια για την επιλογη που εκανες αφου το Σωμα της Ελληνικης Αστυνομιας αποτελει μια πολυ καλη επιλογη.

 

Τωρα οσο αναφορα το πτυχιο σου υπαρχουν ειδικες εισαγωγικες εξετασεις στην σχολη αξιωματικων για κατοχους πτυχιου ΑΕΙ/ΤΕΙ.

Μορια Bασιλη δεν παιρνεις απλα εχεις δικαιωμα να δωσεις εξετασεις , ενδοαστυνομικες το τονιζω ΟΧΙ πανελλαδικες.

 

Τωρα για καποιες αλλες αποριες , το χαρτι απο το σχολειο που ειπε καποιος ειναι το δελτιο ατομικης επιτυχιας και θα το παρουμε μαλλον ΜΕΤΑ τον αγιασμο δηλαδη 11 Σεπτεμβριου και ΜΕΤΑ.

 

Φετος θα μπουμε τελη Οκτωμβριου ρωτησα εναν αξιωματικο σημερα που γνωριζω στο Α.Τ της περιοχης μου.]

 

Τελος percis επειδη εχεις πτυχιο ως μηχανικος υ/η μπορει να ενταχθεις σε καποια ειδικη υπηρεσια και πιο συγκεκριμενα στην Διωξη Ηλεκτρονικου Εγκληματος για παραδειγμα...

 

Αντε μελλοντικοι συναδελφοι ευχομαι να περασουμε ολοι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε ελεος δηλαδη..Εχεις κανει 15 φορες την ιδια ερωτηση ισως με αλλες λεξεις...Γιατι αγχωθηκες τοσο ?Ειπαμε..εσυ πρεπει να ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ εως οτου σε παρουνε τηλεφωνο.Η Αστυνομια δεν ειναι ΑΕΙ/ΤΕΙ ειναι στρατιωτικη σχολη εκει δεν πας να γραφτεις , σε παιρνουν τηλεφωνο και κανεις οτι ειναι να κανεις στο Α.Τ.:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...