Jump to content

Euro 2008 - Προκριματική Φάση


DENIOR
 Κοινοποίηση

Πιστεύετε πως θα προκριθεί η Εθνική στα τελικά του Euro 2008?  

239 members have voted

  1. 1. Πιστεύετε πως θα προκριθεί η Εθνική στα τελικά του Euro 2008?

    • Nαι
      139
    • Όχι
      90
    • ΔΞ/ΔΑ
      10


Recommended Posts

Αυτη η εμονη του Οτο να παιζει με το 4-3-3 μου τη δινει στα νευρα,δε μας παει ρε παιδια αυτο συστημα,εθνικη Ελλαδος ειμαστε οχι Βραζιλια,κατσουρανης δεξια,στον αξονα ο Μπασινας και αριστερα ο Καραγκουνης ετσι θα ξαναπαιξει και απο τη στιγμη που παιζει με 3 επιθετικους ας βαλει τον Σαλπιγγιδη και οχι τον Γιαννακοπουλο :mad:

 

Α και κατι αλλο δεν πιστευω οτι θα ξανανικησει η Τουρκια,οχι μονο γιατι παιζει στη γερμανια και ειναι τιμωρημενη αλλα επειδη εχει κανει 4 νικες και καποτε θα πρεπει να στραβοπατησει,δευτερον η Νορβηγια αν δε νικησει και τωρα βγαινει εκτος προκρισης,να το παιξετε διπλο στο στοιχημα;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 759
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ο Νικοπολίδης πάντοτε υπήρξε μία χρυσή μετριότητα. Ούτε καταπληκτικά ρεφλέξ είχε, ούτε γραπώνει την μπάλα στον αέρα. Αυτό που υποτίθεται ότι ήταν το ατού του, ήταν η αντίληψη στις φάσεις, η (σχετικά) σωστή κρίση του πότε να βγαίνει από το τέρμα και η ψυχραιμία του. Κάτι τέτοιο έκανε και στο ματς με την Τουρκία, σε μία φάση που ένας Τούρκος ξέφυγε και ο Αντώνης τον έκλεισε στην γραμμή του άουτ (νομίζω πριν φάμε το 1ο γκολ ήταν).

 

Σε κάθε περίπτωση όμως, πλέον τα χρόνια έχουν περάσει. Και αν πριν χρόνια που ήταν στον ΠΑΟ τον λέγανε «τροχονόμο», τώρα όχι απλά αμάξι περνάει αλλά νταλίκα ολόκληρη. :p

 

Συμφωνώ με τον Βασίλη, δεν είναι ο Νικοπολίδης η πηγή όλων των κακών. Ότι αποτελεί μέρος του προβλήματος είναι κάτι που ισχύει, αλλά ας μην στεκόμαστε μόνο σε αυτόν. Τα ίδια ισχύουν και για τον Χαριστέα, για παράδειγμα. Είμαστε που είμαστε ανίκανοι να παίξουμε επιθετικά, έχουμε και τον Χαριστέα που είναι άμπαλος μπροστά, άρα δεν υπάρχει περίπτωση να τον δούμε να περνάει και κανά αμυντικό. Έτσι, το μόνο που μένει είναι μπας και κάτσει καμία κόντρα να του ρθει η μπάλα να βάλει κανά γκολ ή να του κάνουν μία σέντρα να πάρει την κεφαλιά. Βράστα και άστα...

 

Από εκεί και πέρα, για Φύσσα και Δέλλα τα πράγματα είναι τραγικά. Αν το προσέξατε, ο Φύσσας (ένας κατεξοχήν αργός παίχτης στα νιάτα του άρα χελώνα πλέον) έτσι και του ρθει να κάνει καμιά προώθηση αργεί τόσο να γυρίσει ώστε μένουμε εκτεθειμένοι πίσω. Ο δε Δέλλας είναι τόοοοοοοοοσο αργός, που είναι καλύτερα να παίζει σε ένα χώρο 5x5 μέτρα, να φυλάει αυτόν τουλάχιστον. Απορώ γιατί παίζει Εθνική ακόμα, όταν από το Euro και μετά δεν έχει σταυρώσει σεζόν χωρίς να τραυματιστεί, αν δεν κάνω λάθος.

 

Τι μένει; Ένας Κατσουράνης να τρέχει για όλους (για πόσο ακόμα?), ο Καραγκούνης να πάρει κανά φάουλ και να τραβήξει κανά ξερό σουτ μπας και μπει κανά γκολ, ο Μπασινάς που δείχνει να μην μπορεί γενικώς, ο Σεϊταρίδης που είναι ικανός για το καλύτερο και για το χειρότερο. Α ναι, επίσης ο Γιαννακόπουλος που σπάνια παίζει στην θέση του (έλεος) και ο Σαμαράς που κάνει ότι μπορεί και δεν φτάνει.

 

Τα χουμε πει, καλός χρυσός και άγιος ο Ρεχάγκελ, μας έκανε πολλά καλά αλλά επίσης απέδειξε ότι έκανε λάθος που συνέχισε να επιστεύεται τους ίδιους παίχτες με τους οποίους πήρε το Euro, την στιγμή που όλα (Κύπελο Συνομοσπονδίων, προκριματικά Mundial 2006) έδειχναν ότι δεν μπορούσαν να ανταπεξέλθουν στις απαιτήσεις μίας Πρωταθλήτριας Ευρώπης. Ο σωστός προπονητής διαβλέπει έγκαιρα την λάθος νοοτροπία, τον κορεσμό, την κούραση, τα γηρατειά αν θέλετε, και κάνει τις απαραίτητες διορθωτικές κινήσεις πριν να είναι αργά. Ο Ρεχάγκελ δεν το έκανε και τα αποτελέσματα είναι αυτά που βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αυτη τη στιγμη ο καλυτερος παιχτης στην εθνικη ειναι ο Κατσουρανης αν εξαιρεσουμε τον γκεκα στην επιθεση,εγω δε θα παιζα με τον Μπασινα αλλα με τον κατσουρανη διπλα στον καραγκουνη,ο αγγελος δεν μπορει να παρει τα ποδια του πλεον,ας βαλει τον Γιαννακοπουλο στην θεση του που ειναι δεξι χαφ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξεκολλάτε με τον Νικοπολίδη,εκτίθεστε αν μη τι άλλο.Πριν τον αγώνα όταν συζητούσαμε δεν είδα κανέναν να πει "μα με τον Νικοπολίδη θα παίξουμε;;" Λέγαμε για Χαριστέα ή για Φύσσα κλπ αλλά για τον Νικοπολίδη δεν μίλησε κανείς.Καλώς ή κακώς την δεδομένη χρονική στιγμή είναι συνολικά ο καλύτερος και ο πιο έμπειρος.Και εν πάσει περιπτώσει ξεφύγετε από τα πρόσωπα.Δεν είναι εκεί το πρόβλημα.

 

Έχω γράψει πολύ πιο πριν από των αγώνα με την Τουρκία το αν συμφωνώ ή όχι με τη χρησιμοποίηση του Νικοπολίδη.

 

Σίγουρα είναι ο πιο έμπειρος,αλλά πλέον δεν είναι ο καλύτερος.

Όταν ο τερματοφύλακας έχει την αποκλειστική ευθύνη για δύο γκολ,τα οποία σημειώθηκαν σε έναν μόλις αγώνα,θεωρώ πως η παρουσία του συνιστά πρόβλημα για την ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνει... κάλλη στο "Τα Κάλι"

 

Μπορεί να ακούγεται αρχικά απίστευτο, όμως είναι πραγματικότητα. Η Ελλάδα έχει αντιμετωπίσει τρεις φορές τη Μάλτα εκτός έδρας και μετράει δύο ισοπαλίες και μία ήττα! Το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα, δεν έχει καταφέρει να κερδίσει δηλαδή ποτέ εκτός έδρας, μία ομάδα που αποτελεί την χαρά των περισσότερων εθνικών συγκροτημάτων της Ευρώπης.

 

Πλέον και μετά το παιχνίδι με την Τουρκία, όπου γέμισε με "πληγές" την ομάδα του Οτο Ρεχάγκελ, ο Γερμανός τεχνικός και οι παίκτες του ψάχνουν για την νίκη-εξιλέωση. Οχι για να μείνει "ζωντανή" στο κυνήγι της πρόκρισης (αυτό φρόντισε να της το χαρίσει η Βοσνία με τη νίκη της στο Οσλο), αλλά για να μπορέσει να επαναφέρει την αισιοδοξία στις τάξεις της ότι έχει μέλλον σαν ομάδα.

 

[...]

 

Πάντως ο Ρεχάγκελ σκέφτεται ήδη δύο αλλαγές για την ενδεκάδα, έστω και αν αυτές είναι επιβεβλημένες, λόγω της απουσίας του Σείταρίδη, αλλά και της αγωνιστικής κατάσταση του Γκέκα. Τη θέση του πρώτου θα πάρει, όπως όλα δείχνουν, ο Τοροσίδης, που δείχνει ότι είναι σε φόρμα. Οσον αφορά τον πρώτο σκόρερ της Μπουντεσλίγκα, αναμένεται να πάρει θέση στην αρχική ενδεκάδα και να μείνει εκτός ο Χαριστέας, που το Σάββατο έδειξε επηρρεασμένος από τον τραυματισμό του.

 

Από κει και πέρα οι υπόλοιπες θέσεις έχουν κατόχους και θα είναι οι ίδιοι που ήταν και στο ματς με την Τουρκία. Δηλαδή Νικοπολίδης, Φύσσας, Δέλλας, Κυργιάκος, Μπασινάς, Κατσουράνης, Καραγκούνης, Σαμαράς, Γιαννακόπουλος.

 

Η αποστολή της Εθνικής μπορεί να έχει στο νου της μόνο την κατάκτηση της νίκης, όμως περιμένει και τα καλά νέα από την Γερμανία. Και τα καλά νέα θα είναι να επικρατήσουν οι Τούρκοι και επί της Νορβηγίας, κάτι που θα σημαίνει ότι σε συνδυασμό με νίκη της Ελλάδας στη Μάλτα η Σκαδιναβοί θα έχουν μείνει πίσω στην διεκδίκηση της πρόκρισης.

 

[...]

 

Ο αγώνας στο "Τα Κάλι" θα ξεκινήσει στις 20:30 ώρα Ελλάδος και διαιτητής θα είναι ο Ποροτγάλος Ολιβέιρα Αλβες Γκαρσία με βοηθούς τους συμπατριώτες του: Ριμπέιρο-Τρίνγκο και 4ο τον επίσης Πορτογάλο Ντε Σόουζα.

 

πηγή: supersport.gr

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα του τερματοφύλακα δείχνει πόσο ανοργάνωτοι είμαστε.

Δε λέω ρε παιδιά καλός ο Αντώνης αλλά τελειώνει.

Μετά το παιχνίδι όλοι (κι εγώ μέσα) τον κράξαμε και με το δίκιο μας.

Ξεκινήσαμε την διαδοχολογία ώσπου κουβέντα στην κουβέντα φτάσαμε σ΄ένα σημείο που εμένα με μπέρδεψε...

-Ποιος θα αντικαταστήσει τον Νικοπολίδη;

-Μα φυσικά ο Χαλκιάς.

-Γιατί ο Χαλκιάς ρε παιδιά;

-Ε ποιος τότε;

Κι εδώ φαίνεται,όπως είπα και στην αρχή,ο ερασιτεχνισμός της ΕΠΟ,Ρεχάγκελ,ΜΜΕ κτλ

Πως φαίνεται αυτό;

Αυτό φίλοι μου φαίνεται απ΄το γεγονός ότι ο μέσος Έλληνας δεν γνωρίζει τον Δημήτρη Κωνσταντόπουλο.

Δεν είναι γνωστός στην Ελλάδα διότι παίζει στην Χάρτπουλ,ομάδα 2ης κατηγορίας στην Αγγλία.Για να προλάβω μερικούς,σας λέω πως ο τύπος βγάζει μάτια με την Χάρτπουλ (που απο τον επόμενο χρόνο θα παίζει 1η κατηγορία Αγγλίας=Ελληνική SL)

Γιατί λοιπόν ο Ρεχάγκελ δεν παίρνει τον Δημήτρη στην εθνική;

Γιατί τα ΜΜΕ δεν λένε τπτ για αυτές τις περιπτώσεις και ασχολούνται μόνο με το γκολ του Χαριστέα απέναντι στην Ναιμεγκεν;

ΓΙΑΤΙ δεν τον ξέρουν κι ούτε θέλουν να τον μάθουν...

Είπαμε,από premier και πάνω...

 

Τι λες; :lol: Hartlepool καραλολ. Δευτερη κατηγορια Αγγλιας αρα τεταρτη δικη μας. Και μην μου λες league one = Superleague. Σε παρακαλω τωρα, ας μην τα παραλεμε...

Link to comment
Share on other sites

Τι λες; :lol: Hartlepool καραλολ. Δευτερη κατηγορια Αγγλιας αρα τεταρτη δικη μας. Και μην μου λες league one = Superleague. Σε παρακαλω τωρα, ας μην τα παραλεμε...

 

Ίσως εννοεί από πλευράς επιπέδου ποδοσφαίρου...

 

Πάντως σύμφωνα με την ιστοσελίδα της αγγλικής ποδοσφαιρικής ομοσπονδίας (The F.A.), η Hartlepool βρίσκεται στην πρώτη θέση της Football League 2, της τέταρτης τη τάξει κατηγορίας.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ο Νικοπολίδης πάντοτε υπήρξε μία χρυσή μετριότητα.

 

 

Τα χουμε πει, καλός χρυσός και άγιος ο Ρεχάγκελ, μας έκανε πολλά καλά αλλά επίσης απέδειξε ότι έκανε λάθος που συνέχισε να επιστεύεται τους ίδιους παίχτες με τους οποίους πήρε το Euro, την στιγμή που όλα (Κύπελο Συνομοσπονδίων, προκριματικά Mundial 2006) έδειχναν ότι δεν μπορούσαν να ανταπεξέλθουν στις απαιτήσεις μίας Πρωταθλήτριας Ευρώπης. Ο σωστός προπονητής διαβλέπει έγκαιρα την λάθος νοοτροπία, τον κορεσμό, την κούραση, τα γηρατειά αν θέλετε, και κάνει τις απαραίτητες διορθωτικές κινήσεις πριν να είναι αργά. Ο Ρεχάγκελ δεν το έκανε και τα αποτελέσματα είναι αυτά που βλέπουμε.

 

συμφωνω απολυτα. θα πρεπει να ξερεις ποτε πρεπει να κανεις αλλαγες κ ποτε πρεπει να αποχωρησεις.;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζει σε λίγο η μάχη της Εθνικής Ελλάδας με τη Μάλτα στη Βαλέτα για τα προκριματικά του Euro 2008.

 

H σύνθεση της Εθνικής: Χαλκιάς, Βύντρα, Καψής, Τοροσίδης, Δέλλας, Κυργιάκος, Κατσουράνης, Μπασινάς, Καραγκούνης, Γκέκας, Σαλπιγγίδης.

 

Πηγη: Contra.gr

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχίζει σε λίγο η μάχη της Εθνικής Ελλάδας με τη Μάλτα στη Βαλέτα για τα προκριματικά του Euro 2008.

 

H σύνθεση της Εθνικής: Χαλκιάς, Βύντρα, Καψής, Τοροσίδης, Δέλλας, Κυργιάκος, Κατσουράνης, Μπασινάς, Καραγκούνης, Γκέκας, Σαλπιγγίδης.

 

Πηγη: Contra.gr

 

Πολλές εκπλήξεις έχει η σύνθεση της ομάδας.

Οι Νικοπολίδης,Σαμαράς,Γιαννακόπουλος,Χαριστέας και Φύσσας έμειναν εκτός ενδεκάδας,μαζί με τον τραυματία Σειταρίδη. Αν και μου φαίνεται ανεξήγητη η συμμετοχή του Καψή στο σχήμα (δε θα αναφερθώ ξανά στον Βύντρα),το προτιμώ από εκείνο του Σαββάτου.

Link to comment
Share on other sites

Τι λες; :lol: Hartlepool καραλολ. Δευτερη κατηγορια Αγγλιας αρα τεταρτη δικη μας. Και μην μου λες league one = Superleague. Σε παρακαλω τωρα, ας μην τα παραλεμε...

 

Είσαι σοβαρός φίλε μου;

Δηλαδή η ελληνική SL είναι στο ίδιο επίπεδο με την αγγλική PL;

Εγώ αναφέρομαι στην 1η Αγγλίας (στη οποία θα παίζει η Χάρτπουλ του χρόνου) που έχει ομάδες επιπέδου ελληνικής SL.

Τι να λέμε τώρα,το αγγλικό ποδόσφαιρο δεν είναι μόνο Manchester United και Chelsea,δες έναν αγώνα Championship ή 1ης-2ης κατηγορίας και θα με θυμηθείς...

 

Ανεξάρτητος;

 

LOL

Link to comment
Share on other sites

Δεν λεω για PL αλλα championship=Superleague. Και PL δλδ, κατι Watford, Fulham, Manchester City, Charlton, Sheffield ειναι πολυ καλυτερες απο τις δικες μας(σας, οπως θελεις παρε το);
Link to comment
Share on other sites

Τωρα θα γινουν ηρωες ε; Ασχετα αν παιζουμε το ιδιο χαλια, και αντιπαλος ειναι η Μαλτα!!!!!! Ακουστε τους γελοιους του μεγκα μιλανε λες και εχουμε τη μεικτη κοσμου :lol:
Link to comment
Share on other sites

Τουρκία - Νορβηγία 0 -2!!!Χαμός θα γίνει στον όμιλο μας

Μπράβο στην Εθνική για το αποτέλεσμα

 

ΥΓ: Χάσαμε τα άχαστα...

''Cold was my soul, untold was the pain I faced when you left me. A rose in the rain....So I swore to the razor that never, enchained would your dark nails of faith be pushed through my veins again''
Link to comment
Share on other sites

Πείραμε αυτό που θέλαμε και συνεχίζουμε.

Συνεχίζουμε να χάνουμε ευκαιρίες που δεν χάνονται και αυτό με προβληματίζει.

Πότε παίζουμε ξανά τώρα και με ποιον;

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια αλλα πολλες χαμενες ευκαιριες...

Επομενα 2 ματς τον Ιουνιο αν θυμαμαι καλα με Μολδαβια και... δεν θυμαμαι...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλό απόψε θεωρώ μόνο το αποτέλεσμα και το ότι επιτέλους ο Ρεχάγκελ αποφάσισε (αποφάσισε άραγε ή θα δούμε ξανά στο μέλλον μία από τα ίδια?) να ξεκολλήσει από τη γνωστή μίζερη εντεκάδα, παρατάσσοντας μια εντελώς αλλαγμένη ομάδα. Αλήθεια, αν είχε βάλει αυτούς τους παίκτες και με αυτό το σχήμα (5-3-2: τρία σεντερμπάκ, δύο ακραία μπακ, τρεις μέσους και δύο επιθετικούς) στο Καραϊσκάκη, πόσο διαφορετικά θα ήταν τα πράγματα????

Πάντως να συμφωνήσω ότι επιθετικά είμαστε ίδιοι και απαράλλαχτοι, χάσαμε πάλι τα άχαστα, πράγμα πολύ ανησυχητικό.

 

2-2 η Τουρκία (Τελικό)

Δεν ξέρω, μάλλον καλύτερο μου φαίνεται που ήρθαν ισοπαλία, παρά αν νικούσε η Τουρκία. Έτσι είμαστε σε απόσταση αναπνοής από τους γείτονες.

Εγώ προσωπικά ελπίζω σε ρεβάνς στην Τουρκία (αν δεν απατώμαι δεν παίξαμε ακόμα εκεί, έτσι δεν είναι???)

Ευτυχώς βέβαια που ισοφάρισαν οι Τούρκοι, γιατί έχαναν μέχρι το 72' με 2-0.

Ισοφάρησαν με δύο εύστοχα χτυπήματα φάουλ του Χαμίτ Αλτιντόπ (72' και 90').

 

Μετά από την αγωνιστική αυτή, η βαθμολογία του ομίλου είναι:

1. Τουρκία........13

2. Ελλάδα.........12

3. Βοσνία...........7

4. Νορβηγία.......7

5. Ουγγαρία.......6

6. Μάλτα...........4

7. Μολδαβία.......2

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, μάλλον καλύτερο μου φαίνεται που ήρθαν ισοπαλία, παρά αν νικούσε η Τουρκία. Έτσι είμαστε σε απόσταση αναπνοής από τους γείτονες.

Εγώ προσωπικά ελπίζω σε ρεβάνς στην Τουρκία (αν δεν απατώμαι δεν παίξαμε ακόμα εκεί, έτσι δεν είναι???)

 

Νομίζω τα σημερινά αποτελέσματα ήταν τα καλύτερα για την Εθνική για 2 λόγους:

1)Απομακρυνθήκαμε απ΄τους Νορβηγούς (κάλο αν σκεφτεί κανείς ότι έχουμε και παιχνίδι στο Όσλο)

2)Είμαστε πολύ κοντά στους Τούρκους και πλέον η πρωτιά θα παιχτεί,εκτός απροόπτου,στην Κωνσταντινούπολη.Ένα επιπλέον κίνητρο (+εκδίκηση) για το διπλό.

Η πρόκριση είναι στα χέρια μας...

 

Ανεξάρτητος;

 

LOL

Link to comment
Share on other sites

Πείραμε αυτό που θέλαμε και συνεχίζουμε.

Συνεχίζουμε να χάνουμε ευκαιρίες που δεν χάνονται και αυτό με προβληματίζει.

Πότε παίζουμε ξανά τώρα και με ποιον;

Τον Ιουνιο με 2 κολλητα μας στην εδρα μας με Ουγγαρια και Νορβηγια.σιγουρα το ενα χωρις τον κοσμο μας εκτος και αν γλυτωσουμε την τιμωρια :ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω τα σημερινά αποτελέσματα ήταν τα καλύτερα για την Εθνική για 2 λόγους:

1)Απομακρυνθήκαμε απ΄τους Νορβηγούς (κάλο αν σκεφτεί κανείς ότι έχουμε και παιχνίδι στο Όσλο)

2)Είμαστε πολύ κοντά στους Τούρκους και πλέον η πρωτιά θα παιχτεί,εκτός απροόπτου,στην Κωνσταντινούπολη.Ένα επιπλέον κίνητρο (+εκδίκηση) για το διπλό.

Η πρόκριση είναι στα χέρια μας...

 

Να υποθέσω ότι ανάλογα αν βγεις 1ος ή 2ος στον όμιλό σου, διασταυρώνεσαι με αντίστοιχο αντίπαλο στα τελικά??? Ή μήπως θα μπουν όλες οι ομάδες στην κλήρωση ανεξαρτήτως θέσης στον όμιλο???

Το πάμε αρκετά μακριά βέβαια γιατί έχουμε συνολικά 12 αγώνες από τους οποίους έχουμε παίξει τους 4. Δηλαδή κάποιος θα μπορούσε να ισχυριστεί ότι είμαστε ακόμα νωρίς, όταν απομένουν ακόμα 8 παιχνίδια.

Βέβαια όταν δεν έχεις μια αρκετά μεγάλη απόσταση τους τρίτους διεκδικητές της πρόκρισης (Νορβηγία), ο κάθε αγώνας μετράει, έστω και αν είναι νωρίς.

 

Εκτός από τα εκτός έδρας με Νορβηγία και Τουρκία (τα οποία αν τα παλέψουμε μπορούμε να τα πάρουμε, έστω και δύσκολα) νομίζω ότι όλα τα άλλα παιχνίδια είναι στα μέτρα μας να τα πάρουμε, αν δείξουμε την απαιτούμενη προσοχή.

 

 

Τον Ιουνιο με 2 κολλητα μας στην εδρα μας με Ουγγαρια και Νορβηγια.σιγουρα το ενα χωρις τον κοσμο μας εκτος και αν γλυτωσουμε την τιμωρια

 

Μπα, δεν το βλέπω να γλιτώνουμε την τιμωρία. Προσωπικά υπολογίζω τουλάχιστον μία αγωνιστική.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εγω ελπίζω στην πρωτια του ομίλου μας,για λόγους γοητρου,αν και οι Τουρκοι εχουν πια τα μέσα στην Ουεφα (αντιπροεδρο) με την εκλογη του Πλατινι και δεν ξεχνώ και την μαιμουδια που κέρδισαν στην Ουκρανια στα προκριματικά του Φιφα 2006

 

-Δεν ξερω και αν μετρα η πρωτια,στην κλήρωση για τους ομίλους της τελικής φάσης του Euro 2008- Σε καθε περίπτωση εχει μέλλον ακόμα η προκριση και για μας και για την Τουρκια,και λογικα θα γίνουν και άλλα ατυχή,αλλά και κάποια προβλέψιμα αποτελέσματα για όλους,και πάλι κάποιοι θα μιλάνε και θα γκρινιαζουν κλπ

 

-Ολα ειναι ανοικτα και εξαρταται από την κατάσταση των ομάδων την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη -Ελπιζω μη μας κοστίσει η τιμωρια του Καραισκακη,αν και παίζουμε με ευκολες θεωρητικα ομάδες τον Ιουνιο

Link to comment
Share on other sites

Τον Ιουνιο με 2 κολλητα μας στην εδρα μας με Ουγγαρια και Νορβηγια.σιγουρα το ενα χωρις τον κοσμο μας εκτος και αν γλυτωσουμε την τιμωρια :ninja:

 

Ουγγαρια και Μολδαβια ειναι παντως.:)

Link to comment
Share on other sites

Τον Ιουνιο με 2 κολλητα μας στην εδρα μας με Ουγγαρια και Νορβηγια.σιγουρα το ενα χωρις τον κοσμο μας εκτος και αν γλυτωσουμε την τιμωρια :ninja:

 

2 και 6 Ιουνίου εντός με Ουγγαρία και Μολδαβία αντίστοιχα.

Εύκολα παιχνίδια...

Μετά με Νορβηγία εκτός 12 του Σεπτέμβρη θα κριθεί λογικά και η πρόκριση.

 

Ανεξάρτητος;

 

LOL

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...