Jump to content

Euro 2008 - Προκριματική Φάση


DENIOR
 Κοινοποίηση

Πιστεύετε πως θα προκριθεί η Εθνική στα τελικά του Euro 2008?  

239 members have voted

  1. 1. Πιστεύετε πως θα προκριθεί η Εθνική στα τελικά του Euro 2008?

    • Nαι
      139
    • Όχι
      90
    • ΔΞ/ΔΑ
      10


Recommended Posts

ρε παιδεια δεκαεξι χρονων ειναι το παιδι ας παιξει λιγο στην ελπιδων. και ο σειταριδης ειναι καλος ετσι κι αλλιως, ας βρουμε καποιον για αριστερο μπακ και μετα να μιλαμε γιατι ο φυσσας ουτε για τη νικη βολου δεν κανει.
ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 759
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όπα, ηρέμησε. Άμα έβαζε τον Νίνη το Σάββατο και σημείωνε γκολ, θα σου λεγα αν θα ασχολιόσουν με το αν είναι Αλβανός ή όχι.

 

Φυσικά και δεν θα ασχολείτο, γιατί τότε θα «είχαμε πατήσει τους κ**ότουρκους»...

 

Ο Νίνης αισθάνεται και είναι Έλληνας.Εξυπακούεται πως θέλω να παίξει για την Εθνική ομάδα.Έχει τεράστιο ταλέντο.

 

Είμαι περίεργος να δω αν θα υπάρξουν μη αναγκαστικές αλλαγές στην ενδεκάδα μας,στον αγώνα της Τετάρτης,και κυρίως το αν ο Νικοπολίδης θα διατηρήσει τη θέση του (όπως υποψιάζομαι).

 

Θεωρώ λυπηρό το γεγονός ότι ο Βύντρα καλείται στην ομάδα.Εξάλλου,έχουμε δύο πολύ καλύτερους δεξιούς αμυντικούς στην αποστολή.

 

Ο Νίνης θα παίξει στην Εθνική Ανδρών, όταν έρθει η ώρα. Προς το παρόν είναι μία χαρά στην Εθνική Ελπίδων. Σε 1-2 χρόνια θα μπορεί να αποτελεί μέρος της Εθνικής Ανδρών.

 

Ο Νικοπολίδης εννοείται πως θα είναι και πάλι κάτω από τα δοκάρια.

 

«Λυπηρό»; Δεν νομίζεις πως είσαι λιγάκι υπερβολικός;

 

ρε παιδεια δεκαεξι χρονων ειναι το παιδι ας παιξει λιγο στην ελπιδων. και ο σειταριδης ειναι καλος ετσι κι αλλιως, ας βρουμε καποιον για αριστερο μπακ και μετα να μιλαμε γιατι ο φυσσας ουτε για τη νικη βολου δεν κανει.

 

Έχουμε τον Δάρλα και τον Σπυρόπουλο. Μπορεί σαν μονάδες να μην είναι - ακόμη - τόσο καλές, αλλά καλύτερα ένα καθαρό αριστερό μπακ, από λύση ανάγκης (Τοροσίδης), στα δύσκολα παιχνίδια...

 

Για τον Νίνη αναφέρθηκα πιο πάνω.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ο Νίνης θα παίξει στην Εθνική Ανδρών, όταν έρθει η ώρα. Προς το παρόν είναι μία χαρά στην Εθνική Ελπίδων. Σε 1-2 χρόνια θα μπορεί να αποτελεί μέρος της Εθνικής Ανδρών.

 

«Λυπηρό»; Δεν νομίζεις πως είσαι λιγάκι υπερβολικός;

.

 

Ο Νίνης βρίσκεται σε πολύ καλύτερη κατάσταση από τον Γιαννακόπουλο.Η ηλικία του δεν πρέπει να αποτελέσει τροχοπέδη στη συμμετοχή του στην ομάδα.

Ίσως πρέπει να παίξει για λίγους αγώνες στην Ελπίδων.Ωστόσο,πιστεύω πως μπορεί να προσφέρει από τώρα και στην Ανδρών.

 

Όχι.

Απορώ πως αγωνίζεται στον Παναθηναικό και στην Εθνική Ελλάδος ένας παίκτης,ο οποίος είναι τόσο ασταθής,τόσο επιρρεπής στο λάθος και τόσο επιπόλαιος στις κινήσεις του.

Link to comment
Share on other sites

Ο Νίνης βρίσκεται σε πολύ καλύτερη κατάσταση από τον Γιαννακόπουλο.Η ηλικία του δεν πρέπει να αποτελέσει τροχοπέδη στη συμμετοχή του στην ομάδα.

Ίσως πρέπει να παίξει για λίγους αγώνες στην Ελπίδων.Ωστόσο,πιστεύω πως μπορεί να προσφέρει από τώρα και στην Ανδρών.

 

Όχι.

Απορώ πως αγωνίζεται στον Παναθηναικό και στην Εθνική Ελλάδος ένας παίκτης,ο οποίος είναι τόσο ασταθής,τόσο επιρρεπής στο λάθος και τόσο επιπόλαιος στις κινήσεις του.

 

Προσωπικά πιστεύω πως η χρησιμοποίηση του Νίνη από τώρα στην Εθνική Ανδρών, μόνο κακό μπορεί να του κάνει. Δεν υπάρχει λόγος βιασύνης, δεν πρόκειται να γίνουμε Βραζιλία/Ιταλία/Αργεντινή με την συμμετοχή του Νίνη.

 

Αναφορικά με τον Βύντρα. Θα μπορούσες να πεις πως διαφωνείς με την κλήση του στην Εθνική. Θα μπορούσες να πεις ότι διαφωνείς με την παρουσία του στον Παναθηναϊκό. Αλλά το να κρίνεις την παρουσία του ως «λυπηρή» είναι υπερβολικό. Συν τοις άλλοις, δεν μπορεί να ξέρεις εσύ ή εγώ καλύτερα από τόσους προπονητές (γιατί εκτός από τον Ρεχάγκελ και τον Μουνιόθ, ο Βύντρα έπαιζε και με τους προηγούμενους προπονητές του Παναθηναϊκού).

 

Κατά τη δική μου γνώμη - όντας κι εγώ φίλαθλος του Παναθηναϊκού - πιστεύω πως ο Βύντρα είναι ένας μέτριος παίκτης, ο οποίος θα μπορούσε κάλλιστα να αποτελεί μία καλή εναλλακτική επιλογή. Η συνεχής όμως κριτική του και το γεγονός πως θεωρείται σχεδόν πάντα ο κύριος φταίχτης στις κακές εμφανίσεις του Παναθηναϊκού, έχουν ρίξει τη ψυχολογία του στο ναδίρ. Αυτό πιστεύω εγώ και το στηρίζω στο γεγονός πως δεν υπάρχει κανένας λόγος να συνεχίσει να παίζει σε Εθνική και Παναθηναϊκό, εάν οι προπονητές κρίνουν ότι δεν μπορεί να προσφέρει. Ούτε μπόνους παίρνουν από τις τυχόν συμμετοχές του, ούτε πριμ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

για το καλο του ιδιου του βυντρα ο παναθηναικος και η εθνικη θα πρεπει να εχουν εναν καλο δεξιο χαφ και αυτον σαν ενναλακτικη.οσον αφορα το νικοπολιδη πιστευω οτι θα πρεπει να επισπευσει την αποχωρηση του απο την εθνικη τουλαχιστον, προκειμενου να μην απαξιωθει αλλο..

γενικα παντως βλεπω παικτες στην ελλαδα που πραγματικα απορω πως γινετε να εφτασαν σε αυτο το σημειο και να πληρωνονται με τετοιυς μισθους...

Link to comment
Share on other sites

Ο Βύντρα δεν μπορεί να προσφέρει ούτε ως βασική ούτε ως εναλλακτική λύση.Δε διαθέτει ίχνος ποδοσφαιρικής ευφυίας,δεν έχει καλή μεταβίβαση,υποπίπτει πολύ εύκολα σε φάουλ.

Επιμένω στον χαρακτηρισμό που χρησιμοποίησα.

 

Τη στιγμή που κάνει τόσα πολλά λάθη,φυσιολογικό είναι να δέχεται σκληρή κριτική.

Σίγουρα οι προπονητές γνωρίζουν πολλά περισσότερα από μένα.Έχω μάτια όμως και βλέπω τις αποκαρδιωτικές εμφανίσεις που κάνει (και) φέτος ο Βύντρα.

Link to comment
Share on other sites

για το καλο του ιδιου του βυντρα ο παναθηναικος και η εθνικη θα πρεπει να εχουν εναν καλο δεξιο χαφ και αυτον σαν ενναλακτικη.οσον αφορα το νικοπολιδη πιστευω οτι θα πρεπει να επισπευσει την αποχωρηση του απο την εθνικη τουλαχιστον, προκειμενου να μην απαξιωθει αλλο..

γενικα παντως βλεπω παικτες στην ελλαδα που πραγματικα απορω πως γινετε να εφτασαν σε αυτο το σημειο και να πληρωνονται με τετοιυς μισθους...

 

Για τους μισθούς φταίνε πολλά πράγματα τα οποία δεν είναι της παρούσης να αναληθούν.

 

Καλύτερη εναλλακτική λύση για την Εθνική τουλάχιστον υπάρχει. Ο Τοροσίδης μπορεί κάλλιστα να αγωνιστεί ως βασικός, αφού το κάνει ήδη στον Ολυμπιακό.

 

Ο Νικοπολίδης όπως δήλωσε θα αποχωρήσει από την ενεργό δράση του χρόνου. Έχουμε μέλλον ακόμα - και πολλά γκολ να δεχθούμε...

 

Ο Βύντρα δεν μπορεί να προσφέρει ούτε ως βασική ούτε ως εναλλακτική λύση.Δε διαθέτει ίχνος ποδοσφαιρικής ευφυίας,δεν έχει καλή μεταβίβαση,υποπίπτει πολύ εύκολα σε φάουλ.

Επιμένω στον χαρακτηρισμό που χρησιμοποίησα.

 

Τη στιγμή που κάνει τόσα πολλά λάθη,φυσιολογικό είναι να δέχεται σκληρή κριτική.

Σίγουρα οι προπονητές γνωρίζουν πολλά περισσότερα από μένα.Έχω μάτια όμως και βλέπω τις αποκαρδιωτικές εμφανίσεις που κάνει (και) φέτος ο Βύντρα.

 

Με αυτά που λες θα ήταν καλύτερα να πάει και να γίνει φούρναρης... Για ποιό λόγο χρησιμοποιείται ακόμα (στην Εθνική, εδώ δεν συζητάμε για τον Παναθηναϊκό);

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Με αυτά που λες θα ήταν καλύτερα να πάει και να γίνει φούρναρης... Για ποιό λόγο χρησιμοποιείται ακόμα (στην Εθνική, εδώ δεν συζητάμε για τον Παναθηναϊκό);

 

Καταρχάς,ο ομοσπονδιακός προπονητής κρίνει έναν παίκτη από τις εμφανίσεις που κάνει σε συλλογικό επίπεδο ώστε να αποφασίσει αν πρέπει να κληθεί ή όχι στην Εθνική ομάδα.

 

Όπως έγραψα και προηγουμένως,η απόδοση του Βύντρα στη φετινή σεζόν δε δικαιολογεί σε καμία περίπτωση τη συμμετοχή του στην αποστολή της Ελλάδας.Γι'αυτό και απορώ με τη συγκεκριμένη απόφαση του Ρεχάγκελ.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς,ο ομοσπονδιακός προπονητής κρίνει έναν παίκτη από τις εμφανίσεις που κάνει σε συλλογικό επίπεδο ώστε να αποφασίσει αν πρέπει να κληθεί ή όχι στην Εθνική ομάδα.

 

Όπως είπα και προηγουμένως,η απόδοση του Βύντρα στη φετινή σεζόν δε δικαιολογεί σε καμία περίπτωση τη συμμετοχή στην αποστολή της Ελλάδας.Γι'αυτό και απορώ με τη συγκεκριμένη απόφαση του Ρεχάγκελ.

 

Για να τον καλεί όμως, σημαίνει πως βλέπει κάτι που ίσως να μην βλέπουμε εμείς. Αλλιώς είναι ψυχασθενής, κάτι που νομίζω απέχει παρασάγγας από τον Ρεχάγκελ.

 

Η διαφορά μας είναι ότι εγώ είμαι έτοιμος να δεχθώ πως ο Βύντρα έχει περιθώρεια βελτίωσης και μπορεί να δικαιολογήσει την ύπαρξη του τόσο στον Παναθηναϊκό, όσο και στην Εθνική ομάδα, ενώ εσύ όχι.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Για να τον καλεί όμως, σημαίνει πως βλέπει κάτι που ίσως να μην βλέπουμε εμείς. Αλλιώς είναι ψυχασθενής, κάτι που νομίζω απέχει παρασάγγας από τον Ρεχάγκελ.

 

Η διαφορά μας είναι ότι εγώ είμαι έτοιμος να δεχθώ πως ο Βύντρα έχει περιθώρεια βελτίωσης και μπορεί να δικαιολογήσει την ύπαρξη του τόσο στον Παναθηναϊκό, όσο και στην Εθνική ομάδα, ενώ εσύ όχι.

 

Ψυχασθενής δεν είναι ο Ρεχάγκελ.Απλώς έχει κάποιες εμμονές.Ο Χαριστέας είναι η πιο αντιπροσωπευτική.

 

Ο Βύντρα είναι 26 ετών.Τα τελευταία δύο χρόνια δε μου έχει δώσει κανένα δείγμα ότι έχει περιθώρια βελτίωσης.Δεν μπορώ λοιπόν να δικαιολογήσω την παρουσία του στην Εθνική ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Ψυχασθενής δεν είναι ο Ρεχάγκελ.Απλώς έχει κάποιες εμμονές.Ο Χαριστέας είναι η πιο αντιπροσωπευτική.

 

Ο Βύντρα είναι 26 ετών.Τα τελευταία δύο χρόνια δε μου έχει δώσει κανένα δείγμα ότι έχει περιθώρια βελτίωσης.Δεν μπορώ λοιπόν να δικαιολογήσω την παρουσία του στην Εθνική ομάδα.

 

Πάω πάσο γιατί δεν πρόκειται να λήξει αυτή η κουβέντα. Εξ άλλου ο Βύντρα είναι γενικά μία πονεμένη ιστορία για εμάς τους Παναθηναϊκούς...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

ο νικοπολιδης πρεπει να φυγει τωρα..τον ευχαριστουμε για την προσφορα του αλλα ειναι καιρος να καταλαβει και ο ιδιος οτι ηρθε και γι αυτον το πληρωμα του χρονου...οσο για ενναλακτικες σηφακης-κοτσολης ειναι δυο αξιοπιστες λυσεις..

αντωνακη Enough!!!

Link to comment
Share on other sites

ο βύντρα ΔΕΝ είναι δεξί μπακ..καταρχήν αποκτήθηκε ως λίμπερο-στόπερ που έπαιζε στον πανηλειακό..μετά η φυγή του γιούρκα και κάποιες λανθασμένες επιλογές (ραγκουελ,μίτου) τον έκαναν αναγκαστικά δεξί μπακ θέση για την οποία δεν έχει τα απαραίτητα στοιχεία...σε κάθε ματς του ΠΑΟ με σοβαρό εξτρέμ στην πλευρά του εκθέτει την άμυνα ανεπανόρθωτα..πολύ λίγος και καθόλου έμπιστος παίκτης...
Link to comment
Share on other sites

πολυ κριμα που η μεγαλη κατρακυλα ξεκινησε απο τις αηδιες που καναν στο πεταλο! Ντροπή τους ! Και τι θα εγραφε τελοσπαντων αυτο το πανο!? Τόοοοσο σημαντικο ηταν για τα χαρμανια στο πεταλλο ,αν σηκωνοταν ενα πανο:mad: Οτι και να εγραφε! Προτιμησαν να πλακωσουν τα παιδια που θελαν να σηκωσουν το πανο και να δημιουργηθει αυτο το χαος? Εκτος κι αν το πανο ειχε τιποτα σβαστικες απανω οποτε εχουν δικαιολογια. Αλλα δε νομιζω οι Κυπριοι να σηκωναν σβαστιγκες. Σε πολυ περιεργες εποχες ζουμε....:(
Link to comment
Share on other sites

ο βύντρα ΔΕΝ είναι δεξί μπακ..καταρχήν αποκτήθηκε ως λίμπερο-στόπερ που έπαιζε στον πανηλειακό..μετά η φυγή του γιούρκα και κάποιες λανθασμένες επιλογές (ραγκουελ,μίτου) τον έκαναν αναγκαστικά δεξί μπακ θέση για την οποία δεν έχει τα απαραίτητα στοιχεία...σε κάθε ματς του ΠΑΟ με σοβαρό εξτρέμ στην πλευρά του εκθέτει την άμυνα ανεπανόρθωτα..πολύ λίγος και καθόλου έμπιστος παίκτης...

 

Αν και παναθηναικος θα συμφωνησω

 

Νομιζω ομως οτι δεν ποναμε στη θεση του δεξι μπακ,υπαρχουν ενα σωρο θεσεις που πρεπει να κοιταξουμε στο μελλον

 

Οσο αναφορα την 11αδα για το παιχνιδι με τη Μαλτα θεωρω οτι πρεπει να παιξει ο Σαλπιγγιδης με τον Γκεκα μπροστα και οχι ο Σαμαρας,ιδιαιτερα εαν παιξει κλειστα η Μαλτα που θα παιξει χρειαζομαστε ενα γρηγορο σεντερ φορ οπως ο Σαλπιγγιδης

 

Αν παιξει ο Γιαννακοπουλος πρεπει να παιξει δεξι χαφ και οχι αριστερα η ως κρυφος σεντερ φορ,το παλικαρι δε μπορει να σουταρει

 

Εμενα η θεση που με καιει ειναι το αριστερο μπακ και η αποδοση του Δελλα εαν παιξει,ελεος

 

μη παιξει παλι ο ρεχαγκελ με 4-3-3,δε μας παει αυτο το συστημα,θελουμε και αλλον χαφ στο κεντρο

Link to comment
Share on other sites

πολυ κριμα που η μεγαλη κατρακυλα ξεκινησε απο τις αηδιες που καναν στο πεταλο! Ντροπή τους ! Και τι θα εγραφε τελοσπαντων αυτο το πανο!? Τόοοοσο σημαντικο ηταν για τα χαρμανια στο πεταλλο ,αν σηκωνοταν ενα πανο:mad: Οτι και να εγραφε! Προτιμησαν να πλακωσουν τα παιδια που θελαν να σηκωσουν το πανο και να δημιουργηθει αυτο το χαος? Εκτος κι αν το πανο ειχε τιποτα σβαστικες απανω οποτε εχουν δικαιολογια. Αλλα δε νομιζω οι Κυπριοι να σηκωναν σβαστιγκες. Σε πολυ περιεργες εποχες ζουμε....:(

 

Στο sportime σήμερα έγραφε ότι το πανώ ήθελαν να το σηκώσουν οπαδοί του ΑΠΟΕΛ. Ο λόγος που έγιναν αυτά που έγιναν είναι ότι οι οπαδοί του ΑΠΟΕΛ είναι αδελφοποιημένοι με αυτούς του ΠΑΟ.

Οπότε κάποιοι "φίλαθλοι" μόλις είδαν ότι ήταν του ΑΠΟΕΛ έδρασαν...

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα του τερματοφύλακα δείχνει πόσο ανοργάνωτοι είμαστε.

Δε λέω ρε παιδιά καλός ο Αντώνης αλλά τελειώνει.

Μετά το παιχνίδι όλοι (κι εγώ μέσα) τον κράξαμε και με το δίκιο μας.

Ξεκινήσαμε την διαδοχολογία ώσπου κουβέντα στην κουβέντα φτάσαμε σ΄ένα σημείο που εμένα με μπέρδεψε...

-Ποιος θα αντικαταστήσει τον Νικοπολίδη;

-Μα φυσικά ο Χαλκιάς.

-Γιατί ο Χαλκιάς ρε παιδιά;

-Ε ποιος τότε;

Κι εδώ φαίνεται,όπως είπα και στην αρχή,ο ερασιτεχνισμός της ΕΠΟ,Ρεχάγκελ,ΜΜΕ κτλ

Πως φαίνεται αυτό;

Αυτό φίλοι μου φαίνεται απ΄το γεγονός ότι ο μέσος Έλληνας δεν γνωρίζει τον Δημήτρη Κωνσταντόπουλο.

Δεν είναι γνωστός στην Ελλάδα διότι παίζει στην Χάρτπουλ,ομάδα 2ης κατηγορίας στην Αγγλία.Για να προλάβω μερικούς,σας λέω πως ο τύπος βγάζει μάτια με την Χάρτπουλ (που απο τον επόμενο χρόνο θα παίζει 1η κατηγορία Αγγλίας=Ελληνική SL)

Γιατί λοιπόν ο Ρεχάγκελ δεν παίρνει τον Δημήτρη στην εθνική;

Γιατί τα ΜΜΕ δεν λένε τπτ για αυτές τις περιπτώσεις και ασχολούνται μόνο με το γκολ του Χαριστέα απέναντι στην Ναιμεγκεν;

ΓΙΑΤΙ δεν τον ξέρουν κι ούτε θέλουν να τον μάθουν...

Είπαμε,από premier και πάνω...

 

Ανεξάρτητος;

 

LOL

Link to comment
Share on other sites

Στο sportime σήμερα έγραφε ότι το πανώ ήθελαν να το σηκώσουν οπαδοί του ΑΠΟΕΛ. Ο λόγος που έγιναν αυτά που έγιναν είναι ότι οι οπαδοί του ΑΠΟΕΛ είναι αδελφοποιημένοι με αυτούς του ΠΑΟ.

Οπότε κάποιοι "φίλαθλοι" μόλις είδαν ότι ήταν του ΑΠΟΕΛ έδρασαν...

 

Ε και τι θα εγραφαν μωρε? ''Η κυπρος μαζι σας'' και τετοια...Καθολου μυαλο δεν εχουνε ρε γμτ....Ολοκληρο γηπεδο,και οι παιχτες ακομα παραρηρηστε το! ,κοιτουσαν παγωμενοι.Απιστευτες ανωριμοτητες και κομπλεξ.100% σιγουρος ειμαι οτι παρομοιες βλακειες θα καναμε κι εμεις οι Παναθηναικοι,για να μη πω μονο για τα χαρμανια των Ολυμπιακων.

μου ερχεται στο μυαλο η εικονα ενος κουκουλοφορου που εχει σπασει το καθισμα και κοπαναει λυσσασμενος...τι παίρνουνε ρε !

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πιστεύω ότι το 98% των φιλάθλων που θα τους ζητούσαν να κάνουν την ενδεκάδα της εθνικής πριν από τον αγώνα με τους Τούρκους θα ξεκινούσαν από τον Νικοπολίδη.

Αλλά τα είπαμε, για όλα φταίει ο Αντώνης. Το είπαν και οι αντικειμενικοί σχολιαστές. Ο κ. Σωτηρακόπουλος. Ο Αντώνης φταίει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πιστεύω ότι το 98% των φιλάθλων που θα τους ζητούσαν να κάνουν την ενδεκάδα της εθνικής πριν από τον αγώνα με τους Τούρκους θα ξεκινούσαν από τον Νικοπολίδη.

Αλλά τα είπαμε, για όλα φταίει ο Αντώνης. Το είπαν και οι αντικειμενικοί σχολιαστές. Ο κ. Σωτηρακόπουλος. Ο Αντώνης φταίει.

 

πόσες φορές έχει υποπέσει σε λάθη, μοιραία ή όχι ο αντωνάκης όμως? είμαι γενικά άνθρωπος που συγχωρεί αλλά πόσο ποια υπομονή να κάνουμε...δε λέω δεν υπάρχουν δεν υπάρχουν και πολλές αξιόλογες εναλλακτικές λύσεις, αλλά η επιλογή Χαλκιά που κάνει καταπληκτικό πρωτάθλημα ή Σηφάκη(παρόλο τις γκέλες του) είναι αναγκαστική για τα επόμενα ματς...ρεζιλεύεται και μόνος του δεν το καταλαβαίνει? εδώ τα τρώει αποο το γιό του στη διαφήμιση, όπως δήλωσε και ο Γεωργίου :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τους σχολιαστες το παρατηρησα κι εγω,όλο εξυπναδες και ύφος!

Δε μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να τρωμε στη μαπα ενα γερο που με γελοιους λαικισμους προσπαθει να παραστησει το σουπερ γ@μικουλα πρωην παιδι των λουλουδιών,και απο την αλλη ενα τυπο που για καθε τι εχει να πει και μια ασχετη θεωρια.Για τους Αντωνηδες τα λεω αν δε το καταλαβατε:rolleyes:

κακα τα ψεματα παντως ο παλιος Νικοπολιδης του Παναθηναικου εχει σταματησει να υπαρχει εδω και χρονια,με εξαιρεση καποιες αναλαμπες.

Απο το ματσ επιβεβαιωθηκε επισης ποσο λαλακας και ψωροεγωισταρος ειναι αυτος ο βαρδινογιαννης που αφησε παιχτη με τσαγανο σαν το Κυριακο να φυγει:O Τυπαρα γυρνα στη Παναθα!!!

Link to comment
Share on other sites

Η ουσία είναι μία.

Ότι έγινε έγινε (δυστυχώς).

Κοιτάμε μπροστά και ας ελπίσουμε πραγματικά το παιχνίδι με την Τουρκία να έγινε μάθημα για τους διεθνείς μας και στα επόμενα παιχνίδια να δείξουν τελείως διαφορετικό πρόσωπο.

Και η απόλυτη μαγκιά θα είναι να πάνε στην Τουρκία και να κερδίσουν!

Ίδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

Το κορυφαίο για τον Ρεχάγκελ το είπε ένας ακροατής του sport-fm σήμερα το μεσημέρι:

«Άμα βλέπεις άνθρωπο 80 χρονών να βάφει τα μαλλιά του καστανοκόκκινα πάει να πει ότι έχει ξεκουτιάνει..» :lol: :rotfl:

 

@gattis

Συμφωνώ ότι έχει κάνει γκέλες. Αλλά αυτό είναι διαφορετικό με αυτό που λέω εγώ. Όσο για τον Χαλκιά, μόνος του τα βάζει μέσα....

άλλο να κάνει κάποιος γκέλες και άλλο να μην το ξεκινάς. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξεκολλάτε με τον Νικοπολίδη,εκτίθεστε αν μη τι άλλο.Πριν τον αγώνα όταν συζητούσαμε δεν είδα κανέναν να πει "μα με τον Νικοπολίδη θα παίξουμε;;" Λέγαμε για Χαριστέα ή για Φύσσα κλπ αλλά για τον Νικοπολίδη δεν μίλησε κανείς.Καλώς ή κακώς την δεδομένη χρονική στιγμή είναι συνολικά ο καλύτερος και ο πιο έμπειρος.Και εν πάσει περιπτώσει ξεφύγετε από τα πρόσωπα.Δεν είναι εκεί το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...