Jump to content

Friends (NBC)


PaFmAn
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kai egw simera to eida,kai apogoiteytika gia teleytaio episodio,krima...
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και εγώ το είδα και το περίμενα ποιο... δεν ξέρω αλλά σιγά τι πάθανε? μόνο ο Τσαντλερ με την Μόνικα μετακόμισαν 2 ώρες μακρυά μικρό το κακό :p
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

ενταξει...ολοι ηταν στεναχωρημενοι γιατι θα εχαναν κατα καποιο τροπο την "εστια"τους!οπως+να το κανουμε που τους εχανες που τους εβρισκες στο σπιτι του chandler+της monica ηταν!

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για τους λάτρεις των Friends έχει βγει το βιντεοπαιχνίδι FRIENDS: The One With All the Trivia (το οποίο πρόσφατα κυκλοφόρησε και στα γνωστά μέρη :whistle: ) που τεστάρει τις γνώσεις σας με Quiz γύρω από τη σειρά!

 

Δείτε το site http://www.tothegame.com/game.asp?id=4765

 

Προς το παρόν υπάρχει μόνο για PS2 αλλά νομίζω ότι θα βγει και για PC.

Link to comment
Share on other sites

Oh My God!!!! :lol:

 

Νομίζω οτι πλέον μιλάμε για την απόλυτη εκμετάλευση των FRIENDS!

 

Και το χειρότερο όλων είναι οτι μετά το box set με τις δέκα σεζόν που παρείγγειλα από το amazon, με βλέπω να αγοράζω το παιχνίδι αυτό όσο πατάτα και να είναι.

 

Πάει το δώρο των χριστουγέννων!!!!!

 

:cry: :cry:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Oh My God!!!! :lol:

 

Νομίζω οτι πλέον μιλάμε για την απόλυτη εκμετάλευση των FRIENDS!

 

Και το χειρότερο όλων είναι οτι μετά το box set με τις δέκα σεζόν που παρείγγειλα από το amazon, με βλέπω να αγοράζω το παιχνίδι αυτό όσο πατάτα και να είναι.

 

Πάει το δώρο των χριστουγέννων!!!!!

 

:cry: :cry:

απο πο ειπες οτι το παραγγειλες?μπορεις να μου δωσεις την διεθυνση γιατι θελω να τα αποκτησω και εγω?

Link to comment
Share on other sites

απο πο ειπες οτι το παραγγειλες?μπορεις να μου δωσεις την διεθυνση γιατι θελω να τα αποκτησω και εγω?

Από εδώ

Σημείσωση: Πρόκειται για το Βρεττανικό Amazon.

Link to comment
Share on other sites

έχω βρει το πακέτο με τα αυθεντικά dvd με όλα τα φιλαράκια σε amazon κλπ με τιμή 150 ευρώ. στην ελλάδα το φέρνει μόνο η audio visual και η τιμή του αγγίζει τα 270 ευρώ όπου το έχω βρεί. το πακέτο με τα 150 ευρώ δυστυχώς ενώ έχει βουλγάρικα και άλλεσ γλώσσες δεν έχει ελληνικά

ξέρει κάποιοσ που μπορώ να το βρώ πρώτον όλο το πακέτο με όσα λιγότερα λεφτά γίνεται, ή αν υπάρχει τρόποσ επειδή κατέβασα όλους τους υπότιτλους χωρίς επανεγγραφή των dvd να το δώ σε κάποιο deck?? γιατί στον υπολογιστή γίνεται σίγουρα με bsplayer.

εννοείται από την άλλη ότι μπορώ να τα κατεβάσω όλα από dc και να βάλω τους υπότιτλους αλλά τα θέλω αυθεντικά γιατί αξίζει.:)

cypherth
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Για τους λάτρεις των Friends έχει βγει το βιντεοπαιχνίδι FRIENDS: The One With All the Trivia (το οποίο πρόσφατα κυκλοφόρησε και στα γνωστά μέρη :whistle: ) που τεστάρει τις γνώσεις σας με Quiz γύρω από τη σειρά!

 

Δείτε το site http://www.tothegame.com/game.asp?id=4765

 

Προς το παρόν υπάρχει μόνο για PS2 αλλά νομίζω ότι θα βγει και για PC.

 

Σήμερα βγήκε και για PC το παιχνιδάκι :up:

Είναι γύρω στα 2 GB, μόλις βρω χρόνο να το παίξω θα σας πω γνώμη :)

Link to comment
Share on other sites

2GB gia ena trivial??

den paraeinai polla?

Υποθέτω ότι θα περιέχει πολλές φωτογραφίες και βίντεο, δεν εξηγείται αλλιώς. Θα το δω το βράδυ και θα σας πω :)

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω ότι θα περιέχει πολλές φωτογραφίες και βίντεο, δεν εξηγείται αλλιώς. Θα το δω το βράδυ και θα σας πω :)

 

Το αγόρασες αν ναι απο ποιο κατάστημα και πόσο γιατί έχω κοιτάξει στα μεγαλύτερα καταστήματα στο internet και αν βρώ κάτι έχουν μόνο για το PS2

 

Έχω κοιτάξει και σε torrents μήπως το βρώ μέχρι να κυκλοφορήσει στην Ελλάδα αλλά κανείς δεν το έχει απο ότι φαίνετε.

 

(Αν δεν κάνω λάθος στο εξωτερικό το πουλάνε 10-15 Ε)

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασες αν ναι απο ποιο κατάστημα και πόσο γιατί έχω κοιτάξει στα μεγαλύτερα καταστήματα στο internet και αν βρώ κάτι έχουν μόνο για το PS2

 

Έχω κοιτάξει και σε torrents μήπως το βρώ μέχρι να κυκλοφορήσει στην Ελλάδα αλλά κανείς δεν το έχει απο ότι φαίνετε.

 

(Αν δεν κάνω λάθος στο εξωτερικό το πουλάνε 10-15 Ε)

Το κατέβασα από torrentleech.

Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασα από torrentleech.

Πληρώνεις για να το κατεβάσεις? Καλά, έτσι και αλλιώς μπήκα στο site που γράφεις και δεν μπορώ να το βρω.. Ξέρουμε αν υπάρχει περίπτωση (καλά, επιστημονική φαντασία θα πω τώρα) να βγει και για xbox? Λέμε τώρα..

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Oh My God!!!! :lol:

 

Και το χειρότερο όλων είναι οτι μετά το box set με τις δέκα σεζόν που παρείγγειλα από το amazon,

 

 

φιλε, αυτο ειναι region 2, δηλαδη εχει ελληνικους υπότιτλους, σωστα;

 

Πόσο σου στοίχισε με μεταφορικά; (αν το έχεις ηδη πάρει) και πόσες μέρες έκανε να έρθει;

Άμα κολλήσει να το σουτάρω???

 

Kawasaki Street Warriors

Link to comment
Share on other sites

Πληρώνεις για να το κατεβάσεις? Καλά, έτσι και αλλιώς μπήκα στο site που γράφεις και δεν μπορώ να το βρω.. Ξέρουμε αν υπάρχει περίπτωση (καλά, επιστημονική φαντασία θα πω τώρα) να βγει και για xbox? Λέμε τώρα..

Δεν πληρώνεις, πρέπει όμως να είσαι γραμμένος.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έπαιξα το παιχνίδι! Είναι τέλειο!

 

Μερικές ερωτήσεις είναι υπερβολικά δύσκολες (πχ τι χρώμα παπούτσια φορούσε η Phoebe όταν έκανε jogging με την Rachel), άλλα για κάποιον που έχει δει τόσες φορές τη σειρά όπως εγώ οι περισσότερες είναι εύκολες.

Η αφήγηση γίνεται από την Janice, τον Gunther και τον Jack, οι οποίοι δίνουν συνέντευξη και σε μερικά video.

Οι κατηγορίες είναι διάφορες αλλά η καλύτερή μου είναι αυτή που σου δείχνει μια σκηνή από ένα επεισόδιο και πρέπει να βρεις τον τίτλο του επεισοδίου :)

 

Συνιστάται ανεπιφύλακτα :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ! Εγω θα το πάρω απο κάπου και θα το παίξω το παιχνιδάκι !
Link to comment
Share on other sites

Δεν πληρώνεις, πρέπει όμως να είσαι γραμμένος.

Γράφτηκα, το κατέβασα, αλλά είναι .torrent Πως μπορώ να το ανοίξω? Με ποιο πρόγραμμα? Sorry, αλλά όπως έχω ξαναπεί, είμαι ελαφρώς άσχετη..

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Γράφτηκα, το κατέβασα, αλλά είναι .torrent Πως μπορώ να το ανοίξω? Με ποιο πρόγραμμα? Sorry, αλλά όπως έχω ξαναπεί, είμαι ελαφρώς άσχετη..

Με έναν οποιονδηποτε torrent client. Προτείνω τον μTorrent.

Για οποια απορία μη διστάσεις να ρωτήσεις στο κατάλληλο thread φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έπαιξα το παιχνίδι! Είναι τέλειο!

 

Μερικές ερωτήσεις είναι υπερβολικά δύσκολες (πχ τι χρώμα παπούτσια φορούσε η Phoebe όταν έκανε jogging με την Rachel), άλλα για κάποιον που έχει δει τόσες φορές τη σειρά όπως εγώ οι περισσότερες είναι εύκολες.

Η αφήγηση γίνεται από την Janice, τον Gunther και τον Jack, οι οποίοι δίνουν συνέντευξη και σε μερικά video.

Οι κατηγορίες είναι διάφορες αλλά η καλύτερή μου είναι αυτή που σου δείχνει μια σκηνή από ένα επεισόδιο και πρέπει να βρεις τον τίτλο του επεισοδίου :)

 

Συνιστάται ανεπιφύλακτα :)

 

Thanx για την ενημέρωση!

Ανυπομονώ να το πάρω :love:

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έπαιξα το παιχνίδι! Είναι τέλειο!

 

Μερικές ερωτήσεις είναι υπερβολικά δύσκολες (πχ τι χρώμα παπούτσια φορούσε η Phoebe όταν έκανε jogging με την Rachel), άλλα για κάποιον που έχει δει τόσες φορές τη σειρά όπως εγώ οι περισσότερες είναι εύκολες.

Η αφήγηση γίνεται από την Janice, τον Gunther και τον Jack, οι οποίοι δίνουν συνέντευξη και σε μερικά video.

Οι κατηγορίες είναι διάφορες αλλά η καλύτερή μου είναι αυτή που σου δείχνει μια σκηνή από ένα επεισόδιο και πρέπει να βρεις τον τίτλο του επεισοδίου :)

 

Συνιστάται ανεπιφύλακτα :)

 

Ροζ δε φορούσε ? Δε θυμάμαι πολύ καλά, το μόνο που μου έχει μείνει απο αυτή τη σκηνή είναι η Phoebe να τρέχει σαν τη τρελή :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μια διεύθυνση σχετική με το παιχνίδι

 

http://friendstriviagame.warnerbros.com/

 

Έχει και μια διαφορετική ερώτηση ανα μέρα!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έπαιξα το παιχνίδι! Είναι τέλειο!

 

Μερικές ερωτήσεις είναι υπερβολικά δύσκολες (πχ τι χρώμα παπούτσια φορούσε η Phoebe όταν έκανε jogging με την Rachel), άλλα για κάποιον που έχει δει τόσες φορές τη σειρά όπως εγώ οι περισσότερες είναι εύκολες.

Η αφήγηση γίνεται από την Janice, τον Gunther και τον Jack, οι οποίοι δίνουν συνέντευξη και σε μερικά video.

Οι κατηγορίες είναι διάφορες αλλά η καλύτερή μου είναι αυτή που σου δείχνει μια σκηνή από ένα επεισόδιο και πρέπει να βρεις τον τίτλο του επεισοδίου :)

 

Συνιστάται ανεπιφύλακτα :)

To κατέβασα και εγώ.

Έχει την ψιλοπλάκα του αν και φαίνεται (κάνει μπαμ) ότι ειναι προχειροδουλειά.

Αρκετά άθλιο από άποψη Interface και gameplay (menu κλπ).

Πάντως για να πω την αλήθεια το βαρεθηκα μέσα σε μιση μέρα. Έκατσα έπαιξα κανα 2ωρο με παρέα κιόλας αλλα ντάξει καταντάει ανιαρο μετά από μερικές ώρες παιχνιδιού και μόλις καταλαγιάσει ο αρχικός ενθουσιασμός.

Θα το πρότεινα μονο για κατεβασμα/πειρατικό περισσότερο για να ικανοποιηθεί η περιέργεια.. Δεν αξίζει να το αγοράσεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...