Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά,μια ερώτηση..έχω αο παλιά αυτό το κινητό αλλά βγάζει κάποια προβλήματα..είχα ένα memory stick μέσα,στα 512 γεμάτο,τόσο πολύ που υπήρχε 1 ΜΒ κενό μόνο.Αποτέλεσμα το κινητό να κολλάει συνεχώς..Πράγματι,χθες πήρα μια νέα κάρτα μνήμης στα 2 gb,αλλά το κινητό ακόμα κολλάει..Αν του κάνω μια αναβάθμιση θα φτιάξει αυτό; Αν μεταφέρω αρχεία απο τη μνήμη του τηλεφώνου στη κάρτα;

 

τι μπορεί να είναι η αιτία των κολλημάτων;

 

Βασικα κοίτα να είναι όσο πιο άδεια γίνεται η μνήμη τηλεφώνου. Λογικα γι'αυτό κολλάει.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις κανα προγραματακι που να μετραει ακριβως το σημα (ποσο

σημα εχουμε)

περιμενω τα φωτα σας

ευχαριστω

 

MYPHONE EXPLORER για τον υπολογιστή και super bluetooth hack αν το περάσεις σε άλλο κινητό και μπεις στα αρχεία του δικού σου. Τεσταρισμενα και τα δύο με w810.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Μήπως υπάρχει τρόπος στο super bluettoth hack να μην ζητάει στον άλλον τον κωδικό ?:(

 

Οχι, αυτο απαγορευεται λογω προσωπικων δεδομενων.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Μήπως υπάρχει τρόπος στο super bluettoth hack να μην ζητάει στον άλλον τον κωδικό ?:(

Για σκέψου να επιτρεπόταν... Ο κάθε wanna be hacker θα έμπαινε στο τηλέφωνο σου και θα έπαιρνε ότι ήθελε χωρίς να καταλάβεις τίποτα...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά του να κάνεις χακεριές (όπως λες) με το να είσαι ένα απλό script kiddie είναι τεράστια. Ας μην επεκταθούμε όμως άλλο γιατί ήδη είμαστε εκτός topic.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.μηπως μπορει να βοηθηση καποιος.οταν ανοιγω την καμερα και το φλασ αυτο αναβοσβηνει συνεχεια.πως σταθεροποιειται?
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά είναι bug. Μάλλον πας για αναβάθμιση. Δοκίμασες να πας Ρυθμίσεις->Ενεργοποίηση φωτισμού;
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τελευταια το κινητο παρουσιασε προβλημα με την καμερα του... Εστιαζει δυσκολα, αργει, δεν βγαινει το πρασινο καδρο στην οθονη και το κυριοτερο δεν μπορει να τραβηξει φωτογραφιες!! Πιεζω το πληκτρο αλλα ματαια,αρνειται πεισματικα να παρει φωτογραφιες! Βεβαια καμια φορα το πιανουν οι καλες του και βγαζει 1-2!

 

Η καμερα του φταιει, το κουμπι για την ληψη φωτογραφιων ή κατι αλλο? Παντως εχω μια εξτρα καμερα για το συγκεκριμενο κινητο που την ειχα βρει καποτε κατω!!! Λεω να το ανοιξω και να του την περασω αν χρειαστει! Τι λετε?

 

κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αν είναι στην εγγύηση καλύτερα να το πας για service κάποιο προβλημα θα έχει η κάμερα.
http://i252.photobucket.com/albums/hh40/than0s/mobile/walkman.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό πωλείται ακόμα; Έχω μια αναβάθμιση από vodafone και σκέφτομαι να το αγοράσω.

Παρ'το!! προκειται για σοβαρο και αξιολογο κινητο.αν δεν εχεις "κολλημα" με οτι οι λειτουργιες του ειναι ξεπερασμενες...(κακη καμερα,1ηγενιας mp3 player) τοτε μην το σκεφτεσαι καθολου (προσωπικη παντα αποψη) και (+) κατοχος του κινητου :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βασικά αν είναι στην εγγύηση καλύτερα να το πας για service κάποιο προβλημα θα έχει η κάμερα.

 

Στο τσακ προλαβαινω την εγγυση, 5 Μαιου ληγει!!

Link to comment
Share on other sites

@gongisone:

Όπως είπε κ ο RAVER, χαλαρά πάρ'το! Τώρα που έχει κ πιο χαμηλή τιμή (φαντάζομαι δλδ, έχω καιρό να τσεκάρω) συμφέρει. Παραμένει ένα απο τα χρηστικότερα και ομορφότερα (για μένα) κινητά που κυκλοφορούν και συναγωνίζεται άνετα νεότερα του.

 

Οι λειτουργίες του δε νομίζω οτι είναι πια κ τόσο ξεπερασμένες, εκτός κ αν ξαφνικά θεωρούμε οτι δε μπορούμε να ζήσουμε χωρίς οθόνες αφής, wi-fi κλπ !

Η καμερούλα του είναι μια χαρά για walkman κινητό, ο mp3 player πολύ καλός σε απόδοση κ ήχο - οκ, τώρα που έχω δοκιμάσει κ διάφορα άλλα mp3 players όπως ipod κ sony, φαίνεται λίγο ξεπερασμένος λόγω 1ης γενιάς αλλά μόνο σε οτι αφορά μενού, πλοήγηση ή κάτι ανάλογο και ΟΧΙ στον ήχο.

 

Απο java τα πάντα, οποιοδήποτε κειμενάκι θέλεις, το κάνεις html σελίδα κ τη βλέπεις άνετα και όμορφα στο κινητό, απο customising πολλά βήματα προστά (αν μπεις στο αντίστοιχο thread θα χαθείς!) εγώ που έχω και τα ηχειάκια του έχω σωθεί. Ταξίδια, διακοπές, γραφείο κλπ τα έχω μαζί κ έχω full hi-fi στο τσεπάκι! :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω στείλει εδώ και περίπου ένα μήνα το w810 γιά επισκευή (λευκή οθόνη) μέσω του καταστήματος που το αγόρασα αλλά ακόμη ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Έχει κάποιος ανάλογη εμπειρεία από το service ?
Link to comment
Share on other sites

έχω ανάλογη εμπειρία από λευκή οθόνη k750 και ήθελε καινούρια οθόνη για να στρώσει :)
για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό πωλείται ακόμα; Έχω μια αναβάθμιση από vodafone και σκέφτομαι να το αγοράσω.

 

Aν θέλεις να το αγοράσεις καλύτερα να μην το πάρεις απο την vodafone για να μην έχεις μετά παράπονο.:)

Link to comment
Share on other sites

Έχω στείλει εδώ και περίπου ένα μήνα το w810 γιά επισκευή (λευκή οθόνη) μέσω του καταστήματος που το αγόρασα αλλά ακόμη ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Έχει κάποιος ανάλογη εμπειρεία από το service ?

 

 

Αγαπητέ μου, πολύ κακώς το έστειλες μέσω του καταστήματος που το αγόρασες.

Αυτό θα σου κοστίσει πολύ σε χρόνο, καθώς το κατάστημα θα πρέπει να το στείλει στο σέρβις της se , όπου μπορούσες να το πας μόνος σου και μετά πάλι το σέρβις στο κατάστημα.Αυτό το πήγαινε-έλα είναι πολύ χρονοβόρο γιατί όπως καταλαβαίνεις δεν πρόκειται να κάνουν τη διαδρομή μόνο για σένα, αλλά προφανώς περιμένουν να μαζευτούν και άλλα κινητά για να τα πάνε όλα μαζί, ή στην καλύτερη έχουν κανονισμένο 1 -2 δρομολόγια τη βδομάδα.

Οπότε θα περιμένεις, όπως καταλαβαίνεις......:(

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ρώτησα στη vodafone και δεν πωλείται πια, μου είπαν οτι έχει αποσυρθεί εδώ και δυο μήνες.

Δεν παίζει να το πάρω από αλλού γιατί θέλω να εκμεταλευτώ την επιδότηση, οπότε μάλλον

ξεκινάω έρευνα αγοράς για κάτι άλλο. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ρώτησα στη vodafone και δεν πωλείται πια, μου είπαν οτι έχει αποσυρθεί εδώ και δυο μήνες.

Δεν παίζει να το πάρω από αλλού γιατί θέλω να εκμεταλευτώ την επιδότηση, οπότε μάλλον

ξεκινάω έρευνα αγοράς για κάτι άλλο. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

 

Aπο τον γερμανό πάρε εκει θα το έχει:)

Link to comment
Share on other sites

@gongisone

 

Και γω κάτοχος του w810 είμαι δεν λέω καλό είναι αλλά τα χρονάκια του τα δίχνει όσο να ναι.Πρόσφατα αγόρασα το κ530 και είναι gg .Αν ασχολήσε κιόλας το μετατρέπεις και σε w610 και είσαι οκ, με flash themes,walkman 2,acoustic drivers και πάει λέγοντας.

http://i252.photobucket.com/albums/hh40/than0s/mobile/walkman.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ρώτησα στη vodafone και δεν πωλείται πια, μου είπαν οτι έχει αποσυρθεί εδώ και δυο μήνες.

Δεν παίζει να το πάρω από αλλού γιατί θέλω να εκμεταλευτώ την επιδότηση, οπότε μάλλον

ξεκινάω έρευνα αγοράς για κάτι άλλο. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Aν δεν το βρισκεις μπορει να παρεις το w610i το οποιο ειναι και αυτο αξιολογο κινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...