Jump to content

Fujitsu Siemens LOOX N560


katsj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 942
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χρησιμοποιώ το Ε2C ανελλιπώς από την πρώτη στιγμή που αγόρασα την συσκευή. Η αλήθεια είναι ότι η έκδοση που περιέχει το Ν560 από το εργοστάσιο απλά δεν δουλεύει οπότε είναι κυριολεκτικά άδικος κόπος κάθε προσπάθεια. Από την στιγμή όμως που το αναβάθμισα (κάνοντας χρήση του voucher... χαίρε XrS) στην έκδοση 3.04 δεν αντιμετώπισα κανένα απολύτως πρόβλημα και συνδέομαι άνετα σε διάφορες πηγές internet (GPRS, Wifi) χωρίς να ασχολούμαι ούτε με ρυθμίσεις (proxy, dns κλπ) ούτε αν είναι ενεργοποιημένα τα Bluetooth ή WiFi. Όλα ενεργοποιούνται και απενεργοποιούνται αυτόματα. Το μόνο που πρέπει απλά να ξέρετε είναι ότι ή θα συνδέεστε αποκλειστικά με E2C (ξεχνάτε χειροκίνητες ρυθμίσεις και ενεργοποιήσεις Wifi) ή δεν θα το τρέχετε καν. Προσωπικά με ευχαρίστηση κάνω το πρώτο.

ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ! ΜΑΛΙΣΤΑ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ E2C 3.04 ΔΙΟΤΙ ΣΤΟ POCKETLOOX-CHOICE ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΜΟΝΟ Η ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ.

Link to comment
Share on other sites

εκανα

hard reset

και μου ζηταει κωδικο..

τι ναι παλι αυτο;;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μετά από 2 καμένα λάπτοπς στο παρελθόν, μετά από 1 λάπτοπ με πρόβλημα (όλη η σειρά το είχε) στην βάση του που μετά από πολλα ανοιγοκλεισίματα ΣΚΙΖΟΤΑΝΕ το πλαστικό και στραβωνε στην κυριολεξία όλο το σώμα του μηχανήματος.. δεν είχα αχοληθεί ποτέ με fujitsu siemens.. διάβασα καλά λόγια :online και αποφασίζω να πιάσω (κακώς) στα χέρια μου από αυτήν την κατα τα άλλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ ΕΤΑΙΡΙΑ το Ν560. ¨ομορφο.. όπως και όλα της τα μηχανήματα τουλάχιστον από θέμα design.

 

Αλλά ώς εκεί παιδιά .. τα μηχανήματά της είναι ΕΝΤΕΛΩΣ απαράδεκτα και η αντιπροσωπεία της η χειρότερη που έχω συναντήσει ποτέ στην 20χρονη γκαντζετοσταδιοδρομία μου !

 

Δεν θα καθήσω να αναφέρω ποια είναι τα προβλήματα ΚΑΙ αυτού του σαπιομηχανήματος που βγάλανε γιατί όσοι το έχετε τα ξέρετε από πρώτο χέρι.

 

Αυτό που με βγάζει από τα ρούχα μου είναι ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΕΝΕΤΑΙ να τα πείτε χύμα Online για να γλυτώσει κόσμος από την αισχρή ΑΠΑΤΗ !!!!

 

ΑΙΣΧΟΣ ΑΙΣΧΟΣ ΑΙΣΧΟΣ !!!!

 

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ *SIEMENS* για να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο !!!!!!!!!!!

Διαφήμιση χωρίς άδεια/spamming απαγορεύεται από τους ΟΠΧ. Αν θέλετε διαφήμιση επικοινωνήστε με το marketing@myphone.gr.
Link to comment
Share on other sites

λόγο κολήματος του σέρβερ μάλον έγινε το διπλό πόστ.. Παρακαλώ θερμά τους Mods να καθαρίσουν αυτό εδώ το μύνημα. Ευχαριστώ :)
Διαφήμιση χωρίς άδεια/spamming απαγορεύεται από τους ΟΠΧ. Αν θέλετε διαφήμιση επικοινωνήστε με το marketing@myphone.gr.
Link to comment
Share on other sites

Για πες μας τα τοτε εσυ χυμα αφου τα διαπιστωσες και εσυ να μας ανοιξεις τα ματια μπας κ γλυτωσει κανενας αλλος απο την απατη που λεγεται siemens γιατι εγω μαλον την πατησα ...
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω μεινει πιο ευχαριστημενος απο κανενα pocketpc όσο από το Ν560. Απίστευτη οθόνη, ταχύτατο και ειλικρινά δεν ξέρω εκτός από το ότι χρειάζεται εξωτερική κεραία GPS τι πρόβλημα έχεις. Το κάνω χρήση σχεδόν ενα χρόνο τώρα (GPS, WiFi κτλ) και δεν το αλλάζω με τίποτα. Παρόλο που έχω και ένα HTC P3600 το Ν560 δεν το πουλάω.

Μήπως θα ήθελες να μας πεις που είναι το πρόβλημα σου;

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ένα χρόνο περίπου έχω το N560 και είμαι πολυ ευχαριστημένος. Τα μοναδικα προβλήματα που είχα με το E2C, λύθηκαν με την αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους σε αυτό το thread.

Είμαι χρόνια χρήστης Palm PDA και τελευταία σκέφτομαι σοβαρά να περάσω στα pocket pc (λόγω φθίνουσας πλατφόρμας και ελλιπής υποστήριξης προγραμμάτων που χρειάζομαι, Ελληνικών κτλ.)

Καλοβλέπω το Ν560 και θέλω να ρωτήσω τους χρήστες (εσάς!) τα εξής:

1) Πως πάει από μπαταρία - αναμονές (με π.χ. 1 ώρα χρήση τη μέρα + Wifi) τι να περιμένω?

2) Από υποστήριξη Ελληνικών (σε Powerpoint, Word ?)

3) To GPS δουλεύει ικανοποιητικά ή να προτιμήσω το c550 που είναι χωρίς και φθηνότερο?

4) Μήπως να περιμένω λίγο ακόμα να βγει κανένα νέο μοντέλο (έχει ήδη 1+ χρόνο στην αγορά) που να έχει και Windows mobile 6 ? Υπάρχουν τίποτα φήμες για κάτι αντίστοιχο καινούργιο ?

 

Σορρυ εάν κούρασα, περιμένω τη γνώμη σας ....

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω μεινει πιο ευχαριστημενος απο κανενα pocketpc όσο από το Ν560. Απίστευτη οθόνη, ταχύτατο και ειλικρινά δεν ξέρω εκτός από το ότι χρειάζεται εξωτερική κεραία GPS τι πρόβλημα έχεις. Το κάνω χρήση σχεδόν ενα χρόνο τώρα (GPS, WiFi κτλ) και δεν το αλλάζω με τίποτα. Παρόλο που έχω και ένα HTC P3600 το Ν560 δεν το πουλάω.

Μήπως θα ήθελες να μας πεις που είναι το πρόβλημα σου;

 

Μα κρίνοντας μια εταιρία δεν την κρίνουμε για την ολική της μορφή ως εταιρία αλλά για την οικόνα της την γενική σαν ποσοστό επί της % των προβλλημάτων που δίνει στους πελάτες της.

 

Και εξηγούμε. Ξέρει κανείς εδώ μέσα περί FSC PERMANENT PASSWORD? Για όσους δεν ξέρουν να σας εξηγήσω εγώ που έφαγα τα μούτρα μου, προσπαθώντας να δώσο άλλη μια ευκαιρία στην FS.

 

Μετά από 4 αποτυχημένες προσπάθειες εάν έχεις βάλει password στο μηχάνημά σου το μηχάνημα κλειδώνετε ΜΟΝΙΜΑ και δεν ξεκλειδώνετε με τίποτε παρά μόνο εάν το πάς στην ίδια την αντιπρωσοπία για ΑΛΛΑΓΗ ΜΗΤΡΙΚΗΣ καθόσο μου είπαν.:lol:

 

Ναι ναι.. άμα διαβάσετε online η FS λέει ότι απλά δίνεις το 16αδικό που σου δίνει το μηχάνημα μέσω τηλεφώνου στο help desk και αμέσως σου δίνουν το κλειδί του ξεκλειδώματος!!!!!!

 

Όμως αυτό ΔΕΝ ισχύει φίλε μου. Μετά από ΑΛΕΠΑΛΛΗΛΑ τηλεφωνήματα και ταλαιπωρία καταλήξαμε ότι πρέπει να το πάω στο Κρυονέρι Αττικής για να το ξεκλειδώσουν αλλάζοντας ΜΗΤΡΙΚΗ !!!!!!!!!!!!!

 

Δεν είναι όμως αυτό το πρόβλημά μου φίλε. Το πρόβλημα είναι αφότου παρέλαβα το μηχάνημα ΔΕΝ είχε κανένα password! Και μετά από αρκετά soft resets κάποια στιγμή αποφάσισα να το κάνω και hard reset μπας και ξεκολήση από το ΓΝΩΣΤΟ πρόβλημα σε ΟΛΑ τα φόρα με το μύνημα not enouph memory! Έκτοτε το μηχάνημα ρήμαξε στην κυριολεξία..

 

Ποιός ο λόγος να υπάρχει τέτοιο πανηλίθιο κλείδωμα και ποιός ο λόγος καθόσο έμαθα από τα ίδια τους τα φόρουμ να έχουνε αυτό το πρόβλημα το 30-40% των χρηστών που απλά φορτώνουν το μηχάνημα με πολλές εφαρμογές!!!

 

Σε κάποια κράτη μάλιστα χρεώνουν είτε είναι στην εγγύηση το μηχάνημα είτε όχι.. ΚΑΙ ΑΜΑ σου ξανακολίσει ακόμη και στα κράτη που ισχύει η εγγύηση μετά την πρώτη φορά του προβλήματος χρεώνεσε με 45 ευρώ !!!

 

Με τόσα που συνάντησα από την fujitsu siemens φίλε μου με τα λαπτοπ της και τώρα αυτό τι περίμενες να ήμουνα ευτιχισμένος ?

 

Και δε μου λές.. μιας και ανέφερες το GPS εγώ δεν έχω προλάβει να δω πως δουλεύει :lol: γιατί λές το μηχάνημά σου καλό εφόσον κοστίζει τόσα χρήματα και καλά κάνει εφόσον είναι ΚΑΙ GPS εφόσον το GPS του θέλει και εξωτερική κεραία για να λειτουργίσει ??? Δηλαδή γιατί να μην έπερνες ένα άριστο BT GPS και ένα καλό ppc να κάνεις καλύτερα την δουλειά σου, και να μην είναι και FS ?

 

Δηλαδή για να καταλάβω... δίπλα στα τόσα πολλά VGA PPC's τι διαφορά έχει το 560 ?.. Είναι μήπως καλύτερο από το X50/X51v η μήπως καλύτερο από το ipaq 4700 ?:wacko: Δηλασή ακούω που λέτε το καλό το καλύτερο αλλα το GPS του και η οθόνη του δεν είναι ΤΙΠΟΤΕ τελικά .. σωστά ?

 

Εγώ φίλε μου λοιπόν βλέπω τα προβλήματα μόνο.. δεν βλέπω κανένα πραγματικά καλό.. πάνω σε αυτό το μηχάνημα.. κάτι που να ξεχωρίζει από άλλα.. αναγκαστικά λοιπόν εφόσον υπάρχει ο ανταγωνισμός είμαι υποχρεωμένος να κάνω κριτική.. ευτυχώς δεν το αγόρασα το μηχάνημα ακόμη από το φίλο που μου το έστειλε και από υποχρέωση και μόνο που μου έδειξε εμπιστοσύνη θα το πάω στην ρημάδα την αντιπροσωπία τους και θα σας ενημερώσω για νεότερα.. Μην ανυσυχείτε.. είμαι ΠΟΛΥ αντικειμενικός.. άμα δώ καλή συμπεριφορά καλά λόγια θα πω..

 

Προς το παρόν.. ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ SIEMENS.. είναι απλό!!!

 

Για πες μας τα τοτε εσυ χυμα αφου τα διαπιστωσες και εσυ να μας ανοιξεις τα ματια μπας κ γλυτωσει κανενας αλλος απο την απατη που λεγεται siemens γιατι εγω μαλον την πατησα ...

 

Δεν πιάνω την ειρωνική σου υφή γιατί είμαι λίγο σιχασιάρης.. Διάβασε παραπάνω .. πάντα εξηγώ όταν μου το ζητούν :)

 

Και να προσθέσω και κάτι άλλο για να εξηγούμε και να μη παρεξηγούμε..

 

Θα αναφερθώ με το γνωστό στύλ των παραδειγμάτων με αυτοκίνητα :p

 

Όταν λοιπόν αγοράζουμε μια lamborchini (συνέχεια με αυτές είναι τα παραδείγματα.. γιατί άραγε ?:happy: ) δεν την αγοράζουμε για να πηγαίνουμε με 100 χιλιόμετρα τη μέρα για πάντα.. Αλλά κάποια στιγμή την φτάνουμε στα όριά της για να μασ χαρίσει την αδρεναλίνη της επιτάχυνσης και της ταχύτητας..

Και ένα ppc το πέρνουμε με 624MHz επεξεργαστή και ατελείωτα γίγα μνήμης για να περνάμε τα χιλιάδες προγράμματα που υπάρχουν για να κάνουμε την δουλειά μας και να πέζουμε. Ε... το 560 στο μεγαλύτερο ποσοστό των συσκευών παραγωγής του ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΕΙ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ. Και δεν το βγάζω από το μυαλό μου.. μια βόλτα ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΦΟΡΟΥΜ της FS θα σας πείσει !!! :)

Διαφήμιση χωρίς άδεια/spamming απαγορεύεται από τους ΟΠΧ. Αν θέλετε διαφήμιση επικοινωνήστε με το marketing@myphone.gr.
Link to comment
Share on other sites

το GPS του 560 έχει TMC ή οχι? και αν ναι ποια θύρα και τι ταχύτητα. Στο site της destinator λεει οτι το υποστηριζει αλλα δεν το εχω καταφέρει.

Γνωρίζει καποιος κατι?

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιάνω την ειρωνική σου υφή γιατί είμαι λίγο σιχασιάρης.. Διάβασε παραπάνω .. πάντα εξηγώ όταν μου το ζητούν :)

 

 

Αυτό που με βγάζει από τα ρούχα μου είναι ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΕΝΕΤΑΙ να τα πείτε χύμα Online για να γλυτώσει κόσμος από την αισχρή ΑΠΑΤΗ !!!!

 

ΑΙΣΧΟΣ ΑΙΣΧΟΣ ΑΙΣΧΟΣ !!!!

 

 

Με αυτά που γράφεις ρε φίλε τι περίμενες δηλαδή; Μας λες πως ολοι εμείς έχουμε ενα σαπιομηχάνημα γεμάτο προβλήματα και τάχα δεν βγαίνουμε να τα πούμε για κάποιον λόγο που μόνο εσύ ξέρεις.

 

Πιστεύω είσαι υπερβολικός στις εκφράσεις σου και η δυσάρεστη εμπειρία με το πρόβλημα που ανέφερες σε επόμενο ποστ ( όταν κάποιος εκφράζει τέτοια απόψεις θα πρέπει να τις δικαιολογεί απο την αρχή χωρίς να χρειάζεται απο εμας να του το ζητήσουμε) δεν δικαιολογεί τέτοια αντίδραση.

 

Για μένα προσωπικά το μηχάνημα είναι αν όχι το καλύτερο ένα απο τα top που κυκλοφορεί και δεν με έχει προβληματίσει ουσιαστικά σε καμία απο τις λειτουργίες του, κρατάω βέβαια την αρνητική εμπειρία που είχες η οποία είναι χρήσιμη σε εμάς εδώ και σε ευχαριστώ γιαυτό και τίποτα παραπάνω

 

Φυσικά δεν χρειάζεται να συμφωνούμε, ο καθένας έχει τις απόψεις του όπως και εσύ και είναι δικαίωμά σου. Νάσαι καλά και εύχομαι λιγότερα προβλήματα και ατυχίες στο μέλλον ...

Link to comment
Share on other sites

παλικαρια πως μπορουμε να δουμε αρχεια του office 2007 στο Ν560?

 

.....ασχετος......

 

ή αν μπορειτε πειτε μου που να ψαξω......

 

 

ευχαριστω!

www.katametritis.gr
Link to comment
Share on other sites

θ απροσπαθήσω να μην ξαναασχοληθώ με την συγκεκριμένη εταιρία.. συγχωρέστε την αποτομιά μου .. απλά με δυσαρέστησαν τα πολά τηλέφωνα και η ασχετοσύνη της υποστίριξης που δίνουν στον πελάτη.. και επηδή όπως ανέφερα είμαι χρόνοα γκατζετόβιος και έχω ξοδέψει πολλά πάνω σε αυτά, όπως καταλαβένετε έχω απαιτήσεις από την οποιαδήποτε εταιρία.. Και η συγκεκριμένη την χρονική στιγμή που φράφουμε είναι "κακιά" εταιρία..
Διαφήμιση χωρίς άδεια/spamming απαγορεύεται από τους ΟΠΧ. Αν θέλετε διαφήμιση επικοινωνήστε με το marketing@myphone.gr.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 2 καμένα λάπτοπς στο παρελθόν, μετά από 1 λάπτοπ με πρόβλημα (όλη η σειρά το είχε) στην βάση του που μετά από πολλα ανοιγοκλεισίματα ΣΚΙΖΟΤΑΝΕ το πλαστικό και στραβωνε στην κυριολεξία όλο το σώμα του μηχανήματος.. δεν είχα αχοληθεί ποτέ με fujitsu siemens.. διάβασα καλά λόγια :online και αποφασίζω να πιάσω (κακώς) στα χέρια μου από αυτήν την κατα τα άλλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ ΕΤΑΙΡΙΑ το Ν560. ¨ομορφο.. όπως και όλα της τα μηχανήματα τουλάχιστον από θέμα design.

 

Αλλά ώς εκεί παιδιά .. τα μηχανήματά της είναι ΕΝΤΕΛΩΣ απαράδεκτα και η αντιπροσωπεία της η χειρότερη που έχω συναντήσει ποτέ στην 20χρονη γκαντζετοσταδιοδρομία μου !

 

Δεν θα καθήσω να αναφέρω ποια είναι τα προβλήματα ΚΑΙ αυτού του σαπιομηχανήματος που βγάλανε γιατί όσοι το έχετε τα ξέρετε από πρώτο χέρι.

 

Αυτό που με βγάζει από τα ρούχα μου είναι ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΕΝΕΤΑΙ να τα πείτε χύμα Online για να γλυτώσει κόσμος από την αισχρή ΑΠΑΤΗ !!!!

 

ΑΙΣΧΟΣ ΑΙΣΧΟΣ ΑΙΣΧΟΣ !!!!

 

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ *SIEMENS* για να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο !!!!!!!!!!!

ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ ΣΥΜΒΙΩΣΗ ΜΕ ΤΟ Ν560 ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΥΔΕΝ!!!

ΤΟ GPS ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ (ΧΩΡΙΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΚΕΡΑΙΑ ΜΕ ΓΑΛΛΙΚΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ)

Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 10 ΚΥΚΛΟΥΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ

ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ BROWSING ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΜΕ THN VGA ΚΑΙ ΤΟ OPERA

TO MONO ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΚΑΠΩΣ ΠΟΛΥΠΛΟΚΗ ΣΥΝΔΕΣΙΜΟΤΗΤΑ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Απ' ό,τι διάβασα στις τελευταίες σελίδες του topic, το GPS του Ν560 μάλλον δεν είναι και τόσο ακριβές (ή ευαίσθητο)... κρίμα και ενδιαφερόμουν για το συγκεκριμένο κυρίως ως GPS.
Link to comment
Share on other sites

παλικαρια πως μπορουμε να δουμε αρχεια του office 2007 στο Ν560?

 

.....ασχετος......

 

ή αν μπορειτε πειτε μου που να ψαξω......

 

 

ευχαριστω!

ανοιγεις το αρχειο στον υπολογιστη σου με το ppt 2007 και το αποθηκευεις με μορφή που να το υποστηριζουν τα προηγούμενα ppts.

Link to comment
Share on other sites

ανοιγεις το αρχειο στον υπολογιστη σου με το ppt 2007 και το αποθηκευεις με μορφή που να το υποστηριζουν τα προηγούμενα ppts.

 

αγαπητε φιλε ευχαριστω για την ανταποκριση σου.....:)

www.katametritis.gr
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε το πρώτο unofficial rom update για το N560.

Oι αλλαγές όπως αναφέρονται και στο firstloox.org είναι οι παρακάτω :

 

* update AKU to version 3.5.2

* faster GUI rendering

* faster device reaction on screen taps

* faster cold and warm GPS start

 

Και επειδή με έτρωγε λιγακι ο κ...ς μου είπα να κάνω το update, το οποίο έγινε ομαλά ευτυχώς. Δεν το έψαξα πολύ για να βρω τις διαφορές ακόμα, αλλα που θα μου πάει θα το κανω και αυτό. :D

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε το πρώτο unofficial rom update για το N560.

Oι αλλαγές όπως αναφέρονται και στο firstloox.org είναι οι παρακάτω :

 

* update AKU to version 3.5.2

* faster GUI rendering

* faster device reaction on screen taps

* faster cold and warm GPS start

 

Και επειδή με έτρωγε λιγακι ο κ...ς μου είπα να κάνω το update, το οποίο έγινε ομαλά ευτυχώς. Δεν το έψαξα πολύ για να βρω τις διαφορές ακόμα, αλλα που θα μου πάει θα το κανω και αυτό. :D

Βασίλη δεν δίνεις και κανένα link για το unofficial rom update που ξετρύπωσες! Οχι τίποτα άλλο αλλά ξενέρωσα να διαβάζω για το ότι πρέπει να πετάξω το Ν560 μου που είναι το νούμερο 1 εργαλείο μου καθημερινά γιατί απλά κάποιος είχε μια κακή εμπειρία και πρέπει να το πετάξουμε και εμείς μαζί του! Δεν λέω δίκιο έχει ο άνθρωπος αλλά υπάρχουν και άνθρωποι που είναι δυσαρεστημένοι ακόμα και με lamborgini! Αυτό που δεν δέχομαι είναι να λέει ότι είναι περισσότερο "γκαζάκιας" από ότι τα άλλα μέλη της παρέας μας!

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά εδώ!!!

Η εγκατάσταση είναι πολύ απλή. Βεβαια απο ότι παρατήρησα χανεται το serial number που είχαν τα windows της συσκευής σου. Ειναι στην ουσία σαν να τρέχεις πειρατικά windows. Προσωπικά δεν με πειράζει καθόλου αυτό αν είναι να υπάρχουν updates. :D

 

http://img408.imageshack.us/img408/6236/rom4lv6.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φίλε SuperBilly16V, βρήκες τελικά διαφορές; Το μηχάνημα είναι εξίσου σταθερό & γρήγορο;

Για n520 άκουσες τίποτα;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής δεν είχα κανένα προβλημα. Μου φαίνεται αρκετά πιο γρήγορο, και έχω την εντύπωση πως υπάρχει και πιο γρήγορη αποκριση της οθόνης όταν κάνεις tap επάνω της. Το wifi μια χαρά. Βέβαια δεν δοκίμασα να τρέξω το E2C πρώτα μιας και αυτό δημιουργεί καμια φορά προβλήματα. Μόνο το gps δεν έχω δοκιμάσει ακομά. Kάτι για το N520 δεν έχει παρει το ματι μου, αλλα λογικά θα βγει.
Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν λεει πως εχει θυρα usb host τι εννοουμε?μπορω να συνδεσω καποια συσκευη με usb και να την ελεγξω απο το pda?

κανείς?!:O :!:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...