Jump to content

Fujitsu Siemens LOOX N560


katsj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 942
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο pda max που κοίταξα το έχει 408€.

 

 

Φιλε μου πολυ καλο site φαινεται αυτο και με καλες τιμες...

 

Ελλαδα στελνουν ?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Το tmc δυστυχως δεν υποστηρίζεται στην Ελλάδα, και επίσης δεν τον υποστηρίζει και το gps του n560. Στην ουσία σου λέει ποιοι δρόμοι έχουν κίνηση ωστε να μπορείς να τους αποφεύγεις.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου πολυ καλο site φαινεται αυτο και με καλες τιμες...

 

Ελλαδα στελνουν ?

 

Δεν το έψαξα ακόμη αλλά τα ταχυδρομικά πρέπει να είναι γύρω στα 40-50(αν στέλνουν).

Link to comment
Share on other sites

22,5 Ευρώ με προπληρωμή μέσω τράπεζας

 

 

Ωραια ...ευχαριστω :)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Θέλω τα φώτα σας με το E2C.Διαβασα ότι δεν κάνει να το τρέξεις γατί δημιουργεί προβλήματα. Πήγα να το αγοράσω με το κουπόνι αλλά δεν το κατεβάζεις, σου ζητάει να το τρέξεις και να τους δώσεισ τους κωδικούς για να σου στελουν το κλειδί. Τι να κάνω, νατο τρέξω;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

To είχα αγοράσει και εγώ , πρέπει να το τρέξεις και να τους στείλεις τον κωδικό για να σου στέιλουν το κλειδί με τα στοιχεία σου πισω, το οποίο μετατρέπει την απλή έκδοση του E2C σε Pro. Tώρα αν σου δημιουργήσει πρόβλημα η λύση είναι hard reset. Δοκίμασε μήπως βρεις και εγκαταστήσεις καποια πιο τελευταία έκδοση του E2c. Αυτές δεν είχαν πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το προγραμμα αλλά το ζιπαρισμένο αρχείο φαινεται κενο στον υπολογιστή μου. Ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω με αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Αν φαίνεται κενό τότε λογικά έχει κάποιο πρόβλημα το αρχείο. Δοκίμασε να το ξανακατεβάσεις. Αν θυμάμαι καλα η έκδοση που αγοράζεις απο το site με το κουπόνι είναι η τελευταία.
Link to comment
Share on other sites

Σύντροφε fab3d και από εδώ μία από τα ίδια. Και μάλιστα την τελευταία έκδοση η οποία είναι πλήρης. Άλλο μηχάνημα και προς το παρόν κανένα πρόβλημα. Παρατήρησες καμία διαφορά στο GPS, στην κατανάλωση ενέργειας και στην διάρκεια του Sync?

 

Και εδώ όλα καλά με το τελευταίο version.

Στο GPS lock δέν ήχα ποτέ πρόβλημα.. ειδικά στο αυτοκίνητο με την reradiating που έχω φτιάξει.

κατανάλωση ενέργειας και sync νομίζω τα ίδια, αν και δέν είμαι παρατηρητικός... έχεις δεί διαφορές εσύ?

 

Αυτό που μου λείπει, είναι το Fs Lock που προστατευει την Rom..:ninja:

Psion Revo Plus, Samsung i520 Athens 2004 , F/S Loox N560, 3g , htc HD, 3gs, 4, 4s .. Evolution Goes On :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Που είναι αυτή η ROM με τα wm6 ΟΕΟ ? :worry:
Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Λογικά στο επόμενο update της rom θα υπάρχει και το οffice. Η πλάκα είναι πως δεν είχα πάρει χαμπάρι πως έλειπ :)
Link to comment
Share on other sites

H N560.C550.WM6.Pups.777_Team.rar, είναι η ίδια rom με την athena, με διαφορες βελτιώσεις. Υποστηρίζει πλέον και gprs.

 

Παιδιά έχω και εγώ το Ν560. Θέλω να το αναβαθμίσω στα WM-6...

Στην περίπτωση αυτή ισχύει η εγγύσηση???

Με το Active Sync το φορτώνω?

 

Μετά το Hard Reset επανέρχεται στα "5" ή παραμένει στα "6"???

 

Αυτά, Ευχαριστώ :)

Apple Iphone 4s

Apple Ipad 2

HTC HD2

Fujitsu Siemens loox n560

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Η εγγύηση δεν ισχύει αν βαλεις πειραγμένη rom. Πρέπει πρώτα να έχεις συνδεθεί με το ActiveSync. Kαι hard reset να κάνεις μετά πάλι στα wm6 θα είσαι. Για να έχεις wm5 πρέπει να κάνεις reflash την rom.

 

Έχει τύχει σε κανέναν, ενω συνδέεται κανονικα με το activesync, μόλις τρέχει το PocketLOOX5xxFlashTool.exe για να αναβαθμίσει την rom, να του βγάζει "connection has failed". Μου το κάνει σήμερα με όποια rom και να δοκίμασα, το activesync δουλεύει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Για να έχεις wm5 πρέπει να κάνεις reflash την rom.

 

Πώς κάνω reflash την ROM? :worry:

Επίσης μετά το reflash αν το στείλω για Τεχνική Υποστήριξη θα δουν ότι έιχα περάσει τα "6"???

 

Ευχαριστώ:)

Apple Iphone 4s

Apple Ipad 2

HTC HD2

Fujitsu Siemens loox n560

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Με την ιδια διδικασία που μπαίνει το WM6.

 

Δεν είμαι σίγουρος αλλά αν χρησιμοποιήσεις το original rom του N560, νομίζω πως δε φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι σίγουρος αλλά αν χρησιμοποιήσεις το original rom του N560, νομίζω πως δε φαίνεται.

 

Ξέρεις που μπορώ να βρώ το original (WM-5) γιατί με ενδιαφέρει η εγγύηση???:worry:

 

Και μία ερώτηση για το WM-6:Τα Office και το Wi-Fi λειτουργούν?

Έχω και το Ν560....Athena και το N560....Pups777Team.

Apple Iphone 4s

Apple Ipad 2

HTC HD2

Fujitsu Siemens loox n560

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...