Jump to content

[Επίσημο] Qtek S200 (Prophet)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

43 ευρω + μεταφορικα για ενα sd fm radio (που ασχημαινει το pda) ειναι παρα πολλα. Δεν μπορει να μην υπαρχει ενα handsfree με ραδιο που να φορτιζει απο το pda...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

43 ευρω + μεταφορικα για ενα sd fm radio (που ασχημαινει το pda) ειναι παρα πολλα. Δεν μπορει να μην υπαρχει ενα handsfree με ραδιο που να φορτιζει απο το pda...

εγω το πληρωσα 30 ευρω (το ειχαν χαμηλοτερη τιμη)και χωρις μεταφορα γιατι το εφερα μαζι με ενα s200 και κατι αλλα πραγματα.Οσο για την ασχημια δεν θα συμφωνησω μαζι σου γιατι η sd radio σχεδον χανεται και φαινεται ελαχιστα.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Μπα καινουριο ειναι ακομα το αυτοκινητο για να το δωσω.Το 2020 το εχω δωσει αρκετο καιρο τωρα.Αρα τι μενει? Μην μου πεις το S200 σε παρακαλω!:p
:lol: :lol:σωστος!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος του s200 (ευτυχής θα δείξει...), έχω μια ερώτηση.

 

σε αρκετές photos από reviews κλπ βλέπω στο κάτω μέρος της οθόνης, πάνω από το μενου (πχ ημερολόγιο, επαφές) μια μπάρα (μάλλον ονομάζεται bottom task bar), η οποία έχει αρκετά εικονίδια από προγράμματα. Να υποθέσω ότι είναι τα active programms, γιατί στο δικό μου όσα και να έχω ανοίξει μόνο το εικονίδιο του comm-manager μου δείχνει.

 

... έχει κάποιο πρόβλημα? Δεν αναφέρομαι σε μπάρες από διάφορα plug-ins αλλά στην default κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος του s200 (ευτυχής θα δείξει...), έχω μια ερώτηση.

 

σε αρκετές photos από reviews κλπ βλέπω στο κάτω μέρος της οθόνης, πάνω από το μενου (πχ ημερολόγιο, επαφές) μια μπάρα (μάλλον ονομάζεται bottom task bar), η οποία έχει αρκετά εικονίδια από προγράμματα. Να υποθέσω ότι είναι τα active programms, γιατί στο δικό μου όσα και να έχω ανοίξει μόνο το εικονίδιο του comm-manager μου δείχνει.

 

... έχει κάποιο πρόβλημα? Δεν αναφέρομαι σε μπάρες από διάφορα plug-ins αλλά στην default κατάσταση.

 

Den exeis kapoio provlhma.

Etsi einai to default.

Mono me third party plugin mporeis na exeis ta eikonidia twn anoixtwn efarmogwn...

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο έχω προσέξει κ σε κάποια screenshots στο εγχειρίδιό του, αλλά κ στην παρουσίαση στο myphone.

 

http://img311.imageshack.us/img311/4639/dsc028797oy.jpg

 

Επίσης δεν βρίσκω πουθενά αυτό:

http://img234.imageshack.us/img234/2244/display95oo.jpg

 

δεν το βάλανε?

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορει καποιος να βοηθησει...

 

Εχω παρει το GPS fortuna slim και προσπαθω να συνδεθω με το destinator pn αλλα δεν τα καταφερνω.

 

Ενω σαν συσκευη το βρησκει το GPS, οταν παει στο προγραμμα δεν μπορει να το δει και η com 6 δεν υπαρχει στις ρυθμισεις του destinator.

 

Το προγραμμα ειναι σπασμενο και το εχω στην SD

 

Καθε βοηθεια δεκτη

 

Ευχαριστω.-

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΥΠΟΓΡΑΦΗ.... :X
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορει καποιος να βοηθησει...

 

Εχω παρει το GPS fortuna slim και προσπαθω να συνδεθω με το destinator pn αλλα δεν τα καταφερνω.

 

Ενω σαν συσκευη το βρησκει το GPS, οταν παει στο προγραμμα δεν μπορει να το δει και η com 6 δεν υπαρχει στις ρυθμισεις του destinator.

 

Το προγραμμα ειναι σπασμενο και το εχω στην SD

 

Καθε βοηθεια δεκτη

 

Ευχαριστω.-

πηγαινε στις ρυθμισεις bt kκαι δημιουργησε νεα εξερχομενη com no 6;)

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε στις ρυθμισεις bt kκαι δημιουργησε νεα εξερχομενη com no 6;)

το εχω κανει αλλα δεν .......

 

Το εχει δουλεψει καποιος με s200 το DN ?

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΥΠΟΓΡΑΦΗ.... :X
Link to comment
Share on other sites

το εχω κανει αλλα δεν .......

 

Το εχει δουλεψει καποιος με s200 το DN ?

το pn εννοεις. Ναι εγω και 2-3 φιλοι και δουλευει μια χαρα.Με fortuna slim gps bt.

Link to comment
Share on other sites

το pn εννοεις. Ναι εγω και 2-3 φιλοι και δουλευει μια χαρα.Με fortuna slim gps bt.

 

911 σε S200 το εχεις δουλεψει? Και αν ναι τι συμπεριφορα εχει? Το PDA γινεται αργο η τα καταφερνει αξιοπρεπως?

SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

911 σε S200 το εχεις δουλεψει? Και αν ναι τι συμπεριφορα εχει? Το PDA γινεται αργο η τα καταφερνει αξιοπρεπως?

Για s200 μιλαμε παντα εδω.Τα καταφερνει αριστα και το εχω φορτωσει σα γαιδουρι το καημενο.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να παιξει divx? ανετα η σερνετε

Currently Using: Apple iPhone 6s 64GB, HTC One Silver

Πέρασαν...: Nokia 3120, Siemens C55, Siemens SX1, Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson W800i, Qtek S200, HTC TyTN II, Nokia 2680, Nokia 6500 Slide (Silver), Nokia E72, Apple iPad 2 32GB WiFi, Apple iPhone 4S White 16GB, HTC Desire (R.I.P.), Samsung Galaxy S4 Black, Apple iPad 3 32GB Cellular, HTC Desire 310

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να στείλουμε αρχείο από το S200 σε κινητό μέσω Bluetooth?

Γιατί από ότι βλέπω μόνο με υπέρυθρες έχει επιλογή.

 

Αν πατήσεις bean file,με το BT ανοιχτό, θα κάνει ένα search και θα ψάξει για άλλες συσκευές bleutooth,διπλα λέει tap here το send!

 

Το thread το διαβάσω από καιρό,αλλα δεν είχα γράψει γιατί μόλις χτες είδα το S200 από κοντά!Μπορώ να πω ότι είναι πολύ εντυπωσιακό και ο μονος ενδοιασμός που είχα,η έλλειψη πληκτρολογίου,κοντεύει να ξεπεραστεί!Είχε αναφέρει κάποιος ότι είναι αργό το scroling στις σελίδες?Γιατί χτες που το είδα μια χαρά πήγαινε!Δεν θυμάμαι αν το είχε γράψει εδώ κάποιος,ίσως και να μην θυμάμαι καλά!

:)
Link to comment
Share on other sites

zirico3, μπορεις να μου πως ξεπερασες τον ενδοιασμο του πληκτρολογιου να τον ξεπερασω κι εγω ? :p

 

To handwriting recognition δουλευει καλα ? Ποιος ειναι ο πιο καλος τροπος εισαγωγης κειμενου και κατα ποσο ειναι βολικος? Η οθονη δε σου φανηκε σκληρη που λενε και τα παιδια εδω?

Link to comment
Share on other sites

zirico3, μπορεις να μου πως ξεπερασες τον ενδοιασμο του πληκτρολογιου να τον ξεπερασω κι εγω ? :p

 

To handwriting recognition δουλευει καλα ? Ποιος ειναι ο πιο καλος τροπος εισαγωγης κειμενου και κατα ποσο ειναι βολικος? Η οθονη δε σου φανηκε σκληρη που λενε και τα παιδια εδω?

to s200 einai ena ediposiakotato mixanaki alla den einai se kamia periptwsi kinito (inmho). einai padelws disxristo gia kinito k diafwnw katheta me to full review pou dinei efsima gia tin xrisimopoiisi twn koubiwn gia poles meres! apopsi mou fisika. me to eikoniko (phonepad) de ginete douleia re gamwto. ean kapoios thelei kinito praktika grigoro gia sms-ing kai mono, den kanei! einai ena mixanima gia alles douleies k alla kolpa! :-)

 

edit: na anaferw oti einai ADINATON gia mena na grapsw sms me to phonepad (sinexeia kanw lathi k einai spastiko na kaneis delete apo kei), k to 'handwriting recognition' distixws (klaps) de pairnei ellinika :(

MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Ουτε με το πενακι δεν βολευεσαι για τα sms?

 

Το handwriting recognition υποθετω οτι αργα η γρηγορα θα εξελληνιστει. Microsoft ειναι αυτη.. Σιγα μην χασει πελατες!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως από συνήθεια στα sms κτλ. (κάτοχος Ρ800-Ρ900) έχω συνηθίσει με το εικονικό πληκτρολόγιο.. Το handwriting recognition δεν το θέλω διότι χαρακώνεται η οθόνη ή το screen protector, κάτι που με τρελlαίνει παρόλο που έχω πολλά screen protector. Να ρωτήσω κάτι και'γώ με τη σειρά μου, το prblm της κάμερας (που είναι απελπιστικά αργή) το έχετε και άλλοι??? Αν ναι, πώς στην ευχή διορθώνεται???
http://briefcase.pathfinder.gr/download/DjXT250/19703/229825/1/%20%C7+%CA%C1%D4%C5%CC%CF%D5%CA%CB%C1+%CC%CF%D5%21%21%21.jpg Ride to the limit!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι η κάμερα είναι απελπιστικά αργή. Πρέπει να έχεις πολύ σταθερό χέρι για να πεις ότι τράβηξες κάτι αξιοπρεπές, πράγμα αδύνατο. Ειδικά σε περιπτώσεις που τραβάς κάτι με γρήγορη κίνηση . Δεν έχω ακούσει ούτε εγώ κάτι αλλά δεν πιστεύω να διορθώνετε …
Link to comment
Share on other sites

ουδεις δεν ειναι τελειος...(ουτε το S200)!!!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Ουτε με το πενακι δεν βολευεσαι για τα sms?

 

Το handwriting recognition υποθετω οτι αργα η γρηγορα θα εξελληνιστει. Microsoft ειναι αυτη.. Σιγα μην χασει πελατες!

εαν εχεις χρησιμοποιήσει όλη σου τη ζωή κινητα τυπου nokia, οχι το πενακι δε βολεύει αν και πια ειναι θεμα γουστου/συνηθειας!

MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...