Jump to content

OnePlus 12


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

12 ώρες πριν, FoT1s said:

Ακριβως σαν κι εσενα μου ετυχε κι εμενα με την mocolo. Κυνηγούσα την κολλα μεχρι που με ελουσε κρυος ιδρώτας για το τι ζημια μπορει να ειχα κανει στην συσκευη και πριν γινει η πατατα με ηχεια, ακουστικα, πλαινα κουμπια κτλ, το αφαιρεσα και δεν θυμαμαι καν ποσο χαρτι κουζινας και οινοπνευμα ξοδεψα για να το καθαρισω. Μετα εβαλα την ringke και δεν ξανα ασχοληθηκα με το ολο θεμα, καθως ειμαι ευχαριστημενος απολυτα. Της irepair πως σου φαινεται;

Η Ringke τι λέει;Με ενδιαφέρει η αίσθηση αφής κι εάν μαζεύει χνούδι.

OnePlus 12 16-512GB Green

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

27 minutes ago, CRISPAF77 said:

Η Ringke τι λέει;Με ενδιαφέρει η αίσθηση αφής κι εάν μαζεύει χνούδι.

Η αισθηση ειναι πολυ ωραια, επισης και οπτικα πραγματικα δεν φαινεται καν ο,τι εχεις μεμβρανη πανω. Χνουδι οχι δεν μαζευει, αλλα οι δαχτυλιες να ξερεις φαινονται. Βεβαια, με ενα γρηγορο καθαρισμα με οτιδηποτε υφασμα, καθαριζει μια χαρα. Τελος, οχι καθαρισμα με υγρο πανι με οινόπνευμα κτλ, μονο στεγνο. Το αναφερω πιο πολυ γιατι οταν την ειχα πρωτο βαλει και την ειχα καθαρισει με οινόπνευμα μετα ηταν καπως η αισθηση της και τωρα που την ειχα ξανα τοποθετησει (λογο δοκιμης mocolo και μερικων αλλων) δεν την καθαρισα με τιποτα αλλο εκτος απο στεγνη μπλουζα-παντελονι-πανακι κτλ, δεν εχει "χασει" καμια αισθηση.

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, Geokon07 said:

Άνοιξε το site του tradingshenzhen

Έβγαλε και ευρωπαϊκό (?) ή είναι από αποθήκη στην Ευρώπη

(δεν έχει τη κίτρινη μπάρα που βλέπεις τις μπάντες που δουλεύει )

διαθέσιμο μόνο λευκό

https://tradingshenzhen.com/en/oneplus-12/oneplus-12-16gb512gb-snapdragon-8gen3-eu-warehouse

Στα 750ευρώ παίζει το Ευρωπαικό από Αμαζον με τιμολόγιο. Και με φουλ εγγύση,

Γιατί να πάρεις το Κινέζικο στα 690ευρώ;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν έχει κανένα νόημα η Ευρωπαϊκή αποθήκη του tradingshenzen για το 1+ 12, αν θέλετε την άποψή μου.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, FoT1s said:

Η αισθηση ειναι πολυ ωραια, επισης και οπτικα πραγματικα δεν φαινεται καν ο,τι εχεις μεμβρανη πανω. Χνουδι οχι δεν μαζευει, αλλα οι δαχτυλιες να ξερεις φαινονται. Βεβαια, με ενα γρηγορο καθαρισμα με οτιδηποτε υφασμα, καθαριζει μια χαρα. Τελος, οχι καθαρισμα με υγρο πανι με οινόπνευμα κτλ, μονο στεγνο. Το αναφερω πιο πολυ γιατι οταν την ειχα πρωτο βαλει και την ειχα καθαρισει με οινόπνευμα μετα ηταν καπως η αισθηση της και τωρα που την ειχα ξανα τοποθετησει (λογο δοκιμης mocolo και μερικων αλλων) δεν την καθαρισα με τιποτα αλλο εκτος απο στεγνη μπλουζα-παντελονι-πανακι κτλ, δεν εχει "χασει" καμια αισθηση.

Μόλις πήρα και εγώ Ringke αλλά δεν έχω κάνει ακόμα τοποθέτηση. Έχεις χρησιμοποιήσει στο παρελθόν από  irepair και παρατήρησες ότι της Ringke είναι καλύτερή στην αφή;

Ρωτάω επειδή σε μένα έχει γίνει άψογη τοποθέτηση από Irepair και λυπάμαι να τη βγάλω ακόμα.

1 minute ago, FoT1s said:

Ηρθε σε κανεναν ΟΤΑ η ενημερωση .810;

Γιατι ακομα και με vpn που δοκιμασα ολες τις χωρες, τιποτα.

Εγώ εχθές που το πήρα και ξεκίνησα να το σετάρω μέσω oxygen updater μου δωσε κατευθείαν την 810

OnePlus 12 16-512GB Green

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, CRISPAF77 said:

Μόλις πήρα και εγώ Ringke αλλά δεν έχω κάνει ακόμα τοποθέτηση. Έχεις χρησιμοποιήσει στο παρελθόν από  irepair και παρατήρησες ότι της Ringke είναι καλύτερή στην αφή;

Ρωτάω επειδή σε μένα έχει γίνει άψογη τοποθέτηση από Irepair και λυπάμαι να τη βγάλω ακόμα.

Εγώ εχθές που το πήρα και ξεκίνησα να το σετάρω μέσω oxygen updater μου δωσε κατευθείαν την 810

Ναι, ειχα βαλει και της irepair. Εκτος ο,τι δεν ειχε μπει καλα και ξεκολλουσε απο τα πλαγια και βαρεθηκα να ξανα παω να περασουν αλλη, στο δικο μου χερι τουλαχιστον, ενιωθα την αισθηση της ζελατινας θα το πω. Στην ringke ειναι πιο βουτηρο και ωραια αισθηση. Επισης, πριν την αφαιρεσω την γρατζουνουσα βαθια με το νυχι για να κανω δοκιμες και εβλεπα πως η γραμμη-γρατζουνια που εκανα εμενε, με την ringke μολις την σκουπιζα-ετριβα εφευγε, μαλλον λογο της αυτο-διορθωσης που εχει.

Αν εβαλες την uv μεμβρανη τους, μεινε με εκεινην προς το παρον, λογικα ειναι και πιο ανθεκτικη. Αν εβαλες την απλη τους μεμβρανη (αυτην ειχα βαλει εγω), εγω θα την αλλαζα.

Οσο για την ενημερωση, δεν τις περναω απο oxygen.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα στειλει το πιο κατω μνμ στο topic του Nord 3 αλλα δεν πηρα καποια απαντηση, μηπως το εχει συναντησει καποιος?

Ευχαριστω.

Καλημερα, τις τελευταιες μερες οταν ειμαι σε κληση (οχι viber) φαινεται πανω στη μπαρα ειδοποιησεων το εικονιδιο του viber, οταν τελειωνει η κληση βλεπω οτι δεν εχω καποιο viber μηνυμα (εξαφανιζεται). Εχει συμβει σε καποιον αλλο? Μηπως φταιει το update καποιας εφαρμογης? Δεν ξερω ..

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ixgkami said:

Ειχα στειλει το πιο κατω μνμ στο topic του Nord 3 αλλα δεν πηρα καποια απαντηση, μηπως το εχει συναντησει καποιος?

Ευχαριστω.

Καλημερα, τις τελευταιες μερες οταν ειμαι σε κληση (οχι viber) φαινεται πανω στη μπαρα ειδοποιησεων το εικονιδιο του viber, οταν τελειωνει η κληση βλεπω οτι δεν εχω καποιο viber μηνυμα (εξαφανιζεται). Εχει συμβει σε καποιον αλλο? Μηπως φταιει το update καποιας εφαρμογης? Δεν ξερω ..

Εχεις ενεργοποιηση την αναγνωριση κλησεων του viber, γι' αυτο. Απενεργοποιησε την και θα εισαι ετοιμος. Ασε την μαμα αναγνωριση κλησεων της google στον dialer της.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FoT1s said:

Ναι, ειχα βαλει και της irepair. Εκτος ο,τι δεν ειχε μπει καλα και ξεκολλουσε απο τα πλαγια και βαρεθηκα να ξανα παω να περασουν αλλη, στο δικο μου χερι τουλαχιστον, ενιωθα την αισθηση της ζελατινας θα το πω. Στην ringke ειναι πιο βουτηρο και ωραια αισθηση. Επισης, πριν την αφαιρεσω την γρατζουνουσα βαθια με το νυχι για να κανω δοκιμες και εβλεπα πως η γραμμη-γρατζουνια που εκανα εμενε, με την ringke μολις την σκουπιζα-ετριβα εφευγε, μαλλον λογο της αυτο-διορθωσης που εχει.

Αν εβαλες την uv μεμβρανη τους, μεινε με εκεινην προς το παρον, λογικα ειναι και πιο ανθεκτικη. Αν εβαλες την απλη τους μεμβρανη (αυτην ειχα βαλει εγω), εγω θα την αλλαζα.

Οσο για την ενημερωση, δεν τις περναω απο oxygen.

Την απλή έβαλα αλλά  θα τις δώσω λίγο χρόνο περιθωριο ακόμα... άλλωστε ούτε 24ωρο δεν έχει περάσει.

OnePlus 12 16-512GB Green

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, FoT1s said:

Ακριβως σαν κι εσενα μου ετυχε κι εμενα με την mocolo. Κυνηγούσα την κολλα μεχρι που με ελουσε κρυος ιδρώτας για το τι ζημια μπορει να ειχα κανει στην συσκευη και πριν γινει η πατατα με ηχεια, ακουστικα, πλαινα κουμπια κτλ, το αφαιρεσα και δεν θυμαμαι καν ποσο χαρτι κουζινας και οινοπνευμα ξοδεψα για να το καθαρισω. Μετα εβαλα την ringke και δεν ξανα ασχοληθηκα με το ολο θεμα, καθως ειμαι ευχαριστημενος απολυτα. Της irepair πως σου φαινεται;

Ποτέ δεν χύνουμε uv κόλλα αν δεν έχουμε περάσει περιμετρικά αδιάβροχη λεπτή μονωτική ταινία σε όλες τις τρύπες και κουπιά... Για κάποιο λόγο τα έχει μέσα και η whitestone στα dome glass και οι περισσότερες εταιρίες στα uv τζαμακια.. 

Στην τελική αν δεν είχε μέσα που δε παίζει κόβεις κομμάτια χαρτοταινίας ή απλής μονωτικής... Και κάνεις τη δουλειά σου χωρίς κανένα φόβο.. 

Safe-and-Bubble-free_03_1024x1024@2x.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ChrisNikol said:

Ποτέ δεν χύνουμε uv κόλλα αν δεν έχουμε περάσει περιμετρικά αδιάβροχη λεπτή μονωτική ταινία σε όλες τις τρύπες και κουπιά... Για κάποιο λόγο τα έχει μέσα και η whitestone στα dome glass και οι περισσότερες εταιρίες στα uv τζαμακια.. 

Στην τελική αν δεν είχε μέσα που δε παίζει κόβεις κομμάτια χαρτοταινίας ή απλής μονωτικής... Και κάνεις τη δουλειά σου χωρίς κανένα φόβο.. 

Safe-and-Bubble-free_03_1024x1024@2x.jpg

Δεν το σκεφτηκα εγω να πω την αληθεια οταν πηγα να το περασω.

Επισης, οσο κι αν σου φανει παραξενο, το mocolo δεν ειχε μεσα οπως εχει το dome.  Ειναι την κολλα, τα στικερ για σκονη, το uv και το τζαμακι.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, FoT1s said:

Δεν το σκεφτηκα εγω να πω την αληθεια οταν πηγα να το περασω.

Επισης, οσο κι αν σου φανει παραξενο, το mocolo δεν ειχε μεσα οπως εχει το dome.  Ειναι την κολλα, τα στικερ για σκονη, το uv και το τζαμακι.

Κατάλαβα παράξενο.. Και το mocolo θέλω να το πάρω το έχει ένα μαγαζί Αθήνα κέντρο αφού δε βρίσκω κάτι άλλο αξιόλογο.. Σαν τζαμακι πως σας φάνηκε κατά τα άλλα? Καλύπτει όλη την οθόνη μέχρι εκεί που τελειώνει η οθόνη και λιιιγο παραπάνω και αφηνει μικρό κενό για θήκες ?! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ChrisNikol said:

Κατάλαβα παράξενο.. Και το mocolo θέλω να το πάρω το έχει ένα μαγαζί Αθήνα κέντρο αφού δε βρίσκω κάτι άλλο αξιόλογο.. Σαν τζαμακι πως σας φάνηκε κατά τα άλλα? Καλύπτει όλη την οθόνη μέχρι εκεί που τελειώνει η οθόνη και λιιιγο παραπάνω και αφηνει μικρό κενό για θήκες ?! 

Εχω τοποθετησει αρκετα τα τελευταια χρονια οποτε παραθετω την προσωπικη μου αποψη για τα UV τζαμια

Αδιαμφισβητητα 1η η Whitestone dome (10ρακι ανετα)   2η η Ultimate Shield (9αρι  επειδη δεν εχει οδηγο για τοποθετηση αλλα εχει 2 τμχ μεσα) δυστυχως δεν εχει βγαλει ακομα για το Oneplus 12 και ακολουθουν τα Mocolo (6αρι σχεση ποιοτητας -τιμης) ... μακρια απο τα T max.

Τωρα το Mocolo δεν καλυπτει ολη την οθονη αφηνει κενο πανω - κατω τοσο οσο χρειαζεται. Στα πλαινα εαν δεν του εχεις θηκη αφηνει εμφανη κενα.Αν του βαλεις μια θηκη πχ  μια Sandstone  ειναι μια χαρα.Θελει προσοχη στην τοποθετηση επειδη δεν εχει οδηγο οποτε εαν δεν μπει αψογα μπορει να υπαρχει θεμα με τις θηκες.Απο θεμα αφης ειναι καλο αλλα μεχρι εκει.Αργει να μαζεψει δαχτυλιες ομως καθαριζει ευκολα και δεν πιανει χνουδι οπως η μαμισια ζελατινα.

Edited by CRISPAF77

OnePlus 12 16-512GB Green

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CRISPAF77 said:

Εχω τοποθετησει αρκετα τα τελευταια χρονια οποτε παραθετω την προσωπικη μου αποψη για τα UV τζαμια

Αδιαμφισβητητα 1η η Whitestone dome (10ρακι ανετα)   2η η Ultimate Shield (9αρι  επειδη δεν εχει οδηγο για τοποθετηση αλλα εχει 2 τμχ μεσα) δυστυχως δεν εχει βγαλει ακομα για το Oneplus 12 και ακολουθουν τα Mocolo (6αρι σχεση ποιοτητας -τιμης) ... μακρια απο τα T max.

Τωρα το Mocolo δεν καλυπτει ολη την οθονη αφηνει κενο πανω - κατω τοσο οσο χρειαζεται. Στα πλαινα εαν δεν του εχεις θηκη αφηνει εμφανη κενα.Αν του βαλεις μια θηκη πχ  μια Sandstone  ειναι μια χαρα.Θελει προσοχη στην τοποθετηση επειδη δεν εχει οδηγο οποτε εαν δεν μπει αψογα μπορει να υπαρχει θεμα με τις θηκες.

Ευχαριστώ πολύ για την τοποθέτηση. 

Τα whitestone τα χρησιμοποιώ πάντα ειδικά σε σειρά Galaxy που υπάρχουν κάθε χρόνο.. Όταν λες καλύπτει την οθόνη εμένα με ενδιαφέρει να καλύπτει όλη την οθόνη μέχρι το σημείο που "ανάβει" όλη η οθόνη.. Και να εξέχει και ένα τσικ περισσότερο από το "μέχρι το σημείο που ανάβει" γιατί έτσι δεν θα φωτίζει το τζάμι στις άκρες του σε ευθεία γραμμή.. Δε ξέρω αν το εκφράζω σωστά αλλά είναι ένα πολύ σπαστικό φαινόμενο που συμβαίνει με τα τζαμακια που έρχονται ακριβώς "κοψιά" μέχρι το σημείο που ανάβει (φωτίζει) η οθόνη.. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChrisNikol said:

Ευχαριστώ πολύ για την τοποθέτηση. 

Τα whitestone τα χρησιμοποιώ πάντα ειδικά σε σειρά Galaxy που υπάρχουν κάθε χρόνο.. Όταν λες καλύπτει την οθόνη εμένα με ενδιαφέρει να καλύπτει όλη την οθόνη μέχρι το σημείο που "ανάβει" όλη η οθόνη.. Και να εξέχει και ένα τσικ περισσότερο από το "μέχρι το σημείο που ανάβει" γιατί έτσι δεν θα φωτίζει το τζάμι στις άκρες του σε ευθεία γραμμή.. Δε ξέρω αν το εκφράζω σωστά αλλά είναι ένα πολύ σπαστικό φαινόμενο που συμβαίνει με τα τζαμακια που έρχονται ακριβώς "κοψιά" μέχρι το σημείο που ανάβει (φωτίζει) η οθόνη.. 

Ωπ δικος μας εισαι και συ.Εαν καταλαβα καλα θελεις να φτανει μεχρι τα bezels κι εαν γινεται να καλυπτει οσο μπορει ενα μερος απο αυτα...η μονη λυση ειναι να πας στο υποκαταστημα του Παγκρατιου (εαν καταλαβα καλα το μαγαζι που προανεφερες) και να ζητησεις να δεις και καλα το γυαλι εαν θα εχει θεμα συμβατοτητας με τη θηκη που εχεις.Ξερω ακουγετε απο ψυχαναγκαστικο εως και παρανοικο αλλα πιστεψε με ψωνιζω χρονια απο εκει γυαλια και θηκες  και η υπευθυνη του καταστηματος παντα ελεγχει τα tempered glass παρουσια του πελατη πριν τα δωσει.

OnePlus 12 16-512GB Green

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, CRISPAF77 said:

Ωπ δικος μας εισαι και συ.Εαν καταλαβα καλα θελεις να φτανει μεχρι τα bezels κι εαν γινεται να καλυπτει οσο μπορει ενα μερος απο αυτα...η μονη λυση ειναι να πας στο υποκαταστημα του Παγκρατιου (εαν καταλαβα καλα το μαγαζι που προανεφερες) και να ζητησεις να δεις και καλα το γυαλι εαν θα εχει θεμα συμβατοτητας με τη θηκη που εχεις.Ξερω ακουγετε απο ψυχαναγκαστικο εως και παρανοικο αλλα πιστεψε με ψωνιζω χρονια απο εκει γυαλια και θηκες  και η υπευθυνη του καταστηματος παντα ελεγχει τα tempered glass παρουσια του πελατη πριν τα δωσει.

Αυτό ακριβώς.. Αλλιώς η άλλη λύση είναι η ringke μόνο? Ή υπάρχει και κάποια άλλη λύση ίσως μεμβράνη uv που κάπου διάβασα..?! 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, gregpec2 said:

Βασικά δεν έχει κανένα νόημα η Ευρωπαϊκή αποθήκη του tradingshenzen για το 1+ 12, αν θέλετε την άποψή μου.

Μία από τα ίδια καμία ενημέρωση... Έχει μπετωσει

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, black1180 said:

Μία από τα ίδια καμία ενημέρωση... Έχει μπετωσει

Υπομονή,θέμα χρόνου είναι να έρθει η 810

1 hour ago, ChrisNikol said:

Αυτό ακριβώς.. Αλλιώς η άλλη λύση είναι η ringke μόνο? Ή υπάρχει και κάποια άλλη λύση ίσως μεμβράνη uv που κάπου διάβασα..?! 

Μακριά από full glue γυαλιά και αυτά που έχουν μόνο περιμετρικά κόλλα.

ή UV γυαλί ή μια μεμβράνη το πολύ μέχρι 0.2mm πάχος (ούτε ματ δηλαδή)επειδή εάν είναι πιο παχιά θα ξεκολλήσει στα πλάγια κι ας μη την ακουμπάει η θήκη.

Edited by CRISPAF77

OnePlus 12 16-512GB Green

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, anetost said:

Γιατι μακρυα απο full glue γυαλια?

Σε κουρμπαριστες οθόνες;Δεν έχουν καμία σχέση με τα υπόλοιπα tempered glass που βγαίνουν για ίσιες οθόνες.

1ον για να τοποθετηθεί σου βγάζει τη ψυχή και τσακίζεις τα δάχτυλα σου από την πίεση που ασκείς 

2ον εάν δεν μπει σωστά και κάνεις πως το σηκώνεις για να το ξαναβάλεις 9 στις 10 φορές σπάει 

3ον συνήθως στην τοποθέτηση, βγαίνει κόλλα στα πλαϊνά με αποτέλεσμα..

4ον μετά από λίγες ώρες παίρνει αέρα οπότε πάει για πέταμα.

 

Edited by CRISPAF77

OnePlus 12 16-512GB Green

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και η ενημερωση .810 μεσω ΟΤΑ σημερα. Με γρηγορη ματια, αλλαγη στην status bar ειδα και επισης μπηκε και το AIGC. 

Στο google play system παντως η ενημερωση ειναι ακομα Μαιου.

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2024 at 11:55 ΜΜ, CRISPAF77 said:

Για ζελατίνα γλιστράει σχετικά καλά.

Είναι δαχτυλομαγνητης αλλά καθαρίζει άμεσα και δεν μαζεύει χνούδι.

Της irepair η δευτερη που εβαλα ειναι αρκετα καλη σε ολα. 

9 ώρες πριν, FoT1s said:

Ηρθε και η ενημερωση .810 μεσω ΟΤΑ σημερα. Με γρηγορη ματια, αλλαγη στην status bar ειδα και επισης μπηκε και το AIGC. 

Στο google play system παντως η ενημερωση ειναι ακομα Μαιου.

Πως ειναι η ενημερωση σε οσους την περασατε; Στο community υπαρχουν αρκετες αρνητικες αναφορες για υπερθερμανση, χειροτερη αποδοση μπαταριας και χειροτερο touch control experience.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Mikepan_1 said:

Της irepair η δευτερη που εβαλα ειναι αρκετα καλη σε ολα. 

Πως ειναι η ενημερωση σε οσους την περασατε; Στο community υπαρχουν αρκετες αρνητικες αναφορες για υπερθερμανση, χειροτερη αποδοση μπαταριας και χειροτερο touch control experience.

Το απόγευμα πέρασα τη μεμβράνη της Ringke και είναι πολύ καλύτερη στην αφή.

 

Με την 810 που είμαι 2 μέρες τώρα σε μένα ισχύει ακριβώς το αντίθετο 

Θερμοκρασία με gaming max 38°c

Καλύτερη διαχείριση μπαταρίας 

Ιδέα μου είναι αλλά νομίζω ότι έχω καλύτερη αίσθηση στην αφή...ίσως να οφείλεται και στη ζελατίνα τι να πω.

OnePlus 12 16-512GB Green

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, CRISPAF77 said:

Το απόγευμα πέρασα τη μεμβράνη της Ringke και είναι πολύ καλύτερη στην αφή.

 

Με την 810 που είμαι 2 μέρες τώρα σε μένα ισχύει ακριβώς το αντίθετο 

Θερμοκρασία με gaming max 38°c

Καλύτερη διαχείριση μπαταρίας 

Ιδέα μου είναι αλλά νομίζω ότι έχω καλύτερη αίσθηση στην αφή...ίσως να οφείλεται και στη ζελατίνα τι να πω.

Χαιρομαι που η ringke σε καλυψε. Πολλες φορες κιολας θα κοιτας το κινητο και θα λες "ρε φιλε, ποσο τελεια καθεται, ουτε φαινεται" 😁

Επισης, ποτε μην την καθαρισεις με υγρα μαντηλακια, οινοπνευμα κτλ. Μονο με πανακι η υφασμα ακομα και μπλουζας.

Οσο για την ενημερωση, μια αισθηση στο touch κτλ ειδα κι εγω προς το καλυτερο. Μπαταρια ειναι νωρις ακομα & τελος απο θερμοκρασιες κανενα θεμα.

Αυτο που δεν μου πολυ αρεσε, ειναι πως τα εικονιδια στην status bar τα εκαναν καπως πιο μεγαλα νομιζω, ασχετα με το bold.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...