Jump to content

OnePlus 12


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8 ώρες πριν, challenge143 said:

Καλημέρα παιδιά μια ερώτηση αν γνωρίζετε εκμερους ενός φίλου που έχει αγοράσει το κινητό.  Έχει αγοράσει την συσκευή από το gshopper το 12/256 στα 615 ευρώ με την κινεζικη έκδοση,  όλα καλά αλλά δεν πιάνει 5g σε cosmote αλλά κ σε vodafone που δοκιμάσαμε κ εννοείται ότι είναι ενεργοποιημενα από τον παροχο.  Το ερώτημα αν βάλουμε eu έκδοση θα φτιάξει ή είναι θέμα κεραίας λόγο κινεζικης έκδοσης;  δηλαδή τα ευρωπαϊκά με τα κινέζικα έχουν άλλη κεραία σαν συσκευή; ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Από όσο ξέρω δεν παίζει ρόλο το software. Εφόσον είναι κινεζική έκδοση κάποιες μπάντες θα λείπουν. Μου κάνει εντύπωση όμως που δε λειτουργεί. Στο tradingshenzen βγάζει συμβατοτητα 100/100  με λιγότερες μπάντες και γνωστοί Έλληνες κουποναδες υποστηρίζουν ότι δεν υπάρχει θέμα με το 5g και συγκεκριμένα για το gshopper. Αν υπάρχει κάποιος που γνωρίζει καλύτερα ας μας δώσει τα φώτα του

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 hour ago, ThanosPa said:

Από όσο ξέρω δεν παίζει ρόλο το software. Εφόσον είναι κινεζική έκδοση κάποιες μπάντες θα λείπουν. Μου κάνει εντύπωση όμως που δε λειτουργεί. Στο tradingshenzen βγάζει συμβατοτητα 100/100  με λιγότερες μπάντες και γνωστοί Έλληνες κουποναδες υποστηρίζουν ότι δεν υπάρχει θέμα με το 5g και συγκεκριμένα για το gshopper. Αν υπάρχει κάποιος που γνωρίζει καλύτερα ας μας δώσει τα φώτα του

Στην Ελλαδα νομιζω το 5g παιζει σε 1, 28 και 78 μπαντες και εχω την εντυπωση πως και οι 3 υποστηριζονται απο την κινεζικη εκδοση του κινητου. Ισως φταιει η ρομ - το δικτυο βλεποντας την κινεζικη ρομ ισως να μην αναγνωριζει τη συσκευη σαν certified για χρηση 5G εντος του δικτυου της COSMOTE/ Vodafone. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Mikepan_1 said:

Στην Ελλαδα νομιζω το 5g παιζει σε 1, 28 και 78 μπαντες και εχω την εντυπωση πως και οι 3 υποστηριζονται απο την κινεζικη εκδοση του κινητου. Ισως φταιει η ρομ - το δικτυο βλεποντας την κινεζικη ρομ ισως να μην αναγνωριζει τη συσκευη σαν certified για χρηση 5G εντος του δικτυου της COSMOTE/ Vodafone. 

Λείπει η 28b αν δεν κάνω λάθος. Αλλά και πάλι να μη λειτουργεί καθόλου το 5g. Μπορεί όντως να φταίει η ρομ. Ας περάσει την oxygenos. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ThanosPa said:

Λείπει η 28b αν δεν κάνω λάθος. Αλλά και πάλι να μη λειτουργεί καθόλου το 5g. Μπορεί όντως να φταίει η ρομ. Ας περάσει την oxygenos. 

Και αν μπρικαρι τι κάνει μέτα?? Εγώ δύσκολο το βλέπω να περάσει oxygen.. δεν ξέρω..

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, STATYSS said:

Και αν μπρικαρι τι κάνει μέτα?? Εγώ δύσκολο το βλέπω να περάσει oxygen.. δεν ξέρω..

https://tradingshenzhen.com/en/content/oneplus-12-how-to-switch-from-color-os-to-oxygen-os. Έχει οδηγίες. Αν μπρικαρει κλαφτα Χαράλαμπε. Πάντως τώρα στο gshopper το έχει διαθέσιμο με oxygen και χωρίς region lock. Στο περνάνε αυτοι. Κακώς βιάστηκε

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις άρα καταλήγουμε στην Ρομ. Γενικά το ψιλό έχουμε με τα ρουτ άρα θα επιχειρήσουμε το Σάββατο αν κ βλέπω υπάρχουν κ οδηγίες όπως έβαλε κ ο φίλος ποιο πάνω. Θα το κάνουμε κ θα ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα αυτη την θηκη της spigen που ειχε αναφερθει:

https://www.skroutz.gr/s/49432741/Spigen-Ultra-Hybrid-Back-Cover-Plastiko-2mm-Anthektiko-Mayro-OnePlus-12-ACS07378.html

Η θηκη ειναι πανεμορφη και αναδεικνύει το πρασινο χρωμα, επισης φαινεται αρκετα ποιοτικη για προστασια απο πτωσεις και χτυπηματα και μου αρεσει η υπερυψωμενη περιοχη γυρω απ την καμερα που βοηθαει να μην ακουμπαει ο φακος σε επιφανειες. 

Αυτο που ΔΕΝ μου αρεσε ειναι η αισθηση της θηκης στο χερι. Δεν μου καθεται καλα. Εχει κατι ραβδωσεις στο κατω μερος και το δαχτυλο μου ακουμπαει στις ραβδωσεις και με ταλαιπωρει καπως, ισως ναναι θεμα συνηθειας. 

Η sandstone της Oneplus καθεται πολυ καλυτερα με εξαιρετικα καλυτερη αισθηση. Αλλα χανεται το πρασινο χρωμα του κινητου ετσι.

Αν υπαρχει καμια αλλη προταση για το πρασινο, ευπροσδεκτη. 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, ThanosPa said:

https://tradingshenzhen.com/en/content/oneplus-12-how-to-switch-from-color-os-to-oxygen-os. Έχει οδηγίες. Αν μπρικαρει κλαφτα Χαράλαμπε. Πάντως τώρα στο gshopper το έχει διαθέσιμο με oxygen και χωρίς region lock. Στο περνάνε αυτοι. Κακώς βιάστηκε

Άρα παραλαμβάνεις ανοιγμένη συσκευη κ όχι σφραγισμένη με οτι αυτο μπορεί να σημαίνει.....!! 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, STATYSS said:

Και αν μπρικαρι τι κάνει μέτα?? Εγώ δύσκολο το βλέπω να περάσει oxygen.. δεν ξέρω..

Ξέρεις τίποτα από OnePlus ή γράφεις τυχαία;

Τίποτα δε γίνεται αν μπρικαρει.

Βρίσκεις ένα οδηγό όπως υπάρχουν τόσα χρόνια για όλα τα OnePlus κινητά ή κάποιο εργαλείο και το φτιάχνεις ακολουθώντας τα βήματα.

Τα κινητά αυτά είναι σχεδόν απίθανο να χαλάσουν μόνιμα.

Το πολύ πολύ να χρειαστεί ένα factory reset, για αυτό πάντα καλό είναι να παίρνουμε backup πριν πειράξουμε κάτι.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, junglist said:

Ξέρεις τίποτα από OnePlus ή γράφεις τυχαία;

Τίποτα δε γίνεται αν μπρικαρει.

Βρίσκεις ένα οδηγό όπως υπάρχουν τόσα χρόνια για όλα τα OnePlus κινητά ή κάποιο εργαλείο και το φτιάχνεις ακολουθώντας τα βήματα.

Τα κινητά αυτά είναι σχεδόν απίθανο να χαλάσουν μόνιμα.

Το πολύ πολύ να χρειαστεί ένα factory reset, για αυτό πάντα καλό είναι να παίρνουμε backup πριν πειράξουμε κάτι.

χαχαααααααα... Μιλας σε μενα που εχω Οneplus απο το 3Τ.. Πιο πριν το Lg G2 μετα το NEXUS 4 και κατι Lenovakia τα εχω ξεσκισει στο ρουτ στα φλασαρισματα.. στους κερνελ..και στις ρεκοβερυ?/

ΕΛΕΟΣ-ΝΤΡΟΠΗ.. Αν δν ξερεις πρωτα ρωτα με ποιον μιλας...Δεν χρειαζονται υπαινιγμοι και ειρωνειες.. 

Περα απο αυτο .. Εγω ξερω να το επαναφερω και που να ψαξω... αλλοι ομως πιο νεοι θα ψαχνονται για βδομαδες. που δεν εχουν ασχοληθει καθολου με το σπορ.. 

Επισης απο το 11 και τωρα στο 12 δεν ειναι τοσο απλο να ξεμπρικαρεις..

Ασε που για το 12 δεν ειδα να βγηκε καποιο tool ακομα..

Οποτε δεν ειναι τοσο απλα για ολους αυτα .. και ενα factory δεν ειναι λυση ..γιατι με μια στραβη το κινητο δεν θα μπουταρει...

Αυτα.. Καλη συνεχεια..

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

Μία Ερώτηση και από μένα που φορά την αγορά από trading shenzhen ή gshoper

Υπάρχει περίπτωση να φορεθεί ΦΠΑ και δασμός στα τελωνεία αν σταλούν από Κίνα; 

 

αν όχι, τι επιλογή μεταφορικών βάζουμε;

Link to comment
Share on other sites

Ναι λογικά δεν υπάρχει unbrick tool... 

https://xdaforums.com/t/fastboot-unbrick-tool-stock-firmware-region-change-convert-global-downgrade-op12.4653452/unread

Τα πάντα υπάρχουν με οδηγούς για όποιον δε βαριέται να διαβάσει.

https://xdaforums.com/f/oneplus-12.12820/

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, ChrisNikol said:

Ναι λογικά δεν υπάρχει unbrick tool... 

https://xdaforums.com/t/fastboot-unbrick-tool-stock-firmware-region-change-convert-global-downgrade-op12.4653452/unread

Τα πάντα υπάρχουν με οδηγούς για όποιον δε βαριέται να διαβάσει.

https://xdaforums.com/f/oneplus-12.12820/

Ωραια.. μπραβο/... και επειδη υπαρχουν.. πιστευεται οτι μπορουν να τα κανουν ολοι.. ειστε γελασμενοι...

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Εκτός και αν πιστεύεις οτι είσαι κάποιο ανώτερο διανοητικά ων (facts prove the exact opposite though.. ) δεν είναι και καμιά πυρηνική φυσική να δουν οδηγούς βιντεάκια και να ψαχτούν..

Ναι όλοι μπορούν να το κάνουν δεν είναι λιγότερο ικανοί από εμένα ας είμαι πληροφορικάριος και προσωπικά ασχολούμαι με το άθλημα από εποχή cyanogen mod σε android και jailbreak με limera1n σε iPhone από εποχής 3gs 15+ χρόνια πίσω δλδ.. 

Είναι χόμπι, δε σπουδάζεται, οποίος έχει όρεξη να ψαχτεί θα μπει σε περιπέτειες και ψάχνοντας επίσης θα βγει από αυτές.. Το ίδιο έκανα και εγώ όταν ήμουν 19-20 χρονών και έπαθα πρώτη φορά bootloop και είχα το κινητό μου ένα ολόκληρο βράδυ να αναβοσβήνει μέχρι να τελειώσει η μπαταρία.. Την επόμενη μέρα με ψάξιμο το έλυσα.. Δεν είχε να κάνει με τις γνώσεις πληροφορικής που έχω.. Ήταν κάτι τελείως διαφορετικό απλά ήθελα να "πειράξω" το κινητό μου να έχω και άλλα εξτρά πράγματα. Τώρα στα 35 απλά ξέρω να κάνω μια διαδικασία πιο γρήγορα και να έχω εναλλακτικές από εμπειρία απλά.. Δεν έχω χρόνο και τον ίδιο χρόνο με δουλειά και οικογένεια βέβαια να καταπιαστώ αποκλειστικά με αυτό αν ξεκίναγα να ασχοληθώ τώρα στα 35.. Αλλά δεν θα ήταν και κάτι δύσκολο.. 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, STATYSS said:

Άρα παραλαμβάνεις ανοιγμένη συσκευη κ όχι σφραγισμένη με οτι αυτο μπορεί να σημαίνει.....!! 

Ε ναι... Εννοείται. Είτε από giztop, είτε gshopper η tradingshenzen αγοράσεις με oxygen. Όσον αφορά στο bootloader μόνο στο tradingshenzen αναφέρεται ότι με το το φλασαρισμα κλειδώνεται πάλι.

1 ώρα πριν, Espin_eco said:

Καλημέρα

 

Μία Ερώτηση και από μένα που φορά την αγορά από trading shenzhen ή gshoper

Υπάρχει περίπτωση να φορεθεί ΦΠΑ και δασμός στα τελωνεία αν σταλούν από Κίνα; 

 

αν όχι, τι επιλογή μεταφορικών βάζουμε; 

Όχι. 

Στο tradingshenzen έχει τύπου priority. Δεν πρέπει να έχει και άλλη

Στο Gshopper την free η common transport 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ThanosPa said:

Ε ναι... Εννοείται. Είτε από giztop, είτε gshopper η tradingshenzen αγοράσεις με oxygen. Όσον αφορά στο bootloader μόνο στο tradingshenzen αναφέρεται ότι με το το φλασαρισμα κλειδώνεται πάλι.

Όχι. 

Στο tradingshenzen έχει τύπου priority. Δεν πρέπει να έχει και άλλη

Στο Gshopper την free η common transport 

Μια χαρά ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, ChrisNikol said:

Εκτός και αν πιστεύεις οτι είσαι κάποιο ανώτερο διανοητικά ων (facts prove the exact opposite though.. ) δεν είναι και καμιά πυρηνική φυσική να δουν οδηγούς βιντεάκια και να ψαχτούν..

Ναι όλοι μπορούν να το κάνουν δεν είναι λιγότερο ικανοί από εμένα ας είμαι πληροφορικάριος και προσωπικά ασχολούμαι με το άθλημα από εποχή cyanogen mod σε android και jailbreak με limera1n σε iPhone από εποχής 3gs 15+ χρόνια πίσω δλδ.. 

Είναι χόμπι, δε σπουδάζεται, οποίος έχει όρεξη να ψαχτεί θα μπει σε περιπέτειες και ψάχνοντας επίσης θα βγει από αυτές.. Το ίδιο έκανα και εγώ όταν ήμουν 19-20 χρονών και έπαθα πρώτη φορά bootloop και είχα το κινητό μου ένα ολόκληρο βράδυ να αναβοσβήνει μέχρι να τελειώσει η μπαταρία.. Την επόμενη μέρα με ψάξιμο το έλυσα.. Δεν είχε να κάνει με τις γνώσεις πληροφορικής που έχω.. Ήταν κάτι τελείως διαφορετικό απλά ήθελα να "πειράξω" το κινητό μου να έχω και άλλα εξτρά πράγματα. Τώρα στα 35 απλά ξέρω να κάνω μια διαδικασία πιο γρήγορα και να έχω εναλλακτικές από εμπειρία απλά.. Δεν έχω χρόνο και τον ίδιο χρόνο με δουλειά και οικογένεια βέβαια να καταπιαστώ αποκλειστικά με αυτό αν ξεκίναγα να ασχοληθώ τώρα στα 35.. Αλλά δεν θα ήταν και κάτι δύσκολο.. 

"""Είναι χόμπι, δε σπουδάζεται, οποίος έχει όρεξη.."""

Τώρα μιλάς σωστά ..Είπες τις μαγικές λέξεις ..

Αλλά Πιστεύεις ακόμη ότι έχουν πολλοί την όρεξη να ασχοληθούν?

Εγώ λέω όχι ..Είναι πολλοί λίγοι που έχουν την όρεξη τον χρόνο να ασχοληθούν....

Αυτά... μην το κουράζουμε αλλο. Όποιος θέλει και μπορεί ψάχνει κ βρίσκει..Αυτό ισχύει για ολα

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, σήμερα έκλεισε εβδομάδα που το έχουν παραλάβει από το σερβις, υποτίθεται πως πήγε εκεί για έλεγχο και να εγκριθεί αντικατάσταση αλλά ακόμα δεν υπάρχει κάποια εξέλιξη. Στο tracking της ctdi δείχνει πως βρίσκεται στο στάδιο quality control step και status inspecting.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Arinos said:

Λοιπόν, σήμερα έκλεισε εβδομάδα που το έχουν παραλάβει από το σερβις, υποτίθεται πως πήγε εκεί για έλεγχο και να εγκριθεί αντικατάσταση αλλά ακόμα δεν υπάρχει κάποια εξέλιξη. Στο tracking της ctdi δείχνει πως βρίσκεται στο στάδιο quality control step και status inspecting.

Τι θέμα είχε κ το έστειλες? Θύμησε μου...

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, STATYSS said:

Τι θέμα είχε κ το έστειλες? Θύμησε μου...

Flickering, βίντεο εδώ https://pixeldrain.com/u/MtzyJRd6

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αδέρφια μία βδομάδα με το τηλέφωνο και πρώτη φορά σε OnePlus μετά από 10 χρόνια σε Xiaomi έχω να πω ότι έχει πολλές ρυθμίσεις και ακόμα το ψάχνω, έβαλα και την ηχογράφηση στις κλήσεις και όλα καλά. Απλά είναι κάποιες εφαρμογές που δεν έχουν σκούρο φόντο από μόνες τους και ενώ έχω επιλέξει και στο τηλέφωνο σκούρο θέμα εξακολουθούν να δείχνουν λευκό ενώ στο Xiaomi πού είχα πρίν έδειχναν σκούρο αν γνωρίζει κανείς κάποια άλλη ρύθμιση ας βοηθήσει 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, dynamic4 said:

Λοιπόν αδέρφια μία βδομάδα με το τηλέφωνο και πρώτη φορά σε OnePlus μετά από 10 χρόνια σε Xiaomi έχω να πω ότι έχει πολλές ρυθμίσεις και ακόμα το ψάχνω, έβαλα και την ηχογράφηση στις κλήσεις και όλα καλά. Απλά είναι κάποιες εφαρμογές που δεν έχουν σκούρο φόντο από μόνες τους και ενώ έχω επιλέξει και στο τηλέφωνο σκούρο θέμα εξακολουθούν να δείχνουν λευκό ενώ στο Xiaomi πού είχα πρίν έδειχναν σκούρο αν γνωρίζει κανείς κάποια άλλη ρύθμιση ας βοηθήσει 

Πρέπει να τις ρυθμίσεις τις εφαρμογές από τις ρυθμίσεις τους μέσα στο dark mode. Λογικά λένε system default αλλά δεν το έχουν καταλάβει ότι έχει το σύστημα το σκούρο.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Arinos said:

Flickering, βίντεο εδώ https://pixeldrain.com/u/MtzyJRd6

ωπα ρε τι ειναι αυτο? σαν δεμονισμενο κανει.. καλα εκανες κ το εστειλες.. να δουμε τι θα σου πουν..

Επισης κανεις, εχετε προβλημα οταν πληκτρολογείτε στα σοσιαλ, ινστα πχ, να κανει ενα φλικερ για 1 δευτερολεπτο η οθονη?  

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Arinos said:

Λοιπόν, σήμερα έκλεισε εβδομάδα που το έχουν παραλάβει από το σερβις, υποτίθεται πως πήγε εκεί για έλεγχο και να εγκριθεί αντικατάσταση αλλά ακόμα δεν υπάρχει κάποια εξέλιξη. Στο tracking της ctdi δείχνει πως βρίσκεται στο στάδιο quality control step και status inspecting.

Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που θα σου πω, αλλά όταν είχα στείλει το Oneplus 8Pro για αλλαγή οθόνης το καλοκαίρι του 22, αν δεν ήμουν κάθε μέρα στο live chat να τους "ενοχλώ" πιστεύω θα αργούσαν περισσότερο από τις 2 βδομάδες που έκανα να το παραλάβω πίσω. Οπότε γνώμη μου είναι να κάνεις ένα live chat και να τους ρωτήσεις πού βρίσκεται η διαδικασία.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, xirosiman said:

ωπα ρε τι ειναι αυτο? σαν δεμονισμενο κανει.. καλα εκανες κ το εστειλες.. να δουμε τι θα σου πουν..

Έκλαψα χαχαχαχα

18 minutes ago, ostvarivanje said:

Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που θα σου πω, αλλά όταν είχα στείλει το Oneplus 8Pro για αλλαγή οθόνης το καλοκαίρι του 22, αν δεν ήμουν κάθε μέρα στο live chat να τους "ενοχλώ" πιστεύω θα αργούσαν περισσότερο από τις 2 βδομάδες που έκανα να το παραλάβω πίσω. Οπότε γνώμη μου είναι να κάνεις ένα live chat και να τους ρωτήσεις πού βρίσκεται η διαδικασία.

Σε ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή, θα την ακολουθήσω. Νομίζω πως ΣΚ δεν έχει καθόλου live chat οπότε θα προσπαθήσω από Δευτέρα να τους ζαλίσω λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...