Jump to content

OnePlus 12


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

16 ώρες πριν, Fulgore1 said:

Αν googl αρεις κάθε χρόνο συμφορουμίτη, κυρίως παράπονα σε Samsung/Apple θα διαβάσεις, γιατί αυτά πουλάνε περισσότερο και με αυτά ασχολείται/ψειρίζει παραπάνω ο κόσμος(όπως σε Pixel μεριά κυρίως σε Αμερική).

Το ξαναλέω, δεν λέω ότι αυτά που λές περί οθονών S24U δεν ισχύουν.

Απλά τονίζω ότι αυτά περί googl αρίσματος δεν λένε κάτι.

Σύμφωνοι και όλα καλά ότι θέλει επιλέγει ο καθένας.. Απλά εγώ λέω τι είδαν τα μάτια μου με όλες αυτές τις συσκευές που είχα (και αρκετές φορές ταυτόχρονα κιόλας) και συνάδουν απόλυτα με ότι αναφέρεται και σε forums.. Δεν αναπαράγω απλά οτι διαβάζω χωρίς να έχω εμπεριστατωμένη γνώμη.. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Προσεξε κανεις ο,τι εδω και ενα διαστημα εχει σταματησει να εμφανιζει την μπλε βουλιτσα στις εφαρμογες που γινονται ενημερωση απο store;

Σ' εμενα παντως, εδω και σχεδον 1 μηνα οτι ενημερωση εφαρμογης κανω, δεν την δειχνει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Moul0xtos said:

Μακάρι γιατί η κατάσταση είναι απελπιστική. Νιώθω σα να έχω midrange συσκευή.

Screenshot_2024-08-08-14-19-36-39_82c2b94334496b2dcb6a8708ac4aa2b9.jpg

Ο,τι και να τους ρωτησεις, παντα λενε σχεδον την ιδια απαντηση.

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

Κατι αλλο κουφο που διαπιστωσα σημερα. 

Ενω το κινητο ειναι κλειδωμενο, ο οποιοσδηποτε ανοιγει τα βασικα settings (συντομευσεις) με scroll απο πανω προς τα κατω και το βαζει σε flight mode ας πουμε ή κανει οτιδηποτε αλλο γινεται απο τα settings. 

Πρωτη φορα μου συμβαινει σε κινητο κατι τετοιο. Εχω κανει κατι λαθος; Υπαρχει καποια ρυθμιση που χανω; 

Edited by Mikepan_1
Link to comment
Share on other sites

@Mikepan_1πωπω όντως ισχύει. Τραγικό!

Με τις γνωστοποιήσεις τι φάση που δε δείχνει προεπισκόπηση;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Mikepan_1 said:

Ενω το κινητο ειναι κλειδωμενο, ο οποιοσδηποτε ανοιγει τα βασικα settings (συντομευσεις) με scroll απο πανω προς τα κατω και το βαζει σε flight mode ας πουμε ή κανει οτιδηποτε αλλο γινεται απο τα settings.

Settings > Notifications & Statusbar >More Settings > Swipe down on Lock screen to view notification drawer.
 

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gsir said:

@Mikepan_1πωπω όντως ισχύει. Τραγικό!

Με τις γνωστοποιήσεις τι φάση που δε δείχνει προεπισκόπηση;

Είχα ενεργοποιημένη την έξυπνη απόκρυψη ειδοποιήσεων. Πλέον παίζει σωστά. 

Εγώ πάντως βλέπω το τηλέφωνο να δουλεύει καλύτερα. Ειδικά στη μετάβαση μεταξύ εφαρμογων δε βλέπω να τρώει εκείνα τα σκαλώματα 

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, asot said:

Settings > Notifications & Statusbar >More Settings > Swipe down on Lock screen to view notification drawer.
 

Εισαι ωραιος thank u! 

On 8/8/2024 at 2:20 ΜΜ, Moul0xtos said:

Μακάρι γιατί η κατάσταση είναι απελπιστική. Νιώθω σα να έχω midrange συσκευή.

Screenshot_2024-08-08-14-19-36-39_82c2b94334496b2dcb6a8708ac4aa2b9.jpg

Το οτι υπαρχει τοσο καιρο και λενε πως δεν εγινε για καποιο συγκεκριμενο λογο και το ανελυσαν το cause μετα απο 6-7 μηνες δειχνει πως προκειται για χημείο επικών διαστασεων. Λογικα δεν θα χρησιμοποιουν καν Oneplus/ Oppo συσκευες στην καθημερινη τους ζωη εκτος αν ειναι και στραβοι περα απο γκαβοί. 

Edited by Mikepan_1
Link to comment
Share on other sites

Όσοι το αγοράσατε από Πολωνία σε πόσες μέρες σας ήρθε;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, ostvarivanje said:

Όσοι το αγοράσατε από Πολωνία σε πόσες μέρες σας ήρθε;

2-3

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, STATYSS said:

2-3

Ευχαριστώ. Επειδή μου γράφει για τις 20 Αυγούστου παραλαβή.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, ostvarivanje said:

Ευχαριστώ. Επειδή μου γράφει για τις 20 Αυγούστου παραλαβή.

Δεν ξέρω τι φόρτο μπορεί να έχουν οι μεταφορικές.. αλλά πιστεύω θα παραλάβεις πιο νωρίς από τις 20

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία ενημέρωση ασφαλείας μου πετάει διαφημίσεις στο ξεκαρφωτο εκεί που είμαι στο μενού μου βγάζει διαφήμιση συμβαίνει σε κανένα άλλο;

 

Edited by chris1974
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, STATYSS said:

Δεν ξέρω τι φόρτο μπορεί να έχουν οι μεταφορικές.. αλλά πιστεύω θα παραλάβεις πιο νωρίς από τις 20

Μάλλον θα το αφήσω για λίγο πιο αργά γιατί είναι να φύγω και διακοπές και να μη φύγω χωρίς να το παραλάβω

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

On 13/8/2024 at 12:12 ΠΜ, ostvarivanje said:

Μάλλον θα το αφήσω για λίγο πιο αργά γιατί είναι να φύγω και διακοπές και να μη φύγω χωρίς να το παραλάβω

Γλυκό κοιτάζω έντονα το pixel 9 pro .. Πάρα πολύ όμορφο και τούμπανο..

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, STATYSS said:

Γλυκό κοιτάζω έντονα το pixel 9 pro .. Πάρα πολύ όμορφο και τούμπανο..

Εμφανισιακά ενα iphone θα ελεγα εγω (εκτος το πισω) απλα με android os.

Επισης, το γλυκοκοιταω κι εγω, αλλα το 9 pro xl...κυριως για την οθονη.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, FoT1s said:

Εμφανισιακά ενα iphone θα ελεγα εγω (εκτος το πισω) απλα με android os.

Επισης, το γλυκοκοιταω κι εγω, αλλα το 9 pro xl...κυριως για την οθονη.

Ναι. Και γω αυτό... 9 xl pro.! 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, STATYSS said:

Γλυκό κοιτάζω έντονα το pixel 9 pro .. Πάρα πολύ όμορφο και τούμπανο..

Να αρχίσουμε να βλέπουμε και δείγματα από την κάμερα να δούμε τι θα βγάζει. 

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

On 15/8/2024 at 1:01 ΜΜ, ostvarivanje said:

Να αρχίσουμε να βλέπουμε και δείγματα από την κάμερα να δούμε τι θα βγάζει. 

https://youtu.be/jSUWPjK8Stk?si=ifTQWgY0_Q9WlhAr

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, STATYSS said:

εντυπωσιακα μικρες οι διαφορές μεταξυ τους θα ελεγα. 

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ερώτηση για το πού να αντικαταστήσω την οθόνη του OnePlus 12R που με έσπασε . περιοχή Αττική ξέρει κάποιος που και το κόστος ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Στις προηγούμενες σελίδες (3,4) αναφέρουν για επίσημο service στη Ελλάδα τη smartec. Πάρε ένα τηλ.

https://smartec.gr/gr.php#mobile_repairs

Link to comment
Share on other sites

On 29/7/2024 at 3:35 ΜΜ, Mikepan_1 said:

Προσπαθησα σημερα να το συνδεσω μεσω usb με laptop και desktop για μεταφορα αρχειων αλλα το μονο που εκανε ηταν να φορτιζει. Δεν μου εβγαλε επιλογη για μεταφορα αρχειων και ουτε το διαβαζε ο υπολογιστης. 

Πριν κανα 3μηνο δουλευε κανονικα, εχει αλλαξει κατι ή υπαρχει καμια ρυθμιση που τη χανω; 

UPDATE: Βρηκα τη λυση για οποιον το αντιμετωπισει στο μελλον, πρεπει να κατεβασει τα usb drives για το Oneplus 12 στον υπολογιστη. 

Πάντως εγώ και μετά το κατέβασμα των drivers σε windows 11 ακόμα έχω ακριβώς αυτό το πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...