Jump to content

Google Pixel 8 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκανα επαναφορα το τηλεφωνο για το δαχτυλικο. Αυτο που παρατηρησα ειναι πως αν κατα την διαρκεια εγγραφης του δαχτυλου δεν το παρει πολλες φορες, σταματαει η διαδικασια..

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενα αρνητικο του κινητου ειναι οως απ την οθονη κλειδώματος μπορει να κατεβει η μπαρα ρυθμίσεων και να πειραχτούν Bluetooth κλπ

 

υπαρχει μια εφαρμογη που δε τη θυμαμαι που το μπλοκάρει το παραπανω ωστε να μην πειράζεται θυμάστε ποια ειναι?
Ευχαριστω 

Link to comment
Share on other sites

πέρασα manually το update Δεκεμβρίου....και ναι , 5G σε Cosmote (μαμά-unrooted) 🙂

έκδοση carrier settings (Cosmote): telekom_gr-52000000006.7   2023-09-27

VoWifi μαμά δεν υπάρχει ακόμα....δεν έχω δοκιμάσει αν συνεχίζει να παίζει με shizuku (δεν το είχα βάλει ούτε πιο πριν)

Είδα επίσης νέο access point name στις ρυθμίσεις με όνομα hos (Name hos...APN hos...APN Type xcap)

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Wificall?
Μόνο με το VoLTE Magisk module μπορείς να το έχεις κι αυτό.

Sent from my Pixel 8 Pro using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, baiosss said:

Μόνο με το VoLTE Magisk module μπορείς να το έχεις κι αυτό.

Sent from my Pixel 8 Pro using Tapatalk
 

shizuku 

Εχω esim της vodafone Και σκαναρω το qrcode και βγαζει σφαλμα. Δεν γινεται ενεργοποιηση. Καμια ιδεα;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, doganos said:

shizuku 

Εχω esim της vodafone Και σκαναρω το qrcode και βγαζει σφαλμα. Δεν γινεται ενεργοποιηση. Καμια ιδεα;

Δεν ξέρω για shizuku. Δεν το χρησιμοποιώ.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα esim και shizuku VF WiFi calling. Όλα οκ τελικά 

Άκυρο. Το wificall δεν δουλεύει. Μήπως θέλει apn όπως στην cosmote?

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, gepa04 said:

Wificall?

Shizuku και το ανοίγεις. Και αν έχεις cosmote θέλει και μια δημιουργία apn. 

3 ώρες πριν, doganos said:

Έβαλα esim και shizuku VF WiFi calling. Όλα οκ τελικά 

Άκυρο. Το wificall δεν δουλεύει. Μήπως θέλει apn όπως στην cosmote?

Όταν είχα vodafone το wifi calling δε λειτουργούσε όπως της cosmote. Ήθελε να λειτουργεί πλήρως το κινητό ενώ της cosmote λειτουργούσε και με λειτουργία πτήσης. Δοκίμασε να βάλεις προτεραιότητα στο wifi και να δοκιμάσεις. Επίσης απ ότι ξέρω στη vodafone δε περνάνε τα sms από το wifi calling. Μόνο στην cosmote. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, _NikitaS_ said:

Shizuku και το ανοίγεις. Και αν έχεις cosmote θέλει και μια δημιουργία apn. 

Όταν είχα vodafone το wifi calling δε λειτουργούσε όπως της cosmote. Ήθελε να λειτουργεί πλήρως το κινητό ενώ της cosmote λειτουργούσε και με λειτουργία πτήσης. Δοκίμασε να βάλεις προτεραιότητα στο wifi και να δοκιμάσεις. Επίσης απ ότι ξέρω στη vodafone δε περνάνε τα sms από το wifi calling. Μόνο στην cosmote. 

Δεν εχει προτεραιοτητα. ΜΙα επιλογη εχει. Το δοκιμασα στην λειτουργεια πτησης και δεν δουλευει και υπεθεσα πως δεν δουλευει γενικα. Δηλαδη γινεται να δουλευει μονο οταν ειναι πληρως λειτουργικο;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, doganos said:

Τίποτα. Αναγκάστηκα και την έβαλα χειροκίνητα 

Πως την εβαλες χειροκίνητα? Αν την βάλεις χειροκίνητα χάνεις τα αρχεία και τις ρυθμίσεις σου

Edited by alelo

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς θα την έχουμε, πιο πολύ εντύπωση μου κάνει γτ στο 8 μέχρι στιγμής κανένα update δεν ήρθε την ημέρα που βγήκε (σε αντίθεση με το 5αρι που τα έπαιρνα εντός λίγων ωρών).

Sent from my Pixel 8 using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, alelo said:

Πως την εβαλες χειροκίνητα? Αν την βάλεις χειροκίνητα χάνεις τα αρχεία και τις ρυθμίσεις σου

Δεν χάνεις τίποτα. Κατεβάζεις την οτα έκδοση και την κάνεις side load από adb / recovery mode

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, doganos said:

Τρομερο το video boost!! Η νύχτα μέρα 

Για πες παραπάνω. Πόση ώρα παίρνει; Τι διαφορές βλέπεις. Βαρεθήκαμε να μιλάμε για τα ίδια και τα ίδια. Ας πούμε και τίποτα διαφορετικό.

Link to comment
Share on other sites

Το εκανα δοκιμη το πρωι σε 15 δευτερολεπτα βιντεο. Απλα, απο σχεδον νυχτα, μετα ειναι πολυ φωτεινο! η διαφορα ειναι ταιραστια. Εχει και διαφορα βιντεακια στο youtube για να τις δεις. Σε 1 ωρα μεσα το πολυ μου ηρθε ειδοποιηση οτι ειναι ετοιμο το video boost video μου... 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, doganos said:

Το εκανα δοκιμη το πρωι σε 15 δευτερολεπτα βιντεο. Απλα, απο σχεδον νυχτα, μετα ειναι πολυ φωτεινο! η διαφορα ειναι ταιραστια. Εχει και διαφορα βιντεακια στο youtube για να τις δεις. Σε 1 ωρα μεσα το πολυ μου ηρθε ειδοποιηση οτι ειναι ετοιμο το video boost video μου... 

για βάλε κανένα link εδώ απο το youtube να δούμε!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

πραγματικό εντυπωσιακή η διαφορά!

Θέλω και εγώ 🙂

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...