Jump to content

Google Pixel 8 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

14 ώρες πριν, Diggaside said:

Εγώ σε beta πήρα αλλά δεν νομίζω πως αυτό θες

τι αναβαθμιση πηρες σε Beta΄? 

δεν εχει ερθει τιποτα...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

τι αναβαθμιση πηρες σε Beta΄? 
δεν εχει ερθει τιποτα...
U1B2

Παιδιά, στα settings /sound and vibration εχει επιλογή για καθαρές κλήσεις. Δεν το είχα δει

Sent from my Pixel 8 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Diggaside said:

U1B2

Παιδιά, στα settings /sound and vibration εχει επιλογή για καθαρές κλήσεις. Δεν το είχα δει

Sent from my Pixel 8 using Tapatalk
 

Α αυτη εχει ερθει εδω και μερες... 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

U1B2

Παιδιά, στα settings /sound and vibration εχει επιλογή για καθαρές κλήσεις. Δεν το είχα δει

Sent from my Pixel 8 using Tapatalk

Και στα 7/7 Pro υπήρχε.

Sent from my Pixel 8 Pro using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

On 7/11/2023 at 12:58 ΜΜ, Nikos_s3 said:

update, να φανταστώ, δεν ήρθε σε κανέναν ακόμα, έε?

Φίλος με 5άρι πήρε OTA...

Φίλος με 7 Pro... ακόμα περιμένει ΟΤΑ!

Οι "ξεκλείδωτοι" με 8 Pro... από προχθές! 😄

image.thumb.png.741f3524746179394b65a0a3f0529e7a.png

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, spookype20 said:

Φίλος με 5άρι πήρε OTA...

Φίλος με 7 Pro... ακόμα περιμένει ΟΤΑ!

Οι "ξεκλείδωτοι" με 8 Pro... από προχθές! 😄

image.thumb.png.741f3524746179394b65a0a3f0529e7a.png

Τι εννοείς ξεκλείδωτοι? Κ γω σε beta είμαι και ακόμα U1B2 είμαι... Πιξελ 8 απλό 

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ξεκλείδωτοι? Κ γω σε beta είμαι και ακόμα U1B2 είμαι... Πιξελ 8 απλό 
Ξεκλειδωτο bootloader. Κατεβάζεις το fastboot image και το περνάς χειροκίνητα. 5 λεπτά υπόθεση.

Sent from my Pixel 8 Pro using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

ε καλά και με κλειδωμένο το περνάς με sideload σε 3'

και τώρα που το σκέφτομαι, πάω να το περάσω.. 😄

edit: έτοιμος  😛

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Στις κλήσεις που έκανα και με έκαναν, δεν γράφει ώρα. Είναι δυνατόν; Έχω μια αναπάντητη και δεν λέει ώρα που έγινε.

Τι χαζομάρα είναι αυτή;;;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Στις κλήσεις που έκανα και με έκαναν, δεν γράφει ώρα. Είναι δυνατόν; Έχω μια αναπάντητη και δεν λέει ώρα που έγινε.
Τι χαζομάρα είναι αυτή;;;
Αν πατήσεις μια φορά πάνω στην κλήση έχει το ιστορικό της κλήσης κανονικά

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, doganos said:

Στις κλήσεις που έκανα και με έκαναν, δεν γράφει ώρα. Είναι δυνατόν; Έχω μια αναπάντητη και δεν λέει ώρα που έγινε.

Τι χαζομάρα είναι αυτή;;;

Όχι δεν είναι δυνατόν. Απλά δεν ξέρεις να το βρεις. Πατάς πάνω στο νούμερο και μετά σου έχει επιλογή για ιστορικό όπου και βλέπεις όλες τις κλήσεις με τον συγκεκριμένο αριθμό.
Επίσης αν πατήσεις αριστερά (εκεί που έχει το εικονίδιο) σου έχει άλλες πληροφορίες (να στείλεις μήνυμα, να πάρεις τηλέφωνο, να κάνεις κλήση), ενώ αν είναι κάτι περασμένο ως επιχείρηση στην Google σου έχει και κουμπάκι και για οδηγίες πώς να πας εκεί ανοίγοντας τους χάρτες.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, guy_fawkes said:

Αν πατήσεις μια φορά πάνω στην κλήση έχει το ιστορικό της κλήσης κανονικά

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

εχω αναπαντητη, εχθες το βραδυ λογικα. Στην κανονικη λιστα βγαζει "εχθες". παταω στο ιστορικο της κλησης και βγαζει τα παλια, εκτος απο την αναπαντητη που εγινε (τελευταια κληση δηλαδη).

30 minutes ago, Sotnem said:

Όχι δεν είναι δυνατόν. Απλά δεν ξέρεις να το βρεις. Πατάς πάνω στο νούμερο και μετά σου έχει επιλογή για ιστορικό όπου και βλέπεις όλες τις κλήσεις με τον συγκεκριμένο αριθμό.
Επίσης αν πατήσεις αριστερά (εκεί που έχει το εικονίδιο) σου έχει άλλες πληροφορίες (να στείλεις μήνυμα, να πάρεις τηλέφωνο, να κάνεις κλήση), ενώ αν είναι κάτι περασμένο ως επιχείρηση στην Google σου έχει και κουμπάκι και για οδηγίες πώς να πας εκεί ανοίγοντας τους χάρτες.

τελικα λυθηκε το μυστηριο. Την λιστα την βγαζει αναποδα. Δηλαδη τις πιο προσφατες τις βγαζει τερμα κατω, ενω θα πρεπε να ναι το αντιθετο

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, P8P έκανα enroll σε beta αλλά με cosmote ακόμα δεν έχω 5g. Πρέπει να κάνω κάτι? 

ΥΓ Έστειλα sms 5g στο 1333 και λέει ότι η συσκευή δεν υποστηρίζεται (λογικό).

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα θα βρεις συσκευη που να υποστηριζεται και να στειλεις μηνυμα και μετα θα το βαλεις...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, doganos said:

Πρώτα θα βρεις συσκευη που να υποστηριζεται και να στειλεις μηνυμα και μετα θα το βαλεις...

Ευχαριστώ πολύ! Το ίδιο και για wificall ή δε δουλεύει ακόμα?

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, GiannisTS1 said:

Ευχαριστώ πολύ! Το ίδιο και για wificall ή δε δουλεύει ακόμα?

wificall θελεις shizuku. δεν δουλευει με βετα

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αυτό με την εφαρμογή της κάμερας που όταν ξεκινάει δεν είναι εστιασμένη σας το κάνει εσάς? 

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από μπαταρία πώς πάμε?? Πρώτη φορά κάτοχος pixel (μετά από iphone xs). Πολύ inconsistent.

Θα έλεγα on average 2,5-3h SOT με 30% στο τέλος της ημέρας με 40% να είναι CPU, 30-40% network και μετά η οθόνη.

Ενώ είμαι σπίτι με wifi και καλό σήμα.

Link to comment
Share on other sites

On 21/11/2023 at 7:27 ΠΜ, GiannisTS1 said:

Παιδιά από μπαταρία πώς πάμε?? Πρώτη φορά κάτοχος pixel (μετά από iphone xs). Πολύ inconsistent.

Θα έλεγα on average 2,5-3h SOT με 30% στο τέλος της ημέρας με 40% να είναι CPU, 30-40% network και μετά η οθόνη.

Ενώ είμαι σπίτι με wifi και καλό σήμα.

Xωρίς να είμαι κάτοχος της συγκεκριμένης συσκευής τα νούμερα δεν φαίνονται πολύ καλά, όπως και στο screenshot σου. Έχεις καλό σήμα κινητής εκεί που βρίσκεσαι σίγουρα; Εκτός αν η οθόνη είναι από gaming ίσως; Γενικά δεν είναι καλά τα νούμερα. Μπορείς να δοκιμάσεις κάποια πιο εξειδικευμένη εφαρμογή για στατιστικά μπαταρίας μπας και βγάλεις άκρη γιατί αυτό το αίσχος που έχει κάνει η Google εδώ και κανά 2-3 χρόνια δεν δίνει καμία σοβαρή πληροφορία.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...