Jump to content

Απο που μάθατε για το... myphone.gr;


Βασίλης
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 498
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Gsm.eos.gr αν θυμάμαι καλά. Ήμουν μέλος στο unwired αλλά μέχρι να πάρω το Ρ900 δε χρειάσθηκε να αναζητήσω πληροφορίες, ήταν και καλοκαίρι, αλλού έτρεχε το μυαλό μου!

Θυμάμαι πως ξενέρωσα που έπρεπε να κάνω εγγραφή από την αρχή και άργησα. Και μετά ένα μέλος αμφισβήτησε την αξιοπιστία μου γιατί δεν είχα πολλά ποστ...σε ένα φόρουμ 2 μηνών...

Το πήρα βαριά θυμάμαι και απέφευγα να γράφω για καιρό.

Φυσικά τώρα το έχω ξεπεράσει και "χώνομαι" παντού :-)

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

από που έμαθα το Myphone? ούτε καν που θυμάμαι :p

 

αυτό που θυμάμαι είναι παλαιότερα λεγόταν αλλίως, και πως το παρακολουθήσαν καιρό πριν κάνω εγγραφή. συνέχισα βέβαια να το παρακολουθώ, χωρίς να είμαι ενεργό μέλος για πολλα χρόνια :p

Link to comment
Share on other sites

από που έμαθα το Myphone? ούτε καν που θυμάμαι :p

 

αυτό που θυμάμαι είναι παλαιότερα λεγόταν αλλίως, και πως το παρακολουθήσαν καιρό πριν κάνω εγγραφή. συνέχισα βέβαια να το παρακολουθώ, χωρίς να είμαι ενεργό μέλος για πολλα χρόνια :p

 

unwired λεγοταν και σαν myphone εγινε το καλοκαιρι του 2003 εχω την εντυπωση

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Καθώς έψαχνα για το LwW στο google απο κει σας βρηκα...

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πάει καιρός από τότε αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος πως ήταν από google. Παρακολουθούσα κάποιο καιρό και μετά έκανα και εγγραφή. (Με dial-up τότε να μπαίνω για λίγο και να ψάχνω για κινητά κλπ και γρήγορα φυσικά κατέληξα στο myphone)

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
μου εστειλε mail ενας φιλος επειδη ασχολουμουν με το android τοτε λιγο πριν βγει η 2.3 και μου ειπε οτι ειναι ενα πολυ καλο ελληνικο φορουμ που ασχολουνται με τα κινητα
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Τυχαία, πριν 3-4 χρόνια έψαχνα για κινητό αι έπεσα πάνω του. Με βοήθησε πολύ μπορώ να πώ, εδώ μέσα τριγυρνάνε ένα κάρο τζιμάνια που έχουν λύση σχεδόν σε όλα :P
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Πριν χρόνια (5-6), από φίλο που αρχικά θεώρησε δεδομένο πως γνωρίζω για τη σελίδα (λόγω του ψώνιου μου τότε για τα κινητά). Μετά από χρόνια ως απλός θεατής, τώρα και εγγεγραμμένο μέλος.
Link to comment
Share on other sites

http://i33.photobucket.com/albums/d97/MrBlonde84/googleII.gif Εψαχνα για κατι σχετικο με κινητα και σας βρήκα :)
http://i.imgur.com/hIe7XW1.png
Link to comment
Share on other sites

Αν και είμαι γραμμένος απ'το 2008 πρόσφατα ενεργοποιήθηκα περισσότερο.

Ο λόγος που γράφτηκα τότε είναι ότι μόλις είχα αγοράσει το Samsung Omnia i900 και ψαχνόμουνα για μετατροπές και προγράμματα.

Οπότε μέσω google βρήκα και γω το σάιτ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Θα γραψω ολο το στορυ, καθως πιστευω πως ειναι ενδιαφερον. :happy:

Αυτο ειναι το πρωτο προφιλ μου, του οποιου δεν θυμαμαι τον κωδικο! :lol: Εγγραφη το 2005 παρακαλω!

Επισης δεν θυμαμαι πως βρηκα το site, παντως το ειχα βρει μονος μου και μπορω να πω πως το ειχα απο μικρος το μικροβιο...

Ηταν το καλοκαιρι πριν παω γυμνασιο!Μαζευα τα σκουπιδια ενα ολοκληρο καλοκαιρι σε beach bar για να παρω το Νοκια 6600,τι τουμπανο θεε μου!Τελικα το πηρα και ο λογος που εμπαινα στο Myphone Ηταν για να κατεβαζω εφαρμογες καθως ειχε τα παντα. :)

 

Γεροι να ειμαστε να τα λεμε! :cool:

Link to comment
Share on other sites

ψαχνωντας να αγορασω κινητο και γνωμες για διαφορα μοντελα, βρηκα το σαιτ!!!!ειχε τις πιο καλες συγκρισεις και αναλυσεις γενικα!!!!οταν πηρα το s2 ηταν και ειναι η βασικη πηγη πληροφοριων..πλεον μπαινω καθημερινα ακομα και για ενημερωση μονο!!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...