Jump to content

Απο που μάθατε για το... myphone.gr;


Βασίλης
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εγω απο τον γουγλη το βρηκα!Ειχε τυχει βεβαια να το δω και παλιοτερα απο ενα ποστ στο ινσομνια αλλα τοτε δεν ειχα δωσει σημασια.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 498
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Google αρχικά, ψάχνοντας πληροφορίες για ένα κινητό αλλά δεν πήγα παραπέρα. Στη συνέχεια το ανέφερα σε ένα φίλο μου και μου είπε τα καλύτερα, οπότε από τότε σας επισκέπτομαι αρκετά συχνά. Συγχαρητήρια πάντως σε όσους το τρέχετε, έχω σχηματίσει πολύ καλή εικόνα από όλες τις απόψεις
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εγω απο φιλο μου και αν και ειμαι πολυ καιρο γραμμενος εδω τωρα τελεταια συμμετεχω στις συζητησεις . Παντως ειναι απο τα καλυτερα σαιτ που εχω δει και πολυ πολυ ουσιαστικο.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
απο αναζητηση στο google αν και το ειχα συνατησει και παλεωτερα αλλα το εδειχνε με γκρι κτλ.. και δεν του πολυεδωσα σημασια
That is Mahogany!
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ψάχνοντας μέσω google το βρήκα.Το επισκεπτόμουν συχνά την τελευταία 3ετία,αλλά εδώ και κανά χρόνο επί καθημερινής βάσης.:)

Only a nation that dare not speak its name

Nor can ever shed its pain

Just give me one thing to live or die for..

Link to comment
Share on other sites

Από έναν φίλο μου που μου είπε συγκεκριμένα "Πιστεψε με, δεν υπάρχει καλύτερο! " :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν πήρα το iPhone 3g πάτησα στο Google iPhone 3g sms ringtones και κάποιος είχε κάνει post εδώ "καλά αυτή η βλακεία ούτε ringtones στα sms δεν παίρνει;"

 

ΥΓ 1: Ναι κατά τύχη το βρήκα το site

 

ΥΓ 2: Ναι έτσι έμαθα ότι δεν αλλάζει ringtones το iPhone. Για το 2 σε ένα το πήρα (κινητό και ipod!!!)

Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

εγω βρηκα το σιτε σε προσπαθεια μου να βρω εφαρμογες και διαφορα καλουδια για το νοκια ν95 που ειχα πριν. και επεσα πανω στο myphone.gr που πραγματικα μου ελεσε αποριες που ειχα αλλα και με βοηθησε και με βοηθαει ακομα και στο καινουριο μου τηλεφωνο.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εγώ το βρήκα τυχαία το 2003 τότε που έψαχνα για να βρω ήχους και wallappers για το κινητό

 

Μια απ' τα ίδια :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Και εγώ σας βρήκα τυχαία, με αναζήτηση στο google.. Έψαχνα για "ταινίες που δεν γνωρίζω τον τίτλο"! :happy:
Link to comment
Share on other sites

τυχαία...ψάχνοντας πληροφορίες για το κινητό μου!:lol:

Ένα τρελλό, τρελλλλλό blog...

http://neakaiarxaia.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Επειδη ψαχνομουν συνεχως για καινουρια κινητα (και ας μη τα αγορασω) και κοιτουσα συνεχως στο google για χαρακτηριστικα τους, γνωμες, φωτο και αλλα.. συνεχως υπηρχαν μυνηματα σε παρα πολλες συσκευες απο το myphone! Οταν καταλαβα τελικα τι ειναι αυτο το σαειτ εγινα μελος! Χαρηκα που υπαρχουν και αλλοι σαν και μενα που ασχολουνται πολυ με τη (..κινητη) τεχνολογια!..
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ψαχνομουν συνεχως για καινουρια κινητα (και ας μη τα αγορασω) και κοιτουσα συνεχως στο google για χαρακτηριστικα τους, γνωμες, φωτο και αλλα.. συνεχως υπηρχαν μυνηματα σε παρα πολλες συσκευες απο το myphone! Οταν καταλαβα τελικα τι ειναι αυτο το σαειτ εγινα μελος! Χαρηκα που υπαρχουν και αλλοι σαν και μενα που ασχολουνται πολυ με τη (..κινητη) τεχνολογια!..

 

Όπως και να έχει, καλώς ήλθες :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Πριν 5-6 χρόνια όταν έψαχνα για το τι έστι siemens cx-65! Είχε ένα ωραίο review και έμπαινα και το διάβαζα κάθε μέρα, μετρώντας αντίστροφα τις μέρες για τα Χριστούγεννα που θα το έπαιρνα. Τίμιο τηλεφωνάκι, ακόμα δουλεύει!
Link to comment
Share on other sites

Πριν 5-6 χρόνια όταν έψαχνα για το τι έστι siemens cx-65! Είχε ένα ωραίο review και έμπαινα και το διάβαζα κάθε μέρα, μετρώντας αντίστροφα τις μέρες για τα Χριστούγεννα που θα το έπαιρνα. Τίμιο τηλεφωνάκι, ακόμα δουλεύει!

 

Α... παλιές καλές εποχές. :up:

 

Ο TN97[/member] είχε κάνει καλή δουλειά:

 

Siemens CX65

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

εγω το ανακαλυψα τυχαια κανοντας googling οταν ειχα το ομνια 2 το οποιο το σκαλιζα διαρκως......:)

με το που μπηκα στον κοσμο του android πλεον ασχολουμαι μονο με το myphone...

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα...Καλώς σας βρήκα.Ελπίζω να μην είμαι σε λάθος σημείο που ποστάρω...:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα...Καλώς σας βρήκα.Ελπίζω να μην είμαι σε λάθος σημείο που ποστάρω...:)

 

Καλησπέρα! Καλώς ήλθες στην παρέα μας. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...