Jump to content

Απο που μάθατε για το... myphone.gr;


Βασίλης
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 498
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από φίλο το 2009. Δεν έμπαινα πολύ συχνά αλλά τώρα τελευταία που μπαίνω μου αρέσει πάρα πολύ και βρίσκω πολλά ενδιαφέροντα θέματα.
Μόνο Nokia!
Link to comment
Share on other sites

Να'στε καλά παιδιά, καλώς ήρθατε στην παρέα μας :up:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
techblog.gr, ειχε σαν πηγη την σελιδα :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εντελώς τυχαία!Απλά έψαχνα κάτι στο νετ και μου εμφάνισε σελίδα του my phone.Μπήκα είδα τις συζητήσεις και μου κέντρισε το ενδιαφέρον.Αν και μπαίνω αρκετά σπάνια.
Ο καθένας έχει το δικαίωμα να έχει την άποψή του, αρκεί να συμφωνεί με την δική μου...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ψάχνοντας στο google πληροφορίες για το κινητά πριν 3 χρόνια.

Από τότε το χρησιμοποιώ συνέχεια.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

το myphone το ξερει πολυς κοσμος...κι ακομα καλυτερα,πολυς κοσμος ξερει χρηστες απο δω μεσα.χρηστες μαθουσαλες του myphone που χρονια τωρα στηριζουμε το site που μας ενωνει.

εχει τυχει σε ασχετες στιγμες σε καποιες συζητησεις να μου λενε,εισαι ο ταξιδιωτης του myphone???κι απαντω ναι...στην αθηνα,στην θεσσαλονικη....πολλοι απο μας αποτελουμε οροσιμο κι ας μην ημαστε mods,κι ας μην δημιουργησαμε εμεις το site αυτο.γουσταρουμε ομως που εμεις οι παλιοι,οι λιγοι ημαστε γνωστοι και πολλες φορες μελη μας ρωτανε την γνωμη μας για κινητα που υπαρχουν στην αγορα.

ετσι στηριζουμε κι εμεις απο την μερια μας το site που χρονια τωρα μας φιλοξενει και αγαπαμε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το myphone το ξερει πολυς κοσμος...κι ακομα καλυτερα,πολυς κοσμος ξερει χρηστες απο δω μεσα.χρηστες μαθουσαλες του myphone που χρονια τωρα στηριζουμε το site που μας ενωνει.

εχει τυχει σε ασχετες στιγμες σε καποιες συζητησεις να μου λενε,εισαι ο ταξιδιωτης του myphone???κι απαντω ναι...στην αθηνα,στην θεσσαλονικη....πολλοι απο μας αποτελουμε οροσιμο κι ας μην ημαστε mods,κι ας μην δημιουργησαμε εμεις το site αυτο.γουσταρουμε ομως που εμεις οι παλιοι,οι λιγοι ημαστε γνωστοι και πολλες φορες μελη μας ρωτανε την γνωμη μας για κινητα που υπαρχουν στην αγορα.

ετσι στηριζουμε κι εμεις απο την μερια μας το site που χρονια τωρα μας φιλοξενει και αγαπαμε.

 

Και εμείς για τέτοιους χρήστες, όπως εσείς, συνεχίζουμε να κάνουμε αυτό που κάνουμε σε αυτή την κοινότητα. ;)

 

Keep walking... (την GT την έδωσες όμως :p αχχχχ_

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Τυχαία όταν έψαχνα για κάτι κινητά και είπα να γραφτό.

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ψάχνοντας να μπω στον θαυμαστό κόσμο των smartphones!!

ηθελα να ψαξω για το κινητο που έχω τωρα και ψαχνοντας στο google μαλλον , επεσα εδω και κόλλησα!

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Μου το σύστησε φίλος Η/Υ όταν του ζήτησα να με βοηθήσει με moιαbile internet πριν 5-6 χρόνια
Philips Savvy -> Ericsson A2618 -> S.E. T630 -> Nokia 3510 -> S.E. K700 -> S.E. K800 -> S.E. XPERIA X1 -> S.E. C510 -> S.E. XPERIA X8->Samsung Galaxy S
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το βρηκα ψαχνοντας στο google για καινουριο κινητο το 2008 οταν εκανα συνδεση με την wind.Τελικα διαβαζοντας τα reviews του Myphone.gr πηρα το SE K810i.
Link to comment
Share on other sites

Εγω το βρηκα απο την google πριν 2-3 χρονια,,εψαχνα να βρω τροπο να κανω το firmware του Sony Ericsson W810 απο Vodafone σε Κανονικο και οπως εμπαινα στο google μετα βρηκα το myphone και ειχε τον τροπο και ετσι εγινα μελος για να με βοηθησουν πως ακριβως να το κανω και με βοηθησαν και τους ευχαριστω:) και γενικως μπαινω τωρα καθε μερα μηπως χρειαζομαι βοηθεια σε κατι ή αν κανουν topic σε καποια θεματα που μπορω να βοηθησω τοτε τους βοηθαω
Link to comment
Share on other sites

έψαχνα κατι για το κινητό μου βγήκε πρώτο στο google και είπα να γραφτώ.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Από το adslgr.com

Κάποιος χρήστης μου είπε να δω εδώ για κάποιες ερωτήσεις που είχα κάνει τότε!

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Επειδη σημερα διαβασα και εμαθα σχετικα με τη παλια ιστοσελιδα που ησασταν κατα το 2003 και πριν,, θελω να ρωτησω ποσα χρονια πιο πριν υπηρχε το unwired.gr? Και επισης πως προφερεται, και τι σημαινει στα ελληνικα?
Link to comment
Share on other sites

unwired σημαινει ασυρματο

 

απο τον κύριο απο πανω με ειχε τρελάνει μπες και μπες ... τελικά καλα εκανε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...