Jump to content

Samsung Galaxy A54 5G


OculatusAbis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα.Δεν το χω παρει ακομα στα χερια μου απλα ειπα να στειλω.Ερχομενος απο Realme GT Master Edition8/256
Εσεις που το εχετε ειστε ευχαριστημενοι γενικα στο συνολο?

Απαντηστε απλα χωρις να σας κουραζω

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν του κάνω σκληρή χρήση και είναι μιά χαρά. Δεν έχω παρατηρήσει τίποτα. Υπάρχουν και κάποια τιπς για να γίνει πιο γρήγορο. Μπες youtube και βάλε tips a54. Θα σου βγάλει κάποια που ακολούθησα κι εγώ 

Link to comment
Share on other sites

εγω θα πω οτι καποια σκαλωματακια τα βλεπω που και που. ειδικα μετα απο ξεκλειδωμα οθονης. γενικα για τα λεφτα του οκ. Fingerprint καλο αλλα οχι τελειο, face unlock κακο, δεν δουλευει σχεδον ποτε και ειναι αργο 

Link to comment
Share on other sites

Και γω το πηρα σημερα.Πλακε αρκετα παντως σε σχεση με το realme που ειχα και μου φαινεται γκομουτσα.Οταν ανοιγω το WiFi απο την κουρτινα αργει αρκετα να συνδεθει 

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος προβλημα με τις ειδοποιήσεις;Σε 4-5 εφαρμογες δεν ερχονται οι ειδοποιήσεις ενω πριν δουλευαν κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Εννοεις τα notifications που σκανε επανω στις εφαρμογες?

Αν εννοεις αυτα πηγαινε Ρυθμισεις>Ειδοποιησεις>Ειδοποιησεις εφαρμογης και ανοιξε τες ολες εαν καποιες ειναι κλειστες

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία, εδώ και μέρες δεν μπορώ να συνδεθώ στο Bluetooth του αυτοκινήτου. Ενώ με άλλες συσκευές δεν έχω θέμα, με το Samsung δεν το βρίσκει καν στην αναζήτηση.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, katsiletra said:
6 ώρες πριν, paanos said:
Τι αυτοκίνητο είναι; 

Peugeot. Γιατί έχει σημασία;

Πριν λίγο καιρό διάβασα για κάποια ford sync (επειδή έχω κ εγώ θέμα), όπου με κάποια αναβάθμιση ασφαλείας του android κάτι άλλαξαν και σταμάτησαν να παίζουν. 
Στην περίπτωση σου, φαντάζομαι δοκίμασες να κανεις αναζητηση από το αυτοκίνητο για συσκευές ενώ το κινητό σου είναι ανοιχτό στην σελίδα του Bluetooth (ώστε να είναι ορατό) ;

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο καιρό διάβασα για κάποια ford sync (επειδή έχω κ εγώ θέμα), όπου με κάποια αναβάθμιση ασφαλείας του android κάτι άλλαξαν και σταμάτησαν να παίζουν. 
Στην περίπτωση σου, φαντάζομαι δοκίμασες να κανεις αναζητηση από το αυτοκίνητο για συσκευές ενώ το κινητό σου είναι ανοιχτό στην σελίδα του Bluetooth (ώστε να είναι ορατό) ;
Μπα ούτε έτσι το βρίσκει.
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, katsiletra said:

Μια απορία, εδώ και μέρες δεν μπορώ να συνδεθώ στο Bluetooth του αυτοκινήτου. Ενώ με άλλες συσκευές δεν έχω θέμα, με το Samsung δεν το βρίσκει καν στην αναζήτηση.

Το Bluetooth του αυτοκινήτου δεν έχει θέμα εφόσον παίζει σε άλλες συσκευές. Το Bluetooth του κινητού το δοκίμασες αν συνδέεται με άλλες συσκευές;

Μια δοκιμή που μπορείς να κάνεις είναι στις «επιλογές προγραμματιστή», αλλάζοντας την επιλογή «έκδοση AVRCP Bluetooth» σε 1.6 (προεπιλεγμένο είναι το 1.5).

Αν έχεις κάποια δυσκολία, ενημέρωσε με να σου γράψω αναλυτικά τα βήματα.

Link to comment
Share on other sites

Το Bluetooth του αυτοκινήτου δεν έχει θέμα εφόσον παίζει σε άλλες συσκευές. Το Bluetooth του κινητού το δοκίμασες αν συνδέεται με άλλες συσκευές;
Μια δοκιμή που μπορείς να κάνεις είναι στις «επιλογές προγραμματιστή», αλλάζοντας την επιλογή «έκδοση AVRCP Bluetooth» σε 1.6 (προεπιλεγμένο είναι το 1.5).
Αν έχεις κάποια δυσκολία, ενημέρωσε με να σου γράψω αναλυτικά τα βήματα.
Δεν έχω κανένα θέμα μ άλλες συσκευές, μια χαρά συνδέεται. Θα το κοιτάξω αυτό που λες στην επιλογή προγραμματιστή.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι άλλο; Πως καταφέρνουν και σκρουτζομαγαζα και το eshop.gr να το έχουν στα 300 ευρώ τριγύρω και σε public γερμανους και μεγάλες αλυσίδες να κάνει 500 ευρω;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, staurosmar said:

Να ρωτήσω κάτι άλλο; Πως καταφέρνουν και σκρουτζομαγαζα και το eshop.gr να το έχουν στα 300 ευρώ τριγύρω και σε public γερμανους και μεγάλες αλυσίδες να κάνει 500 ευρω;

οι μεγαλες αλυσιδες εχουν υπαληλους, υποκαταστηματα, δεν μπορουν να δουλευουν με μικρο κερδος, επισης αγοραζουν απο την επισημη αντιπροσωπεια που ειναι πιο ακριβη απο αλλους εμπορους.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, boymanos said:

οι μεγαλες αλυσιδες εχουν υπαληλους, υποκαταστηματα, δεν μπορουν να δουλευουν με μικρο κερδος, επισης αγοραζουν απο την επισημη αντιπροσωπεια που ειναι πιο ακριβη απο αλλους εμπορους.

Έχουν κάποια διαφορά από τον επίσημο αντιπρόσωπο; κάτι που δεν δουλεύει ή κάποια έλλειψη στο software ή στο hardware;

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, staurosmar said:

Έχουν κάποια διαφορά από τον επίσημο αντιπρόσωπο; κάτι που δεν δουλεύει ή κάποια έλλειψη στο software ή στο hardware;

κανενα προβλημα, απλα εχουν καποιαs αλλης ευρωπαικης χωρας την ρομ, και αυτο πολλες φορες ειναι καλο γιατι παιρνουν πιο γρηγορα τις ενημερωσεις σε σχεση με την ελληνικη. ( απλα οι συσκευες αυτες προοριζονται για αλλες ευρωπαικες χωρες πχ γερμανια, ιταλια, ισπανια, πορτογαλια, γαλλια κλπ ).

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας,

Θα ήθελα να κανω μια ερώτηση σχετικά με το Α54 το οποίο είναι υποψήφιο για συγγενικό πρόσωπο.

Στο Α54 αν αλλάξω csc ενεργοποιείται η μαμά εγράφη κλήσεων;

Ρωτάω γιατί στο s23 ultra που έχω εγω τώρα, αλλαξα το csc και εχω το μαμά call recording

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, GeorgeHtz said:

καλημέρα σας,

Θα ήθελα να κανω μια ερώτηση σχετικά με το Α54 το οποίο είναι υποψήφιο για συγγενικό πρόσωπο.

Στο Α54 αν αλλάξω csc ενεργοποιείται η μαμά εγράφη κλήσεων;

Ρωτάω γιατί στο s23 ultra που έχω εγω τώρα, αλλαξα το csc και εχω το μαμά call recording

Εξαρτάτε πια ρομ έχει. Σε μένα είχα Α40 από πλαίσιο και τοο γύρισα το csc σε Ουκρανία και έχει ηχογράφηση. Τώρα έχω Α52ς από best price και το csc που πήγα να αλλάξω δεν υπάρχει η Ουκρανία μέσα. Σε αυτά που έχει μέσα η ρομ δεν έχουν ηχογράφηση.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάτε πια ρομ έχει. Σε μένα είχα Α40 από πλαίσιο και τοο γύρισα το csc σε Ουκρανία και έχει ηχογράφηση. Τώρα έχω Α52ς από best price και το csc που πήγα να αλλάξω δεν υπάρχει η Ουκρανία μέσα. Σε αυτά που έχει μέσα η ρομ δεν έχουν ηχογράφηση.
Μπορείς να βάλεις XID και θα έχεις ηχογράφηση στο A52s

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, GeorgeHtz said:

καλημέρα σας,

Θα ήθελα να κανω μια ερώτηση σχετικά με το Α54 το οποίο είναι υποψήφιο για συγγενικό πρόσωπο.

Στο Α54 αν αλλάξω csc ενεργοποιείται η μαμά εγράφη κλήσεων;

Ρωτάω γιατί στο s23 ultra που έχω εγω τώρα, αλλαξα το csc και εχω το μαμά call recording

Με ενδιαφέρει πάρα πολύ αυτό... Είναι εύκολο σαν διαδικασία; Είναι αναστρέψιμο; Χάνεις εγγύηση; Να το δοκιμάσουμε....!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...